Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemůžu najít... :sneaky2: Musím prohledat celý jeden thread, vím že tam to je.... :thumb_yello::wink2: Ještě pár minut :naughty:

 

Barunka, ty si tie skvosty neukladas:shocked:...ja mam uz hodne miesta na disku venovaneho MIKOVI...a potom, ked pride na mna melancholia, tak si len tak preklikavam a hned sa mi zlepsi naladicka...

 

preto som si stahovala i tie videa:blush-anim-cl:...

Link to comment
Share on other sites

byt, ci nebyt?...vyber si...

 

rozhodovanie je niekedy naozaj problem...a kde by ste akoze isli?...mozno to ti pomoze rozhodnut sa...:wink2:

 

btw, a ako trenerka...mi napadlo, ze sme uz o nej davno nehodili rec...

No, výlet do Zlína s návštěvou příbuzných (lterý mám zrovna ale celkem ráda) a pak místní ZOO, kde jsme ještě nebyli. Hmmm.... :blink: ZOO mě nějak nebere....jet někam s rodiči mě taky nebere. vážně nevím... ._.

Link to comment
Share on other sites

No, výlet do Zlína s návštěvou příbuzných (lterý mám zrovna ale celkem ráda) a pak místní ZOO, kde jsme ještě nebyli. Hmmm.... :blink: ZOO mě nějak nebere....jet někam s rodiči mě taky nebere. vážně nevím... ._.

 

do zlina chodime celkom casto - teda hlavne na nakupy - vyber je neskutocny...:thumb_yello:...

 

a zoo, no boli sme tam kvoli michalke...ale musim uznat, ze npriek tomu, ze ja to vobec, ale vobec nemusim, je naozaj krasna...no priprav sa na hodnu streku...nekonecny pribeh prejst cely ten areal...:mf_rosetinted:

 

a co v pripade, ze ostanes doma?

Link to comment
Share on other sites

tak konecne si vysla s pravdou von...no tu by ti asi tak udelili ban...

 

je to fakulta priemyselnych technologii tu v PU...boli by to spojene prednasky i pre BA studentov, ti by na jeden den chodili sem...no a PU je asi ten hlavny dovod, strapnovat sa a skusat deti svojich znamych...to nie je moj styl...potom by mna ukamenovali:naughty: ich rodicia, keby som im naznacila, ze ich deti az take hviezdy nie su...

 

vidis, o tom by si mohla porozmyslat - myslim o tej jazykovke...u nas vo firme chodia ucit same studentky a je to fakt dobry job!...naozaj sa nestazuju...

 

No právě... :blink: Tak já budu radši potichu :naughty:

 

To je pravda, to by nebylo zrovna super... o.Ô Takže... hmmm :shocked: Kdoví! o.o Čas na rozmyšlení ještě je... :punk:

 

No právě jsme se o tom bavily s kámoškou, která mi to říkala, ale já bych učit nemohla - učit naprosto neumím, ...znalosti možná mám, ale co bych s těma lidma dělala :blink: "A proč se to řekne takhle a ne takhle?" "Já nevím, prostě to tak je :boxed:" Tak nějak si to představuju o.O

Link to comment
Share on other sites

No právě jsme se o tom bavily s kámoškou, která mi to říkala, ale já bych učit nemohla - učit naprosto neumím, ...znalosti možná mám, ale co bych s těma lidma dělala :blink: "A proč se to řekne takhle a ne takhle?" "Já nevím, prostě to tak je :boxed:" Tak nějak si to představuju o.O

 

Barunka, neboj, mozno by si v sebe nejakeho pedagoga objavila...aj ked na druhej strane, treba byt naozaj obozretny v odpovediach...autorita sa tak tazko ziskava, ale jednym slovkom je po nej...:mf_rosetinted:...mozes si to vyskusat na nejakych detickach zo zakladky a uvidis:wink2:

Link to comment
Share on other sites

do zlina chodime celkom casto - teda hlavne na nakupy - vyber je neskutocny...:thumb_yello:...

 

a zoo, no boli sme tam kvoli michalke...ale musim uznat, ze npriek tomu, ze ja to vobec, ale vobec nemusim, je naozaj krasna...no priprav sa na hodnu streku...nekonecny pribeh prejst cely ten areal...:mf_rosetinted:

 

a co v pripade, ze ostanes doma?

Vlastně netuším :naughty: Jakože co bych dělala,kdybych zůstala doma, ale asi bych klasicky šla s někým ven, to plánuju většinou až takhle na "poslední chvíli" ...

 

Takže říkáš že pěkné... :-) Ježiš teď jak to píšu, tak jsem si vzpoměla že v pátek jdeme se školou do naší zoo a z toho se tentorkát ulít nemůžu .. :shocked::lmfao: Na to, že mě ZOO vůbec nebaví, jít dva dny za sebou je docela síla o.Ô

Link to comment
Share on other sites

Barunka, neboj, mozno by si v sebe nejakeho pedagoga objavila...aj ked na druhej strane, treba byt naozaj obozretny v odpovediach...autorita sa tak tazko ziskava, ale jednym slovkom je po nej...:mf_rosetinted:...mozes si to vyskusat na nejakych detickach zo zakladky a uvidis:wink2:

 

To asi spíš ne... :fisch: Za mnou většinou chodí celá třída se ptát na věci ohledně aj/nj a já jsem často mimo.... Divím se, že to ještě zkoušej :naughty: .. Já bych se prostě děsila se před nějakou třídu postavit... třeba bych něco nevěděla... co bych s nima tak dělala... a vůbec...nevím o.O

Link to comment
Share on other sites

Takže říkáš že pěkné... :-) Ježiš teď jak to píšu, tak jsem si vzpoměla že v pátek jdeme se školou do naší zoo a z toho se tentorkát ulít nemůžu .. :shocked::lmfao: Na to, že mě ZOO vůbec nebaví, jít dva dny za sebou je docela síla o.Ô

 

to budes ozoovana na cely zbytok roka:naughty:...fakt neviem, takto ber tak, ze aspon navstivis prijemnych znamych:wink2:

 

nas caka damska jazda v trencine v klasickej zostave - ja, sestra a michalka...a to sa uz fakt tesim...budeme sa premiestnovat z jednej kaviarnicky do druhej a klebetit a klebetit...uplna idylka, teda pre mna...nieco na styl nasej BA party:wink2:

Link to comment
Share on other sites

to budes ozoovana na cely zbytok roka:naughty:...fakt neviem, takto ber tak, ze aspon navstivis prijemnych znamych:wink2:

 

nas caka damska jazda v trencine v klasickej zostave - ja, sestra a michalka...a to sa uz fakt tesim...budeme sa premiestnovat z jednej kaviarnicky do druhej a klebetit a klebetit...uplna idylka, teda pre mna...nieco na styl nasej BA party:wink2:

 

Pravda... no.... achjo, já se nudím jen co na to pomyslím :blink: Takže tomuto tématu se radši věnovat nebudeme... :wink2:

 

Jéé.... tak tomu taky říkám idyla :thumb_yello: Taky bych si dala říct... :-)

Link to comment
Share on other sites

Jéé.... tak tomu taky říkám idyla :thumb_yello: Taky bych si dala říct... :-)

 

tak na spolocnu si este co to pockame:wink2:...

 

leto je uz za dverami a pre teba bude znamenat vela vela prijemnych stretnuti:blush-anim-cl:...tak si to coskoro vynahradis...:wink2:

 

uz mas naplanovane to nemecko?

 

a kedy vyrazate do spanielska?...musim hladat termin na grilovacku:wink2:...you know...

Link to comment
Share on other sites

tak na spolocnu si este co to pockame:wink2:...

 

leto je uz za dverami a pre teba bude znamenat vela vela prijemnych stretnuti:blush-anim-cl:...tak si to coskoro vynahradis...:wink2:

 

uz mas naplanovane to nemecko?

 

a kedy vyrazate do spanielska?...musim hladat termin na grilovacku...you know...

 

Jj.... a už se na to těším.... :wink2: Do Španělska jedeme až v září :fisch: - první dva týdny... Německo ještě naplánované nemám, všechno záleží na tom, kdy se nám podaří s kamarádkama domluvit na společný týden na chatě u jedné z nich :punk: ..

 

Setkání... no... snad :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, prisla som ti popriat pekne snicky...dnes uz mam o program postarane:wink2:...vychovne praktiky si vyzaduju ovela viac casu ako som si povodne myslela:mf_rosetinted:...

 

takze see you tomorrow:punk:...

 

a bolo mi dnes potesenim byt tu s tebou:wink2:

 

pa...

Link to comment
Share on other sites

Taky mi bylo potěšením... :wink2:

 

Tak mě napadlo, že sem hodím nějaké info!

 

V celonárodním hlasování, tady v ČR, soutěže x factor, která bude mít v neděli své finále, vybírali lidi oboum finalistům písničku, kterou by měli zazpívat... a mému favoritovi prosím vybrali Grace Kelly od Miky.... nechci nic říkat, jelikož Ondra (favorit :naughty: ) umí zpívat suprově (http://youtube.com/watch?v=hkYzfsWI7dA) , ale Mika.... to je sousto :blink: Však samy chápete... :thumb_yello: To budu sledovat velmi pozorně a pak sem hodím link na youtube.... myslím, že tím si to u mě pokazí... :naughty:

Mám pocit, že Miku nemůže zpívat nikdo jiný než on sám někde na veřejnosti, profesionálně... to prostě nejde... ten hlas je až moc specifický... o.Ô

 

Což třeba asi nepochopil chlapík v tomto videu, asi 1:30 ... :roftl:http://youtube.com/watch?v=jUlVkf10Cc0&feature=related Chudák Mika :-D Ti ostatní taky stojí za to...

 

Už jsme přesáhly hranici 2900 postů, každou chvíli nám to tu zavřou... inu myslím, že otevření necháme na tom, kdo tady zrovna bude jako první poté, co nám ho zavřou? Nebo já nevím, nevím komu je fér to předat...

Uvidíme podle okolností :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Už jsme přesáhly hranici 2900 postů, každou chvíli nám to tu zavřou... inu myslím, že otevření necháme na tom, kdo tady zrovna bude jako první poté, co nám ho zavřou? Nebo já nevím, nevím komu je fér to předat...

Uvidíme podle okolností :thumb_yello:

 

Stale sa neohlasil ziadny moderator ci moderatorka? Tak asi to nase samovladie v sebe zahrna aj zatvaranie a otvaranie threads podla lubovole.. No ale preco by sme tuto zatvarali, ked nemusime? Barunka, tento tvoj navrh je dobry. Len by bolo potom dobre, v mene kontinuity, do prveho postu novej thread dat aj linku na tento part 1, aby bol archiv poruke alebo tak nejako.

 

A co ohladom nazvu casti c. 2? Nechame to "CZ&SK" alebo dame "Czech & Slovak" alebo?

Link to comment
Share on other sites

Stale sa neohlasil ziadny moderator ci moderatorka? Tak asi to nase samovladie v sebe zahrna aj zatvaranie a otvaranie threads podla lubovole.. No ale preco by sme tuto zatvarali, ked nemusime? Barunka, tento tvoj navrh je dobry. Len by bolo potom dobre, v mene kontinuity, do prveho postu novej thread dat aj linku na tento part 1, aby bol archiv poruke alebo tak nejako.

 

A co ohladom nazvu casti c. 2? Nechame to "CZ&SK" alebo dame "Czech & Slovak" alebo?

 

Nazdar! :) It's nice to see you here again! :punk:

Vůbec nic, zřejmě nás ignorujou, což je opravdu divný :shocked: V tom případě se samozřejmě nic zavírat nebude :thumb_yello: To bychom pak byli asi první thread s víc jak 3000 posty... :mf_rosetinted:

To s odkazem na první část mě taky napadlo, takže apel na člověka, který bude otevírat, aby to tam zařadil... (-:

 

Myslím, že tak jak jsi to říkala ty (teda asi ty ;-) ), bude lepší to pojmenovat Czech & Slovak, ať je to jasnější :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Stale sa neohlasil ziadny moderator ci moderatorka? Tak asi to nase samovladie v sebe zahrna aj zatvaranie a otvaranie threads podla lubovole.. No ale preco by sme tuto zatvarali, ked nemusime? Barunka, tento tvoj navrh je dobry. Len by bolo potom dobre, v mene kontinuity, do prveho postu novej thread dat aj linku na tento part 1, aby bol archiv poruke alebo tak nejako.

 

A co ohladom nazvu casti c. 2? Nechame to "CZ&SK" alebo dame "Czech & Slovak" alebo?

 

 

Nazdar! :) It's nice to see you here again! :punk:

Vůbec nic, zřejmě nás ignorujou, což je opravdu divný :shocked: V tom případě se samozřejmě nic zavírat nebude To bychom pak byli asi první thread s víc jak 3000 posty...

To s odkazem na první část mě taky napadlo, takže apel na člověka, který bude otevírat, aby to tam zařadil... (-:

 

Myslím, že tak jak jsi to říkala ty (teda asi ty ;-) ), bude lepší to pojmenovat Czech & Slovak, ať je to jasnější

 

kocky, vidim, ze ta part 2 je naozaj za dverami:wink2:

 

co sa nazvu tyka, tiez som skor za cele znenie - t.j. CZECH&SLOVAK PART 2 alebo Czech&Slovak Part 2...neviem, co sa vam viac paci...link bude uplne super uviest - nostalgia musi byt...a s radostou sa budem vracat k prvej 3-tisicovke nasho MIKAmaratonu:naughty:...

 

ak sa nenahnevate, tak to otvorenie i s nejakym uvodnikom prenecham VAM, predsa ste tu dlhsie a mate tak viac toho povedat i ostatnym "okoloiducim":wink2:...

...takze si pockam na to prijemne vstupenie do 2 dejstva LICM...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

V celonárodním hlasování, tady v ČR, soutěže x factor, která bude mít v neděli své finále, vybírali lidi oboum finalistům písničku, kterou by měli zazpívat... a mému favoritovi prosím vybrali Grace Kelly od Miky.... nechci nic říkat, jelikož Ondra (favorit :naughty: ) umí zpívat suprově (http://youtube.com/watch?v=hkYzfsWI7dA) , ale Mika.... to je sousto :blink: Však samy chápete... :thumb_yello: To budu sledovat velmi pozorně a pak sem hodím link na youtube.... myslím, že tím si to u mě pokazí... :naughty:

Mám pocit, že Miku nemůže zpívat nikdo jiný než on sám někde na veřejnosti, profesionálně... to prostě nejde... ten hlas je až moc specifický... o.Ô

 

Což třeba asi nepochopil chlapík v tomto videu, asi 1:30 ... :roftl:http://youtube.com/watch?v=jUlVkf10Cc0&feature=related Chudák Mika :-D Ti ostatní taky stojí za to...

 

Barunka, pockam si na to video...a asi pojdem do kolien...neviem, co vedie podaktorych ludi pustat sa do nedosiahnutelneho...pravdepodobne to bude zdrave sebavedomie!:naughty:...takze ondra bol tvoj oblubenec:naughty:!

Link to comment
Share on other sites

a este jedna humorna situacia z dnesneho dna...len tak strucne, snad to pochopite...

 

jednoducho moj najvyssi boss ma sidlo v hannoveri a je german...pocas mojho pobytu tam som mala tu cest stretnut sa s nim raz...a stacilo mi!...

 

ma 33, zenaty, 2 deti, vysoky, stihly, s perfektnym lookom, super kuceravymi vlasmi...fakt fesak, musim uznat...no pokial neotvori usta...cisty arogant...

 

ale o co ide...

uz vtedy som si vsimla, ze mi pripomina MIKU a to hodne (ale iba vyzorovo), no kedze charakterovo je na opacnej strane osi, tuto moju paralelu som uplne zavrhla...nechcela som si ju pripustit!

 

a dnes som zazila sok!...moj Krason (kolega) ho dnes nazval MIKOM:shocked:...najskor som nevedela o kom toci, ale potom sa ma spytal, ci sa mi Boris (sef) nepodoba na MIKU:shocked:...jemu vraj hej:shocked:...

fakt som nevedela ako na to zareagovat, ale asi prvy krat som musela s nim suhlasit:shocked:...len dufam, ze mu ta prezyvka neprischne...

 

no a ja som zvedava ako sa teraz budem pripravovat na dalsie meetingy s nim:blush-anim-cl:...

 

to len tak na okraj:wink2:

Link to comment
Share on other sites

kocky, vidim, ze ta part 2 je naozaj za dverami:wink2:

 

co sa nazvu tyka, tiez som skor za cele znenie - t.j. CZECH&SLOVAK PART 2 alebo Czech&Slovak Part 2...neviem, co sa vam viac paci...link bude uplne super uviest - nostalgia musi byt...a s radostou sa budem vracat k prvej 3-tisicovke nasho MIKAmaratonu:naughty:...

 

ak sa nenahnevate, tak to otvorenie i s nejakym uvodnikom prenecham VAM, predsa ste tu dlhsie a mate tak viac toho povedat i ostatnym "okoloiducim":wink2:...

...takze si pockam na to prijemne vstupenie do 2 dejstva LICM...:blush-anim-cl:

 

No, já se opravdu zlobit nebudu.... :wink2:

Tak je to na mě či Rebece, nebo snad Terou, jestli se nám do té doby než se vrátí nepodaří otevřít novou část... uvidíme, uvidíme :)

Link to comment
Share on other sites

Barunka, pockam si na to video...a asi pojdem do kolien...neviem, co vedie podaktorych ludi pustat sa do nedosiahnutelneho...pravdepodobne to bude zdrave sebavedomie!:naughty:...takze ondra bol tvoj oblubenec:naughty:!

 

No, tak bývalý favorit Ondra neměl na výběr, když mu to vybrali lidi... :naughty:

Ovšem ten týpek z toho videa, tam to asi bude přehnané sebevědomí :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy