Jump to content

Recommended Posts

No dobre, tak to bola len taka mensia ujeta inpersonalizacia.. No hovorim, zaujimavi ludia su na tomto fore (-:

 

Ale nebolo by to prvy krat, co by ti zdrhol nejaky dopravny prostriedok.

A este par minut pred tvojim domnelym odchodom to vyzeralo tak, ze do toho Brna naozaj neodides, neboli tam okrem nas dvoch ziadni ini ludia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dnes sme boli moc roztatarene...ved sme uplne na to zabudli...tak nabuduce teda aspon jednu spravime...:mf_rosetinted:

 

Vierka??!!

 

Pokud tomu tak bude, slibuji 120% účast :D

 

To sa ako robi prosim ta? (-:

 

Teda, ona by normálně jinak nešla! :shocked::sneaky2: ... :naughty:

 

Ja sa asi normalne urazim! :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Ale nebolo by to prvy krat, co by ti zdrhol nejaky dopravny prostriedok.

A este par minut pred tvojim domnelym odchodom to vyzeralo tak, ze do toho Brna naozaj neodides, neboli tam okrem nas dvoch ziadni ini ludia.

REBEKA, ale to vyzera, ze Barunky sa da tazko zbavit...istotu mas len vtedy, ak ju osobne nasadis do nejakeho dporavneho prostriedku...v opacnom pripade sa moze stat, ze sa opat zjavi pri dverach...:naughty:ona vie presne, o akom krutom udele to hovorila:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ale nebolo by to prvy krat, co by ti zdrhol nejaky dopravny prostriedok.

A este par minut pred tvojim domnelym odchodom to vyzeralo tak, ze do toho Brna naozaj neodides, neboli tam okrem nas dvoch ziadni ini ludia.

To je pravda :roftl:

V tom autobuse taky skoro nikdo nebyl, odjel velmi rychle! o.O

Tak jsem se aspoň po cestě pokochala pohledem na Bratislavu, a pohledem na "to pjekné mjestečko", kam tak ráda jezdívám :naughty:

Link to comment
Share on other sites

REBEKA, ale to vyzera, ze Barunky sa da tazko zbavit...istotu mas len vtedy, ak ju osobne nasadis do nejakeho dporavneho prostriedku...v opacnom pripade sa moze stat, ze sa opat zjavi pri dverach...:naughty:ona vie presne, o akom krutom udele to hovorila:roftl:

:das: Prokouklas mě!!

 

A co teprv až mi odjede spoj z Trenčína, a já se usadím v PU... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

:das: Prokouklas mě!!

 

A co teprv až mi odjede spoj z Trenčína, a já se usadím v PU... :roftl:

 

neboj nieco vymyslime...skola ta zbytocne traumatizuje...tak si vyskusas manualnu pracu...nasadime nejake zemiaky...kupime prasiatko...sliepky...jednoducho pochopis ako dobre by ti u mna bolo...:roftl::roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

asi mi tu něco nedochází... :blink:

 

To Mika povedal svojmu kameramanovi (na DVDcku), ked ho stval otravnymi otazkami. A tebe by som to povedala, keby si sa ma snazila nasilu odfotit, ja sa totiz nie moc rada fotim.

Link to comment
Share on other sites

a papaj pekne pomalicky, aby ta nebolelo brusko:wink2:...spagety by som si dala i ja...

ja mam na stole mix - piskoty...plesnivy syr (nemyslim stary:roftl:)...jablko...chipsy a cokoladu...a zapijam to cajom...

 

 

:blush-anim-cl:

 

Pomalinku, pomalu, tak jako dneska my... :wink2: ...

 

<send> Send file "spagety.exe" to wikipedia18 </send>

 

:naughty: ... teda... a z toho ti není špatně? mě by asi bylo, i když až na ten sýr je to velmi lákavé! *.*

 

Tak jsem právě otevřela mojí domovskou stránku. V novinkách stálo "Na ČR se valí přívalové deště a kroupy." Přísahám, za dvě vteřiny se ozval hrom a začal přívalový déšť:boxed: ... Tomu říkám aktualizace událostí!

Link to comment
Share on other sites

neboj nieco vymyslime...skola ta zbytocne traumatizuje...tak si vyskusas manualnu pracu...nasadime nejake zemiaky...kupime prasiatko...sliepky...jednoducho pochopis ako dobre by ti u mna bolo...:roftl::roftl::roftl::roftl:

To budu radši dělat au-pair pro Michalku :boxed: I přes svoji averzi k dětem, protože mě děti rády nemaj :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: ... teda... a z toho ti není špatně? mě by asi bylo, i když až na ten sýr je to velmi lákavé! *.*

 

tiez papam pomalinku:wink2:...

 

Tak jsem právě otevřela mojí domovskou stránku. V novinkách stálo "Na ČR se valí přívalové deště a kroupy." Přísahám, za dvě vteřiny se ozval hrom a začal přívalový déšť:boxed: ... Tomu říkám aktualizace událostí!

 

Barunka, nie ze to posles ku nam:naughty:...aj ked som mala pocit, ze tu prsalo, dialnica bola miestami mokra...ale krupy by nemuseli prist...

Link to comment
Share on other sites

tiez papam pomalinku:wink2:...

 

 

 

Barunka, nie ze to posles ku nam:naughty:...aj ked som mala pocit, ze tu prsalo, dialnica bola miestami mokra...ale krupy by nemuseli prist...

 

:thumb_yello: Tak je to nejlepší.. vychutnávat si.... :wink2:

 

 

Já to zkusím zastavit... dám se s kroupama do řeči... pozvu je na čaj... pustím jim Miku... a jim se do PU chtít nebude....

Link to comment
Share on other sites

To budu radši dělat au-pair pro Michalku :boxed: I přes svoji averzi k dětem, protože mě děti rády nemaj :biggrin2:

 

kedy nastupujes:mf_rosetinted:...myslim, ze by ste si rozumeli...s tym autogramom by si urcite zahviezdila...ved vies...

Link to comment
Share on other sites

To Mika povedal svojmu kameramanovi (na DVDcku), ked ho stval otravnymi otazkami. A tebe by som to povedala, keby si sa ma snazila nasilu odfotit, ja sa totiz nie moc rada fotim.

 

aháá:)) to dvdčko jsem ještě nezkoukla celý, takže nevím:bleh: dík za vysvětlení:)

Link to comment
Share on other sites

...Až mě pustíš k notebooku :sneaky2::roftl:

 

:roftl:

 

paci sa ti to slovo alebo vyznam toho slova...

 

konecne sme zistili, kto ma u MIKU sancu...aky ma vkus...:naughty:...

 

Aj aj. Kuulove slovo s kuulovym vyznamom :punk:

Zeby bol skeletonsexual? "I want to be like Grace Kelly but I love Gray Scully."

 

Barunka, dobry napad a spravime si horalkovu party...myslim, ze i MIKA by si dal...:naughty:...

 

peniaze boli...su...aj budu...takze nie je co vyrovnavat...bodka!

 

Bodka!

Link to comment
Share on other sites

 

Zeby bol skeletonsexual? "I want to be like Grace Kelly but I love Gray Scully."

 

:shocked:...pozeram, ze chlapec ma toho v sebe nejako vela...no a povedzte, kto sa ma potom v tom vyznat...

este si spozorovala nejaku xxxxsexualitu v jeho spravani...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Aj aj. Kuulove slovo s kuulovym vyznamom :punk:

Zeby bol skeletonsexual? "I want to be like Grace Kelly but I love Gray Scully."

 

 

 

Bodka!

 

:roftl: No rozhodně jeho .. polibky? objímání? nebo co on to tam vlastně dělá :) té kostry jsou víc než přesvědčivé. :naughty:

 

 

: , ; ! / ´ = _ ? ! " A horalky budou :sneaky2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Kdepak, nakoupím 200 horalek a bude! (-: Budeš mít zásobu do zbytku roku :roftl:

 

Ze na zbytok roku :roftl: maximalne tak na zbytok tyzdna!

 

U tohohle si asi neuvědomuju, odkud to je :shocked:

 

Je to z DVDcka, Mikey to povedal Mikovi, ked sa ho pytal, ci to co si Mika prave kupil je penazenka alebo kabelka, a Mikey odpovedal tak aby suhlasil s Mikom (ze je to penazenka s muznymi hranami), a povedal ze to preto lebo mu plati jeho najomne, proste ze je z neho zivy.

 

si proti?................

 

NEZNASAM FOTENIE!!!!

Link to comment
Share on other sites

kedy nastupujes:mf_rosetinted:...myslim, ze by ste si rozumeli...s tym autogramom by si urcite zahviezdila...ved vies...

 

:naughty: Až budu na útěku před zákonem za podpálení školy...

 

Myslím, že tvoje dítko je tak chytré, že by mě ještě obvinilo z falsifikátu :):roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ze na zbytok roku :roftl: maximalne tak na zbytok tyzdna!

 

 

 

Je to z DVDcka, Mikey to povedal Mikovi, ked sa ho pytal, ci to co si Mika prave kupil je penazenka alebo kabelka, a Mikey odpovedal tak aby suhlasil s Mikom (ze je to penazenka s muznymi hranami), a povedal ze to preto lebo mu plati jeho najomne, proste ze je z neho zivy.

 

 

 

NEZNASAM FOTENIE!!!!

 

Pravda :lmfao:

 

Jj, už mi to došlo :thumb_yello::naughty:

 

Tak si dáme všechny tři na hlavu pytel :roftl::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Pomalinku, pomalu, tak jako dneska my... :wink2: ...

 

<send> Send file "spagety.exe" to wikipedia18 </send>

 

:naughty: ... teda... a z toho ti není špatně? mě by asi bylo, i když až na ten sýr je to velmi lákavé! *.*

 

Tak jsem právě otevřela mojí domovskou stránku. V novinkách stálo "Na ČR se valí přívalové deště a kroupy." Přísahám, za dvě vteřiny se ozval hrom a začal přívalový déšť:boxed: ... Tomu říkám aktualizace událostí!

 

Haha, s tym fajlom to je ftipne.

 

Ty brdo, to tu u nas je stale pekne pocasie, len tma (-:

 

A o tych dvoch samovrahoch tam nepisu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy