Jump to content

Recommended Posts

Vidíš, taky jsem ráno pila čaj z šálku se Snoopym... :punk: A vzpomínala u toho na skvělý včerejšek, cosi mi říká, že budu odpočítávat dny a řádně šetřit do setkání dalšího. :-)

Já si svůj přívěšek dala na mobil, což je vrchol mé manuální zručnosti - přišla jsem na to, že uvnitř ten mobil má spešl háček! :cool:

 

Normálně jsem teďka chtěla otevřít youtube a píše mi to, že "Server busy, please try again later :shocked:" Inu... budu si to muset poslechnout později :)

 

Barush, prave si postla 2500. post v nasej thread. 2. cast tu je coby dup, som zvedava, ktora moderatorka alebo moderator nas bude varovat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a uplne som zabudla, dnes som sa stavila poobede u sestry v kaviarni - brigaduje tam...musela som jej opisat vcerajsie stretko:blush-anim-cl:...bola na vas zvedava...takze tesi sa na vas v PU...to si vraj nemoze nechat ujst...

 

Tak v tom případě jsi nás vykreslila jako cvoky nebo dobře! Ale oboje je fajn :mf_rosetinted::wink2:

Do PU už se taky těším.... to bude zase o něčem jiným... (-:

 

Ještě musíme udělát tu párty s červeným vínem a kolou u Rebeky :roftl:

 

u nas je hrozne blbe pocko, take dusno pred burkou...sedim radsej vo vnutri a michalka spinka...

 

p.s.: tie salky boli zamer, aspon si vzdy na mna spomeniete:naughty:

 

Tady taky, ale tady už prší dost hustě několik hodin.... :boxed:

 

Na tebe? I bez šálků :punk:

Link to comment
Share on other sites

jedna z mojich oblubenych...

 

a20973oq2.jpg

 

a tu by som si dala povedat...:blush-anim-cl:

 

mikaaaamr7ee0.jpg

Zpestření všedního dne.. ach...krása :wub2:

 

Ten pohled na druhé fotce... :mf_rosetinted:

 

Ale musím říct, že dneska byl super den i tak :punk:

 

Zase jsem kecala s milými lidmi a pořádně se najedla :naughty:

Link to comment
Share on other sites

kocky, troska som si zaspominala...musim si ist umyt ruky:roftl:...normalne ich mam lepkave za neho...:naughty:

 

 

Barunka, ja som ic naratala tak 17, tie posledne dal naraz takze som si neni ista...:mf_rosetinted:

:roftl: Chubby bunny!

Asi teda 17, ale s těma co tam nacpal pak, jich musí být aspoň 25 :roftl:

 

Nechápu... :shocked: Jak to ještě s tolika marshmallows v puse mohl říct tak jasně :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Ježin, toto nech nerobi, ako sa tu ma clovek sustredit na pracu??

 

dance.gifdance.gifdance.gifdance.gif

U toho se pracovat nedá.... :shocked:

Na to si člověk musí vyhradit hodiny, ve kterých na tu fotku obdivně kouká.. a slintá... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Barush, prave si postla 2500. post v nasej thread. 2. cast tu je coby dup, som zvedava, ktora moderatorka alebo moderator nas bude varovat.

uz 2500? :shocked:

Wow, toho jsem si vůbec nevšimla! :wink2:

 

Taky by mě to zajímalo, hlavně, aby nás nechali tu novou část otevřít a neotevřeli nám ji oni. Ale snad ne :)

Čímž se zase dostáváme k otázce, kdo otevře novou část... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Na tuto fotku sa pozeram zdola hore: najprv zanalyzujem nohy, potom zadok boky brusko, priesvitnu spotenu kosielku, dalej hrivu a vyraz tvare, a nakoniec uzasne originalne drzanie mikrofonu.

 

REBEKA, skusas kolko vydrzim:blush-anim-cl:...uplna elektrika mnou prebehla...komentar je uplne vystihujuci moje pocity pri pohlade na tuto fotku...

 

Ježin, toto nech nerobi, ako sa tu ma clovek sustredit na pracu??

 

dance.gifdance.gifdance.gifdance.gif

 

pracovat pri tomto moze jedine fantazia...:blush-anim-cl:...bozske!

Link to comment
Share on other sites

Já si svůj přívěšek dala na mobil, což je vrchol mé manuální zručnosti - přišla jsem na to, že uvnitř ten mobil má spešl háček! :cool:

 

vidis a tento spesl hacik chyba mojmu mobilu...:thumbdown:...nemozem si nan nic zavesit...

Link to comment
Share on other sites

Tak v tom případě jsi nás vykreslila jako cvoky nebo dobře! Ale oboje je fajn :mf_rosetinted::wink2:

Do PU už se taky těším.... to bude zase o něčem jiným... (-:

jedine ako cvoky:naughty:...ktori vsak obohatili mojho intelektualneho ducha...a to sa casto nestava:wink2:...preto sa tesi...

 

Ještě musíme udělát tu párty s červeným vínem a kolou u Rebeky :roftl:

 

a kolko vina mame pre teba zajednat:roftl:

 

Zase jsem kecala s milými lidmi a pořádně se najedla :naughty:

 

a co dobre si mala?...a co dobre ste debatili?

Link to comment
Share on other sites

Barush, prave si postla 2500. post v nasej thread. 2. cast tu je coby dup, som zvedava, ktora moderatorka alebo moderator nas bude varovat.

 

 

uz 2500? :shocked:

Wow, toho jsem si vůbec nevšimla! :wink2:

 

Taky by mě to zajímalo, hlavně, aby nás nechali tu novou část otevřít a neotevřeli nám ji oni. Ale snad ne :)

Čímž se zase dostáváme k otázce, kdo otevře novou část... :mf_rosetinted:

 

tak ta part 2 je naozaj na dosah:wink2:...a to mozu otvorit aj za nas:shocked:...tak snad nas neochudobnia a taku cest:mf_rosetinted:...

Link to comment
Share on other sites

jedine ako cvoky...ktori vsak obohatili mojho intelektualneho ducha...a to sa casto nestava...preto sa tesi...

 

 

 

a kolko vina mame pre teba zajednat

 

 

 

a co dobre si mala?...a co dobre ste debatili?

 

Óóóóó :thumb_yello: No, každopádně jsem taky zvědavá :punk:

 

 

Aspoň dva litry.... KOLY! :mf_rosetinted:

 

 

Výborný oběd (zase kuře s hranolkama :naughty: ) a naprosto úžasný piškotovo-tvarohovo-jahodový dort... maňm je velmi slabé slovo! :wub2: Byla tady moje nejelší kamarádka, pak ještě jedna velmi dobrá, ale jen krátce.. takže vlastně hlavní debata probíhala jen s ní.... klasika... prodrbání všech ze třídy... řešení těch živočišných druhů, kteří si říkají kluci... :roftl:

A tak :mf_rosetinted: :-)

Link to comment
Share on other sites

tak ta part 2 je naozaj na dosah:wink2:...a to mozu otvorit aj za nas:shocked:...tak snad nas neochudobnia a taku cest:mf_rosetinted:...

To je právě to, co nevím, ale myslím, že by neměli... :)

Tu čest budeme určitě mít my, ale kdo konkrétně.. :shocked: Let's see :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

milujem momentky:blush-anim-cl:...tak sa i vy pokochajte...sprijemnime si tak spolocny vecer...

 

3c659320tb3.jpg

 

717ats6nm9.jpg

 

mika101me8.jpg

 

mikagasmicso4.jpg

K těm fotkám, extáze je slabé slovo.... :mf_rosetinted: ...

Link to comment
Share on other sites

Aspoň dva litry.... KOLY! :mf_rosetinted:

 

dobre, aspon budes davat na nas pozor:naughty:

 

 

Výborný oběd (zase kuře s hranolkama :naughty: ) a naprosto úžasný piškotovo-tvarohovo-jahodový dort... maňm je velmi slabé slovo! :wub2: Byla tady moje nejelší kamarádka, pak ještě jedna velmi dobrá, ale jen krátce.. takže vlastně hlavní debata probíhala jen s ní.... klasika... prodrbání všech ze třídy... řešení těch živočišných druhů, kteří si říkají kluci... :roftl:

A tak :mf_rosetinted: :-)

 

mnama...aj som mala kura - stehienka, ale nie s hranolkami, iba s opekanymi zemiakmi...uz sa mi zbiehaju slinky...

takze zivocisne druhy menom kluci:mf_rosetinted:...zaujimave...a prisli ste na nejaku novu teoriu...

Link to comment
Share on other sites

K těm fotkám, extáze je slabé slovo.... :mf_rosetinted: ...

 

Barunka, vidis ako malo nam staci:blush-anim-cl:...neviem sa vynadivat...

 

Mě včera až zaskočilo, v kolika věcech jsme si podobné :shocked:

 

uprimne povedane, nikdy by som tomu neverila...ale opak je pravdou...v kazdom pripade je dobre poznat sa...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, hrozne si ma nazhavila tym Love Today z londyna, co spieva v zaklone...verziu z 26/2 som nasla, tam to nebolo...takze vylucovacou metodou to musi byt len z 28/2...na youtube sa ni to nedari najst...myslis, ze to fakt nikto nenatacal?...:shocked:

Link to comment
Share on other sites

dobre, aspon budes davat na nas pozor:naughty:

 

 

 

 

mnama...aj som mala kura - stehienka, ale nie s hranolkami, iba s opekanymi zemiakmi...uz sa mi zbiehaju slinky...

takze zivocisne druhy menom kluci:mf_rosetinted:...zaujimave...a prisli ste na nejaku novu teoriu...

 

Já dávala pozor už i na Rebeku v Londýně :roftl:

 

Aaa, nedělej mi chutě... maňm! :thumb_yello:

 

Novou teorii ne, ale ona je přece jenom zadaná (a je to můj nejlepší kamarád :biggrin2: ) takže jsme ho mohli prodrbat a řešili jsme taky "můj" problém... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, hrozne si ma nazhavila tym Love Today z londyna, co spieva v zaklone...verziu z 26/2 som nasla, tam to nebolo...takze vylucovacou metodou to musi byt len z 28/2...na youtube sa ni to nedari najst...myslis, ze to fakt nikto nenatacal?...:shocked:

Já se asi špatně vyjádřila... to bylo v Berlíně, ne v Londýně... zkusím najít, momentík ... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vidis ako malo nam staci:blush-anim-cl:...neviem sa vynadivat...

 

 

 

uprimne povedane, nikdy by som tomu neverila...ale opak je pravdou...v kazdom pripade je dobre poznat sa...:wink2:

Ano... když je fotka dokonalá, není co řešit... :wub2: I málo vystačí! :wink2:

 

 

Tak to rozhodně! A pak je dobré se sejít znovu. A poznat se ještě víc :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Já dávala pozor už i na Rebeku v Londýně :roftl:

 

takze uz disponujes i praktickymi skusenostami:naughty:...super, hned som kludnejsia:thumb_yello:

 

 

 

Novou teorii ne, ale ona je přece jenom zadaná (a je to můj nejlepší kamarád :biggrin2: ) takže jsme ho mohli prodrbat a řešili jsme taky "můj" problém... :roftl:

a ako sa ma "tvoj" problem?...is anything new in this part of your life?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy