Jump to content

Recommended Posts

a tu pretrvava...i napriek tomu, ze mam kancelariu na styl sauny...kto tu ma este aj robit...nastastie som sama, cely tyzden tak si vychutnavam slastne ticho,v ktorom nechavam vyzniet nasho MIKUsika...

 

vo Viedni...teda, tomu sa hovori lezerny start tyzdna...a kde ste boli popozerat?

 

neboj Barunka, drzim palceky, aby ti dnesok dopadol OK...poobede to uz bude za tebou...

 

a ku tej kamoske...ona je uplne super, zoznamili sme sa asi pred 2 rokmi - dost komicky - cez CD Cmorika...boli sme spolu i na par koncertoch a akciach...a v sukromi sme si uplne sadli - je este o 3 roky starsia ako ja a rovnako poblaznena...ja som sa vsak potom vydala MIKA putou a ona zotrvala...teraz pribrala do okruhu svojho zaujmu i Petra Kolara...a nie je ziadne becko, hned s nimi i chodi na party!

takze mame o com debatit - aj ked objekty su uplne na inych poloch...

a zasubujem ju i linkami i fotkami...vcera si vyziadala dalsie - vraj sa jej na nase "Slniecko" dobre diva...tak uvidim...

 

Tady je kupodivu celkem chládek, zřejmě je to nějaký nový freestylový způsob, jak nás udržet ve škole :-D Ale my se nedáme :cool:

Copak, princ Krasoň má dovolenou? :roftl:

 

No, vyrazily jsme po obchodech :fisch: Moc času nebylo a já neumím nakupovat rychle.... potřebuju si to zvážit, podívatz se ještě někam jinak, tam zjistit, že opravdu ta věc v tom prvním obchodě byla nejlepší a pak ji koupit a kochat se... :mf_rosetinted:

 

Děkuju.... ;-) Taky přeju hezký přežití, ale po obědě to není za mnou, to až v 15:15 :sneaky2:

 

Petr Kolar... kdo :shocked:

 

Je super, že jste se takhle poznaly na koncertě, to nevím jestli se jen tak povede.. O.o (-:

Jasně, že se na něj dobře dívá.... to "sluníčko" fakt sedí, no komu by nevytvořil úsměv na tváři... :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten "remix" je děsivej.... :boxed:

 

Ale musím říct, že na to, jaká těžká písnička to je a na to, že Ondra má naprosto jinej hlas, tak to zazpíval velmi slušně :) Jen prostě schytal pro něj nevhodnou písničku....

 

A co říkáte vy ostatní? :punk:

 

Barunka, vcera som to pozerala s jankou - sestrou...a nemohli sme:naughty:...spesl pasaze, kde im vymenili hlasy...bol to des...teda myslim MIKA s hlasom ondreja:wink2:...

 

prepac, nechcem sa dotknut tvojho favorita, viem, ze mu to tym vyberom neulahcili, ale..............fakt by ma ta pesnicka v jeho podani nicim neoslovila...:cool:...mozno je to tym, ku komu sa vztahuje porovnanie...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vcera som to pozerala s jankou - sestrou...a nemohli sme:naughty:...spesl pasaze, kde im vymenili hlasy...bol to des...teda myslim MIKA s hlasom ondreja:wink2:...

 

prepac, nechcem sa dotknut tvojho favorita, viem, ze mu to tym vyberom neulahcili, ale..............fakt by ma ta pesnicka v jeho podani nicim neoslovila...:cool:...mozno je to tym, ku komu sa vztahuje porovnanie...:wink2:

No však právě..... já myslím, že kromě Miky to nikdo jinej zazpívat dobře nemůže. To prostě nejde (-:

Link to comment
Share on other sites

Tady je kupodivu celkem chládek, zřejmě je to nějaký nový freestylový způsob, jak nás udržet ve škole :-D Ale my se nedáme

Copak, princ Krasoň má dovolenou?

 

No, vyrazily jsme po obchodech :fisch: Moc času nebylo a já neumím nakupovat rychle.... potřebuju si to zvážit, podívatz se ještě někam jinak, tam zjistit, že opravdu ta věc v tom prvním obchodě byla nejlepší a pak ji koupit a kochat se...

 

Děkuju.... ;-) Taky přeju hezký přežití, ale po obědě to není za mnou, to až v 15:15

 

Petr Kolar... kdo

 

Je super, že jste se takhle poznaly na koncertě, to nevím jestli se jen tak povede.. O.o (-:

Jasně, že se na něj dobře dívá.... to "sluníčko" fakt sedí, no komu by nevytvořil úsměv na tváři...

 

Barunka ahoj :wink2:...mile prekvapko takto doobeda...

 

krason isiel pozriet partakov do hannoveru...pocitam, ze uz si sklbu vlasy...:naughty:

 

teraz neviem ci :shocked: bolo myslene akoze nevies o koho ide, alebo preboha!...takze tu ho mozes pozriet

 

http://www.petrkolar.cz/

 

tak ja na nakupy potrebujem cely den, cize chapem, ze v rychliku sa toho moc nedalo zohnat:wink2:

 

bola to dobra nahodicka a zvlast, ked byva asi 10 km od PU:mf_rosetinted:

 

"Slniecko" je uplne vystizne...bolo, je a bude vzdy tu...hreje nas vsetkych a zivot bez neho predsa nie je mozny...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vlastne kocky vseobecne...mam jednu prosbicku na vas...

 

vzhladom na velkost mojho rodneho mestecka, som absolutne neuspesna v kupeni tohto naramku:

 

accesoriesjewleryheartbge6.jpg

 

takze, ak by ste nan nadabili niekde vo vasej lokalite, prosim kupte mi ho:blush-anim-cl:...s vyrovnanim nebude problem, len kebyze sa mi podari vlastnit ho...

 

vrela vdaka!

Link to comment
Share on other sites

Barunka ahoj ...mile prekvapko takto doobeda...

 

krason isiel pozriet partakov do hannoveru...pocitam, ze uz si sklbu vlasy...

 

teraz neviem ci :shocked: bolo myslene akoze nevies o koho ide, alebo preboha!...takze tu ho mozes pozriet

 

http://www.petrkolar.cz/

 

tak ja na nakupy potrebujem cely den, cize chapem, ze v rychliku sa toho moc nedalo zohnat

 

bola to dobra nahodicka a zvlast, ked byva asi 10 km od PU:mf_rosetinted:

 

"Slniecko" je uplne vystizne...bolo, je a bude vzdy tu...hreje nas vsetkych a zivot bez neho predsa nie je mozny...:blush-anim-cl:

 

Ahoj :punk: Tady se flákáme místo matiky.... :wink2::thumb_yello:

Úplně jsem zírala když sem tě viděla online :-O

 

Aha, ten.... <zde vložte nadávku pro vyjádření znechucení nad nevkustností interpreta > ... pardon, jestli jsem se nějak dotkla či urazila, já ho fakt nemám ráda.... o_O

 

Přesně tak, aspoň že někdo mě chápe (-: :-)

 

Dobrá haluz! Škoda že i u nás to nebyla taková haluz <.< Ale až taková dálka to zas naštěstí není :)

 

Správně!

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vlastne kocky vseobecne...mam jednu prosbicku na vas...

 

vzhladom na velkost mojho rodneho mestecka, som absolutne neuspesna v kupeni tohto naramku:

 

accesoriesjewleryheartbge6.jpg

 

takze, ak by ste nan nadabili niekde vo vasej lokalite, prosim kupte mi ho:blush-anim-cl:...s vyrovnanim nebude problem, len kebyze sa mi podari vlastnit ho...

 

vrela vdaka!

:shocked: Koukáme na něj právě s Martinkou jak odvařené.............. nádhernej! :wub2:

 

Zkusím to... :) Kdes přišla k obrázku?

Link to comment
Share on other sites

ozaj, a ako sa ti podarilo dostat sa net?:shocked:...mate hodinu vypoctovej techniky:naughty:...

 

som rada, ze ta vidim...:blush-anim-cl:

Suplovaná matika - učitelka je IVTčkářka, takže jsme v počítačové učebně :das:

 

A další hodinu němčina..... nejoblíbenější hodina ve škole spolu s výtvarkou :cool: ...

 

Nápodobně :woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj :punk: Tady se flákáme místo matiky.... :wink2::thumb_yello:

Úplně jsem zírala když sem tě viděla online :-O

 

Aha, ten.... <zde vložte nadávku pro vyjádření znechucení nad nevkustností interpreta > ... pardon, jestli jsem se nějak dotkla či urazila, já ho fakt nemám ráda.... o_O

 

Přesně tak, aspoň že někdo mě chápe (-: :-)

 

Dobrá haluz! Škoda že i u nás to nebyla taková haluz <.< Ale až taková dálka to zas naštěstí není :)

 

Správně!

 

tak uz mi to jej jasne!...taketo hodiny matematiky by bral asi kazdy, vsak...:wink2:

 

no ja som sa potrebovala odreagovat, uz mam toho dnes od rana porobeneho vela, tak netreba to az tak prehanat...mala pauzicka, ktora je zaroven i inspiraciou a dobitim nie je na skodu, you know:wink2:...

 

s dotycnym umelcom si nerob vrasky, moja kategoria to tiez nie je...ja "idem" na inom...ale toho asi nepoznas:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Koukáme na něj právě s Martinkou jak odvařené.............. nádhernej! :wub2:

 

Zkusím to... :) Kdes přišla k obrázku?

 

 

pozdravujem martinku:wink2:

 

uplne nahodne, v jednom threade pisala kocka, ze si kupila rovnaky naramok ako ma MIKA, no a ja som zareagovala, ze i ja zhanam podobny, no v SK to je problem...hodila mi link na nejaky internetovy obchod z bizuteriou a tam som ho vypatrala...no niekde z anglicka, ci odkial si asi naramok objednavat cez internet nebudem...:mf_rosetinted:...takze naskor skusam lokalne, alebo skorolokalne moznosti...

 

tak patrajte, BO je predsa metropola v porovnani s PU:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak uz mi to jej jasne!...taketo hodiny matematiky by bral asi kazdy, vsak...

 

no ja som sa potrebovala odreagovat, uz mam toho dnes od rana porobeneho vela, tak netreba to az tak prehanat...mala pauzicka, ktora je zaroven i inspiraciou a dobitim nie je na skodu, you know...

 

s dotycnym umelcom si nerob vrasky, moja kategoria to tiez nie je...ja "idem" na inom...ale toho asi nepoznas:mf_rosetinted:

 

To jo... klidně i místo fyziky, chemie, zeměpisu atd. atd. :mf_rosetinted:

 

To se máš... :wink2: Mě ještě čeká písemka, na kterou jsem se ještě ani nepodívala! (A nejsem jediná :roftl: ) Tahák to jistí... :fisch:

 

A na kom :shocked::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

A další hodinu němčina..... nejoblíbenější hodina ve škole spolu s výtvarkou :cool: ...

 

Nápodobně :woot_jump:

 

Barunka, ty kreslis:shocked:...ku tomu sme sa este nedostali:mf_rosetinted:...to mi musis porozpravat...michalka od septembra nastupuje do vytvarnej...je to moj sen:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

pozdravujem martinku:wink2:

 

uplne nahodne, v jednom threade pisala kocka, ze si kupila rovnaky naramok ako ma MIKA, no a ja som zareagovala, ze i ja zhanam podobny, no v SK to je problem...hodila mi link na nejaky internetovy obchod z bizuteriou a tam som ho vypatrala...no niekde z anglicka, ci odkial si asi naramok objednavat cez internet nebudem...:mf_rosetinted:...takze naskor skusam lokalne, alebo skorolokalne moznosti...

 

tak patrajte, BO je predsa metropola v porovnani s PU:wink2:

 

Ok, zkusím :wink2: Ale v nejhorším by se to dalo i přes ten internet, ne... :)

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ty kreslis:shocked:...ku tomu sme sa este nedostali:mf_rosetinted:...to mi musis porozpravat...michalka od septembra nastupuje do vytvarnej...je to moj sen:blush-anim-cl:

Já a kreslit :lmfao:

Nekreslím, právě proto je to můj nejoblíbenější předmět :roftl:

Zhulený profesor přijde, řekne "pokračujte", odejde, za dvě hodiny se vrátí a řekne "končíme". Takže hodiny výtvarky se nesou v duchu kecání :cool:

Třeba bude z Michalky nadějná umělkyně... (-:

Já si kdysi doma kreslia jen tak pro radost... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Já a kreslit :lmfao:

Nekreslím, právě proto je to můj nejoblíbenější předmět :roftl:

Zhulený profesor přijde, řekne "pokračujte", odejde, za dvě hodiny se vrátí a řekne "končíme". Takže hodiny výtvarky se nesou v duchu kecání :cool:

Třeba bude z Michalky nadějná umělkyně... (-:

Já si kdysi doma kreslia jen tak pro radost... ;-)

 

no i to je dobry dovod mat rad "vytvarku":wink2:...ti umelci su asi vsetci rovnako zhuleni...:naughty:

 

mozno ano, mozno nie...kazdopadne je to dobry zaklad na ziskanie estetickeho citenia a zmyslu pre KRASNO!

 

a uz si nekreslis?...ani pre radost:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak teda si poprajeme pekny den osobne:wink2:...

 

pre mna nova "tvar"...tesi ma...

 

kazdopadne Barunka ta uz spominala:punk:

 

Jojo to jsem já co jsem se zaregistrovala asi před půl rokem a teprve teď se odhodlala sem napsat (protože mě všechny fóra strašně matou, ale rozhodla jsem se, že to musím překonat :D ) snad se tu brzo zorientuju :)

 

Každopádně, já jsem Marťa, moc mě těší :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Nahodou som sa pred odchodom z prace mrkla, co je nove, a co nevidim? No tak ta tu Matinibaby vitam aj ja a prajem ti skore a zabavne a inspirujuce.. zorientovanie sa na tomto fore :thumb_yello:

 

Dakujem pekne :D Jsem napůl Slovenka, ale psát slovensky se bojím, protože bych s největší pravděpodobností psala blbě :D

Link to comment
Share on other sites

Jojo to jsem já co jsem se zaregistrovala asi před půl rokem a teprve teď se odhodlala sem napsat (protože mě všechny fóra strašně matou, ale rozhodla jsem se, že to musím překonat :D ) snad se tu brzo zorientuju :)

 

Každopádně, já jsem Marťa, moc mě těší :wink2:

 

tak hlavne je, ze si sa odhodlala:wink2:...myslim, ze kazdy si tu najde svoj vlastny styl pohybu:naughty:...

 

neboj aj mna museli kocky na zaciatku navigovat:mf_rosetinted:...

Link to comment
Share on other sites

Dakujem pekne :D Jsem napůl Slovenka, ale psát slovensky se bojím, protože bych s největší pravděpodobností psala blbě :D

 

 

ako to tak vidim, SK je tu v prevahe:wink2:...aj Barunka je napol slovenka...REBEKE putuje v zilach i trocha madarskej krvi a vlastne iba ja nie som miesanka:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy