Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Z Grey's Anatomy to te dwie piosnki są fajowe :biggrin2:

 

The boy least likely to - Be gentle with me

Jim Noir - I Me You I'm Yours

The Eames Era - Could Be Anything

 

nie no..noa dobrze widzi... bo ja też widzę 3 :P

Link to comment
Share on other sites

sarge se też zmieniła avatarki, i tu i tam.... i nikt nic nie mówi.....:shocked:

 

Fajne, sarge, fajne są....:punk:

 

ehhhh bo juz ich mialam dosc...bo ilez mozna... tym bardziej ze tutaj mialam ZUJa angola.... :thumbdown: tylko jest problem z tym avkiem tutaj, bo powinien sie ruszac i mowic "Play like you mean it"... :roftl: a sie nie rusza... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

mi też strasznie podoba się mój avatar :biggrin2:, to jest seria Dunny French a nazywa się Tilt :biggrin2:

Sarge, a Twoje też są bardzo ładne, a ruszające się pewnie są jeszcze ładniejsze :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

ehhhh bo juz ich mialam dosc...bo ilez mozna... tym bardziej ze tutaj mialam ZUJa angola.... :thumbdown: tylko jest problem z tym avkiem tutaj, bo powinien sie ruszac i mowic "Play like you mean it"... :roftl: a sie nie rusza... :thumbdown:

 

 

Oj Oj.. a szkoda.. super by wygladąło..

 

 

mi też strasznie podoba się mój avatar :biggrin2:, to jest seria Dunny French a nazywa się Tilt :biggrin2:

Sarge, a Twoje też są bardzo ładne, a ruszające się pewnie są jeszcze ładniejsze :biggrin2:

 

Z dunny french podobuje mi się taki jeden z lodem w ręku co ma napisane Bubble is Love :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Mi podobają się prawie wszystkie Dunny :mf_lustslow: i od jakiegoś czasu, strasznie mnie prześladują :boxed:. Powiedzcie, czy wypada dwudziestopięcioletniej kobicie kupować sobie taką śliczną zabaweczkę

d088bb832a63dbe9.jpg

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że TAK :naughty:

 

Toż to wiek się nie liczy... Zobacz Mika taki duży i zabawki kocha :wub2:

 

My też :naughty: :naughty: :naughty:

 

Dziękuję, czuję się rozgrzeszona :naughty:

 

Dunny - będziesz mój :devil:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy