Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

hahaha ale śmieszne :sneaky2: , a że tak powiem, co z Twoim na PMFC :roftl:

 

o żeż glizdo!!!!!!!! wystarczy, że mam pięęęęęknąąąąą sygnaturkę, o! :insane:

emka nam się bezczelnie rozhasała, czy mi się wydaje?

Link to comment
Share on other sites

o żeż glizdo!!!!!!!! wystarczy, że mam pięęęęęknąąąąą sygnaturkę, o! :insane:

emka nam się bezczelnie rozhasała, czy mi się wydaje?

ja też mam tutaj piękny podpis :mf_rosetinted:

tylko Tobie tak się wydaje :bleh:

:punk:Mika :punk:

Link to comment
Share on other sites

o żeż glizdo!!!!!!!! wystarczy, że mam pięęęęęknąąąąą sygnaturkę, o! :insane:

emka nam się bezczelnie rozhasała, czy mi się wydaje?

 

oh nie wydaje sie kUleżance...nie wydaje się....mała bezczelna małpeczka z niej :biggrin2: i dlatego tak się dobrze dogadujemy LOL

Link to comment
Share on other sites

Mika :punk:

 

A ja się cieszę bo po wieeeelu miesiącach oglądania martwych i płaskich emotikonek, wreszcie zciągłam se Jave i już mi żyją :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

 

 

To z powodu moich nieruszających się ikonek w naszymi najnajpierwszym poście dawno dawno temu pojawiły się rzygi :naughty: zamiast uśmiechu :naughty:

 

Mika :punk:

 

I.

Link to comment
Share on other sites

Mika :punk:

 

A ja się cieszę bo po wieeeelu miesiącach oglądania martwych i płaskich emotikonek, wreszcie zciągłam se Jave i już mi żyją :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

 

Mika :punk:

 

I.

 

:groupwave:

Iva, to ja się cieszę razem z Tobą :woot_jump:.

Link to comment
Share on other sites

hmmm, to o czym piszemy :das:

czy to może te rzygi pojawiły się w tym temacie :puke: ?

:punk:

 

Hehehehe.. ten temat aż do teraz nie był skażony rzygami :naughty:

 

tamte rzygi poszły w odpowiedzi do jednej dziewczyny w wątku koncertowym.. musiała się ucieszyć :naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hehehehe.. ten temat aż do teraz nie był skażony rzygami :naughty:

 

tamte rzygi poszły w odpowiedzi do jednej dziewczyny w wątku koncertowym.. musiała się ucieszyć :naughty: :naughty:

w takim razie zarzygałam Polish Thread :giljotiini:

zapewne przyjęła je z otwartymi rękoma :blink:

Link to comment
Share on other sites

Tiaaaa.. szybko je skasowałyśmy.. niestety ona zdąrzyła zacytować :naughty:

 

A ja sobie tak siedzę i słucham Radio GaGa Queenów i sobie tqk myślę że to fajna piosenka jest :biggrin2:

 

A lubicie wy Yael Naim "New Soul" może?

Link to comment
Share on other sites

LOL cała ta wasza konwersacja doprowadziła mnie do oplucia monitora xD i to, że panna musiała je przyjąć z otwartymi rękoma xD LOL normalnie aż miałam wizualizację LOL

Martin... :D Ivcia...hmmm ja radioGAGA nie znoszę... nie wiem czemu... chyba dlatego, że tak wpada w ucho...a jak już wypada to zabiera ze soba czesc mózgu... a o czym to tam na końcu wspominalaś? nie znam...

Link to comment
Share on other sites

Iva, pierwszy raz słyszę o Yael Naim , ale sprawdzę i zobaczę, czy mi się spodoba... Jestem pewna, że Mikstera nie przebije :naughty: , no ale posłuchać można :wink2:

A tutaj coś dla tych, którzy martwią się o mojego avatara link, czyli nie ja jedna mam z tym pewne problemy :roftl:.

Link to comment
Share on other sites

 

 

A lubicie wy Yael Naim "New Soul" może?

 

 

ja znam z radia, bardzo często leci...ogólnie mi się podoba....poza tym ta piosenka jest używana w tv w reklamie czegoś komputerowego,( http://youtube.com/watch?v=TLb7EVF6-Jc) a wcześniej tę samą firmę reklamowała inna babka, która miała taki sam głos jak yael...:thumb_yello:

 

 

gdybyś chciała sobie podszkolić niemiecki....

http://www.br-online.de/bayern3/musik-center/yael-naim-newcomer-ID1205935855683.xml

Link to comment
Share on other sites

ja znam z radia, bardzo często leci...ogólnie mi się podoba....poza tym ta piosenka jest używana w tv w reklamie czegoś komputerowego,( http://youtube.com/watch?v=TLb7EVF6-Jc) a wcześniej tę samą firmę reklamowała inna babka, która miała taki sam głos jak yael...:thumb_yello:

 

 

gdybyś chciała sobie podszkolić niemiecki....

http://www.br-online.de/bayern3/musik-center/yael-naim-newcomer-ID1205935855683.xml

 

faktycznie! wcześniej wysłuchałam piosenkę Yael Naim "New Soul" i myślałam, że jej nie znam, ale po obejrzeniu tej reklamy, przypomniało mi się, że już ją słyszałam właśnie w tej reklamie :biggrin2:

 

a za ten niemiecki link dziękuję, ale nie skorzystam... no chyba, że do obejrzenia zdjęć :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

hmmm a to dziwne... jeszcze niedawno brałam stamtąd muzykę... no nic może servery padły... nie wiem..na razie zostawię je...może coś się zmieni,,...

oj a ja strasznie lubię Kate Havnevik! ogólnie Tegan and Sara, no i całość muzyki co jest grana w GA i PP :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy