Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Juchů! Tak je to vyřešeno :thumb_yello:

 

Já taky!! :woot_jump:

 

Jinak Marti, jestli jsi už dorazila do ČR, tak tě tu takhle telepaticko-virtuálně vítám! :wink2:

 

Dievcata, takze nastala mala zmena - ten 9:50 uz nebol, takze pridem az 10:20. Bohuzial listky boli uz vsetky rozobrate - dokonca tym co pojdem spat boli volne az 3 miesta :blink: Ludia sa pre Vianocami pekne blaznia :aah:

Len tak na okraj - 18.12. teda skuska nakoniec bude :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Bylo to strašný, když jsem zjistila, že k nám přijede. A bylo to strašný, když jsem zjistila, že se to ruší. Myslela jsem, že zemřu na místě. Zatáhla jsem do toho 2 kamarádky, které ho zas až tak nezbožňujou + jsem ještě kvůli tomu měnila let do Londýna. A ono nic :( Achjo.

Link to comment
Share on other sites

Milá Martinko! :)

 

Ke tvým dnešním narozeninám ti přeju to úplně nejlepší! :wub2:

 

Hodně štěstí, zdraví, budoucích Mika srazů a Mika koncertů :wink2:, ale hlavně ať se ti podaří všechno, co budeš chtít a splní všechna přání! :wub2:

 

A na základě tradice obrázků geniálně jetých dortů ti přeju dobrou chuť! :wink2:

 

funny-awesome-cake-26.jpg?w=500&h=366

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, takze nastala mala zmena - ten 9:50 uz nebol, takze pridem az 10:20. Bohuzial listky boli uz vsetky rozobrate - dokonca tym co pojdem spat boli volne az 3 miesta :blink: Ludia sa pre Vianocami pekne blaznia :aah:

Len tak na okraj - 18.12. teda skuska nakoniec bude :mf_rosetinted:

 

Uf, to je teda síla :shocked: Ale hlavně, že vůbec nějaký byly :thumb_yello: Takže tě vyzvedneme už obě s Marťou :wink2: Martinibaby pujde taky, ale připojí se až okolo 11 či 12 :)

 

Juchů, těším se! :woot_jump:

 

... Ty bláho :shocked: A z čeho? ... Tomu se teda říká nářez.... :blink: Hlavně se teda divím tomu, že se těm učitelům do té školy v sobotu chce.. o.O ... Držím palce!!! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Milá Martinko! :)

 

Ke tvým dnešním narozeninám ti přeju to úplně nejlepší! :wub2:

 

Hodně štěstí, zdraví, budoucích Mika srazů a Mika koncertů :wink2:, ale hlavně ať se ti podaří všechno, co budeš chtít a splní všechna přání! :wub2:

 

A na základě tradice obrázků geniálně jetých dortů ti přeju dobrou chuť! :wink2:

 

funny-awesome-cake-26.jpg?w=500&h=366

 

Jéé, staršně moc děkuju ! :blush-anim-cl:

Dort je fakt super!:thumb_yello::das:

V pondělí vás zvu na opravdovskej (i když asi nebude takhle origoš:teehee:)

 

už se strašně těším na sraz, a doufám, že se všechny brzo dočkáme i koncertu :mf_lustslow:

 

PS - zkus vzít v pondělí cd-čka, třeba nám je tam kde budeme pustěj :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Uf, to je teda síla :shocked: Ale hlavně, že vůbec nějaký byly :thumb_yello: Takže tě vyzvedneme už obě s Marťou :wink2: Martinibaby pujde taky, ale připojí se až okolo 11 či 12 :)

 

Juchů, těším se! :woot_jump:

 

... Ty bláho :shocked: A z čeho? ... Tomu se teda říká nářez.... :blink: Hlavně se teda divím tomu, že se těm učitelům do té školy v sobotu chce.. o.O ... Držím palce!!! :thumb_yello:

 

 

Z Hospodarskej politiky Europskej Unie. Povodne som planovala ist na tu skusku az po novom roku - ale vyvesila "az" 4 terminy. Z toho su 3 terminy 3 dni za sebou, co je celkom problem - skuska je pisomna a neverim tomu, ze pri jej rychlosti a pedantnosti to stihne opravit do druheho dna. Nehovoriac o tom, ze ta profesorka uci este aj v Bratislave... Tak to idem risknut uz tuto sobotu - ked tak stihnem este jeden opravny termin v januari.

Kazdopadne nastala este jedna mala zmena - kniha stale nie je, bude az tento tyzden, takze sa mame ucit len z poznamok z prednasok. (Na okraj - tych je iba cca 50 stran, kdezto kniha bude mat 200)

Kocky, drzte palce, ak to spravim - mam cely januar volnyyy :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Matka pridavam sa trocha oneskorene - Vsetko najlepsie k narodeninam! :happybday: Vela zdravia, stastia, lasky, splnenych priani a v neposlednom rade prajem velaaa Mika koncertov :)

 

4324468414_4185bd113b.jpg

 

 

... a symbolicka torta...

 

Děkuju, děkuju, děkuju! :thumb_yello:

V pondělí si pochutnáme :partytime2:!

Link to comment
Share on other sites

Z Hospodarskej politiky Europskej Unie. Povodne som planovala ist na tu skusku az po novom roku - ale vyvesila "az" 4 terminy. Z toho su 3 terminy 3 dni za sebou, co je celkom problem - skuska je pisomna a neverim tomu, ze pri jej rychlosti a pedantnosti to stihne opravit do druheho dna. Nehovoriac o tom, ze ta profesorka uci este aj v Bratislave... Tak to idem risknut uz tuto sobotu - ked tak stihnem este jeden opravny termin v januari.

Kazdopadne nastala este jedna mala zmena - kniha stale nie je, bude az tento tyzden, takze sa mame ucit len z poznamok z prednasok. (Na okraj - tych je iba cca 50 stran, kdezto kniha bude mat 200)

Kocky, drzte palce, ak to spravim - mam cely januar volnyyy :thumb_yello:

 

Držím palce! určitě to zvládneš a paksi dáš leháro! :surfing:

Link to comment
Share on other sites

Holciny preju vam pohodovy advent a hlavne funtasticky novy rok ve znameni Miky a MFC :) At je podle vasich predstav, to je to nejdulezitejsi. Proste at je legen... wait for it... :wink2:

 

Ahoj Trifi! :)

 

Moc děkuju za přání, doufám, že si prázdniny užíváš úplně stejně a nový rok pro tebe bude taky co nejlepší a hlavně také podle tvých představ :)

Kdyby zahrnoval i MFC, bylo by to fajn :wink2:

 

.... dary! :fisch::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Z Hospodarskej politiky Europskej Unie. Povodne som planovala ist na tu skusku az po novom roku - ale vyvesila "az" 4 terminy. Z toho su 3 terminy 3 dni za sebou, co je celkom problem - skuska je pisomna a neverim tomu, ze pri jej rychlosti a pedantnosti to stihne opravit do druheho dna. Nehovoriac o tom, ze ta profesorka uci este aj v Bratislave... Tak to idem risknut uz tuto sobotu - ked tak stihnem este jeden opravny termin v januari.

Kazdopadne nastala este jedna mala zmena - kniha stale nie je, bude az tento tyzden, takze sa mame ucit len z poznamok z prednasok. (Na okraj - tych je iba cca 50 stran, kdezto kniha bude mat 200)

Kocky, drzte palce, ak to spravim - mam cely januar volnyyy :thumb_yello:

 

Uuuh, no nezávidím :blink:. Všechno dohromady to vůbec nezní jako sranda, ale aspoň, že když to uděláš, bude až do druhého semestru volno! :thumb_yello: (Teda, to bych si taky dala :) ) ... Všechna energie šla včera intenzivně směrem TN! :thumb_yello: Jaks dopadla? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jéé, staršně moc děkuju !

Dort je fakt super!

V pondělí vás zvu na opravdovskej (i když asi nebude takhle origoš:teehee:)

 

už se strašně těším na sraz, a doufám, že se všechny brzo dočkáme i koncertu

 

PS - zkus vzít v pondělí cd-čka, třeba nám je tam kde budeme pustěj :wink2:

 

O, není zač :)

 

No na dort bychom měly zvát spíš my, ne? :das::wink2: Každopádně si nějakej dát musíme :thumb_yello: Měla bych pomalu přemýšlet nad tím, kam tentokrát pujdeme.... :naughty:

 

To jsme na tom úplně stejně! :wink2: Tak to nějak rychle uteklo a už je to vlastně zítra :shocked::) Zítra se na vás v 10/10:20 budu moc těšit! :woot_jump: (A pořádně teplé oblečení s sebou, jak to tak vypadá :sneaky2: .. )

Link to comment
Share on other sites

Uuuh, no nezávidím :blink:. Všechno dohromady to vůbec nezní jako sranda, ale aspoň, že když to uděláš, bude až do druhého semestru volno! :thumb_yello: (Teda, to bych si taky dala :) ) ... Všechna energie šla včera intenzivně směrem TN! :thumb_yello: Jaks dopadla? :wink2:

 

To este neviem, zajtra rano by mali byt vysledky. A dakujem za podporu :flowers2:

Otazky neboli ani moc tazke, ale ona ma velmi prisne znamkovanie, takze aj tie 3 strany co som zapisala ma nedrzia nad vodou..Vlastne po pravde ona nema prisne znamkovanie, ale divne. Zatial nikto neodhalil podla coho dava znamky - mozes mat zapisanych 6 papierov k veci a aj tak mozes mat Fx.... Koluju take chyry, ze ona znamkuje podla toho co jej sadne na jazyk. T.j. niekto moze mat 2 strany od veci a ma A, lebo to ju prave napadlo napisat... :aah:

No nadej umiera posledna :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Holciny preju vam pohodovy advent a hlavne funtasticky novy rok ve znameni Miky a MFC :) At je podle vasich predstav, to je to nejdulezitejsi. Proste at je legen... wait for it... :wink2:

 

Ahoj Trifi, ako sa mas? Dlho o tebe nebolo pocut :)

Dakujem za prianie, prajem Ti tiez pekne sviatky a stastny novy rok, plny splnenych priani a vela navstev Mika koncertov :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj holky! :wink2:

 

*drze si krade první posrazový příspěvek* :fisch:

 

Ještě jednou vám za dnešek moc a moc děkuju :thumb_yello::wub2: Nechápu, kam se nám ten čas zase jednou ztratil! Jediný co ale vím je, že musíme bezpodmínečně dát brzo repete :wub2:

 

A Martinko, ještě jednou moc děkuju za puzzlíky, bohatě se ti odvděčím :das:

 

Mimochodem - právě jsem je složila (ano, konečně :roftl: ) a obrázek je super! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

ako pozeram Barunka ma predbehla :)

 

Matka dufam, ze aspon ty si mala dobru cestu domov - pretoze ta moja sa dost vliekla. (Barunka, Marta: aspon som odhalila pricinu preco ten bus tak meskal - hore kopcom sme sa ledva "vygulali" a kazdu chvilu som cakala kedy ten autobus prestane ist - motor vydaval nejake podozrive zvuky, dokonca prehlusoval moju mp3 tak, ze som to po chvile vzdala a hodila ju spat do tasky :blink: ) Ale nastastie sme sa nejako do Trencina dostali, aj ked s riadnym meskanim :sweatdrop:

 

Dakujem moc za pekny den, casu bolo dost a predsa nam to nejako rychlo ubehlo. Dufam, ze v blizkej dobe si to zopakujeme :thumb_yello:

 

A Matka, dakujem este raz za puzzle, pred chvilou som ho doskladala a dufam, ze v blizkej dobe Ti to oplatim. (Teda aj Vam ostatnym, ako som dnes slubila) :wink2:

 

Dievcata, az navysite tu kapacitu v maily, tak sa ozvite, nech Vam poposielam fotky :wink2:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

ako pozeram Barunka ma predbehla :)

 

Matka dufam, ze aspon ty si mala dobru cestu domov - pretoze ta moja sa dost vliekla. (Barunka, Marta: aspon som odhalila pricinu preco ten bus tak meskal - hore kopcom sme sa ledva "vygulali" a kazdu chvilu som cakala kedy ten autobus prestane ist - motor vydaval nejake podozrive zvuky, dokonca prehlusoval moju mp3 tak, ze som to po chvile vzdala a hodila ju spat do tasky :blink: ) Ale nastastie sme sa nejako do Trencina dostali, aj ked s riadnym meskanim :sweatdrop:

 

Dakujem moc za pekny den, casu bolo dost a predsa nam to nejako rychlo ubehlo. Dufam, ze v blizkej dobe si to zopakujeme :thumb_yello:

 

A Matka, dakujem este raz za puzzle, pred chvilou som ho doskladala a dufam, ze v blizkej dobe Ti to oplatim. (Teda aj Vam ostatnym, ako som dnes slubila) :wink2:

 

Dievcata, az navysite tu kapacitu v maily, tak sa ozvite, nech Vam poposielam fotky :wink2:

Ufff :blink: No, to jsem teda ráda, že jste vůbec dojeli :shocked: To bych z toho měla asi dobrý nervy na tvým místě :boxed: ... Ale už jsi v suchu a v teple, to je hlavní :thumb_yello:

 

Kapacita navýšena. :thumb_yello: V PM, která přijde za chvíli, budou všechny potřebný detaily :)

Link to comment
Share on other sites

Ufff :blink: No, to jsem teda ráda, že jste vůbec dojeli :shocked: To bych z toho měla asi dobrý nervy na tvým místě :boxed: ... Ale už jsi v suchu a v teple, to je hlavní :thumb_yello:

 

Kapacita navýšena. :thumb_yello: V PM, která přijde za chvíli, budou všechny potřebný detaily :)

 

Nebolo mi veru vsetko jedno. Ked ste vy odisli, tak skoro este pol hodinu nastupovali ludia, samozrejme nemali miestenky, co bol problem. Sofer ich nakoniec nevyhodil spat do tej zimy, ale pretoze nebolo dost miesta, stali natlaceny v ulicke. :blink:

Najviac mi vsak prebehol mraz po chrbte ked sme sa boli mozno 15 km od Trencina a soferovi to "skapalo" priamo na krizovatke. Som myslela, ze sa uz ani nepohneme... :aah:

Link to comment
Share on other sites

Nebolo mi veru vsetko jedno. Ked ste vy odisli, tak skoro este pol hodinu nastupovali ludia, samozrejme nemali miestenky, co bol problem. Sofer ich nakoniec nevyhodil spat do tej zimy, ale pretoze nebolo dost miesta, stali natlaceny v ulicke. :blink:

Najviac mi vsak prebehol mraz po chrbte ked sme sa boli mozno 15 km od Trencina a soferovi to "skapalo" priamo na krizovatke. Som myslela, ze sa uz ani nepohneme... :aah:

 

Vidíš a my si ještě říkaly, že počkáme až to odjede, abychom mohly zamávat... to bychom si asi daly :naughty: Uf, nejhorší je jet takovou dálku ve stoje :blink: To by mě mohlo... asi bych někomu spadla do klína a usla :roftl:

 

Uf :blink: No zkrátka luxusní cesta za všechny prachy... to by vskutku nebyla moc pěkná noční procházka... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Vidíš a my si ještě říkaly, že počkáme až to odjede, abychom mohly zamávat... to bychom si asi daly :naughty: Uf, nejhorší je jet takovou dálku ve stoje :blink: To by mě mohlo... asi bych někomu spadla do klína a usla :roftl:

 

Uf :blink: No zkrátka luxusní cesta za všechny prachy... to by vskutku nebyla moc pěkná noční procházka... :boxed:

 

To by ste sa nacakali, mozno by ste tam k tomu nastupistu aj primrzli :teehee:

 

Kazdopadne som rada, ze som sa dostala domov a neuviazla tam niekde v strede pola v snehu :aah::naughty:

 

Idem poposielat fotky :wink2:

 

edit: poslane

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

To by ste sa nacakali, mozno by ste tam k tomu nastupistu aj primrzli :teehee:

 

Kazdopadne som rada, ze som sa dostala domov a neuviazla tam niekde v strede pola v snehu :aah::naughty:

 

Idem poposielat fotky :wink2:

 

edit: poslane

 

:naughty: Ještě že jsem radši přimrzla ke svému pohodlnému křesílku :teehee:

 

:thumb_yello: ... A oficiálně prohlašuju (i když by to se svýma schopnostma radši měla dělat Martinibaby), že na příštím srazu sníh nebude, i kdyby to mělo být v prosinci :roftl: (Jakože to stihneme mnohem, mnohem dřív :das: )

 

Juchů! :wink2: Těším se :) Ta naše společná vypadá dobře, jsem zvědavá na ostatní :)

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Ještě že jsem radši přimrzla ke svému pohodlnému křesílku :teehee:

 

:thumb_yello: ... A oficiálně prohlašuju (i když by to se svýma schopnostma radši měla dělat Martinibaby), že na příštím srazu sníh nebude, i kdyby to mělo být v prosinci :roftl: (Jakože to stihneme mnohem, mnohem dřív :das: )

 

Juchů! :wink2: Těším se :) Ta naše společná vypadá dobře, jsem zvědavá na ostatní :)

 

 

Poslala som to dokopy v 4 mailoch :)

 

Btw, hodis sem prosim ta link na toho tamagociho? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy