Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Pockaj, aky pozdrav? Myslis ten co je na blogu? Neni to nahodou ten isty pozdrav z minuleho roka len s prepisanym rokom - myslim miesto 2010 tam napisali 2011 :blink:

 

Takové detaily mě nezajímají, důležité je že můžu doufat !:fisch:

Link to comment
Share on other sites

Predstavit sa no...:teehee:

:biggrin2:Som z Oscadnice,co je na severe Slovenska, kusok od Ziliny.Chodim do Ziliny na strenu umelecku skolu.MIKU som objavila asi pred rokom a to nahodou.Kamaratky ma volaly Mari,odvodene od Marika,lenze jedna kamoska rackuje tak si vymyslela svoju prezyvku pre mna a zacala ma volat Mika.Vedela som ze je to asi nejaky spevak alebo tak ale dalej som to nerozoberala...Az raz, ovela neskor som sa nudila a tak som si toho MIKU vyhladala na nete.Zistila som ze niektore pesnicky uz poznam a aj ostane sa mi pacili!:mf_lustslow:Tak hned som kukala ake ma CD a hned som ho chcela kupit. To bol trochu problem lebo zohnat u nas nieco take je fuska...Ale podaroli sa:cheerful_h4h: Som rada ze mozem patrit do tejto komunity fanusikov MIKU.

 

Tak tedy Marika, jé, to je hezký jméno. :)

Teda... tomu říkám zatím asi nejzajímavější způsob dostání se k Mikovi :roftl::thumb_yello: Ještě, že tě to tenkrát napadlo! :) Jsme rády, že tě tu máme! :thumb_yello:

 

Máš úplnou pravdu, že Mikovo CD se ani pořádně nedá sehnat, já teda skoro nikdy do obchodů s CDčkama nechodím, ale myslím, že za těch posledních pár let, co jsem tam tak 5krát byla, jsem tam Mikova CDčka našla jednou (zrovna obě naráz, jindy snad nic.) A o nějakých DVDčkách nebo snad nedejbože speciálních edicích čehokoliv škoda mluvit...

 

I když normálně, předminulej týden jsem byla u nás v Bontonlandu a najednou tam mezi tím i tak docela chabým výběrem triček (doslova jich bylo tak 20 na celou prodejnu) vidím jedno z Mikasounds. Tak na to koukám... nechápu... prohlížím dál a z těch 20 triček bylo ještě asi dalších 7 taky od Miky. Jsem myslela, že mám halucinace... :blink: Takže skoro nikde ho nehrajou, CD se neprodávaj, ale hlavně, že maj trička! :naughty: Každopádně se mi nepodařilo zjistit, kolik stálo, ale tipla bych, že určitě mnohem víc než na mikasounds.. :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj děvčata, omlouvám se za opoždění, ale přeju vám všem všechno nej nej nej do nového roku, ať jde všechno přesně podle vašich plánů, a ať je v těch plánech spousta mfc srazů a Mika koncertů!!!!:band:

 

Mimochodem, taky jste Mikův vánoční pozdrav pochopily tak, že letos bude další turné? :aah:

 

Děkuju! :wink2: Aa, kéž by z toho všechno byla pravda :wub2: Zcela rozhodně (si) přeju do nového roku to samé :)!

 

Já teda jsem asi mimo, dívala jsem se na Mikasounds i na twitter a kde je ten vánoční vzkaz? :shocked:

 

Každopádně čím si asi můžeme být skoro jistý je to nový album :blush-anim-cl::wub2:

 

"new year, new album, new dog, new house, new socks (they were on sale)..."

 

(Jeden by řekl, že i přes veškerou jeho skromnost snad na ponožkách šetřit nemusí... :naughty: )

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

Ahoj Baru,

 

vy a tohle fórum mi hrozně chybíte takže bych MFC strašně ráda zahrnula do příštího roku... :blush-anim-cl: Tehdy před časem jsem ale napsala že bude lepší pauza dokud vám to tu nebudu kazit... No a já si myslím že beze mě je to tu opravdu lepší, bude lepší jen občas nakouknout ale aktivně se nezapojovat. Stačilo, že jste mě měly na krku jeden sraz a vím že kdybych si tu s vámi denně povídala, asi bych si nedokázala upřít jet na další (i teď v prosinci to bylo hromsky těžké a to jsem se do diskuze nezapojovala...).

 

Uf, takže tak, nevím jestli se mi povedlo přesně vystihnout co jsem vlastně chtěla říct :( Ale snad aspoň částěčně...

 

 

PS: Škoda že už Barney tu legen... dární hlášku tolik nepoužívá :wink2:

 

 

Trifi,

 

já pochopila, že po zrušení koncertu se v tobě něco hlo a možná sis říkala, že na MFC není zrovna ta správná nálada... to se stává, každý z nás má období, kdy má třeba co hodně dělat anebo prostě není úplně v rozepisovací náladě a tak nepřispívá... myslím, že se nám to stalo všem (ať už jde o delší dobu, nebo třeba i jenom jeden den) a rozhodně to neznamená, že bychom fórum neměly rády, nebo tu už nechtěly být nebo tak něco.

 

Nicméně se přiznám, že si nejsem jista, jestli ti úplně rozumím - proč máš pocit, že bys nám tu měla něco kazit? Kdysi jsem si myslela, že je to proto, že třeba nemáš na Miku/MFC náladu a bála ses, že bys třeba přenesla nějakou špatnou náladu sem, ale teď mám pocit, že to tak není (už jen proto, že píšeš, že diskuzi čteš ráda a bylo pro tebe těžké se nepřipojit ke srazu) a v tom případě nerozumím, proč máš pocit, že bys něco kazila?

 

A už vůbec nerozumím tomu, proč máš pocit, že tě na srazu měl někdo "na krku", já osobně si sraz moc užila, bylo to setkání Mika fanoušků, kteří jsou podle mě úžasní a se kterýma si i jako s lidma neobyčejně rozumíme (aspoň tedy já to tak vidím :fisch::wink2::wub2:), takže au contraire, měla jsi ty z nás špatný pocit, nebo spíš měla jsi pocit, že ti dáváme nějak najevo, že jsi nám na obtíž, či jak?! Jestli jo, tak to mě taky moc mrzí, myslím, že můžu 100% mluvit za všechny když řeknu, že to nikdo nechtěl :blink:

Na sraz v prosinci jsi s náma určitě jet mohla, podle mě není jedinej důvod, kterej by tomu nějak bránil. :wink2:

 

Promiň, nechci působit zle, to vůbec, to není tak míněný, já to jen píšu, protože se snažím do celé záležitosti vidět, protože jsi dlouho byla aktivní a milou součástí fóra a bylo by mi moc líto, kdyby ses nám ztratila úplně :wink2:

 

PS: To teda jo, stejně tak vymizelo i Suit up a vůbec hodně jeho hlodů :( Díváš se ještě? Mě ten poslední díl docela zaskočil, sice to bylo strašně vyumělkovaný a dobře naplánovaný hraní na city, ale zabralo to :fisch::shocked:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, ako prazdninujete? Ja som sa prave dnes vratila z Nemecka :)

Kocky, oneskorene, ale aj ja prajem stastny novy rok a v nom (samozrejme) plno Mika koncertov :wink2:

 

Edit: Prave som si precitala novinky na mikasounds. Beatka ako si dopadla? (ak sa teda mozem opytat:blush-anim-cl:) Dufam, ze Ti prisiel od nich mail :winner_first_h4h:

 

Ahoj!

 

Jak bylo v Německu? :))) Tiše (a teď tedy nahlas) jsem ti záviděla :wink2: Povídej a přeháněj :-)

 

Já se bohužel mám zkouškově... 2 (naštěstí úspěšně) za mnou, 11 přede mnou + 1 esej + 1 překlad - život mě zkrátka tenhle měsíc neskutečně baví! :naughty: Takže já bohužel celý prázdniny kromě doslova Vánoc a Silvestra proseděla nad knížkama... :( Čímž jsem se tedy chtěla dostat k tomu, že u mě se momentálně fakt nic neděje :naughty:

 

Takže musíš povídat ty o Německu :-))

 

(No vidíš, nad tím jsem zrovna taky nedávno přemýšlela, Beatka to musí musí musí mít v kapse! :wub2: )

Link to comment
Share on other sites

No zaujimavo si sa dostala k Mikovi :naughty:

A veru to ano, zohnat tu Cd-cka pokial si ich dopredu neobjednas je dost zlozite... A zasa z original e-shopu je pomerne drahe postovne :boxed:(cize zasa som ostala len pri tom e-bayi :blush-anim-cl: )

 

:thumb_yello:

 

Ach všemocný ebay, zdroj tolikerého potěšení (a tak hříšně úžasných věcí, že si ho člověk musí občas zablokovat, aby se nezruinoval... :blush-anim-cl: )

Link to comment
Share on other sites

Takové detaily mě nezajímají, důležité je že můžu doufat !:fisch:

No už to opravdu vypadá nadějněji na tenhle rok, řekla bych :) Sice asi ke konci, ale už se má vize mění z 2012 na "late 2011" :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tak tedy Marika, jé, to je hezký jméno. :)

Teda... tomu říkám zatím asi nejzajímavější způsob dostání se k Mikovi :roftl::thumb_yello: Ještě, že tě to tenkrát napadlo! :) Jsme rády, že tě tu máme! :thumb_yello:

 

Máš úplnou pravdu, že Mikovo CD se ani pořádně nedá sehnat, já teda skoro nikdy do obchodů s CDčkama nechodím, ale myslím, že za těch posledních pár let, co jsem tam tak 5krát byla, jsem tam Mikova CDčka našla jednou (zrovna obě naráz, jindy snad nic.) A o nějakých DVDčkách nebo snad nedejbože speciálních edicích čehokoliv škoda mluvit...

 

I když normálně, předminulej týden jsem byla u nás v Bontonlandu a najednou tam mezi tím i tak docela chabým výběrem triček (doslova jich bylo tak 20 na celou prodejnu) vidím jedno z Mikasounds. Tak na to koukám... nechápu... prohlížím dál a z těch 20 triček bylo ještě asi dalších 7 taky od Miky. Jsem myslela, že mám halucinace... :blink: Takže skoro nikde ho nehrajou, CD se neprodávaj, ale hlavně, že maj trička! :naughty: Každopádně se mi nepodařilo zjistit, kolik stálo, ale tipla bych, že určitě mnohem víc než na mikasounds.. :fisch:

 

Zohnat najake specialne edicie tak na to treba vynalozit nadludske schopnosti. Ja som si CDcka isla kupit do predajne a kedze ich tam nemali tak mi ich ten predavac objednal.

Aj ked minule som jeho druhe CD dokonca nasla v TESCU:biggrin2:

Je pravda ze ho dost malo hravaju ,pritom si myslim ze ma vela pesniciek co by v radiach uspeli keby ich hrali.Dufam ze ak sa vykluje ten dalsi album bude mat vacsi uspech!

Minule ma ale prekvapilo ze v TESCU (zasa:naughty:) hrali my interpretation! a ked sme nastupili do auta a zapli radio akurat hrali happy ending:original: to bolo vtedy super:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Děkuju! :wink2: Aa, kéž by z toho všechno byla pravda :wub2: Zcela rozhodně (si) přeju do nového roku to samé :)!

 

Já teda jsem asi mimo, dívala jsem se na Mikasounds i na twitter a kde je ten vánoční vzkaz? :shocked:

 

Každopádně čím si asi můžeme být skoro jistý je to nový album :blush-anim-cl::wub2:

 

"new year, new album, new dog, new house, new socks (they were on sale)..."

 

(Jeden by řekl, že i přes veškerou jeho skromnost snad na ponožkách šetřit nemusí... :naughty: )

 

Tak niekde musi setrit, aby si udrzal tu 13 priecku v Young Brit rich list :roftl:

 

Odkaz je na mikasounds pod blogom :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj!

 

Jak bylo v Německu? :))) Tiše (a teď tedy nahlas) jsem ti záviděla :wink2: Povídej a přeháněj :-)

 

Já se bohužel mám zkouškově... 2 (naštěstí úspěšně) za mnou, 11 přede mnou + 1 esej + 1 překlad - život mě zkrátka tenhle měsíc neskutečně baví! :naughty: Takže já bohužel celý prázdniny kromě doslova Vánoc a Silvestra proseděla nad knížkama... :( Čímž jsem se tedy chtěla dostat k tomu, že u mě se momentálně fakt nic neděje :naughty:

 

Takže musíš povídat ty o Německu :-))

 

(No vidíš, nad tím jsem zrovna taky nedávno přemýšlela, Beatka to musí musí musí mít v kapse! :wub2: )

 

Prehanat nemusim - v Nemecku bolo super (az na tu nenormalnu zimu). Sivestrovska oslava sa naozaj vydarila, potom pridam nejake foto na facebooku, este som sa k tomu nedostala.

Najlepsi zazitok vsak bol, ked sme sa 15 rozhodli ist vyskusat motokary. Tie male auticka hucali ako kosacka, este aj startovali na to natahovacie lanko :naughty: Bola to celkom sranda, odhliadnuc od toho, ze zopar krat som bola mimo drahy a museli po mne opravovat tie pneumatikove zabrany :blush-anim-cl: (Hm, ziadny Schumacher zo mna asi nebude :fisch:) Ale rozhodne to odporucam vsetkym vyskusat :thumb_yello:

To ma mrzi, ze mas toho tak vela a skoro ziadne prazdniny si ani neuzivas. Drzim palce, aby si cim skor vsetky skusky porobila - snad to bude v lete lepsie a ostane ti aspon mesiac volna :mf_rosetinted: Ja uz som sa tiez doflakala, od pondelka zasa makam na bakalarke :aah:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte dievcence!

 

Kym sa pustim do citania zameskanej literatury, najprv vam chcem vsetkym este raz zazelat uzasny a uspesny rok 2011 !!!:thumb_yello:

 

A taktiez sa chcem s vami podelit o obrovske sklamanie - napriek mojmu 10-mu miestu v sutazi som nedostala ziaden e-mail:aah:

Zda sa mi to to naozaj velmi cudne, ze by na koncert + and greats bolo pozvanych dokopy menej ako 10 ludi ???? to sa mi fakt nejako nezda.....

Barunko, nevies, koho by som sa na o mohla popytat?? Mozno som ten e-mail jednoducho nedostala....:shocked: (casto mi chodia "podozrive" maily priamo do folderu SPAM a tam som to mohla stratit....

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:

 

Ach všemocný ebay, zdroj tolikerého potěšení (a tak hříšně úžasných věcí, že si ho člověk musí občas zablokovat, aby se nezruinoval... :blush-anim-cl: )

 

Ebay, ebay...ja som raz v slabej chvily prehlasila, ze lutujem den ked som si odblokovala kreditku na zahranicne platby a zriadila pay pal :blush-anim-cl:

 

Ale kocky pochvalim sa, na Vianoce mi brasko daroval to specialne 3-cd vydanie korejskeho magazinu :wub2: (a samozrejme, ze to prislo z ebayu :naughty: )

Link to comment
Share on other sites

Zohnat najake specialne edicie tak na to treba vynalozit nadludske schopnosti. Ja som si CDcka isla kupit do predajne a kedze ich tam nemali tak mi ich ten predavac objednal.

Aj ked minule som jeho druhe CD dokonca nasla v TESCU:biggrin2:

Je pravda ze ho dost malo hravaju ,pritom si myslim ze ma vela pesniciek co by v radiach uspeli keby ich hrali.Dufam ze ak sa vykluje ten dalsi album bude mat vacsi uspech!

Minule ma ale prekvapilo ze v TESCU (zasa:naughty:) hrali my interpretation! a ked sme nastupili do auta a zapli radio akurat hrali happy ending:original: to bolo vtedy super:biggrin2:

 

To je pravda, mozeme len dufat, ze to 3 cd u nas zozne vacsi uspech :thumb_yello:

 

Ale je to dobry pocit, zastavit sa na par minut v realite, ked hraju nieco od Miku v radiu :blush-anim-cl: (Je sice pravda, ze si clovek moze dat na usi mp3, ale to nie je ten isty pocit, ako zapocut nieco v radiu :mf_rosetinted: )

Link to comment
Share on other sites

No napriek tomu by si mohla o sebe dat vediet castejsie :) Teda nie len "spehovat", ale aj nieco popisat. Ved je to verejna debata a kazdy je tu vitany :wink2:

 

Trifi, este mi to neda dodat - ako si vobec prisla nato, ze nam to tu kazis? Tvoje prispevky su vitane, si predsa sucastou "nasej malej grupy" :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Milá Martinko! :)

 

Ke tvým dnešním narozeninám ti přeju to úplně nejlepší! :wub2:

 

Hodně štěstí, zdraví, budoucích Mika srazů a Mika koncertů :wink2:, ale hlavně ať se ti podaří všechno, co budeš chtít a splní všechna přání! :wub2:

 

A na základě tradice obrázků geniálně jetých dortů ti přeju dobrou chuť! :wink2:

 

funny-awesome-cake-26.jpg?w=500&h=366

 

Ach jo, tak ja opat neskoro:boxed: - ale predsa:

Draha Martinka - prajem vsetko najuzasnejsie k tvojim narodeninaaaammm:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Holciny preju vam pohodovy advent a hlavne funtasticky novy rok ve znameni Miky a MFC :) At je podle vasich predstav, to je to nejdulezitejsi. Proste at je legen... wait for it... :wink2:

 

Jeeej; cau Trifi!!!!!

aj tebe vsetko naj a vitaj nam spat po dlhej dobe!!:thumb_yello::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj holky! :wink2:

 

*drze si krade první posrazový příspěvek* :fisch:

 

Ještě jednou vám za dnešek moc a moc děkuju :thumb_yello::wub2: Nechápu, kam se nám ten čas zase jednou ztratil! Jediný co ale vím je, že musíme bezpodmínečně dát brzo repete :wub2:

 

A Martinko, ještě jednou moc děkuju za puzzlíky, bohatě se ti odvděčím :das:

 

Mimochodem - právě jsem je složila (ano, konečně :roftl: ) a obrázek je super! :thumb_yello:

 

 

Dievcence,

tak vidim, ze zraz bol super - vsak ako inak; ze ?:naughty:

Ja som nakoniec priletela az 21 vecer, 20 dec mi zrusili let....

Dovolenka usla ako blazon a uz som spat v bxl.... A novy rok mi nezacal bohvieako - tesila som sa na stretko s Mikom a prd makovy z toho :boxed:este som to nestravila:aah:

Link to comment
Share on other sites

Beatko! :wub2:

 

Moc a moc děkujeme za přání, tobě to samé, snad si Vánoce co nejvíc užiješ a přesně tak - Mika, Mika, MFC, srazy, koncerty a ještě jednou Mika! :wub2: Doufám, že si teď doma pořádně odpočineš a nabereš plno nových sil :wink2:

 

Jedním z důvodů, proč je tu vždycky sranda, jsi i ty! Na posledním srazu jsi nám chyběla - musíme to napravit! :) ... Bylo by super, kdybychom mohly říct brzy naviděnou, ale už i jenom napočtenou potěší!! :)

 

Dik, Baru:naughty:

Dovolenku som si celkom uzila, aj ked som vacsiu cast prelezala v posteli.

Pred odchodom domov som priserne ochorela, kaslala soma ako tuberak - ale podla tunajsej lekarky mi nic nebolo. Vraj to je len nejaky virus a netreba na to nic, dala mi len obycajny paracetamol.

Nedalo mi to a o dva dni som isla k lekarovi znova - tentokrat uz na doma na Slovensku - a ten sa uplne zhrozil, vraj som len tak tak na hranici zapalu pluc.

Sa pytal, kde studovala ta "lekarka" u ktorej som bola v Belgicku:naughty:

Uz som ok, len som sa na zaciatku dovolenky musela vyhybat mojej tehotnej sestre a jej detickam; aby som ich nenakazila, takze som si ich velmi neuzila:boxed:

 

Ani som vam pocas vasho stretka nemohla zavolat - bola som totiz takmer 10 dni bez hlasu:naughty:

 

Ale inak bolo ok - povinne sledovanie rozpravok a starych ceskych komedii - ziadne lepsie filmy na celom svete neexistuju !!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte:biggrin2:

no knecne som sa tu dostala, lebo som bola z tejto sranky trochu dezorientoana:blink:ale uz je to lepsie:wink2:

Vsetkym Vam prajem prijemne sviatky:newyear:

 

 

Ahoj, vitaj medzi nami !!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj děvčata, omlouvám se za opoždění, ale přeju vám všem všechno nej nej nej do nového roku, ať jde všechno přesně podle vašich plánů, a ať je v těch plánech spousta mfc srazů a Mika koncertů!!!!:band:

 

Mimochodem, taky jste Mikův vánoční pozdrav pochopily tak, že letos bude další turné? :aah:

 

Ano, to slubene turne v 2011 ma prekvapilo - prijemne samozrejme:wub2:

Aj ked si s tym vianocnym prianim vela roboty nedal:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Baru,

 

vy a tohle fórum mi hrozně chybíte takže bych MFC strašně ráda zahrnula do příštího roku... :blush-anim-cl: Tehdy před časem jsem ale napsala že bude lepší pauza dokud vám to tu nebudu kazit... No a já si myslím že beze mě je to tu opravdu lepší, bude lepší jen občas nakouknout ale aktivně se nezapojovat. Stačilo, že jste mě měly na krku jeden sraz a vím že kdybych si tu s vámi denně povídala, asi bych si nedokázala upřít jet na další (i teď v prosinci to bylo hromsky těžké a to jsem se do diskuze nezapojovala...).

 

Uf, takže tak, nevím jestli se mi povedlo přesně vystihnout co jsem vlastně chtěla říct :( Ale snad aspoň částěčně...

 

 

PS: Škoda že už Barney tu legen... dární hlášku tolik nepoužívá :wink2:

 

 

 

No Trifi, bud si sa ty jasne nevyjadrila, alebo ja mam problem chapat:naughty:

Co to tu placas o nejakom "kazeni", ty trdlo ?? :wink2:

Cybala si nam tu !!!

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, ako prazdninujete? Ja som sa prave dnes vratila z Nemecka :)

Kocky, oneskorene, ale aj ja prajem stastny novy rok a v nom (samozrejme) plno Mika koncertov :wink2:

 

Edit: Prave som si precitala novinky na mikasounds. Beatka ako si dopadla? (ak sa teda mozem opytat:blush-anim-cl:) Dufam, ze Ti prisiel od nich mail :winner_first_h4h:

 

Praveze nic - z coho som velmi zmatena! Ze by Mika robil koncert + m&g pre menej ako 10 ludi dokopy??? to je nejake divne :aah::aah:

Som nestastna....:aah:

Link to comment
Share on other sites

Pockaj, aky pozdrav? Myslis ten co je na blogu? Neni to nahodou ten isty pozdrav z minuleho roka len s prepisanym rokom - myslim miesto 2010 tam napisali 2011 :blink:

 

Prtesne - to je fakt trapne ako to odflakol :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy