Jump to content

Recommended Posts

Trochu, no :naughty: Ale ona je holka šikovná, ona to brzo dožene :P

 

 

 

Tu poslední větu - přesně to jsem chtěla slyšet! :thumb_yello:

 

tomu pevně věřím:wink2: jestli bude aspoň z poloviny aktivní jako na zpovědnici, tak předežene i tebe:bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale to je na Mikovi! na něm je sexy všechno, kdežto na mně ne:roftl:

 

 

ty se s váhou trápit nemusíš, nebo snad jo? zdá se mi, že tu Barča jednou říkala, že jsi hrozně hubená:)

 

:wub2:

 

trapit nie, ale problem s tym faldikom mi je znamy:wink2:...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ale to je na Mikovi! na něm je sexy všechno, kdežto na mně ne:roftl:

 

 

ty se s váhou trápit nemusíš, nebo snad jo? zdá se mi, že tu Barča jednou říkala, že jsi hrozně hubená:)

A to je pravda, ona je jeden z těch šťastných lidí, který bych nejradši uškrtila - může jíst co chce a pořád bude vážit tolik, že bych ji unesla i já :boxed:

 

Ale že je to naše Slnečnica, tak ji nechám. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

tak kocky, ja vam vobec nestiham:mf_rosetinted:...berte ohlad na starsiu damu, ktora ma vacsi problem s okuliarmi ako bez nich:naughty:

 

když mám ukecanou náladu, tak nikdy nikdo nestíhá:roftl: a tu mám zrovna dnes:naughty:

Link to comment
Share on other sites

tak kocky, ja vam vobec nestiham:mf_rosetinted:...berte ohlad na starsiu damu, ktora ma vacsi problem s okuliarmi ako bez nich:naughty:

Pardon.... zkusíme to nějak kůl daun. :mf_rosetinted::roftl:

Link to comment
Share on other sites

A to je pravda, ona je jeden z těch šťastných lidí, který bych nejradši uškrtila - může jíst co chce a pořád bude vážit tolik, že bych ji unesla i já :boxed:

 

Ale že je to naše Slnečnica, tak ji nechám. :mf_rosetinted:

 

joo, za mých mladých let jsem s tím taky neměla problémy..:-))

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Rebeko!

Tohle jsem přesně chtěla sem napsat, ale zajímavé je, že jak se tu vyžaduje statistika, ty se tu vždycky objevíš! :naughty:

 

Já aspoň teda, aby se neřeklo, zjistila vaše aktuální pořadí!

 

REBEKA #232

sunshine18 #289

Terou #458

Martinibaby #1201 :)

 

Ako inac? :wink2:

 

A to nemam zle umiestenie..

Link to comment
Share on other sites

Terou, o aku spovednicu ide:shocked:...uniklo mi nieco:shocked:

 

ty neznáš spovědnici?:shocked: to je internetová stránka, kde se lidi zpovídají ze svých problémů a ty jim tam radíš:wink2: pak je tam taky diskuzní sekce a tvorba, kde můžeš psát svoje výtvory. a existuje i slovenská verze.:wink2:

tak a teď nevím, jestli ti mám dát adresu, protože pak už bys nechodila na Mfc!:bleh: zpovědnice je silně návyková stránka

Link to comment
Share on other sites

Ako inac? :wink2:

 

A to nemam zle umiestenie..

Ty máš velmi dobré umístění! :punk:

Teď jsi mě úplně dostala s tím obrázkem a pozdějším komentem glitta, glitta! :naughty: Dneska je to (tu) pohoda! :-)

 

Teda, děti, kdy se nám naposledy podařilo sejít se všechny čtyři? To už bude taky nějakej ten pátek... :wink2:

 

A co ty? Co nového :wink2: ..

Link to comment
Share on other sites

ty neznáš spovědnici?:shocked: to je internetová stránka, kde se lidi zpovídají ze svých problémů a ty jim tam radíš:wink2: pak je tam taky diskuzní sekce a tvorba, kde můžeš psát svoje výtvory. a existuje i slovenská verze.:wink2:

tak a teď nevím, jestli ti mám dát adresu, protože pak už bys nechodila na Mfc!:bleh: zpovědnice je silně návyková stránka

 

v zivote som o nicom takom nepocula...ale podla opisu si myslim, ze nie je problem zriadit si nieco take i tu:wink2:...mne je tu fajn, nemam dovod odchadzat:punk:

Link to comment
Share on other sites

ty neznáš spovědnici?:shocked: to je internetová stránka, kde se lidi zpovídají ze svých problémů a ty jim tam radíš:wink2: pak je tam taky diskuzní sekce a tvorba, kde můžeš psát svoje výtvory. a existuje i slovenská verze.:wink2:

tak a teď nevím, jestli ti mám dát adresu, protože pak už bys nechodila na Mfc!:bleh: zpovědnice je silně návyková stránka

Mě nechytla :mf_rosetinted:

 

Já jsem prostě exot :naughty: Ale musím uznat, že ty problémy co se tam vyskytujou :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

v zivote som o nicom takom nepocula...ale podla opisu si myslim, ze nie je problem zriadit si nieco take i tu:wink2:...mne je tu fajn, nemam dovod odchadzat:punk:

 

tak to nevím, tady bych se asi neodvažovala se s něčím svěřovat:-)) na zpovědnici jsi aspoň skryta pod rouškou anonymity..:naughty: i když já tam nic nepíšu, jen diskutuju:)

kdyžtak tady je ten odkaz:

http://www.spovednica.sk

 

ale česká verze je lepší, chodí tam víc lidí

 

http://www.zpovednice.cz

Link to comment
Share on other sites

Mě nechytla :mf_rosetinted:

 

Já jsem prostě exot :naughty: Ale musím uznat, že ty problémy co se tam vyskytujou :lmfao:

 

za mojich mladych cias boli v kurze rubriky typu "mam problem" a mam pocit, ze ten casopis sa volal Mlade rozlety...alebo si to myslim?...uz to bolo davno :naughty:

 

REBEKA, hovori ti to nieco?...

Link to comment
Share on other sites

Ty máš velmi dobré umístění! :punk:

Teď jsi mě úplně dostala s tím obrázkem a pozdějším komentem glitta, glitta! :naughty: Dneska je to (tu) pohoda! :-)

 

Teda, děti, kdy se nám naposledy podařilo sejít se všechny čtyři? To už bude taky nějakej ten pátek... :wink2:

 

A co ty? Co nového :wink2: ..

 

Ja? Nic. Sesternica sa rozvadza, neter ma ovcie kiahne.. Mala som tu 2 noci tu kamaratku, bolo fajne. Inac nic take. V noci bola strasna burka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy