Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

To tak vytrvale pršelo, nebo se ty potisky při namočení tak ničí? :shocked:

 

:naughty: .... Myslím, že tu soutěž bys měla vyhrát už jen kvůli tomu videu.

 

Doteďka jsem přesvědčena, že vtipnější video zcela jistě nedostal. :mf_rosetinted:

 

to teda nie! A ten zalostny Martinkin ton - "Mika, please, come to Cz or to SK !!!

Mna keby niekto takto zufalo poprosil, pol sveta by som presla!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Já si tohleto přesně už taky říkala... mockrát. No řekla bych, že jak už jsme tu říkaly mockrát - neuvěřitelně špatná propagace... já si právě teď myslím, že teď je to zkrátka všechno maximálně nejasné.... a myslím, že jak se to bude vyvíjet v budoucnosti nám napoví až data pro další turné.... :/

 

To uz mame predsa vyriesene - propagaciu na buduce turne si berieme na starost my - a to este uvidi !!!

Taku reklamu urobime, ze Mika bude v zemiach ceskych a slovenskych popularnejsi ako Kaja Gott a Michal David dokopy !!!!

Link to comment
Share on other sites

Já jsem tu... Martinka je tu (resp. ne na MFC, ale je tu :fisch: ), sunshine netuším.. :shocked: , ty jsi tu a ... ach, už jen tak dostat Marťu a Beatku sem. :/

 

ja som predsa tu - ked obcas fyzicky nepritomna, duchom urcite tu !!!

 

V praci mam v poslednej dobe problem dostat sa na Mikasounds - akosi mi to blokuje a doma pocitac (este stale) nemam !!!

 

Uz som si ho chcela darovat na narodeniny - lenze:

 

Pred par dnami cestou z prace som narazila na obrubnik (ktory tam den pred tym nebol!:boxed:) a jednou ranou som urobila 2 (slovom DVA) defekty!

Odrazila som si pri tom aj kusky z 2 (DVOCH) zubov, takze namiesto noveho pocitaca budem musiet dat opravit zuby a rozflakane auto :biggrin2:

Ale snad sa nan zmozem na vianoce...

 

Sunshine som posielala SMS, ma sa ok, vraj na nas mysli, ale je momentalne dost busy v realnom svete :naughty:

Link to comment
Share on other sites

No. myslím, že konkurenci mít nechceme, ale bohužel, když tu chceme Miku, musíme "konkurenci" mít velikou... :wink2:

 

A máš úplnou pravdu, ono to chce ten jeden první koncert.... a sice si ani trochu nedokážu představit jak, ale vím, že ty jim to nandáš a uděláš přímo kick ass promo! :wink2: A my ti u toho zkusíme pomoct jak to jen pujde :fisch:

 

Jinak Mika v Brně. :roftl: To zní tak nereálně, že au. Bohužel co se kultury a možností míst pro koncerty v Brně týče, "chabý výběr" je přehnaná pochvala celé situace.. :boxed:

 

Aky problem - je tam nejaka dostihova draha, nie? Tak ten koncert bude v Brne na dostihovej drahe. Podium s pristreskom sa postavi a je to.

 

Dievcata, ja mam chut organizovat koncerty - ja uz presne viem, co urobim:

 

ZALOZIM si svoju agenturu - vsetky vas zamestnam a mozeme zacat organizovat koncert!!!

Link to comment
Share on other sites

A ty kdy se objevíš v našich končinách? :)

 

Ja som TU teraz na par dni...

Ale chcem prist na cely december.

Totiz, chcem si dat operovat haluxz (to su tie kosti pri palcoch na nohach, keby niekto nevedel) - a s tym by som bola mesiac doma na PN-ke.

Tancovat by som sice nemohla, ale s barlickami sa presuvat budem moct.

Link to comment
Share on other sites

Pokud taky není ještě jeden z těch, kteří si myslí, že je Československo.. :naughty: Ale ne, to už dávno víme, že ne :) ... No budeme doufat, že se něco magicky hne... ale asi si pěkně počkáme...

 

Co to bylo za akci? :o:)

 

... Pořád si říkám, čím to je.... většina umělců je známá jen tak, sami o sobě... ale menšina už opravdu zná jejich dílo... jakto, že je to u Miky jako snad u jediného naopak, to nepochopím.. :blink:

 

To bude tym, ze on je NORMALNY. Keby chodil v satach z masa ako Lady Gaga, urcite by ho poznalo viac ludi:blink:

Link to comment
Share on other sites

To bych jim dala, kdyby tě nevrátili :mf_rosetinted: (Akorát by to asi dopadlo tak, že by zajali i mě :naughty: )

Takže jste nakonec jely, nebo ne? :)

 

To ubytování je vždycky nejhorší část celého hledání výletu... jakmile se raduješ, že máš levné letenky, tak se to prodraží na zavazadlech, dopravě do centra, hotelu, jídle... :mf_rosetinted:

 

Este sa to da vyriesit tak, ze sa zostane celu noc na diskoteke a rano sa ide rovno na letisko - tak sa setri za noclah, dievcata :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Aaaamen. :thumb_yello:

 

Jinak si říkám, jestli jsem mimo, ale nic k té soutěži nikde nemůžu najít :shocked: Je mi jasný, že v mé dlouhé mimoňovitosti už mohla skončit, ale i tak se mi nechce věřit, že to znamená, že bych k ní nic nemohla najít... :blink:

 

Jinak Maestro se do toho uvrtal sám, má takhle zadarmo design trička a ještě potěší fanoušky, geniální na všech frontách! .. Takže už se tím prostě bude muset prohrabat :wink2:

 

Hm, ja som tiez tie navrhy nenasla... ale poslem vam aspon ten, co namaloval moj 7-rocny synovec, podla mna je to uzasne! Aj ak si to Mika nevyberie, tak ja si to na tricko dam.

 

..... aha, tak nejde mi to stiahnut, vraj je to prilis velke....

skusim inak...

Link to comment
Share on other sites

Dievcata.... ja sa vam musim pochvalit...:blush-anim-cl:

Moji priatelia mi dali k narodkam super darcek - poskladali sa po 30 Euro, dali mi prachy na konto a kazdy si u mna objednal jedno tricko z Mikasounds.

Prisla mi jedna obrovitanska krabica triciek - a ked som downlodovala seciky tie body, tak si predstavte, ze ich mam dokopy 140,000 a nejake drobne (uz som mala predtym asi 75,000 svojich) a som na 10 (slovom DESIATOM) :wub2::wub2:mieste!!!

Modlite sa, nech som medzi tymi "few" people ktorych Mika stretne na champagne meet and greats!!

 

To nám tady jen tak říkáš jo, a myslíš že nepukneme závistí?!:sneaky2:

 

Ne, samozřejmě ti to děsně přeju a držím palce! :thumb_yello: Myslím, že by to mělo vyjít!

takový kamarádky bych taky potřebovala :naughty:

 

(já bych tam stejně nemohla jít, okamžitě bych z toho zážitku dostala infarkt :boxed::blush-anim-cl:)

Link to comment
Share on other sites

Velmi dodatečně poděkuju a prohlásím, že jsem si to tam užila naprosto maximálně a pořád tak trochu při každém vycházení ven doufám, že otevřu dveře a bude tam Toronto. :naughty:

 

To, že leader bude ten koncert mít, jsem tušila, ale, no... achjo... zkrátka závist největšího druhu :wink2: Zajímalo by mě, kdo ten šťastlivec je, ale pořád jsem přesvědčena, že to musela být skupinka lidí, jinak to není možný...

 

Musela to byt skupinka ludi, to je jasne!!! Alebo nejaki milionar/ka - pre ktorych nejakych tych 5,000 euro hore-dole nic neznamena....

Link to comment
Share on other sites

:lmfao: Tak mně během úplně celého pobytu v Kanadě nefungoval mobil. Dokážete si to ještě dneska představit - měsíc bez mobilu? ... Každopádně jestli mi během toho měsíce volal, tak se nedovolal a já už se to nikdy nedozvím... :shocked: ... Co když se fakt urputně snažil... a vyvolával... a já nic... a teď jsem tak zmařila všechny naše naděje na koncert a jeho naděje na awesome drinking team tričko ... :shocked::roftl:

 

Ty brdo - a je to jasne, preto bol na tie spanielky prijemnejsi ako na mna!!!

Urazeny je! Telefony mu nebereme !!!

Tiez si si mohla vybavit nejaky 24-hodinovy permanentny sekretariat, to bolo fakt nezodpovedne, Baru:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Holky, teprve teďka jsem se k těm vašim návrhům teda dostala a tleskám! :) Já osobně bych si (mít teda peníze :fisch: ) koupila všechny z nich, u toho "rain" trička bych možná udělala nějakej takovej trochu "grafičtější" font, ale prostě vy máte tolik kreativity a nápadů, že já do toho vůbec nemám co kecat! jste strašně šikovný! :):thumb_yello:

 

Mimochodem. Ľubko. Ten tvůj výjev z toho našeho srazu je GENIÁLNÍ! :roftl: Já mám awesome klobouček! ... Vypadá jako ten big girlovskej :) ... A ty, proč si dáváš na hlavu pytel, ty jedna :-)) Ale fascinuje mě, jak skvěle jsi vystihla naše rysy jen v pár tazích... jsme si fakt podobný! :)

 

tak toto som este nevidela... je to na maily?????

Link to comment
Share on other sites

Holky, teprve teďka jsem se k těm vašim návrhům teda dostala a tleskám! :) Já osobně bych si (mít teda peníze :fisch: ) koupila všechny z nich, u toho "rain" trička bych možná udělala nějakej takovej trochu "grafičtější" font, ale prostě vy máte tolik kreativity a nápadů, že já do toho vůbec nemám co kecat! jste strašně šikovný! :):thumb_yello:

 

Mimochodem. Ľubko. Ten tvůj výjev z toho našeho srazu je GENIÁLNÍ! :roftl: Já mám awesome klobouček! ... Vypadá jako ten big girlovskej :) ... A ty, proč si dáváš na hlavu pytel, ty jedna :-)) Ale fascinuje mě, jak skvěle jsi vystihla naše rysy jen v pár tazích... jsme si fakt podobný! :)

 

Tak som si to prave pozrela - TO JE KRAAAAASNE !!!!!

Len tiez som nepochopila ten sacok na hlave... Lubka ???????

Mozem si to dat na tricko ???

Link to comment
Share on other sites

Změna programu - budu v Praze (v Čechách:wink2:) 11 - 20.12, tak kdyby se podařilo dát něco dohromady ... :wink2:

 

Tak to je super, to pomalicky mozeme zacat aj nieco planovat :)

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Já už jsem napsala Ježíškovi - o peníze na koncert :teehee:

Teď jen aby brzo nějakej byl v nějakém dostpném místě :wink2::mf_lustslow:

 

Ty uz pises Jeziskovi? Nejako v predstihu si zacala. :teehee: Ja sa este len chystam pisat s poziadavkou o tu Korejsku verziu druheho albumu.:blush-anim-cl:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320580064967&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Link to comment
Share on other sites

Vsak ??? dik za pochopenie a psychicku podporu ! ked bude takyto nemastny neslany aj nabuduce, tak sa ho spytam, ze why don t you like me ??:aah:

... ale nie, chudacisko, on podla mna robi co moze, nikdy nemoze uspokojit vsetkych - lebo aby som ja bola "spokojna" - musel by so mnou stravit dvojtyzdnovu dovolenku na pustom ostrove, aby som si ho naozaj uzila. Potom by mi mozno uz aj liezol na nervy:roftl:

 

Tak ako citam si si to dobre premyslela, kedze ostrov, to mas istotu, ze ti Mika nikam neodplava. (S jeho opatrnostou s rybami...) :roftl:

Tak ano, isto ma toho teraz dost. Ale neviem, ked som to citala mala som dost zmiesane pocity. Ved je to len jeden podpis :blink:

Link to comment
Share on other sites

to nevadi - to sa v tej rychlosti stratilo:wink2:

Ja som mu k tomu napisala list, kde som mu aj blahozelala k narodeninam - za vsetkzch CZ a SK fanusikov.

Dufam, ze si ten list precital, lebo sa mi koli nemu vyliala flaska s atramentom do kufra !!! Ja totiz rada pisem "po starom" - kaligrafickym pierkom a netradicne farebnym atramentom.

Na Mikov list som zvolila bezovy papier a tmavohnedy atrament - vyzeralo to dobre. Lenze nestihla som list napisat pred cestou, tak som si atrament vzala so sebou a akosi ten uzaver az tak dobre nedrzal.... mala som velmi zaujimavo obatikovane veci :biggrin2:

Ale nastastie to bolo vsetko biele oblecenie, takze som to mohla hodit do sava a vsetko sa to vycistilo :naughty:

 

Wow, dala si si natom inak zalezat, pekne si to dotiahla do detailov :flowers2: Tak hadam to spravilo taky dojem, ze si tych par minut nasiel a video pozrel. Aj ked sa nijako nevyjadril (verim v to, ze si ta pamatal, zvlast po tej fotke ako si spominala ten transparent v Portugalsku) :mf_rosetinted:

 

edit: Prave objavene niekde na fore: citacia z clanku: (ked si uz tak spomenula ten list)

- Many want to come on this side? Do you have contact with fans here?

- I have much contact with people there, is one of the reasons why I wanted to go. About four years ago I receive e-mails and letters home. Have been definitely one of the most devoted fans around the world. I feel very fortunate to have fans in a place I've ever played. And playing with Scissor Sisters, because I'm a big fan.

 

Zaciname bombardovat Miku spravami a mailami? Mozno potom budeme aj my "devoted fans" a pride aj k nam :aah::roftl:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Dievcata.... ja sa vam musim pochvalit...:blush-anim-cl:

Moji priatelia mi dali k narodkam super darcek - poskladali sa po 30 Euro, dali mi prachy na konto a kazdy si u mna objednal jedno tricko z Mikasounds.

Prisla mi jedna obrovitanska krabica triciek - a ked som downlodovala seciky tie body, tak si predstavte, ze ich mam dokopy 140,000 a nejake drobne (uz som mala predtym asi 75,000 svojich) a som na 10 (slovom DESIATOM) :wub2::wub2:mieste!!!

Modlite sa, nech som medzi tymi "few" people ktorych Mika stretne na champagne meet and greats!!

 

Tak to je SUPER! Gratulujem! Osobne si myslim, ze sa dostanes este aj na koncert, ci? :wink2: Inak to znamena, ze si obehla aj istu nemecku dievcinu :biggrin2:

Mas jednym slovom skvelych priatelov. Do buducna by som si mala takych zohnat aj ja :roftl: (ale nie, som spokojna s tymi co mam) Ja sa nachadzam na nejakom 405 mieste... :(

Link to comment
Share on other sites

.... inak navrhy na tricka som poslala dva - kreslili to moji synovci, ale ziadne body mi za to nepripisali:boxed:

OK, uz ich mam dost, ale predsa - co keby to hodilo 8 miesto namiesto 10 eho ???:blush-anim-cl:

 

Vies co, mam pocit, ze tie body zatial nedostal nikto :) Ani ja ich este nemam, aj ked ma to teda z biedy nevytrhne :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja som tiez tie navrhy nenasla... ale poslem vam aspon ten, co namaloval moj 7-rocny synovec, podla mna je to uzasne! Aj ak si to Mika nevyberie, tak ja si to na tricko dam.

 

..... aha, tak nejde mi to stiahnut, vraj je to prilis velke....

skusim inak...

 

Nato, ze ma 7 rokov je to super!

Inak davaju si nacas, mohli by uz nieco zavesit na mikasounds :mf_rosetinted:(alebo sa zapojilo tolko ludi, ze nestihaju??)

Link to comment
Share on other sites

Tak som si to prave pozrela - TO JE KRAAAAASNE !!!!!

Len tiez som nepochopila ten sacok na hlave... Lubka ???????

Mozem si to dat na tricko ???

 

:blink: To sa ti to az tak paci??? No uprimne som prekvapena... :blink:

Ten sacok nema ziaden podton. Slo len o to, aby to nebolo take jednotvarne :naughty:

Ak si to chces dat na tricko, tak ti to zoskenujem, toto je len odfotene mobilom, cize kvalita je dost biedna :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dneska večer jsem sama doma, tak si uspořádám Mika soiré :wink2::wub2:

 

:thumb_yello: Tak se to musí! Já ho mám taky tak napůl ...napůl bohužel proto, že se u toho musím i učit :( ale nenechám si tu atmosféru tím poničit, poslouchám za sebou LICM, TBWKTM a tak dále, postupně za sebou a nechávám se unášet.... při pohledu na nástěnku mi došlo, že včera to byly přesně 3 roky, co jsem Maestra viděla poprvé naživo... :blush-anim-cl:

 

Zdá se to být neuvěřitelně dlouho - "tři roky" .. :shocked:

 

Jak "mikuješ" ty? :):wub2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy