Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kocky, tak na dnes sa asi s vami rozlucim...nerada, ale rano ma si nepridete vystriedat, vsak...

 

prajem vam krasne snicky a hlavne udrzte si spomienky na dnesok, vlastne uz vcerajsok...

 

dakujem za den prezity s vami...idem snivat...

Link to comment
Share on other sites

Fu.. No kazdy ma iny dovod na navstevu Slovenska, vsakano.

Asi sa tam na tej stranke rozprudila nejaka divoka diskusia, ked sa rozhodli ju zablokovat.

To je dost možný, tam píšou většinou s prominutím lůza našeho národa... a hodně velký kraviny o.O

Link to comment
Share on other sites

kocky, tak na dnes sa asi s vami rozlucim...nerada, ale rano ma si nepridete vystriedat, vsak...

 

prajem vam krasne snicky a hlavne udrzte si spomienky na dnesok, vlastne uz vcerajsok...

 

dakujem za den prezity s vami...idem snivat...

 

Bohužel... ale večer se tu snad setkáme (?) :) ...

 

Taky přeju dobrou noc a krásné sny... třeba o našem dalším srazu :naughty:

 

Mě se bude dneska spát velmi příjemně... :thumb_yello: Byl to fakt super den!!! Uběhl na můj vkus nechutně rychle :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Dnes je celkom pokojny pracovny den, aspon zatial, tak som si nasla chvilu na MFC..

Dnes sa mi ranajkovalo velmi prijemne, pretoze caj som pila zo salky so superhrdinom vsetkych cias Snoopym, co mi vcera dala Sunshine. Ano, ona nam obom priniesla darceky, mila Terou! Okrem tej spominanej cice mice, co mi tu stale sedi na stole, mi dala este taky privesok, ale ten mam este stale v kuchyni na stole a stale neviem, kam si ho mam zavesit. Ja uz totiz presne taky isty mam. Asi si to zavesim na nejake originalne miesto, napr. na ucho, a pojdem tak zajtra do prace :boat:

 

Inac, co hovorite na te Tegan and Sara, co Mika odporuca v tom svojom blogu? Ja som o nich az doteraz nikdy nepocula, ale su celkom zaujimave, aj hudobne aj vobec. Pisu o nich, ze su to jednovajecne dvojcata a obidve su lesby, zaujimave. Tuto je ta pesnicka, o ktorej pisal Mika:

http://uk.youtube.com/watch?v=RUoWuOqvH-8

Co na to hovorite?

Link to comment
Share on other sites

Dnes je celkom pokojny pracovny den, aspon zatial, tak som si nasla chvilu na MFC..

Dnes sa mi ranajkovalo velmi prijemne, pretoze caj som pila zo salky so superhrdinom vsetkych cias Snoopym, co mi vcera dala Sunshine. Ano, ona nam obom priniesla darceky, mila Terou! Okrem tej spominanej cice mice, co mi tu stale sedi na stole, mi dala este taky privesok, ale ten mam este stale v kuchyni na stole a stale neviem, kam si ho mam zavesit. Ja uz totiz presne taky isty mam. Asi si to zavesim na nejake originalne miesto, napr. na ucho, a pojdem tak zajtra do prace :boat:

 

Inac, co hovorite na te Tegan and Sara, co Mika odporuca v tom svojom blogu? Ja som o nich az doteraz nikdy nepocula, ale su celkom zaujimave, aj hudobne aj vobec. Pisu o nich, ze su to jednovajecne dvojcata a obidve su lesby, zaujimave. Tuto je ta pesnicka, o ktorej pisal Mika:

http://uk.youtube.com/watch?v=RUoWuOqvH-8

Co na to hovorite?

 

REBEKA, pekny den ti zelam:wink2:...ja tiez prave vyuzivam poobednajsiu siestu a tak som sa prisla troska odreagovat...

dufam, ze nam posles fotku s tym priveskom...na uchu by to bolo fakt originalne...:thumb_yello:

 

zhliadla som prave tu pesnicku, dobry typ...zanrovo mi sedi...vidim, ze MIKA ma dobry vkus:punk:...

 

ozaj, ten rufus mi moc nesadol...neviem, nieco mi na jeho hlase, resp. style spievania nerezalo...vynimka bola len ta haleluja...

 

u nas je hrozne blbe pocko, take dusno pred burkou...sedim radsej vo vnutri a michalka spinka...

 

p.s.: tie salky boli zamer, aspon si vzdy na mna spomeniete:naughty:

Link to comment
Share on other sites

a uplne som zabudla, dnes som sa stavila poobede u sestry v kaviarni - brigaduje tam...musela som jej opisat vcerajsie stretko:blush-anim-cl:...bola na vas zvedava...takze tesi sa na vas v PU...to si vraj nemoze nechat ujst...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dnes je celkom pokojny pracovny den, aspon zatial, tak som si nasla chvilu na MFC..

Dnes sa mi ranajkovalo velmi prijemne, pretoze caj som pila zo salky so superhrdinom vsetkych cias Snoopym, co mi vcera dala Sunshine. Ano, ona nam obom priniesla darceky, mila Terou! Okrem tej spominanej cice mice, co mi tu stale sedi na stole, mi dala este taky privesok, ale ten mam este stale v kuchyni na stole a stale neviem, kam si ho mam zavesit. Ja uz totiz presne taky isty mam. Asi si to zavesim na nejake originalne miesto, napr. na ucho, a pojdem tak zajtra do prace :boat:

 

Inac, co hovorite na te Tegan and Sara, co Mika odporuca v tom svojom blogu? Ja som o nich az doteraz nikdy nepocula, ale su celkom zaujimave, aj hudobne aj vobec. Pisu o nich, ze su to jednovajecne dvojcata a obidve su lesby, zaujimave. Tuto je ta pesnicka, o ktorej pisal Mika:

http://uk.youtube.com/watch?v=RUoWuOqvH-8

Co na to hovorite?

 

Přívěšek na uchu bude vypadat určitě velmi zajímavě:naughty:

 

Ta písnička nic moc, ale zpěvačka má dobrej hlas, něčím mi připomíná Sinead O Connor.

 

Zrovna se balím na tu praxi, ale jaksi se mi nechce, venku u nás pořád prší :sneaky2: no snad nic nezapomenu..

Link to comment
Share on other sites

 

Zrovna se balím na tu praxi, ale jaksi se mi nechce, venku u nás pořád prší :sneaky2: no snad nic nezapomenu..

 

ahoj Terou, tak na nic nezabudni:thumb_yello:

 

uz by sa aj u nas mohlo ropzrsat, bol by lepsi vzduch...visi to uz na kusku...

 

a kde ides na prax?

Link to comment
Share on other sites

ahoj Terou, tak na nic nezabudni:thumb_yello:

 

uz by sa aj u nas mohlo ropzrsat, bol by lepsi vzduch...visi to uz na kusku...

 

a kde ides na prax?

 

hlavně nesmím zapomenout na mp4 přehrávač, asi bych se zbláznila!:no:

pravidelný přísun Miky by mě jistojistě zabil!

 

u nás normálně pršelo celou noc, takže jsem z toho pěkně otrávená

 

na tu praxi jedu do Olomouce, znáš to město? vlakem to mám asi hodinu jízdy.Budu tam zavřená v jedné bance :puke: už tu praxi vidím, určitě nás zavřou do nějakýho archivu anebo si z nás udělají poskoky a budem jim muset vařit kafe:thumbdown: Takže teď se tu celý týden neukážu :sad: nebudu tam totiž mít přístup na internet.

Link to comment
Share on other sites

hlavně nesmím zapomenout na mp4 přehrávač, asi bych se zbláznila!:no:

pravidelný přísun Miky by mě jistojistě zabil!

 

u nás normálně pršelo celou noc, takže jsem z toho pěkně otrávená

 

na tu praxi jedu do Olomouce, znáš to město? vlakem to mám asi hodinu jízdy.Budu tam zavřená v jedné bance :puke: už tu praxi vidím, určitě nás zavřou do nějakýho archivu anebo si z nás udělají poskoky a budem jim muset vařit kafe:thumbdown: Takže teď se tu celý týden neukážu :sad: nebudu tam totiž mít přístup na internet.

 

presne na to som myslela, bez MIKU ani na krok:punk:...

 

Olomouc poznam, mam pocit, ze uz som tam bola...od nas to tiez nie je moc daleko...

 

pekna vizia na prax, to doda optimizmus...tak nech ti to rychlo ubehne...co je to tyzden:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

presne na to som myslela, bez MIKU ani na krok:punk:...

 

Olomouc poznam, mam pocit, ze uz som tam bola...od nas to tiez nie je moc daleko...

 

pekna vizia na prax, to doda optimizmus...tak nech ti to rychlo ubehne...co je to tyzden:mf_rosetinted:

 

optimismus mi dodává jedině to, že s kámoškou se chystáme vyrazit na nákupy do jednoho nákupního centra:naughty: a taky to, že v bytě, kde budu bydlet, je piano, takže aspoň něco:)

ta praxe má bohužel dva týdny, ale aspoň na víkend se vracím domů, tak vám sem přijdu říct zážitky, případně trapasy, kterých si určitě nadělám hromadu, jak se tak znám..:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

optimismus mi dodává jedině to, že s kámoškou se chystáme vyrazit na nákupy do jednoho nákupního centra:naughty: a taky to, že v bytě, kde budu bydlet, je piano, takže aspoň něco:)

ta praxe má bohužel dva týdny, ale aspoň na víkend se vracím domů, tak vám sem přijdu říct zážitky, případně trapasy, kterých si určitě nadělám hromadu, jak se tak znám..:blush-anim-cl:

 

tak, ked sa budes po veceroch nudit, mozes sa odreagovat pri klaviri a niecim peknym nas prekvapit:wink2:...

 

hlavne sa nenauc od tych pracovniciek ako urobit z klienta blbca...to ide v banke kazdej pracovnicke asi najlepsie:cool:...

 

Terou, tak peknu este raz peknu prax a cez vikend sa tu vidime:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak, ked sa budes po veceroch nudit, mozes sa odreagovat pri klaviri a niecim peknym nas prekvapit:wink2:...

 

pokusím se složit tu hymnu:D

 

hlavne sa nenauc od tych pracovniciek ako urobit z klienta blbca...to ide v banke kazdej pracovnicke asi najlepsie:cool:...

 

Terou, tak peknu este raz peknu prax a cez vikend sa tu vidime:wink2:

 

 

jen to ne, v bance nechci nikdy pracovat! nechápu, proč dělám ekonomickou školu, když mě to vůbec nebaví:boxed: Kde vlastně pracuješ ty?

 

Díky, snad se tu tedy uvidíme, jestli tu praxi přežiju:)

Link to comment
Share on other sites

ozaj, ten rufus mi moc nesadol...neviem, nieco mi na jeho hlase, resp. style spievania nerezalo...vynimka bola len ta haleluja...

 

Nevadi, ved nemusime mat uplne identicky vkus.

 

a uplne som zabudla, dnes som sa stavila poobede u sestry v kaviarni - brigaduje tam...musela som jej opisat vcerajsie stretko:blush-anim-cl:...bola na vas zvedava...takze tesi sa na vas v PU...to si vraj nemoze nechat ujst...:wink2:

 

Aj ja sa tesim na nu!

Link to comment
Share on other sites

a20973oq2.jpg

 

Na tuto fotku sa pozeram zdola hore: najprv zanalyzujem nohy, potom zadok boky brusko, priesvitnu spotenu kosielku, dalej hrivu a vyraz tvare, a nakoniec uzasne originalne drzanie mikrofonu.

Link to comment
Share on other sites

Za chvilku už jedu na nádraží, takže se s váma loučím.:sad: Mějte se tu a dbebjte na to, aby naše fórum vzkvétalo!:thumb_yello: Nedivila bych se, kdyby tu za týden byla už druhá část!:wink2:

Pááááčko!

Link to comment
Share on other sites

Dnes je celkom pokojny pracovny den, aspon zatial, tak som si nasla chvilu na MFC..

Dnes sa mi ranajkovalo velmi prijemne, pretoze caj som pila zo salky so superhrdinom vsetkych cias Snoopym, co mi vcera dala Sunshine. Ano, ona nam obom priniesla darceky, mila Terou! Okrem tej spominanej cice mice, co mi tu stale sedi na stole, mi dala este taky privesok, ale ten mam este stale v kuchyni na stole a stale neviem, kam si ho mam zavesit. Ja uz totiz presne taky isty mam. Asi si to zavesim na nejake originalne miesto, napr. na ucho, a pojdem tak zajtra do prace :boat:

 

Inac, co hovorite na te Tegan and Sara, co Mika odporuca v tom svojom blogu? Ja som o nich az doteraz nikdy nepocula, ale su celkom zaujimave, aj hudobne aj vobec. Pisu o nich, ze su to jednovajecne dvojcata a obidve su lesby, zaujimave. Tuto je ta pesnicka, o ktorej pisal Mika:

http://uk.youtube.com/watch?v=RUoWuOqvH-8

Co na to hovorite?

 

Vidíš, taky jsem ráno pila čaj z šálku se Snoopym... :punk: A vzpomínala u toho na skvělý včerejšek, cosi mi říká, že budu odpočítávat dny a řádně šetřit do setkání dalšího. :-)

Já si svůj přívěšek dala na mobil, což je vrchol mé manuální zručnosti - přišla jsem na to, že uvnitř ten mobil má spešl háček! :cool:

 

Normálně jsem teďka chtěla otevřít youtube a píše mi to, že "Server busy, please try again later :shocked:" Inu... budu si to muset poslechnout později :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy