Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

A tamagochi by měl být tady
:wink2:

 

"I can't had it die again, it died yesterday!" :roftl::roftl::thumb_yello:

 

Tak on sa tam tak snazi a ona mu nakoniec povie - interesting, ale nikdy som nemala tamagochi... Really?

 

:roftl::roftl:

 

Dakujem za video, dobre som sa zasmiala :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

"I can't had it die again, it died yesterday!"

 

Tak on sa tam tak snazi a ona mu nakoniec povie - interesting, ale nikdy som nemala tamagochi... Really?

 

:roftl::roftl:

 

Dakujem za video, dobre som sa zasmiala :thumb_yello:

 

Není zač! :wink2: Já věděla, že se bude líbit :)

 

Právě ta ženská mi přijde jako strašnej suchar, to nikdy neviděla nikoho, kdo má tamagochiho? :mf_rosetinted::roftl: To prostě nepochopila a pochopíme to jen my :shun::naughty:

 

Taky mě to dostalo :naughty::thumb_yello:

 

A co chubby bunny? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcence moje drahe,

len rychle zastavenie na stratnke, aby som vam z celeho srdca zazelala nadherne Vianoce, do noveho roku len to najlepsie a najkrasie a MIKA MIKA MIKA !!!!!!

Bolo (a je) mi tu s vami vzdy srasne prijemne, dakujem vam za tie fajn chvile a kopec srandy!:roftl::roftl:

Bozkavam vas a tesim sa do skoreho videnia alebo aspon citania :mf_lustslow:

Bozkavam,

 

Beata

Link to comment
Share on other sites

Není zač! :wink2: Já věděla, že se bude líbit :)

 

Právě ta ženská mi přijde jako strašnej suchar, to nikdy neviděla nikoho, kdo má tamagochiho? :mf_rosetinted::roftl: To prostě nepochopila a pochopíme to jen my :shun::naughty:

 

Taky mě to dostalo :naughty::thumb_yello:

 

A co chubby bunny? :wink2:

 

Ten ma tiez pobavil.

 

'What kinda brand is it?'

'Cant tell you because they don´t give it to me free.'

:thumb_yello:

 

:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte:biggrin2:

no knecne som sa tu dostala, lebo som bola z tejto sranky trochu dezorientoana:blink:ale uz je to lepsie:wink2:

Vsetkym Vam prajem prijemne sviatky:newyear:

 

Ahoj,

som rada, ze si nas konecne nasla - a vitam Ta na MFC :welcomeani:

My sa uz tak trochu pozname z Mikasounds, ale dievcatam by si mohla par slovami predstavit :)

Btw, dufam, ze Ti tu s nami bude dobre a keby si mala nejaky problem sa tu zorientovat kludne napis - ja som bola zo zaciatku z tejto stranky tiez dost zmatena :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Dievcence moje drahe,

len rychle zastavenie na stratnke, aby som vam z celeho srdca zazelala nadherne Vianoce, do noveho roku len to najlepsie a najkrasie a MIKA MIKA MIKA !!!!!!

Bolo (a je) mi tu s vami vzdy srasne prijemne, dakujem vam za tie fajn chvile a kopec srandy!:roftl::roftl:

Bozkavam vas a tesim sa do skoreho videnia alebo aspon citania :mf_lustslow:

Bozkavam,

 

Beata

 

Beatko! :wub2:

 

Moc a moc děkujeme za přání, tobě to samé, snad si Vánoce co nejvíc užiješ a přesně tak - Mika, Mika, MFC, srazy, koncerty a ještě jednou Mika! :wub2: Doufám, že si teď doma pořádně odpočineš a nabereš plno nových sil :wink2:

 

Jedním z důvodů, proč je tu vždycky sranda, jsi i ty! Na posledním srazu jsi nám chyběla - musíme to napravit! :) ... Bylo by super, kdybychom mohly říct brzy naviděnou, ale už i jenom napočtenou potěší!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte:biggrin2:

no knecne som sa tu dostala, lebo som bola z tejto sranky trochu dezorientoana:blink:ale uz je to lepsie:wink2:

Vsetkym Vam prajem prijemne sviatky:newyear:

 

Ahoj a vítej! :):thumb_yello: Nový člen je tu u nás docela událost, z našich končin se sem jen tak někdo nepřidává... takže jak už říkala shirl, byly bychom rády, kdyby ses trochu představila :)

 

A taky, když bude třeba s čímkoliv pomoct, jen se ptej, prošli jsme si tím všichni - ale uvidíš, že jak na to přijdeš, stojí to za to :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ten ma tiez pobavil.

 

'What kinda brand is it?'

'Cant tell you because they don´t give it to me free.'

:thumb_yello:

 

:biggrin2:

 

:thumb_yello:

 

Jo? toho jsem si zase nevšimla. :roftl: :roftl: Já s ním chci dělat rozhovor! :roftl:

 

(Tedy, kdo by nechtěl, že :fisch: )

Link to comment
Share on other sites

Dievcence moje drahe,

len rychle zastavenie na stratnke, aby som vam z celeho srdca zazelala nadherne Vianoce, do noveho roku len to najlepsie a najkrasie a MIKA MIKA MIKA !!!!!!

Bolo (a je) mi tu s vami vzdy srasne prijemne, dakujem vam za tie fajn chvile a kopec srandy!:roftl::roftl:

Bozkavam vas a tesim sa do skoreho videnia alebo aspon citania :mf_lustslow:

Bozkavam,

 

Beata

 

Všem ty nejveselejší, nejodpočinkovější a nejúžasnější Vánoce přeju! :wub2::newyear:

 

Ahojte,

dakujem za Vianocne priania :) Pridavam sa k tomu co povedala Beatka - dakujem Vam za prijemne, vtipne citanie aj zazitky zo zrazov. Snad ich po novom roku budeme mat este viac :thumb_yello:

 

10590.jpg

 

 

Prajem Vam stastne a vesele Vianoce, plne pokoja a pohody :newyear:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

dakujem za Vianocne priania :) Pridavam sa k tomu co povedala Beatka - dakujem Vam za prijemne, vtipne citanie aj zazitky zo zrazov. Snad ich po novom roku budeme mat este viac :thumb_yello:

 

10590.jpg

 

 

Prajem Vam stastne a vesele Vianoce, plne pokoja a pohody :newyear:

Moc děkuju a ano, úplně s tebou souhlasím.... musím poděkovat za všechny prožité a prosmáté chvíle a taky budu doufat, že jich bude ještě mnoho a úplně nejlíp osobně :wink2:

 

Zkrátka příště se směřuje do TN :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

som rada, ze si nas konecne nasla - a vitam Ta na MFC :welcomeani:

My sa uz tak trochu pozname z Mikasounds, ale dievcatam by si mohla par slovami predstavit :)

Btw, dufam, ze Ti tu s nami bude dobre a keby si mala nejaky problem sa tu zorientovat kludne napis - ja som bola zo zaciatku z tejto stranky tiez dost zmatena :blush-anim-cl:

 

Ahoj a vítej! :):thumb_yello: Nový člen je tu u nás docela událost, z našich končin se sem jen tak někdo nepřidává... takže jak už říkala shirl, byly bychom rády, kdyby ses trochu představila :)

 

A taky, když bude třeba s čímkoliv pomoct, jen se ptej, prošli jsme si tím všichni - ale uvidíš, že jak na to přijdeš, stojí to za to :wink2:

Predstavit sa no...:teehee:

:biggrin2:Som z Oscadnice,co je na severe Slovenska, kusok od Ziliny.Chodim do Ziliny na strenu umelecku skolu.MIKU som objavila asi pred rokom a to nahodou.Kamaratky ma volaly Mari,odvodene od Marika,lenze jedna kamoska rackuje tak si vymyslela svoju prezyvku pre mna a zacala ma volat Mika.Vedela som ze je to asi nejaky spevak alebo tak ale dalej som to nerozoberala...Az raz, ovela neskor som sa nudila a tak som si toho MIKU vyhladala na nete.Zistila som ze niektore pesnicky uz poznam a aj ostane sa mi pacili!:mf_lustslow::biggrin2:Tak hned som kukala ake ma CD a hned som ho chcela kupit. To bol trochu problem lebo zohnat u nas nieco take je fuska...Ale podaroli sa:cheerful_h4h: Som rada ze mozem patrit do tejto komunity fanusikov MIKU.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj děvčata, omlouvám se za opoždění, ale přeju vám všem všechno nej nej nej do nového roku, ať jde všechno přesně podle vašich plánů, a ať je v těch plánech spousta mfc srazů a Mika koncertů!!!!:band:

 

Mimochodem, taky jste Mikův vánoční pozdrav pochopily tak, že letos bude další turné? :aah:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte:biggrin2:

no knecne som sa tu dostala, lebo som bola z tejto sranky trochu dezorientoana:blink:ale uz je to lepsie:wink2:

Vsetkym Vam prajem prijemne sviatky:newyear:

 

Moooc tě tu mezi námi vítám, i když trochu opožděně:aah:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Trifi! :)

 

Moc děkuju za přání, doufám, že si prázdniny užíváš úplně stejně a nový rok pro tebe bude taky co nejlepší a hlavně také podle tvých představ :)

Kdyby zahrnoval i MFC, bylo by to fajn :wink2:

 

.... dary! :fisch::wink2:

 

Ahoj Baru,

 

vy a tohle fórum mi hrozně chybíte takže bych MFC strašně ráda zahrnula do příštího roku... :blush-anim-cl: Tehdy před časem jsem ale napsala že bude lepší pauza dokud vám to tu nebudu kazit... No a já si myslím že beze mě je to tu opravdu lepší, bude lepší jen občas nakouknout ale aktivně se nezapojovat. Stačilo, že jste mě měly na krku jeden sraz a vím že kdybych si tu s vámi denně povídala, asi bych si nedokázala upřít jet na další (i teď v prosinci to bylo hromsky těžké a to jsem se do diskuze nezapojovala...).

 

Uf, takže tak, nevím jestli se mi povedlo přesně vystihnout co jsem vlastně chtěla říct :( Ale snad aspoň částěčně...

 

 

PS: Škoda že už Barney tu legen... dární hlášku tolik nepoužívá :wink2:

 

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Trifi, ako sa mas? Dlho o tebe nebolo pocut :)

Dakujem za prianie, prajem Ti tiez pekne sviatky a stastny novy rok, plny splnenych priani a vela navstev Mika koncertov :wink2:

 

Ahoj Shirl,

 

to víš já tu občas nakouknu abych byla v obraze co se děje ale zatím jsem byla němá, jenom jsme prostě špehovala :naughty::blush-anim-cl:

 

Snad vyjde co nejvíc koncertů Miky, mám totální absťák... :boxed:

 

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, ako prazdninujete? Ja som sa prave dnes vratila z Nemecka :)

Kocky, oneskorene, ale aj ja prajem stastny novy rok a v nom (samozrejme) plno Mika koncertov :wink2:

 

Edit: Prave som si precitala novinky na mikasounds. Beatka ako si dopadla? (ak sa teda mozem opytat:blush-anim-cl:) Dufam, ze Ti prisiel od nich mail :winner_first_h4h:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Predstavit sa no...:teehee:

:biggrin2:Som z Oscadnice,co je na severe Slovenska, kusok od Ziliny.Chodim do Ziliny na strenu umelecku skolu.MIKU som objavila asi pred rokom a to nahodou.Kamaratky ma volaly Mari,odvodene od Marika,lenze jedna kamoska rackuje tak si vymyslela svoju prezyvku pre mna a zacala ma volat Mika.Vedela som ze je to asi nejaky spevak alebo tak ale dalej som to nerozoberala...Az raz, ovela neskor som sa nudila a tak som si toho MIKU vyhladala na nete.Zistila som ze niektore pesnicky uz poznam a aj ostane sa mi pacili!:mf_lustslow::biggrin2:Tak hned som kukala ake ma CD a hned som ho chcela kupit. To bol trochu problem lebo zohnat u nas nieco take je fuska...Ale podaroli sa:cheerful_h4h: Som rada ze mozem patrit do tejto komunity fanusikov MIKU.

 

No zaujimavo si sa dostala k Mikovi :naughty:

A veru to ano, zohnat tu Cd-cka pokial si ich dopredu neobjednas je dost zlozite... A zasa z original e-shopu je pomerne drahe postovne :boxed:(cize zasa som ostala len pri tom e-bayi :blush-anim-cl: )

Link to comment
Share on other sites

Ahoj děvčata, omlouvám se za opoždění, ale přeju vám všem všechno nej nej nej do nového roku, ať jde všechno přesně podle vašich plánů, a ať je v těch plánech spousta mfc srazů a Mika koncertů!!!!:band:

 

Mimochodem, taky jste Mikův vánoční pozdrav pochopily tak, že letos bude další turné? :aah:

 

Pockaj, aky pozdrav? Myslis ten co je na blogu? Neni to nahodou ten isty pozdrav z minuleho roka len s prepisanym rokom - myslim miesto 2010 tam napisali 2011 :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Shirl,

 

to víš já tu občas nakouknu abych byla v obraze co se děje ale zatím jsem byla němá, jenom jsme prostě špehovala :naughty::blush-anim-cl:

 

Snad vyjde co nejvíc koncertů Miky, mám totální absťák... :boxed:

 

 

No napriek tomu by si mohla o sebe dat vediet castejsie :) Teda nie len "spehovat", ale aj nieco popisat. Ved je to verejna debata a kazdy je tu vitany :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj děvčata, omlouvám se za opoždění, ale přeju vám všem všechno nej nej nej do nového roku, ať jde všechno přesně podle vašich plánů, a ať je v těch plánech spousta mfc srazů a Mika koncertů!!!!:band:

 

Mimochodem, taky jste Mikův vánoční pozdrav pochopily tak, že letos bude další turné? :aah:

 

Ahoj, všem také přeju jen to nej.. v novém roce :)

 

Pozdrav jsem pochopila tak, že je jen přepsané datum z loňského, takže turné nevím, nevím...:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy