Jump to content

Recommended Posts

Podle toho bláta mě napadlo, jestli to není na Glastonbury, ale co by to tam bylo za divnou místnost? :boxed:

 

Asi je to vážně u něj doma :roftl:

 

asi blba otazka, ale spytam sa:blush-anim-cl:...co je glastonbury?...

 

mam pocit, ze je to z nejakeho radia...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Čágo belo! Idem sa pozriet, co som to tu vcera popisala v stave opojenia.. Vyhodou je, ze ak mi teraz nejaky moj vcerajsi post bude pripadat nevhodny, mozem ho vymazat. No uvidime.. A vidime sa uz pozajtra!

Link to comment
Share on other sites

asi blba otazka, ale spytam sa:blush-anim-cl:...co je glastonbury?...

 

mam pocit, ze je to z nejakeho radia...:mf_rosetinted:

Ha! Barunka je mástr. Je to vážně na Glastonbury!! http://images.google.com/images?hl=en&q=mika+glastonbury&gbv=2 Hledala jsem v googlu podle klicovych slov "mika glastnobury" , podívej se na asi čtvrtý či pátý výsledek co mi to hodilo... :wink2: Omg, co to tam mají za místnost???

 

Glastonbury je jeden z největších festivalů, u anglické vesnice Glastonbury, Mika tam minulý rok hrál :) Jinak tam hrajou fakt samý esa, a je to třídenní, má několik pódií a vůbec je to hrozně proslulý (-: A taky tím, že je tam strašně bláta, takže kdo nemá holinky, odsoudil se k záhubě bahnem. A taky tím, že to je asi jediné místo, kde můžete po ránu někde vedle vašeho stanu narazit na celebrity. A taky tím, že to je první festival (a zatím i poslední), na kterém hrála Madonna. :) Tak :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Čágo belo! Idem sa pozriet, co som to tu vcera popisala v stave opojenia.. Vyhodou je, ze ak mi teraz nejaky moj vcerajsi post bude pripadat nevhodny, mozem ho vymazat. No uvidime.. A vidime sa uz pozajtra!

Nazdar! Neboj, žádné nevhodnosti jsi tu nepsala :)

Juchů!

Link to comment
Share on other sites

Čágo belo! Idem sa pozriet, co som to tu vcera popisala v stave opojenia.. Vyhodou je, ze ak mi teraz nejaky moj vcerajsi post bude pripadat nevhodny, mozem ho vymazat. No uvidime.. A vidime sa uz pozajtra!

 

REBEKA, vitaj!

 

vsetky boli mile, myslim, ze mazat nemusis ziadny...bolo zaujimave si ich citat...:wink2:...boli spontanne...

Link to comment
Share on other sites

Ha! Barunka je mástr. Je to vážně na Glastonbury!! http://images.google.com/images?hl=en&q=mika+glastonbury&gbv=2 Hledala jsem v googlu podle klicovych slov "mika glastnobury" , podívej se na asi čtvrtý či pátý výsledek co mi to hodilo... :wink2: Omg, co to tam mají za místnost???

 

Glastonbury je jeden z největších festivalů, u anglické vesnice Glastonbury, Mika tam minulý rok hrál :) Jinak tam hrajou fakt samý esa, a je to třídenní, má několik pódií a vůbec je to hrozně proslulý (-: A taky tím, že je tam strašně bláta, takže kdo nemá holinky, odsoudil se k záhubě bahnem. A taky tím, že to je asi jediné místo, kde můžete po ránu někde vedle vašeho stanu narazit na celebrity. A taky tím, že to je první festival (a zatím i poslední), na kterém hrála Madonna. :) Tak :naughty:

 

Barunka, teda je master...dakujem...prave som si zbehla tie foto:shocked:...no kazdy mame nejake predstavy, vsak...

 

tak o tom festivale som nikdy nepocula...zjavne mam vseobecny rozhlad...:blush-anim-cl:...ale uz som v obraze, takze D...

Link to comment
Share on other sites

no dufam, ze tie burky nejdu smerom na slovensko:shocked:...este aspon 2 dni by mohlo byt pekne a potom nech aj traktory padaju...to uz budem doma v teplucku...

 

boli to iba basnicky - cize recital a troska naznak nejakej choreografie...vsetko v ramci moznosti 5 rocnych deticiek...jednoducho mile...

 

co je fasetove oko:shocked:...prvy krat to pocujem...

 

Snad ne... :boxed: My si je tady zkusíme ještě chvíli podržet :biggrin2:

 

Jé :-) Teď si vzpomínám na naše besídky. Tancovali jsme na Šmouly. Nesnáším Šmouly. Nesnášela jsem je už tehdy, když mi bylo pět, protože jsem jim nemohla odpustit, že přezpívávají tak strašně moje oblíbené písničky. :biggrin2: ..

 

Fasetové oko je složené oko hmyzu, které se skládá z jednotlivých oček, tzv. omatidií... :boxed:

Dál to ani nechtěj slyšet :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

kocky, ked som si tu tak brazdila tymi threadami, napadli mi, preco sme si i my nezalozili novy thread na nas MFC day in BA:naughty:...

 

prezencka by bola asi neskutocne dlha:roftl:...no zachranila by to aspon kvalita zucastnenych...a dufam skvely program...ale o to sa bojim najmenej...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, teda je master...dakujem...prave som si zbehla tie foto:shocked:...no kazdy mame nejake predstavy, vsak...

 

tak o tom festivale som nikdy nepocula...zjavne mam vseobecny rozhlad...:blush-anim-cl:...ale uz som v obraze, takze D...

 

:das: Děkuju! :roftl: ..

Pravda, pravda... :wink2:

 

Já myslím, že v pohodě. Ze všech lidí, se kterýma jsem se o tom bavila, to znali jenom angláni.... u nás to neznal naprosto nikdo... nač taky...a odkuď...

Link to comment
Share on other sites

Jé :-) Teď si vzpomínám na naše besídky. Tancovali jsme na Šmouly. Nesnáším Šmouly. Nesnášela jsem je už tehdy, když mi bylo pět, protože jsem jim nemohla odpustit, že přezpívávají tak strašně moje oblíbené písničky. :biggrin2: ..

 

tak mna smolkovia nestihli...:roftl:...takze som bola o to ukratena:roftl:...asi budem plakaaaat...

 

Fasetové oko je složené oko hmyzu, které se skládá z jednotlivých oček, tzv. omatidií... :boxed:

Dál to ani nechtěj slyšet :biggrin2:

fascinujuce...:shocked:...
Link to comment
Share on other sites

kocky, ked som si tu tak brazdila tymi threadami, napadli mi, preco sme si i my nezalozili novy thread na nas MFC day in BA:naughty:...

 

prezencka by bola asi neskutocne dlha:roftl:...no zachranila by to aspon kvalita zucastnenych...a dufam skvely program...ale o to sa bojim najmenej...:wink2:

:roftl: no, ale když tak nad tím přemýšlím, tak na MFC Day ve Fort Lauderdale jich taky moc nebylo, a maj o tom threadů... :blink::naughty:

 

Schválně můžeme někdy takovej založit při příštích setkáních :biggrin2: .. myslíte že by došel ještě někdo o.O :-D

Link to comment
Share on other sites

:roftl: no, ale když tak nad tím přemýšlím, tak na MFC Day ve Fort Lauderdale jich taky moc nebylo, a maj o tom threadů... :blink::naughty:

 

Schválně můžeme někdy takovej založit při příštích setkáních :biggrin2: .. myslíte že by došel ještě někdo o.O :-D

 

za pokus to stoji:wink2:...kazdopadne nech vidia, ze existujeme a tiez sa stretavame...

 

ja predpokladam, ze uz v brne nas bude viac:punk:

Link to comment
Share on other sites

tak mna smolkovia nestihli...:roftl:...takze som bola o to ukratena:roftl:...asi budem plakaaaat...

 

fascinujuce...:shocked:...

 

:roftl: To je moc morbidní humor.... :boxed:

Šmoulinka dnes vaří makarony... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :shocked:

 

 

A věděli jste, co je to partenogeneze? Já ne! A Teď už to vím! Ale je to tak zbytečné vědět jako všechno ostatní.

Link to comment
Share on other sites

za pokus to stoji:wink2:...kazdopadne nech vidia, ze existujeme a tiez sa stretavame...

 

ja predpokladam, ze uz v brne nas bude viac:punk:

Minimálně o dvě... :wink2:

 

:punk:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: To je moc morbidní humor.... :boxed:

Šmoulinka dnes vaří makarony... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :shocked:

 

 

A věděli jste, co je to partenogeneze? Já ne! A Teď už to vím! Ale je to tak zbytečné vědět jako všechno ostatní.

 

Barunka, este sa stihas pri nas i ucit:shocked:...ja som uz vypla, iba relaxujem...:punk:...ja mam tiez jednu skusku z biologie, vlastne cytologie, ale to bola uroven bunky...a hodne hodne davno...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, este sa stihas pri nas i ucit:shocked:...ja som uz vypla, iba relaxujem...:punk:...ja mam tiez jednu skusku z biologie, vlastne cytologie, ale to bola uroven bunky...a hodne hodne davno...:naughty:

 

Jen tak decentně :biggrin2: Nic si z toho nemůžu zapamatovat... :sneaky2: Brm!

 

Taky bych chtěla relaxovat... :-( ...

 

Nemělas těch oborů nějak moc... :shocked::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jen tak decentně Nic si z toho nemůžu zapamatovat... Brm!

 

Taky bych chtěla relaxovat... :-( ...

 

Nemělas těch oborů nějak moc... :shocked:

 

ani sa nedivim, v takuto hodinu:naughty:...co moze tvoj mozog asi tak absorbovat...hmmmmmmmm...zajtra je piatok, tak by vas nemuseli trapit...a hlavne je maturitne obdobie, takze i nejake to volno by sa vam mohlo ujst, ci nie:wink2:

 

ked sa dostanem sem, tak je to je cas iba pre mna a pre moje vnutorne ja...takze zvycajne si vytvaram prostredie nicim nerusene...:punk:...

 

:roftl::roftl:...zasa necakany najazd...ano mas pravdu som chodiaca wikipedia...snad ta o tom presvedcujem kazdym postom...hlavne moje niekedy vysokosofistikovane otazky:naughty:...

ale nie, obory mam len dva!

Link to comment
Share on other sites

ani sa nedivim, v takuto hodinu:naughty:...co moze tvoj mozog asi tak absorbovat...hmmmmmmmm...zajtra je piatok, tak by vas nemuseli trapit...a hlavne je maturitne obdobie, takze i nejake to volno by sa vam mohlo ujst, ci nie

 

ked sa dostanem sem, tak je to je cas iba pre mna a pre moje vnutorne ja...takze zvycajne si vytvaram prostredie nicim nerusene...:punk:...

 

:roftl:...zasa necakany najazd...ano mas pravdu som chodiaca wikipedia...snad ta o tom presvedcujem kazdym postom...hlavne moje niekedy vysokosofistikovane otazky:naughty:...

ale nie, obory mam len dva!

 

Maturitní týdny jsou až příští dva.... Nemůžu se dočkat! (-:

 

Jenže jindy není čas... ve škole se to většinou nedá, protože se snažím dávat pozor :-D .. po škole přichází na řadu chvíle odpočinku,cvičení a tak a najednou je večer! A můj chudák mozek se musí trápit....

Prostředí ničím nerušené.... to mívám v pátky a sobotu večer, kdy na něco jako je škola, naprosto kašlu.... :thumb_yello: Juchů, zítra bude pátek :biggrin2:

 

... No to je jedno! Odteď tě oficiálně přejmenovávám na wikipedie18 :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Maturitní týdny jsou až příští dva.... Nemůžu se dočkat! (-:

 

tak to bude life, vsak...a potom uz len jun a mozes sa venovat letnym cestovatelskym aktivitam:...a nielen cestovatelskym...:wink2:

 

Jenže jindy není čas... ve škole se to většinou nedá, protože se snažím dávat pozor :-D .. po škole přichází na řadu chvíle odpočinku,cvičení a tak a najednou je večer! A můj chudák mozek se musí trápit....

Prostředí ničím nerušené.... to mívám v pátky a sobotu večer, kdy na něco jako je škola, naprosto kašlu.... :thumb_yello: Juchů, zítra bude pátek :biggrin2:

co je chvila odpocinku?...

a zajtra si povieme, ze zajtra sa vidime...dobre to znie:thumb_yello:

 

... No to je jedno! Odteď tě oficiálně přejmenovávám na wikipedie18 :mf_rosetinted:

:roftl:

Link to comment
Share on other sites

tak to bude life, vsak...a potom uz len jun a mozes sa venovat letnym cestovatelskym aktivitam:...a nielen cestovatelskym...:wink2:

 

 

co je chvila odpocinku?...

a zajtra si povieme, ze zajtra sa vidime...dobre to znie:thumb_yello:

 

 

:roftl:

 

Ach, už se na to těším... to bude taková pohoda! :punk:

Celé dva a půl měsíce bez školy... ráj... :mf_lustslow:

 

Že? To zní víc než dobře! Už se těším, až napíšu "Ahoj zítra" :punk: ...

Link to comment
Share on other sites

aha, takze je mi to jasne...:mf_rosetinted:...tak to si musime urcite rozdebatit...nikto ta predsa nebude trapit...a CHLAP uz rozhodne nie...:cool:

 

Presne tak.

 

Právě :ap_rosetinted:

 

Ale stejně by mě zajímalo, kde to je.

 

Každopádně víme, že to je místo na :chkn: jako stvořené :naughty:

 

Kuriatka su obycajne zlte, preco je MFC chicken biele? Ze v tom nemam hladat skryte vyznamy.. (-:

Link to comment
Share on other sites

Ach, už se na to těším... to bude taková pohoda! :punk:

Celé dva a půl měsíce bez školy... ráj... :mf_lustslow:

 

Že? To zní víc než dobře! Už se těším, až napíšu "Ahoj zítra" :punk: ...

 

vy mate az 2,5 mesiaca prazdnin?...uslo mi nieco?...

 

ani mi nehovor:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy