Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

ja oglądałam niedawno "Marzyciel" :wub2:

 

Johnny... Mmmmmmm...:wub2:

 

Mi się Johnny absolutnie nie podobał w tym filmie...nie lubie go....jakos taki nijaki jest ten film...ale to moje zdanie ;)

 

No więc jeśli o Johnnym Deppie mowa to nie możemy nie skomentować..

Według nas ten film jest niezwykły.

Może nie ma w nim dużo akcji.. jest delikatny, subtelny.. na pewno nie jest jednowymiarowy..

.. Johnny zagrał wiele naprawdę dobrych ról a ta jest z pewnością jedną z nich ..

Naszym zdaniem oczywiście :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Mi się Johnny absolutnie nie podobał w tym filmie...nie lubie go....jakos taki nijaki jest ten film...ale to moje zdanie ;)

 

każdy ma prawo do wygłoszenia własnej opini ;)

 

Johnny... Mmmmmmm...:wub2:

 

 

 

No więc jeśli o Johnnym Deppie mowa to nie możemy nie skomentować..

Według nas ten film jest niezwykły.

Może nie ma w nim dużo akcji.. jest delikatny, subtelny.. na pewno nie jest jednowymiarowy..

.. Johnny zagrał wiele naprawdę dobrych ról a ta jest z pewnością jedną z nich ..

Naszym zdaniem oczywiście :naughty:

 

Ja pod koniec filmu wylałam morze łez aż się sobie dziwie że tyle ich miałam :shocked:

 

a oglądałyście morze "Edward nożycoręki " albo "Benny i Joon" cudo :wub2:

Link to comment
Share on other sites

hehe no ja generalnie nie przepadam za Johnnym...nie wiem dlaczego... ale uważam, że jest dobrym aktorem :D *tylko nie bijcie* :) ale powiem na pocieszenie, że bardzo mi się podobał w Piratach ;)

 

a co powiecie o Alex'ie O'Laughin ?? kolejny piękny australijczyk... no jego głos powala mnie na kolana...zakochałam się a przecież jeszcze nie mam żony ;) *cyt by Fish*

Link to comment
Share on other sites

a oglądałyście morze "Edward nożycoręki " albo "Benny i Joon" cudo :wub2:

 

Edward Nożycoręki to fajny film.. taki specyficzny..

..ale "Benny i Joon".. zdecydowanie KOCHAMY ten film i ścieżkę dzwiękową!!!!!!!!

Piękna wzruszająca historia.. film jest cudowny. o!

 

hehe no ja generalnie nie przepadam za Johnnym...nie wiem dlaczego... ale uważam, że jest dobrym aktorem :D *tylko nie bijcie* ale powiem na pocieszenie, że bardzo mi się podobał w Piratach.

 

a co powiecie o Alex'ie O'Laughin ?? kolejny piękny australijczyk... no jego głos powala mnie na kolana...zakochałam się a przecież jeszcze nie mam żony ;) *cyt by Fish*

 

Hmmm.. dziwne.. jak można nie przepadać za Johnnym? :naughty:

Co najdziwniejsze wiele osób które lubi Mike jakoś tak przypadkowo lubi również Deppa.. śmieszna sprawa.. może warto by to zbadać :thumb_yello::naughty:

 

A co do Australijczyka.. jeszcze nie widziałyśmy delikwenta:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

no dziewczyny trzeba to zmienic :D obejrzyjcie Craiga Fergusona wywiad z Alexem...śmieszny...jak mówi, że w Sydney też mają nietoperze...owocowe wampiry,...które startują z jednego miejsca i kończą w drugim xD LOL *niewiedza* albo ten http://pl.youtube.com/watch?v=U5MM82BwOpU&NR=1 pocieszny mały człowieczek :D ja mam jakieś thing to australijczyków...nie wiem dlaczego :D

Link to comment
Share on other sites

hehe no ja generalnie nie przepadam za Johnnym...nie wiem dlaczego... ale uważam, że jest dobrym aktorem :D *tylko nie bijcie* :) ale powiem na pocieszenie, że bardzo mi się podobał w Piratach

 

a co powiecie o Alex'ie O'Laughin ?? kolejny piękny australijczyk... no jego głos powala mnie na kolana...zakochałam się a przecież jeszcze nie mam żony ;) *cyt by Fish*

 

to ja nie wiem dlaczego ale za piratami za bardzo nie przepadam jeśli mam wybór to wybieram inny film z Deppem :wink2:

(to pewnie dlatego że nie pałam większą sympatią do Orlando Bloma ...jak się to piszę?!:boxed: ...on jest taki słodki że aż mdły :naughty: )

 

ale Depp w roli pirata cuuudo xD

 

a wy co o nim myślicie ??jakie jest wasze zdanie ??

 

wogóle to napiszcie jakie wy filmy oglądacie xD

 

ale się rozpisałąm ...na koniec ostatnio "katuje" się piosenką z "Benny i Joon":wub2:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ale jestem ZROZPACZONA :tears: :tears: :tears:

 

Może gdyby działało ociągałoby mnie od nauki więc teoretycznie powinnam się cieszyć.. ale jak nie działa to zastanawiam się cały czas dlaczego i też mnie to odciąga. Posumowując: wolałabym tracić czas na Forum :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ooo.. no to mam nadzieję że poszło Dobrze!!!:thumb_yello:

 

Kam dziś też pisała ważny bardzo ważny egzamin i zaliczyła na 4 :biggrin2:

 

A ja jutro moze zaliczę mniej ważny.. a w piątek BAAAAARDZO ważny :naughty:

 

 

PMFC WRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

cieszę się razem z Kam! ;) brawo! a tak biadoliła ;)

 

no nie działa... :( buuuuu a ja dzisiaj też zaliczyłam egzamin i ćwiczenia!! :D niestety tylko na zal i 3 uważam, że napisałam na "0" na więcej niż na 3...ale ...ważne, ze do przodu :D

Link to comment
Share on other sites

helol.....to straszne jest, jak forum nie dziala... zdalam sobie sprawe wlasnie, jak baaaaardzo jestem uzalezniona......

 

Brawo dla tych pan, co pozdawaly ( zaliczyly) i polamania nog na nastepnych egzaminach...

Link to comment
Share on other sites

a mi nie dość, że nie chodzi forum PMFC to jeszcze nie śmiga mi moje drugie forum LFN... :/ kurde spisek jakiś czy coś...byłam dziś w teatrze!! super się uśmiałam...zarąbista sztuka DOCHODZENIE ;) polecam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy