Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Tak kdyžtak prosím napište všechny termíny během toho 12.-20., kdy by se vám to hodilo... a já následně na základě toho zkusím napsat Beatce, sunshine a tak dále :wink2:

 

Já můžu kdykoliv mezi po 13 a po 20, když to budu vědět včas (abych si nedomluvila něco jinýho:wink2:)

Link to comment
Share on other sites

Dneska se mi zdálo o Mikovi :mf_lustslow::wub2:

Byl to koncert, a já byla s NÍM na podiu - ne jako BG nebo LG, prostě s ním... a povídali jsme si... a pak jsme byli na nějaké večeři kde byla strašná spousta lidí, a on seděl daleko a já čekala až se k němu dostanu, ale probudila jsem se :lmfao:

A přesně si pamatuju, že jsem si během toho snu říkala "doufám, že se mi to jenom nezdá... ale ne, to je moc opravdový než aby to byl sen :naughty:

 

Hehehe - to poznam, take neprijemne prebudenia :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Děvčata, jak to vidíte, myslíte, že se nám povede nějakej ten srazík před Vánocema? Já budu v čechách 12-20.12 a už pomalu musím plánovat...:wink2:

 

mne bohuzial urcite nie... pridem domov az 20.12. vecer....

Link to comment
Share on other sites

To bolo jeho vyjadrenie pre South American Festivals... A dodal, ze ho bavi navstevovat nove krajiny, pretoze nikdy nevie co moze od publika ocakavat... Tak snad raz ... :mf_rosetinted:

No, ale adresu mame, nie? Mari sa mi, ze ked som sa sem prihlasila, niekde som ju tu videla. :blink: (otazne je, ci bola pravdiva, ale asi hej, ked v jednom interview prehlasil, ze mu ludia chodili spavat na rohozku :shocked: )

 

:roftl:Chudacisko! musi byt nadseny, ked mu ludia spavaju na rohozke :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tak to urcite je. Ved teraz je facebook taka samozrejmost ako mat mobil :blink:

Poslem schvalne request? :teehee: (ale nie srandujem :roftl::roftl:)

 

 

Podla mna je nejaky zamaskovany a iba priatelia vedia, pod akym pseudonymom je tam..... ja som skusala pozerat facebook Idy falk - tej jeho spevacky, ci ho tam niekde nenajdem schovaneho, ale nenasla som :aah:

Link to comment
Share on other sites

Právě jsem si poprvé pustila dvd parc des princes, a mám pocit, že to na mě působí, asi jako bych snědla hrst extáze :mf_lustslow:

(např. mě napadlo, že bych šla s Mikou ráda na diskotéku :das:)

 

Taky si začínám říkat, že snad ani nestojím o koncert v Čechách - mám pocit, že si ho radši užiju někde, kde ho fakt znaj a stojí o něj, takže je tam báječná atmosféra - bojím se, že i kdyby byl koncert třeba v Praze, tak by to bylo takové rozpačité - většina lidí by neznala texty... takový to "jo Mika, toho jsem jednou slyšela v rádiu, no můžem tam zkusit zajít.." :blink:

Říkám si, že když už se konečně dostanu na opravdovej koncert, tak to chci se vším všudy! :wink2::mf_rosetinted::wub2:

a samozřejmě v první řadě :blush-anim-cl:

 

 

Dievcata, panika - o tyzden je Mika v Parizi !!! a ja nemam ani prachy ani dovolenku !!!! Boze, Boze, co robit ??? rychlo podam lotto...

Link to comment
Share on other sites

Zkouška v sobotu?! Excuzes moi? :blink::shocked:

 

Ano, v sobotu. Mame vynimocne dovolene ist na skusku s externistami. Ale nie je to este 100% iste, viac budem vediet asi az 10 decembra :boxed: Je v tom trocha gulas - okolo toho 10 by *mali* este len vyjst skripta. Ak ich dovtedy nevydaju tak ten termin neplati. :boxed:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:Chudacisko! musi byt nadseny, ked mu ludia spavaju na rohozke :roftl:

 

Hej to hej. Ale seriozne zacinam premyslat nad tym, ze toto bol len slaby odvar... Videli ste video z Brazilie z meet and greet? Jedna baba mu surovo chytila hlavu a chcela ho pobozkat. (dotycna asi pozerava prilis vela telenoviel :blink::naughty: ) :blink: To bolo naozaj zaujimave, Mika ju však odmietol. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tak kdyžtak prosím napište všechny termíny během toho 12.-20., kdy by se vám to hodilo... a já následně na základě toho zkusím napsat Beatce, sunshine a tak dále :wink2:

 

Ja som sa vyjadrila v prispevku vyssie. Toho 15.10 urcite nie a k vikendu sa este neviem s istotou vyjadrit :boxed:

Este mam malu otazku, uz mame predbezne miesto zrazu? Predpokladam, ze Trencin to asi nebude - Matka by to mala z Prahy dost daleko.

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, panika - o tyzden je Mika v Parizi !!! a ja nemam ani prachy ani dovolenku !!!! Boze, Boze, co robit ??? rychlo podam lotto...

 

Ano to som citala, som veru zvedava na konecnu podobu tej figuriny a ako sa bude Mika tvarit az ju uvidi :teehee:

Stastni ti, co vyhrali listky na uplne prvy vstup :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ja som sa vyjadrila v prispevku vyssie. Toho 15.10 urcite nie a k vikendu sa este neviem s istotou vyjadrit :boxed:

Este mam malu otazku, uz mame predbezne miesto zrazu? Predpokladam, ze Trencin to asi nebude - Matka by to mala z Prahy dost daleko.

 

Hlavně, co se mě týče, už by se to mělo rychle dohodnout a rozhodnout - mám v plánu ještě jiné akce, a už budu muset vybrat co jo a co ne...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hlavně, co se mě týče, už by se to mělo rychle dohodnout a rozhodnout - mám v plánu ještě jiné akce, a už budu muset vybrat co jo a co ne...:wink2:

Tak abychom si to rozebraly... vycházíme z toho, že 100% (rozuměj abychom se sešly všechny) sraz se nám už tedy nepovede :(

 

Takže jednotlivě:

Marťa může de facto od 13.-19. zhruba kdykoliv, že? I když teda čtu, že po 20. bys mohla, kdyby se to domluvilo dostatečně dopředu?

Shirl možná 18., možná vůbec. A co 19. a pak, shirl?

Já můžu 13., a od 17.-23. kdykoliv.

Beatka tu v tu dobu nebude vůbec... :( I když kdybychom to udělaly po 20., tak třeba..?

Martinku bychom myslím na ten víkend 18. snad přemluvit mohly. Třeba i později. :-)

O sunshine.... kdoví, kdoví, když ani nemá čas chodit sem... :dunno: Ale určitě jí o tom aspoň napíšem :)

No a pak bych ještě mohla napsat Jacksie, i když s ní to asi taky bude komplikovanější....

 

uf, no moc růžově to nevypadá. :/ Ale moc ráda bych se s váma viděla! I kdyby to mělo být v menším počtu... tak teď nevím... začínám si říkat, že by to nemuselo být marný třeba nějakýho 21. prosince, kdybys ještě tady byla, Marti. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak abychom si to rozebraly... vycházíme z toho, že 100% (rozuměj abychom se sešly všechny) sraz se nám už tedy nepovede :(

 

Takže jednotlivě:

Marťa může de facto od 13.-19. zhruba kdykoliv, že? I když teda čtu, že po 20. bys mohla, kdyby se to domluvilo dostatečně dopředu?

Shirl možná 18., možná vůbec. A co 19. a pak, shirl?

Já můžu 13., a od 17.-23. kdykoliv.

Beatka tu v tu dobu nebude vůbec... :( I když kdybychom to udělaly po 20., tak třeba..?

Martinku bychom myslím na ten víkend 18. snad přemluvit mohly. Třeba i později. :-)

O sunshine.... kdoví, kdoví, když ani nemá čas chodit sem... :dunno: Ale určitě jí o tom aspoň napíšem :)

No a pak bych ještě mohla napsat Jacksie, i když s ní to asi taky bude komplikovanější....

 

uf, no moc růžově to nevypadá. :/ Ale moc ráda bych se s váma viděla! I kdyby to mělo být v menším počtu... tak teď nevím... začínám si říkat, že by to nemuselo být marný třeba nějakýho 21. prosince, kdybys ještě tady byla, Marti. :)

 

21. je to pro mě už dost nejistý - možná už budu odjíždět (záleží na počasí a tátově práci - jedeme spolu autem), takže pro mě max. 20.12.

Link to comment
Share on other sites

21. je to pro mě už dost nejistý - možná už budu odjíždět (záleží na počasí a tátově práci - jedeme spolu autem), takže pro mě max. 20.12.

Jasan... takže víme jak. Noo... v tom případě to tedy bohužel vynechává Beatku. Ale mohly bychom to teda toho 18. či 19. spáchat. Podle zkoušek shirl... přijde mi neuvěřitelný, že to chudáci pořád neví :shocked: Jak to může být v pořádku podle školních předpisů? :blink:

 

Možná bych to v tom případě orientovala na toho 19., to už bude po zkoušce ať už bude, či nebude...

Link to comment
Share on other sites

Jasan... takže víme jak. Noo... v tom případě to tedy bohužel vynechává Beatku. Ale mohly bychom to teda toho 18. či 19. spáchat. Podle zkoušek shirl... přijde mi neuvěřitelný, že to chudáci pořád neví :shocked: Jak to může být v pořádku podle školních předpisů? :blink:

 

Možná bych to v tom případě orientovala na toho 19., to už bude po zkoušce ať už bude, či nebude...

 

pro mě by úplně nejlepší bylo 20., tak bych nemusela rušit nic o víkendu... Ale to se asi moc nebude hodit vám...

Link to comment
Share on other sites

pro mě by úplně nejlepší bylo 20., tak bych nemusela rušit nic o víkendu... Ale to se asi moc nebude hodit vám...

Mně určitě jo :) To už není škola, takže pro mě to vychází nastejno :wink2: Myslím, že stejné by to bylo i pro Shirl a Martinku. Jacksie by ale určitě měla školu a Sunshine práci...

Link to comment
Share on other sites

Tak abychom si to rozebraly... vycházíme z toho, že 100% (rozuměj abychom se sešly všechny) sraz se nám už tedy nepovede :(

 

Takže jednotlivě:

Marťa může de facto od 13.-19. zhruba kdykoliv, že? I když teda čtu, že po 20. bys mohla, kdyby se to domluvilo dostatečně dopředu?

Shirl možná 18., možná vůbec. A co 19. a pak, shirl?

Já můžu 13., a od 17.-23. kdykoliv.

Beatka tu v tu dobu nebude vůbec... :( I když kdybychom to udělaly po 20., tak třeba..?

Martinku bychom myslím na ten víkend 18. snad přemluvit mohly. Třeba i později. :-)

O sunshine.... kdoví, kdoví, když ani nemá čas chodit sem... :dunno: Ale určitě jí o tom aspoň napíšem :)

No a pak bych ještě mohla napsat Jacksie, i když s ní to asi taky bude komplikovanější....

 

uf, no moc růžově to nevypadá. :/ Ale moc ráda bych se s váma viděla! I kdyby to mělo být v menším počtu... tak teď nevím... začínám si říkat, že by to nemuselo být marný třeba nějakýho 21. prosince, kdybys ještě tady byla, Marti. :)

 

21. je to pro mě už dost nejistý - možná už budu odjíždět (záleží na počasí a tátově práci - jedeme spolu autem), takže pro mě max. 20.12.

 

Za mna - okrem toho 15 a 18 kedykolvek. Toho 18, by mala byt moja posledna skuska (ak bude). Cize kludne aj toho 20.12. :)

Link to comment
Share on other sites

Jasan... takže víme jak. Noo... v tom případě to tedy bohužel vynechává Beatku. Ale mohly bychom to teda toho 18. či 19. spáchat. Podle zkoušek shirl... přijde mi neuvěřitelný, že to chudáci pořád neví :shocked: Jak to může být v pořádku podle školních předpisů? :blink:

 

Možná bych to v tom případě orientovala na toho 19., to už bude po zkoušce ať už bude, či nebude...

 

To je ok, to ani neries, to je nasa Trencianska Univerzita :aah: Je kludne mozne, ze kniha vyde a 18.12 bude termin platit, ale 15.12 nam profesorka napise, ze skuska nebude, lebo ma skusat vela studakov v Blave. (To je druhy problem, ze dotycna profesorka prednasa na dvoch skolach, cize budeme radi za 1-2 terminy. Keby viem, ze ich vypise viac, tak kludne toho 18 necham tak a pojdem inokedy)

Link to comment
Share on other sites

Hej to hej. Ale seriozne zacinam premyslat nad tym, ze toto bol len slaby odvar... Videli ste video z Brazilie z meet and greet? Jedna baba mu surovo chytila hlavu a chcela ho pobozkat. (dotycna asi pozerava prilis vela telenoviel :blink::naughty: ) :blink: To bolo naozaj zaujimave, Mika ju však odmietol. :wink2:

 

No videla som to :wink2: Len skoda, ze tam neboli videa tych, ktorym sa to podarilo :roftl: ja som presvedcena, ze pri tom ich temperamente nejakej tej puse neunikol (a nech je rad, ze zostalo len pri puse:roftl::naughty:)

Link to comment
Share on other sites

A ještě mě napadlo, že kdyby Beatka chtěla, tak by se s náma mohla vidět někdy pak taky... :wink2: Jak dlouho tady budeš, Bei?

 

Caute dievcence, ja pridem - ako som spominala, toho 20.12. vecer a budem doma do 29.12.

Potom len na otocku do hor do Rakuska na Silvestra a 3.1. rano letim naspat do BXL.....

Devcatka moje, ja moju ucast teraz cez vianocne prazdniny nevidim velmi ruzovo.... V kazdom pripade, dajte mi vediet kedy sa stretavate a ja vam aspon zavolam ! :blush-anim-cl:

Dobre sa zabavte, vsetky vas straaaaaasne zdravim!

Link to comment
Share on other sites

ahojte:D dlho som tu nebola...nemala som na to cas:D

prosim vas...mohli by ste mi povedat co je nove?:D:D

 

Ahoj,

zas tak moc noveho sa tu v poslednej dobe nedialo :biggrin2:

A ako si mohla citav v poslednych prispevkoch, dievcata sa pokusaju dohodnut nejake vianocne stretko (na ktorom ja bohuzial budem chybat....)

pekny vecer,

pa

Beata

Link to comment
Share on other sites

Za mna - okrem toho 15 a 18 kedykolvek. Toho 18, by mala byt moja posledna skuska (ak bude). Cize kludne aj toho 20.12. :)

 

Tak navrhuju 20.12. v Brně - to je asi tak nejlepší kompromis, ne?

mě by nejvíc vyhovovalo sejít se třeba okolo 10.00 a zpátky bych odjížděla cca 15.00 - jak by to vyhovovalo vám? :wink2:

(Samozřejmě, kdybyste si chtěly udělat cestu do Prahy, já se bránit nebudu :naughty:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy