Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

:thumb_yello: Tak se to musí! Já ho mám taky tak napůl ...napůl bohužel proto, že se u toho musím i učit :( ale nenechám si tu atmosféru tím poničit, poslouchám za sebou LICM, TBWKTM a tak dále, postupně za sebou a nechávám se unášet.... při pohledu na nástěnku mi došlo, že včera to byly přesně 3 roky, co jsem Maestra viděla poprvé naživo... :blush-anim-cl:

 

Zdá se to být neuvěřitelně dlouho - "tři roky" .. :shocked:

 

Jak "mikuješ" ty? :):wub2:

 

Učit? V sobotu večer? :shocked:

 

Já už mám za sebou obě cd, teď si pouštím jedno video za druhým :mf_lustslow:

Já si zrovna před chvílí říkala, že mi přijde, jako bych Miku "znala" a byla v mfc už roky, a přitom to není ani půl roku...:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Učit? V sobotu večer? :shocked:

 

Já už mám za sebou obě cd, teď si pouštím jedno video za druhým :mf_lustslow:

Já si zrovna před chvílí říkala, že mi přijde, jako bych Miku "znala" a byla v mfc už roky, a přitom to není ani půl roku...:teehee:

 

Bohužel. :boxed: Je to humus, ale nedá se nic jinýho dělat, je toho strašně moc.... nějakým záhadným způsobem si teď všichni vymysleli, že je skvělý nápad začít psát celou sérii testů! :mf_rosetinted:

 

Jeee... videa :wub2: Ty už jsem dlouho neviděla! To bych se taky měla mrknout :-)) I když jsem na dnešek spala jen dvě a půl hodiny (oslava u kamarádky :naughty: ), tak se pomalu asi budu muset přesunout do postele... ale ty videa ještě stihnu. :-) Tak přemýšlím, který video se mi asi tak líbí nejvíc.... přemýšlím, jestli to vůbec jde určit :shocked: Máš ty nějaký oblíbený? :wink2:

 

Mně právě taky přijde, že tu jsi prostě skoro "od nepaměti" a přitom je to fakt chvilku.... zkrátka jsi sem zapadla úplně jako nic :-)) a jak je člověk v tom víru fanouškovství, tak má pocit, že toho zpěváka přece zná tak dobře, to nemůže být teprve půl roku co ho znám... a fakt že jo!

Link to comment
Share on other sites

Bohužel. :boxed: Je to humus, ale nedá se nic jinýho dělat, je toho strašně moc.... nějakým záhadným způsobem si teď všichni vymysleli, že je skvělý nápad začít psát celou sérii testů! :mf_rosetinted:

 

Jeee... videa :wub2: Ty už jsem dlouho neviděla! To bych se taky měla mrknout :-)) I když jsem na dnešek spala jen dvě a půl hodiny (oslava u kamarádky :naughty: ), tak se pomalu asi budu muset přesunout do postele... ale ty videa ještě stihnu. :-) Tak přemýšlím, který video se mi asi tak líbí nejvíc.... přemýšlím, jestli to vůbec jde určit :shocked: Máš ty nějaký oblíbený? :wink2:

 

Mně právě taky přijde, že tu jsi prostě skoro "od nepaměti" a přitom je to fakt chvilku.... zkrátka jsi sem zapadla úplně jako nic :-)) a jak je člověk v tom víru fanouškovství, tak má pocit, že toho zpěváka přece zná tak dobře, to nemůže být teprve půl roku co ho znám... a fakt že jo!

 

 

 

Já myslím, že je vyloučený vybrat NEJ video...:blink: Mě se například líbí krátký videa kde odpovídá na nějaký otázky, nebo tak - třeba jaké je jeho oblíbené auto, nebo když mluvil o svém telefonu, nebo to video jak zpíval francouzsky a zapoměl slova, nebo.... No to bych tu mohla jmenovat až do

rána! :aah:

 

Teď jsem zrovna doposlechla erease - mám z toho srdeční zástavu! :wub2:

 

Tady je totiž tak fajn prostředí a atmosféra, že se mezi vás zapadá bezvadně:thumb_yello: prostě je mi tu s váma fajn!:blush-anim-cl:

 

A Miku už znám bezvadně, jen bych se s ním konečně ráda stekala:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Právě se dívám na interwiev ve fr televizi když vyšel TBWKTM, ten je tam prostě tak sladkej!!! :wub2::wub2::wub2:

Nejlepší je místo, kde se ho ptali na sexuální tajemství Madonny :aah:

 

A o kus dál mu kouzelník předváděl trik s kartama a chtě po Mikovi aby je zamíchal: "to já dělám rád, jsem se to naučil..." a začne míchat a karty se mu rozlítnou po stole :roftl:

 

- 6:10 Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

A pár perliček z "boite a question":

-co je na tobě nejvíc sexy? -zápěstí

-do čeho by ses chtěl reinkarnovat? -rozhodně do kachny

-dobrá písnička je jako... -...rybí polévka

-první věc co děláš po probuzení? -to je trochu zvláštní, ale vždycky zkontroluju,, jestli mám ještě uši

 

A jedna specielně pro shirl :wink2::

-jaký nejbláznivější dárek jsi dostal od fanynky? -kalhotky s mojí fotkou. To bylo fakt divný!

 

:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

A pár perliček z "boite a question":

-co je na tobě nejvíc sexy? -zápěstí

-do čeho by ses chtěl reinkarnovat? -rozhodně do kachny

-dobrá písnička je jako... -...rybí polévka

-první věc co děláš po probuzení? -to je trochu zvláštní, ale vždycky zkontroluju,, jestli mám ještě uši

 

A jedna specielně pro shirl :wink2::

-jaký nejbláznivější dárek jsi dostal od fanynky? -kalhotky s mojí fotkou. To bylo fakt divný!

 

:biggrin2:

 

Dakujem :roftl: (Myslis, ze este stale nedostal nieco sialenejsie? :teehee: )

Ze som si ja spomenula zase na tu nasu cestu do Budapesti z Bratislavy :blush-anim-cl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Právě se dívám na interwiev ve fr televizi když vyšel TBWKTM, ten je tam prostě tak sladkej!!! :wub2::wub2::wub2:

Nejlepší je místo, kde se ho ptali na sexuální tajemství Madonny :aah:

 

A o kus dál mu kouzelník předváděl trik s kartama a chtě po Mikovi aby je zamíchal: "to já dělám rád, jsem se to naučil..." a začne míchat a karty se mu rozlítnou po stole :roftl:

 

- 6:10

 

Hej, z tych videi nieco vybrat...To je tazko, v kazdom je nieco zaujimave, vtipne a Mikovske :wub2:

Ja mam rada aj videa, ktore pridava sem tam na youtube iMMa. Tieto dve su moje najoblubenejsie :naughty:

 

 

 

:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Shirl, ty sis smazala facebook? :shocked:

 

Ano, facebook som zrusila. Sice len docasne, ale koli tomu, ze ma otravovalo dost ludi. Tykalo sa to hlavne mojich spoluziakov z vysky, stale otravovali s nejakymi vecami co sa tyka bakalarky, alebo aj koli poznamkam z minuleho semestra. Poniektori totiz neporobili skusky. Nie ze by som bola nejaka mrcha, ale myslim, ze je predsa len trocha drze napisat mi spravy, ci by som im nemohla poslat moju vypracovanu odborne zameranu temu z anglictinu (a pod.), ked predtym rok sme sa ledva pozdravili a pokym oni si uzivali uz leto (proste si povedali, sak co, prenesieme jednu, dve skusky do dalsieho roka) a my ostatni sme sa dreli so skuskami...:blink:

Sem tam, ale nakuknem co sa deje :)

Link to comment
Share on other sites

:shocked: To si někdo teda solidně věří, že mu za to někdo tolik peněz dá :shocked:

 

A jestli se to takhle fakt dá prodat, koukám, že tu mám slušné cennosti :teehee:

 

Ale ne(pro)dám :blush-anim-cl:

 

 

Ty brdo - to nejaku faninku dobre nastval, ked predava jeho fotku s podpisom :-)))))

Link to comment
Share on other sites

Že? Taky znám hodně lidí, kteří to dělaj a kdykoliv teďka vidím někoho, jak to dělá, tak ve mě úplně trhne a začnu mu říkat, ať sleze a působím divně... ale buď. :mf_rosetinted:

 

Myslím, že to vypadá, že se pozitivní energie poměrně vyplácí podle posledních zpráv... i když ten proces bude asi dost dlouhej, myslím, že všechno nakonec dobře dopadne. :)

 

Urcite vsetko dobre dopadne! Jazvy jej zostanu na cely zivot, ale inak bude OK. A o tej pozitivnej energii - to je fakt - to sa len tak vo vesmire nestrati!

 

Inak dievcata - cierny humor: Pred koncertom v Portugalsku som mala na sebe tricko z Mikasounds - to modre, kde ten chlapcek prepichuje tu woodoo babiku takou obrovskou ihlicou. Kolegyna sa na mna zhladela a vraj by mi velmi nedoporucovala brat si to tricko na koncert, lebo jej osobne to asociuje Mikovu sestru! Mna to vobec nenapadlo, ale mala pravdu - vzhladom k okolnostiam by bolo skutocne nevhodne ist na koncert prave v tom tricku!

esteze ma upozornila:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::lmfao::thumb_yello: .. Muhehe, geniální :das: Akorát aby se na to potom nemohli dívat i ostatní ... to už by bylo trochu horší :naughty:

 

Já tu verzi taky ještě neznám :blush-anim-cl: Jdu hledat... :-)

 

Joj, dievcence, to mi nerobte:teehee:

Zverejnovat nase video? Preboha, ved to by ma v praci okamzite poslali na povinne psychiatricke vysetrenie:roftl:

Ja som tu za slusacku v kostyme a okuliaroch a vo videu spievam na gauci, pred gaucom, za gaucom..... a pritom spievat vobec neviem :roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jak těch zpráv bylo hodně naráz, jsem nakonec zmatená - která z vás poslala kolik a jaká trička? :) A kdy je vůbec uzávěrka té soutěže? :) (Konkurenci vám dělat nebudu, na to jsem příliš nekreativní :naughty: Ale zvědavost :) A budu vám moc držet palce! :thumb_yello: )

 

Ja som poslala dva navrhy, ale oba nakreslili moji synovci:wink2:

Ten svoj som bohuzial nestihla poslat Lubke, aby mi pomohla to dokoncit... ale nevadi... Ved mozeme dat tie nase navrhy na tricka a tie tricka mu potom dat, ked pride (ja o tom nepochybujem:thumb_yello:)

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Ty jsi fakt železná dáma....

 

:naughty: ... No, tomu druhému asi víc proběhne v hlavě, co všechno se může/mohlo stát, kdežto člověk sám je jen radši a rychleji si uvědomí, že je v pořádku... :)

 

Asi ano. Mne to bolo az cudne, ze mi nic nie je, bol to naozaj zazrak - sofer tej motorky bol dost dokatovany a mne nebolo vobec nic...Nie jeden ale cely huf anielov straznych musel byt vtedy pri mne.

Iba na druhy den mi na chrbate nabehla modrina - mala som tam otlaceny desing pneumatiky - vyzeralo to ako tetovanie:naughty: Skoda, ze som si to neodfotila:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Teda, Bei, další koncert :) Ty to letos zaslouženě rozjíždíš! :thumb_yello: Děkuju moc za report :)

 

Úžasnost si dokážu představit... :-)) Už bych taky znovu nějakej potřebovala....

 

Byl to normální koncert v rámci turné?

 

Jakto, že začal až v 1 ráno? :shocked: To asi nebylo tak naplánováno, ne?

Jinak jsem ráda, že jsi zase měla příležitost být BG a obdivuju teda paměť Yasmine... :blink: Když má takových holek na každým koncertě aspoň 10... :thumb_yello:

 

Jinak co se toho setkání týče - hmmm :blink: To musely asi být holky, které opravdu jezdí zkrátka úplně všude...

 

Od tebe byla ta knížka moc hezkej dárek, mrzí mě, že za ten fakt, že mu děláš křoví na koncertě a ještě mu dáš knížku, ani nezajistil ten podpis... já Miku strašně obdivuju za to, že se takhle ještě fanouškům věnuje, ale už delší dobu tam tak trochu pozoruju takový double standards... ale dobrý, no, nechci si radši moc stěžovat... jak říkám, pořád je obdivuhodný, že něco takovýho vůbec dělá.

 

Jinak si říkám, že by si fakt Mika měl ze zdravotního hlediska fakt dát chvilku klid... ani si nedokážu představit, jak on musí vypadat, když se o něm řekne, že je na jeho poměry pohublej.... :blink:

 

Na fotky a videa se moc těším! :)

 

Ten koncert nebol v ramci turne - to pridali tak ako ten Tunis...

Ten "double standard" - to mas pravdu, tiez to trochu pozorujem.... ale zrejme je normalne, ze sa chova inak k ludom, ktorych stretava uz tri roky a inak k "novacikom"... ja len dufam, ze o tri roky bude ten vyssi standard platit aj pre nas :thumb_yello:

Ked som bola v Bratislave, skusala som v net cafe stiahnut tie videa, ale neslo mi to - dufam, ze to stihnem tento tyzden v praci.

Vela fotiek som aj vymazala, lebo na nich Mika vyzeral fakt zle - radsej si ho nafotim znova, ked bude v starej dobrej forme:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

No pokial je za jednym uctom viac ludi..tak maju smolu...nie zeby som chcela byt skodoradostna, ale pekne im vypalili rybnik. Ak som to spravne pochopila podla novych pravidiel, tak pojde len leader + ti, co nazbierali najviac bodov po nom... Cize len leader sam... :mf_rosetinted:

 

Fakt len leader sam ???? Tak to by som sa pobavila :roftl:

Povodne totiz pisali, ze leader si moze doniest nejakych friends....

No uvidime! Ale ak by sa skupinka mala dohodnut, ze poslu len jedneho clena, tak to teda budu medzi nimi hadky :-)))

Link to comment
Share on other sites

1. ano, tak vytrvale pršelo

2. ty potisky se ani neponičily, jen ty spirálky co jsem tam přikreslila

 

vtipnější video urrčitě nedostal, otázka je (a jsme zase u toho) jestli ho taky viděl :sneaky2:

 

Ja si myslim, ze ano... najblizsie sa ho to spytam.... V tom Cagliari fakt vela darcekov nedostal a ten nas si drzal v aute na kolenach....

A jedna Francuzska, s ktorou som sa zoznamila v Portugalsku, mi hovorila, ze "hovoril", ze cita vsetky listy a pozera si vsetky darceky. Ja si myslim, ze zvedavost mu nedala - ked uz mal raz to CD z tou uzasnou obalkou v ruke - musel si ho strcit do pocitaca! Ja osobne by som neodolala....

Link to comment
Share on other sites

No jasně, někde ty peníze vzít musím :fisch:

 

finační krach, rozpad rodiny - co bych pro Miku neudělala :naughty::wub2:

 

Jasne, predame byt auto aj bicykel a korcule:roftl:

moji priatelia tiez mali dilemu, ci sa mi na narodky poskladaju na novu chladnicku, ktoru surne potrebujem - alebo na osobne video od Miku - ktore tiez surne potrebujem:roftl:

kedze sa blizi zima, vyhral to Mika. A potraviny budem uskladnovat na vonkajsej okennej parapete:roftl:

....(a zasa sme pri tej parapete.... ale ja byvam na 1. poschodi....)

Link to comment
Share on other sites

To nám tady jen tak říkáš jo, a myslíš že nepukneme závistí?!:sneaky2:

 

Ne, samozřejmě ti to děsně přeju a držím palce! :thumb_yello: Myslím, že by to mělo vyjít!

takový kamarádky bych taky potřebovala :naughty:

 

(já bych tam stejně nemohla jít, okamžitě bych z toho zážitku dostala infarkt :boxed::blush-anim-cl:)

 

Vsak ja si svacnem nejake ukludnujuce pripravky pred tym :-)

 

A viete co som sa rozhodla? Ze sa musim naucit hrat na fujare a zahram Mikovi. Fujaru este urcite nikdy v zivote nevidel (teda, prekvapilo by ma to, keby ano) a ako hudobnik to urcite oceni.

Len mam taky problemik - neviem, kdetu v BXL najdem ucitela :roftl:

Link to comment
Share on other sites

To nám tady jen tak říkáš jo, a myslíš že nepukneme závistí?!:sneaky2:

 

Ne, samozřejmě ti to děsně přeju a držím palce! :thumb_yello: Myslím, že by to mělo vyjít!

takový kamarádky bych taky potřebovala :naughty:

 

(já bych tam stejně nemohla jít, okamžitě bych z toho zážitku dostala infarkt :boxed::blush-anim-cl:)

 

... inak som velmi prekvapena, aky velky skok je medzi leadrom a tymi ostatnymi....ved si zoberte, ze s nejakymi 145.000 bodmi som na 10 mieste - o tom sa mi ani nesnivalo!!!:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy