Jump to content

Recommended Posts

Mě nechytla :mf_rosetinted:

 

Já jsem prostě exot :naughty: Ale musím uznat, že ty problémy co se tam vyskytujou :lmfao:

 

právě já tam chodím kvůli odreagování, zrovna včera jsem se hrozně nasmála u Mirkové (jak jinak) odpovědi, až mě bolelo břicho:roftl: jestli si teda na něj ještě pamatuješ, on je větší exot než ty, neboj:bleh::roftl: (a překvapivě asi i větší než já)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

v zivote som o nicom takom nepocula...ale podla opisu si myslim, ze nie je problem zriadit si nieco take i tu:wink2:...mne je tu fajn, nemam dovod odchadzat:punk:

Horší stránka toho je, že často to lidi zneužívají, aby si z ostatních dělali srandu... :boxed: Nebo prostě píčou strašný kraviny :D

 

Uvádím přiklady z dneška!

 

"Mám docela hutě chlupaté ruky...nechci je uplně vytrhat ptž to je strašně nepřirozené ae jen aby zřídly nebo se zkrátily....stříhat nůžkama je nebudu ptž se s tím nebudu otravovat a zesvětlovače nechci používat...je na to nějaký přípravek?"

 

"ahoj, mal sem kamaradku a rekl jsem ji, ze reknu jejimu nazelovi ze spi s jinym, pokud pro me neudela jistou vec (o sex neslo) a ta dotycna si nasledkem meho vydirani zabila. a ted me hryze svedomi" jooo jasně :naughty:

Link to comment
Share on other sites

za mojich mladych cias boli v kurze rubriky typu "mam problem" a mam pocit, ze ten casopis sa volal Mlade rozlety...alebo si to myslim?...uz to bolo davno :naughty:

 

REBEKA, hovori ti to nieco?...

 

Tak toto si pamatam, aj ked to bolo uz velmi davno. Hovorievala sa vtedy taka velice ftipna fraza: "Mas problem? Napis do Mladych rozletov." Haha..

Link to comment
Share on other sites

právě já tam chodím kvůli odreagování, zrovna včera jsem se hrozně nasmála u Mirkové (jak jinak) odpovědi, až mě bolelo břicho:roftl: jestli si teda na něj ještě pamatuješ, on je větší exot než ty, neboj:bleh::roftl: (a překvapivě asi i větší než já)

:roftl: Ale on je exot v špatným smyslu! My jsme exoti v dobrém slova smyslu :naughty:

 

Pošli odkaz, jestli máš! Dement jeden, Mironisko :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ja? Nic. Sesternica sa rozvadza, neter ma ovcie kiahne.. Mala som tu 2 noci tu kamaratku, bolo fajne. Inac nic take. V noci bola strasna burka.

Tak to jsou negativní i pozitivní zprávy...

brrr.... když jsem to měla, bylo to strašný :boxed:

Tak by mě zajímalo, kolik lidí by tady v čechách názvu této nemoci rozumělo :mf_rosetinted:

 

Bouřka :boxed: Ta byla tady včera zrovna když jsme vylezli ze školy! :-/

Link to comment
Share on other sites

Tak toto si pamatam, aj ked to bolo uz velmi davno. Hovorievala sa vtedy taka velice ftipna fraza: "Mas problem? Napis do Mladych rozletov." Haha..

 

ano ano, na tom sme odrastli...:naughty:...inak ta fraza je este stale v kurze:wink2:...

 

kazdopadne to potom vystriedalo Bravo so svojou rubrikou - MAM PROBLEM...

 

Barunka a to uz moze konkurovat i spovednici...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ano ano, na tom sme odrastli...:naughty:...inak ta fraza je este stale v kurze:wink2:...

 

kazdopadne to potom vystriedalo Bravo so svojou rubrikou - MAM PROBLEM...

 

Barunka a to uz moze konkurovat i spovednici...:naughty:

Přesně to jsem chtěla napsat :lmfao:

 

Nedávno jsem četla asi po třech letech bravíčko s kamarádkou a byly tam takový dva problémy, u kterých jsem ážně chytla křeč do břicha od smíchu :roftl::lmao:

Link to comment
Share on other sites

ano ano, na tom sme odrastli...:naughty:...inak ta fraza je este stale v kurze:wink2:...

 

kazdopadne to potom vystriedalo Bravo so svojou rubrikou - MAM PROBLEM...

 

Barunka a to uz moze konkurovat i spovednici...:naughty:

 

Tak toto uz ma minulo..

Link to comment
Share on other sites

Ja? Nic. Sesternica sa rozvadza, neter ma ovcie kiahne.. Mala som tu 2 noci tu kamaratku, bolo fajne. Inac nic take. V noci bola strasna burka.

 

tak dalsie vydarene manzelstvo:thumbdown:...

 

a aky je Rufus:blush-anim-cl:...zachytila som, ze uz ti dorazil...tak sa pochval:wink2:...show your emotion - to si nevsimajte, kupila som si tricko s tym napisom:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

tak dalsie vydarene manzelstvo:thumbdown:...

 

a aky je Rufus:blush-anim-cl:...zachytila som, ze uz ti dorazil...tak sa pochval:wink2:...show your emotion - to si nevsimajte, kupila som si tricko s tym napisom:mf_rosetinted:

Jj, a that's exactly the reason why I don't want to get married!

 

Mě se líbí trička s dobrým nápisem :) Třeba Marťa má "Make me :) for a while" , na to člověk musí vždycky koukat ;-)

Link to comment
Share on other sites

Přesně to jsem chtěla napsat :lmfao:

 

Nedávno jsem četla asi po třech letech bravíčko s kamarádkou a byly tam takový dva problémy, u kterých jsem ážně chytla křeč do břicha od smíchu :roftl::lmao:

 

vzdy som mala pocit, ze tie problemy tam pisu redaktori casopisu...nedokazala som si predstavit, ze niekto sa moze nieco take spytat z nevedomosti:shocked:

Link to comment
Share on other sites

vzdy som mala pocit, ze tie problemy tam pisu redaktori casopisu...nedokazala som si predstavit, ze niekto sa moze nieco take spytat z nevedomosti:shocked:

No právě... :boxed: Že se někomu chce ty problémy zveřejňovat, ale teda to co jsem četla já.... jeden musel být fake, nebo hodně hloupá holka a to druhý... no radši no comment :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

a aky je Rufus:blush-anim-cl:...zachytila som, ze uz ti dorazil...tak sa pochval:wink2:...show your emotion - to si nevsimajte, kupila som si tricko s tym napisom:mf_rosetinted:

 

Je uuuzasnyyy!! Stale ho mam pusteneho na repeat. Album Release the Stars, velmi odporucam. Trochu si tu rufusomaniu ventilujem na Rufus Wainwright thread.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy