Jump to content

Recommended Posts

...niekto sa nam rad hra...:wink2:...co ty na to REBEKA?

 

 

 

so mnou mozes pocitat:thumb_yello:...hned ako ma napadne nieco duchaplne, postnem to...:mf_rosetinted:

 

A kdo si rád nehraje? :wink2: Dobře, to je asi trochu morbidní humor, ty si musíš s malou hrát pořád (-:

 

To budem jedině rádi (-: Vůbec celé MFC je hrozně hravé, pořád se tu rozvíjejí různé hry... "celebrity name game" .. "add three words" ... a plno dalších :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

#573 z 8741 (jestli si to dobře pamatuju :naughty: ) ... :thumb_yello:

 

Na to, že jsi tu od března ses zapojila víc než rychle :mf_rosetinted:

 

Barunka, tak az tak zle to so mnou naozaj nie je...

 

vidis a vsetci mi hovoria, ze som neprisposobiva:roftl:...ale to bude asi tym, ze zasadne odmietam vsetko s cim nie som stotoznena...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, tak az tak zle to so mnou naozaj nie je...

 

vidis a vsetci mi hovoria, ze som neprisposobiva:roftl:...ale to bude asi tym, ze zasadne odmietam vsetko s cim nie som stotoznena...

Jasně, s náma a s Mikou jsi ztotožněná naprosto taakže není divu :)

Link to comment
Share on other sites

Děkuju! (-: Rozhodla jsem se dostat do první stovky topposterů :naughty: A ano, už jen 10krát tolik, a doženu vannesu :roftl:

Teď jsem myslím někde okolo 110. místa, ale první je tam někdo, kdo má prý milion postů, přitom když klikneš na "view all posts by this user", je jich tam asi 48... wtf? :sneaky2: Zaprvé to nechápu, proč si to někdo takhle fakuje a zadruhé by to měl hnedka změnit, jelikož to právem náleží vanesse o_O

 

Ten StandardToaster tam ma tych 1.000.002 postov, to je fakt divne. Ale kedze je to chlapik, ktory technicky spravuje (spravoval?) toto forum, tak si tam moze dat co chce, a my nemozeme nic. Ale ako musi byt frustrovana Vanessa (-:

 

(Inac, ja som na 245. miste, no neni zle..)

 

Dnes sa tu deju divne veci: z avatarov zmizly znaky pohlavia, "account" sa zmenil na "User CP", search funfcia mi neisla.. Asi sa s tym hra ten Toaster..

 

toto je moj 180 post...:blush-anim-cl:...nechcem si ani predstavit, ktora som v poradi...

 

Blahozelam :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ten StandardToaster tam ma tych 1.000.002 postov, to je fakt divne. Ale kedze je to chlapik, ktory technicky spravuje (spravoval?) toto forum, tak si tam moze dat co chce, a my nemozeme nic. Ale ako musi byt frustrovana Vanessa (-:

 

(Inac, ja som na 245. miste, no neni zle..)

 

Dnes sa tu deju divne veci: z avatarov zmizly znaky pohlavia, "account" sa zmenil na "User CP", search funfcia mi neisla.. Asi sa s tym hra ten Toaster..

 

No právě... já bych mu za to napsala výhružný email. To není fér :boxed:

 

Zřejmě, taky by mě zajímalo, kdo to vůbec je... :) (to zní vtipně "asi sa s tým hrá ten toaster" :roftl: ) .. Nelíbí se mi ta změna z Account na User CP... to slovo by mi ani až tak nevadilo, ale spíš že se změnila pozice toho... :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

ahojte..dlho som nepisala, lebo som nemala cas a aj net mi nejako blbol....ale na miku ani na vas som nezabudla, to si nemyslite:shocked:!!!

nooo tak ten preklad gropie znie zaujimavo...

no a tej kadernicke neviem co by som povedala ja....inak s mojimi vlasmi by sa tiez uz patrilo nieco robit....ale uces ako mika by som nemohla mat, lebo mam moc huste vlasy, ktore nie su ani rovne ani kucerave....:naughty: proste take hniezdo z dlhsou ofinou...

for veronca: ano to som ja v avarate...neupravenu fotku sa tu neodvazim dat:naughty: tak aspon taka upravena...a miku som si tiez nechcela davat, to ma skoro kazdy....

v poradi sa na seba ani nepozeram...ja s ani 20-timi prispevkami som niekde medzi poslednymi....:naughty:

inak kvoli mikovi mi v skole skoro zobrali mobil...mala som ho vo vacku v nohaviciach a zabudla som ho zablokovat...no a mne sa prehravac hudby spusta iba jednym tlacitlom na boku mobilu(mam nokiu 5200, tak ak niekto poznate, viete ako to tam je) no a muselo sa mi to nejako stlacit lebo pocas fyziku sa zrazu na celu triedu ozvala love today:blink:triedna na mna hulakala 20 minut ze preco nemam cez hodinu vypnuty mobil a nepomahali vyhovorky, ze ja mam tichy rezim a iba sa spustil prehravac hudby....a to s tym prehravacom sa mi minule stalo aj v autobuse...budem si musiet zapnut nejake automaticke blokovanie..

chvalim vas za ten pocet postov za ten cas, co som tu ja nebola!!!:naughty:

ozaj, na jednej stranke o kelly clarkson som objavila, ze na mtv je nejake hlasovanie o Ultimate 50 postars...a je tam aj mika....neviem presne, o co tam ide, ale da sa tam zanho hlasovat...ked chcete, tak sa na to pozrite....

http://www.mtv.co.uk/channel/mtvhits/mtv_hits_viewers_ultimate_50_popstars

Link to comment
Share on other sites

Nelíbí se mi ta změna z Account na User CP... to slovo by mi ani až tak nevadilo, ale spíš že se změnila pozice toho... :sneaky2:

 

A teraz vsetci klikaju na Games :naughty:

BTW v zivote som nehrala ziadnu z tych MFC hier.

Link to comment
Share on other sites

inak kvoli mikovi mi v skole skoro zobrali mobil...mala som ho vo vacku v nohaviciach a zabudla som ho zablokovat...no a mne sa prehravac hudby spusta iba jednym tlacitlom na boku mobilu(mam nokiu 5200, tak ak niekto poznate, viete ako to tam je) no a muselo sa mi to nejako stlacit lebo pocas fyziku sa zrazu na celu triedu ozvala love today:blink:triedna na mna hulakala 20 minut ze preco nemam cez hodinu vypnuty mobil a nepomahali vyhovorky, ze ja mam tichy rezim a iba sa spustil prehravac hudby....a to s tym prehravacom sa mi minule stalo aj v autobuse...budem si musiet zapnut nejake automaticke blokovanie..

 

No to je haluz: Love Today na hodine fyziky.

 

ozaj, na jednej stranke o kelly clarkson som objavila, ze na mtv je nejake hlasovanie o Ultimate 50 postars...a je tam aj mika....neviem presne, o co tam ide, ale da sa tam zanho hlasovat...ked chcete, tak sa na to pozrite....

http://www.mtv.co.uk/channel/mtvhits/mtv_hits_viewers_ultimate_50_popstars

 

Ani ja neviem, o co tam ide, ale je mi to jedno a zahlasovala som. Inac, niektorych tych hudobnikov tam vobec nepoznam.

Link to comment
Share on other sites

TOP POSTERS IN THE CZ&SK THREAD:

Barunka 496

REBEKA 192

Terou 170

sunshine18 164

Veronca 109

kittie88 43

Baia 33

Drnda1401 18

 

Ahojte vsetky! Sunshine pred casom navrhla, ci by sme niekedy nespravili take cesko-slovenske Mika stretnutie, a vyzera to tak, ze aj bude: predbezne v sobotu 17. maja, v Bratislave. Barunka je za. Ktora chcete este prist? Bolo by super, keby sme sa mohli vsetky nazivo stretnut. Terou, Veronca, Drnda..? Mozno Kucerka? Dnes som poslala PMku aj Kimi, tej Ceske, co som sa s nou stretla v Londyne, uvidime.. Jo a co Barunkyna kamoska Martinibaby? Nech nas je co najviac, nie? :gathering:

Link to comment
Share on other sites

ahojte..dlho som nepisala, lebo som nemala cas a aj net mi nejako blbol....ale na miku ani na vas som nezabudla, to si nemyslite!!!

nooo tak ten preklad gropie znie zaujimavo...

no a tej kadernicke neviem co by som povedala ja....inak s mojimi vlasmi by sa tiez uz patrilo nieco robit....ale uces ako mika by som nemohla mat, lebo mam moc huste vlasy, ktore nie su ani rovne ani kucerave....:naughty: proste take hniezdo z dlhsou ofinou...

for veronca: ano to som ja v avarate...neupravenu fotku sa tu neodvazim dat:naughty: tak aspon taka upravena...a miku som si tiez nechcela davat, to ma skoro kazdy....

v poradi sa na seba ani nepozeram...ja s ani 20-timi prispevkami som niekde medzi poslednymi....

inak kvoli mikovi mi v skole skoro zobrali mobil...mala som ho vo vacku v nohaviciach a zabudla som ho zablokovat...no a mne sa prehravac hudby spusta iba jednym tlacitlom na boku mobilu(mam nokiu 5200, tak ak niekto poznate, viete ako to tam je) no a muselo sa mi to nejako stlacit lebo pocas fyziku sa zrazu na celu triedu ozvala love today:blink:triedna na mna hulakala 20 minut ze preco nemam cez hodinu vypnuty mobil a nepomahali vyhovorky, ze ja mam tichy rezim a iba sa spustil prehravac hudby....a to s tym prehravacom sa mi minule stalo aj v autobuse...budem si musiet zapnut nejake automaticke blokovanie..

chvalim vas za ten pocet postov za ten cas, co som tu ja nebola!!!:naughty:

ozaj, na jednej stranke o kelly clarkson som objavila, ze na mtv je nejake hlasovanie o Ultimate 50 postars...a je tam aj mika....neviem presne, o co tam ide, ale da sa tam zanho hlasovat...ked chcete, tak sa na to pozrite....

http://www.mtv.co.uk/channel/mtvhits/mtv_hits_viewers_ultimate_50_popstars

 

Vítej zase mezi námi :woot_jump:

Já myslím, že máš super avatar! :thumb_yello:

Náhodou, hodně lidí je ještě pod tebou... Někteří sem zkrátka chodí jen slintat nad Mikovýma fotkama nebo kdoví...

Ultimate popstars? Inu, 4 z nich vůbec neznám, ale za Miku jsem jasně zahlasovala :wink2:

Link to comment
Share on other sites

A teraz vsetci klikaju na Games :naughty:

BTW v zivote som nehrala ziadnu z tych MFC hier.

 

:roftl: Přesně tak... ale už si začínám zvykat...

Já si jednou z nostalgie zahrála tetris a stačilo :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Deti, pozor, nudim sa :naughty::

 

http://www.mikafanclub.com/forums/member.php?u=876

 

TOP POSTERS IN THE CZ&SK THREAD:

Barunka 496

REBEKA 192

Terou 170

sunshine18 164

Veronca 109

kittie88 43

Baia 33

Drnda1401 18

 

Tak to je síla, angličanka má na českém fóru 43 příspěvků... :roftl:

 

Jinak... koukám, že pořadí se nám moc nemění, ale koukám, že mezi 3.-4. místem to je těsný... co Terou, budeš obhajovat 3.? :wink2:

 

(Nebo, najde se snad někdo, kdo by chtěl konkurovat mě? :mf_rosetinted: )

 

Jo a ten Marek, o tom vím, akorát naposledy byl online v únoru.. inu... nevím nevím, zdali se tu ještě ukáže :blink:

 

No to je haluz: Love Today na hodine fyziky.

 

 

 

Ani ja neviem, o co tam ide, ale je mi to jedno a zahlasovala som. Inac, niektorych tych hudobnikov tam vobec nepoznam.

 

:naughty: Aspoň něco zábavného na fyzice...

 

Myslím, že všechny je nezná asi nikdo, kromě sestavovatele žebříčku (-:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte vsetky! Sunshine pred casom navrhla, ci by sme niekedy nespravili take cesko-slovenske Mika stretnutie, a vyzera to tak, ze aj bude: predbezne v sobotu 17. maja, v Bratislave. Barunka je za. Ktora chcete este prist? Bolo by super, keby sme sa mohli vsetky nazivo stretnut. Terou, Veronca, Drnda..? Mozno Kucerka? Dnes som poslala PMku aj Kimi, tej Ceske, co som sa s nou stretla v Londyne, uvidime.. Jo a co Barunkyna kamoska Martinibaby? Nech nas je co najviac, nie? :gathering:

 

Zkusím Martinku přemluvit, třeba by jela :punk:

 

Určitě klidně všechny přijďte, byly bysme jen rády :wink2:

 

(A když nic, stejně se jednoho krásného dne všechny sejdem na koncertě v Praze či Bratislavě... :mf_rosetinted: )

Link to comment
Share on other sites

17. května? no nevím nevím, to mám 2 dny před praxí, budu se asi chystat..

Ale moc ráda bych šla na setkání! Ale v Bratislavě je to jaksi daleko..

 

Rebeko, jak sestavuješ ty žebříčky?:blink:

Link to comment
Share on other sites

17. května? no nevím nevím, to mám 2 dny před praxí, budu se asi chystat..

Ale moc ráda bych šla na setkání! Ale v Bratislavě je to jaksi daleko..

 

Rebeko, jak sestavuješ ty žebříčky?

 

Tak snad... :wink2:

Bylo by to super :-)

No, ona ta Bratislava nějak vzešla z toho, že sunshine bydlí od Bratislavy kouseka Rebeka přímo tam...takže já mám smůlů a musím jet za nima až tam :naughty:

 

Dovolím si drze odpovědět za Rebeku, když dáš User CP, tak vedle určitého threadu je počet příspěvků (jako číslo)... na to číslo klikneš a máš to :thumb_yello:

 

ááá pozor! mám 200. příspěvek!

 

pro Barču: jj, budu obhajovat:mf_rosetinted:

 

gratulaceeee! :yay: A další záchytný bod je 500 :P

 

:-) Tak to jsem ráda!

 

héj ty hry jsou superní, v jedné jsem na 7. místě:naughty:

 

:biggrin2: Že bych nějakou zkusila (-: ?

Link to comment
Share on other sites

Ahojte vsetky! Sunshine pred casom navrhla, ci by sme niekedy nespravili take cesko-slovenske Mika stretnutie, a vyzera to tak, ze aj bude: predbezne v sobotu 17. maja, v Bratislave. Barunka je za. Ktora chcete este prist? Bolo by super, keby sme sa mohli vsetky nazivo stretnut. Terou, Veronca, Drnda..? Mozno Kucerka? Dnes som poslala PMku aj Kimi, tej Ceske, co som sa s nou stretla v Londyne, uvidime.. Jo a co Barunkyna kamoska Martinibaby? Nech nas je co najviac, nie? :gathering:

 

no ja neviem, u mna najma zalezi co si na mna bud vymysli mama alebo ci ma nezavolaju na nejaku brigadu...este uvidim...

Link to comment
Share on other sites

Barunka: jo, ty hry určitě taky zkus!:thumb_yello: Jsem mohla být na lepším místě, ale já blbec jsem omylem najednou myší klikla jinam, takže jsem rychle musela kliknout zpátky na tu hrací plochu, abych mohla hrát dál, ale to už mě zastřelili.:sneaky2:

 

Když o tom tak teď přemýšlím, 17. se mi to nehodí!:crybaby: Nemůžu v termínu od 19.- 30. května! Nechcete to udělat někdy jindy?:(

Link to comment
Share on other sites

no ja neviem, u mna najma zalezi co si na mna bud vymysli mama alebo ci ma nezavolaju na nejaku brigadu...este uvidim...

 

A odkud vlastně jsi? Máš to blízko do Bratislavy?

 

A nevítě někdo, kde je Strečno?:blink: Zajímalo by mě totiž, jak daleko to má Veronca!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy