Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:thumb_yello:

 

Barunka, aj dnes je z teba hispanofilka:wink2:...alebo dnesok venujes inemu zanru?

Dnešek věnuju zase hispanofilismu, tentokrát flamencu.... to ta letní nálada.... :shocked:

:wub2: Jsem divná.... 99% procent lidí by z toho asi po 10 minutách omdlívalo hrůzou, já si to uživám :wub2::naughty:

Co ty? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dnešek věnuju zase hispanofilismu, tentokrát flamencu.... to ta letní nálada.... :shocked:

:wub2: Jsem divná.... 99% procent lidí by z toho asi po 10 minutách omdlívalo hrůzou, já si to uživám :wub2::naughty:

Co ty? :wink2:

 

nooo je pravda, ze zas az tak temperamentna nie som, ale pocuvat by som to mohla...moj dnesny playlist je cisty MIKA...vratane covers...neviem, vzdy skoncim pri nom...cize vrchol tanecna na dnesny vecer je Love Today alebo Standing z awards...a tie zasa mna zdvihaju zo stolicky...

 

a este tu jednym ockom sledujem tie tanecne kreacie MIKU, vies, tie co budeme spolu dancit:naughty:

 

a na zajtrajsiu akciu si uz pripravena?

Link to comment
Share on other sites

nooo je pravda, ze zas az tak temperamentna nie som, ale pocuvat by som to mohla...moj dnesny playlist je cisty MIKA...vratane covers...neviem, vzdy skoncim pri nom...cize vrchol tanecna na dnesny vecer je Love Today alebo Standing z awards...a tie zasa mna zdvihaju zo stolicky...

 

a este tu jednym ockom sledujem tie tanecne kreacie MIKU, vies, tie co budeme spolu dancit:naughty:

 

a na zajtrajsiu akciu si uz pripravena?

 

Miku, nasadím někdy před půlnocí... :mf_rosetinted: To je beztak nejlepší playlist :thumb_yello:

 

Mám strašnou chuť na zmrzlinu.... :sneaky2::naughty:

 

Už se učiš? Já poctivě! :-P :roftl:

 

No, fyzicky ano, ale psychicky ne o.O Co mám proboha dělat v ZOO, kde jsem byla už asi 20krát ... -.-

Link to comment
Share on other sites

Miku, nasadím někdy před půlnocí... :mf_rosetinted: To je beztak nejlepší playlist

 

Mám strašnou chuť na zmrzlinu....

 

Už se učiš? Já poctivě!

 

No, fyzicky ano, ale psychicky ne o.O Co mám proboha dělat v ZOO, kde jsem byla už asi 20krát ... -.-

 

tak si vyberaj...ale pozor na hrdlo:wink2:

 

gelato_pic.jpg

 

zmrzlina-7.jpg

 

zmrzlina-vanicky.jpg

 

cvicim, cvicim, poctivo:naughty:...

 

ja by som tam asi nesla...myslim, ze by som mala rano nejaku tepltu alebo alergiu na exoticke zvierata:roftl:

Link to comment
Share on other sites

tak si vyberaj...ale pozor na hrdlo:wink2:

 

gelato_pic.jpg

 

zmrzlina-7.jpg

 

zmrzlina-vanicky.jpg

 

cvicim, cvicim, poctivo:naughty:...

 

ja by som tam asi nesla...myslim, ze by som mala rano nejaku tepltu alebo alergiu na exoticke zvierata:roftl:

awwwwww *.* úplně mám ještě větší chuť zaběhnout pro tu co je v mrazáku... nesmííím ._. Zkusím se najíst té virtuální :-)

 

:roftl: Dobrý nápad, zřejmě si přes noc vypěstuju panickou hrůzu ze slonů nebo tak něco :-D

Link to comment
Share on other sites

a mna posli rychlo do postielky...uz by sa mi patrilo:wink2:...

 

z tej zmrzky mi nieco nechaj na zajtra, dame si vecer...:naughty:

 

poobzeraj si zvieratka, ktore si povedzme teraz v maji este nevidela a vecer sa priprav na dolezitu udalost - prestrihnes pasku na part 2:wink2:...ja ti podam noznice:naughty:...

 

na dnes sa s tebou lucim...ale iba na dnes:blush-anim-cl:...pa

Link to comment
Share on other sites

a mna posli rychlo do postielky...uz by sa mi patrilo..

 

z tej zmrzky mi nieco nechaj na zajtra, dame si vecer...

 

poobzeraj si zvieratka, ktore si povedzme teraz v maji este nevidela a vecer sa priprav na dolezitu udalost - prestrihnes pasku na part 2:wink2:...ja ti podam noznice:naughty:...

 

na dnes sa s tebou lucim...ale iba na dnes:blush-anim-cl:...pa

 

Dáme, dáme... :wink2: Budu se asi hlásit z celotřídní oslavy, kde se většinou coby abstinent poměrně nudím.... ale zahlásím se :thumb_yello:

 

Doufám, že tu pásku nějak přestřihneme hromadně nebo kdoví... :)

 

Měj se hezky, dobrou noc!! *mává* :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Dáme, dáme... :wink2: Budu se asi hlásit z celotřídní oslavy, kde se většinou coby abstinent poměrně nudím.... ale zahlásím se

 

Doufám, že tu pásku nějak přestřihneme hromadně nebo kdoví... :)

 

Měj se hezky, dobrou noc!! *mává* :naughty:

 

halo, haloooo...asi sa roztapam:naughty:...kocky, u nas je neskutocne teplo...

 

Barunka, tak ako v zoo?...prezila si to?...

 

vidim, ze vecer mas party:wink2:...tak davaj na nich pozor:thumb_yello:...

 

ja uz odratavam...dnes prcham skor...:fisch:

Link to comment
Share on other sites

a pozri, co som nasla v susednom threade:

 

arrivingatafterparty.jpg

 

 

co hovoris na toho mladeho muza v cervenej koseli?...ak ti je povedomy, tak si sa trafila:thumb_yello:...je to ten isty sympaticky mlady muz, ktoreho sme mali moznost vzhliadnut pri MIKOVI minuly tyzden na odovzdavani cien...:blush-anim-cl:

 

mne sa vsak pacilo ako ho kocky v tom threade okomentovali...asi to je MIKOV bratranec:roftl::roftl::roftl:

 

tak len pre info...:wink2:

 

p.s.: este ma napadlo, ta fotka ma popis, co suvis s after party, viem, ze tych after party moze byt viac, ale REBEKA spominala, ze mal rovnaku koselu na tej vasej...nevsimli ste si tam toho mladika?...

Link to comment
Share on other sites

dobre ranko vsetkym prajem...:wink2:

 

tak takyto zaciatok dna sa mi naozaj paci - tych cca 35 hodin bolo nekonecnych...:thumbdown:

 

uz len dufat, ze server nebude padat moc casto:mf_rosetinted:

 

napriek dazdu u mna slniecko predsa vyslo a tak i vam zelam aspon vnutorne krasny slnecny den...:wink2:

 

majte sa!

 

 

p.s.: precitat si od MIKU par riadkov adresovanych NAM tiez nie je na zaciatok dna zle:naughty:...

Link to comment
Share on other sites

Zdravim devy! Este stale nie sme 2. cast? Mozno to bola nasa obrovska trojtisicova thread, co sposobila nefunkcnost servera, ale Mika nabehol so svojim srobovacikom a vsetko dal do poriadku. A trvalo mu to len nejakych 35 hodin ((((-: Ja som dobre vedela, preco som nepodpisala tu "official" peticiu :boat:

 

Vcera vecer prisla ta kamaratka z Prahy, s ktorou sa pozname este z Izraela, tak sme boli vecer v meste, a bola s nami este jedna kamaratka, bolo fantasticky. Zaspavali sme pri Rufusovi Wainwrightovi, ktory konecne dorazil :wub2: A dneska pracujeme, kazda v svojej miestnosti, so svojim notebookom, ja si tu spravujem tie moje izraelske zmluvicky, a ona zase pracuje na tom slovniku pre toho Izraelca.. Uvidime, co podnikneme po praci, ja by som chcela ist na Slavin.. uvidime.

 

Jo, a mile deti, uzite a uzime si tento nas krasny medzinarodny den!

 

mika_lollipop_screen_00792-copy.jpg

 

a pozri, co som nasla v susednom threade:

 

arrivingatafterparty.jpg

 

p.s.: este ma napadlo, ta fotka ma popis, co suvis s after party, viem, ze tych after party moze byt viac, ale REBEKA spominala, ze mal rovnaku koselu na tej vasej...nevsimli ste si tam toho mladika?...

 

Tato fotka je z tej februarovej londynskej afterparty, chudacik si zapchava usi.

Podla mna ziadna ina afterparty nebola, a potejto ani ziadna ina nebude.

Link to comment
Share on other sites

Zdravim devy! Este stale nie sme 2. cast? Mozno to bola nasa obrovska trojtisicova thread, co sposobila nefunkcnost servera, ale Mika nabehol so svojim srobovacikom a vsetko dal do poriadku. A trvalo mu to len nejakych 35 hodin ((((-: Ja som dobre vedela, preco som nepodpisala tu "official" peticiu :boat:

 

REBEKA pekne zdravim...skonstatovali sme s Barunkou, ze sa asi budeme musiet zavriet same - zjavne na nas kaslu...kto by to bol povedal, ze v ramci MCF moze byt az taketo bezvladie, ktore je podla mna vysledkom iba jazykovej bariery...co uz, kazdopadne by som uz uvitala 2. za nasim threadom - nech vidiet, ze uz mame historiu...:naughty:

 

Vcera vecer prisla ta kamaratka z Prahy, s ktorou sa pozname este z Izraela, tak sme boli vecer v meste, a bola s nami este jedna kamaratka, bolo fantasticky. Zaspavali sme pri Rufusovi Wainwrightovi, ktory konecne dorazil A dneska pracujeme, kazda v svojej miestnosti, so svojim notebookom, ja si tu spravujem tie moje izraelske zmluvicky, a ona zase pracuje na tom slovniku pre toho Izraelca.. Uvidime, co podnikneme po praci, ja by som chcela ist na Slavin.. uvidime.

 

vidim, ze ste mali i sympatickeho panskeho spolocnika:wink2:...my sme stravili den v TN, dalo sa - total relax...

a ten Slavin je dobry napad - btw, nam to vtedy nevyslo...:naughty:

 

 

Tato fotka je z tej februarovej londynskej afterparty, chudacik si zapchava usi.

Podla mna ziadna ina afterparty nebola, a po tejto ani ziadna ina nebude.

dakujem vsetkym "fanynkam"...tenkrat poprve a naposled:thumbdown:...este ho mozme zlomit MY v CZ&SK:naughty:...myslim, ze by neodolal...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ahóójec!

 

tak jsem konečně po praxi a dokonce za ni dostanu šest stovek:naughty: nakonec se mi to vyplatilo, protože ostatní děcka ze třídy nejspíš nedostanou nic:roftl:

 

vidím, že se fórum pěkně pohnulo, ještě čtyři příspěvky a máme 3 000!!! :groupwave::band:

Link to comment
Share on other sites

ahóójec!

 

tak jsem konečně po praxi a dokonce za ni dostanu šest stovek:naughty: nakonec se mi to vyplatilo, protože ostatní děcka ze třídy nejspíš nedostanou nic:roftl:

 

vidím, že se fórum pěkně pohnulo, ještě čtyři příspěvky a máme 3 000!!! :groupwave::band:

 

Terou, vitaj doma!...vidim, ze prax ti nakoniec naozaj stala za to:wink2:...uz vies do coho investujes?...

Link to comment
Share on other sites

No.. Ja osobne si myslim, ze je blbost otvarat novu, ked mame tuto.

 

REBEKA, moznoze mas pravdu, ale za okolnosti pisanych nizsie, si myslim, ze tu 2 si jednoducho zasluzime:blush-anim-cl:...

 

Tož tohle píšou v FAQ....

If it was a really popular thread, it probably was nearing 3000 posts, which is the maximum number of posts we'd like in any one thread -- too many more than that tends to slow the forum down. When a moderator sees a thread nearing 3000 posts s/he will close it and ask the originator or an active poster in the thread to start a new one, and then will link to it.

 

Což znamená, že nás prostě jen ignorujou :boxed::naughty:

 

kazdopadne pokial mam, kde pisat - nestazujem sa...:punk:...a pokial mam, co i citat je to tiez prejavom spolupatricnosti...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Terou, vitaj doma!...vidim, ze prax ti nakoniec naozaj stala za to:wink2:...uz vies do coho investujes?...

 

no přece tak, že si to ušetřím na klavír:blush-anim-cl: mimochodem investování jsme na té praxi probírali taky - každej den jsme měli ekonomiku:/

Link to comment
Share on other sites

No.. Ja osobne si myslim, ze je blbost otvarat novu, ked mame tuto.

 

mně to taky přijde zbytečný, ale je to dobrej pocit:naughty: že jsme toho tolik napsaly ve čtyřech lidech

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy