Jump to content

Recommended Posts

Jj, a that's exactly the reason why I don't want to get married!

 

Mě se líbí trička s dobrým nápisem :) Třeba Marťa má "Make me :) for a while" , na to člověk musí vždycky koukat ;-)

 

:thumb_yello:...hlavne treba zostat sebou!

 

no, ja som s napisom "Help me, I am blond" ostala nepochopena mojim kolegom...povedal mi, ze ved ja nie som blondyna:naughty::naughty::naughty:

 

p.s.: dufam, ze som sa niekoho nedotkla...Barunka, REBEKA, vy nie ste blondyny, tak dufam, ze ostatne to pochopia...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Je uuuzasnyyy!! Stale ho mam pusteneho na repeat. Album Release the Stars, velmi odporucam. Trochu si tu rufusomaniu ventilujem na Rufus Wainwright thread.

To jsem si všimla při jeho pročítání, musím uznat že to album je hodně dobrý :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

No právě... :boxed: Že se někomu chce ty problémy zveřejňovat, ale teda to co jsem četla já.... jeden musel být fake, nebo hodně hloupá holka a to druhý... no radši no comment :lmfao:

 

 

tak postni, co riesili - nenatahuj:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:...hlavne treba zostat sebou!

 

no, ja som s napisom "Help me, I am blond" ostala nepochopena mojim kolegom...povedal mi, ze ved ja nie som blondyna:naughty::naughty::naughty:

 

p.s.: dufam, ze som sa niekoho nedotkla...Barunka, REBEKA, vy nie ste blondyny, tak dufam, ze ostatne to pochopia...:wink2:

:roftl: Nojono,.... princ krasoň :roftl:

 

Ještě další klasika "Please speak slowly, I'm blonde" ... :-)

Link to comment
Share on other sites

tak poviem hned, ze ide o marlenku...Terou mas stastie, ze si ju uz zjedla...moja saxanina dlha ruka by si po nu prisla...:naughty::naughty::naughty:

:roftl: Taky bych vystartovala do Postřelmova... :mf_rosetinted:

 

My bysme si měly dát Marlenku na dalším srazu :naughty:

Link to comment
Share on other sites

tak poviem hned, ze ide o marlenku...Terou mas stastie, ze si ju uz zjedla...moja saxanina dlha ruka by si po nu prisla...:naughty::naughty::naughty:

 

klidně se po ní natáhni, ještě mám polovinu v ledničce:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jj, a that's exactly the reason why I don't want to get married!

 

Mě se líbí trička s dobrým nápisem :) Třeba Marťa má "Make me :) for a while" , na to člověk musí vždycky koukat ;-)

 

Vazne? Tak to sme 2! :thumb_yello: Ja som tvrdohlava, stastna a spokojna stara dievka a nou aj ostanem!

Celych 5 rokov spolu vydrzali, to trhli rekord (-:

 

Minule som bola na obede s kolegom a mal super triko, tak som mu na neho stale pozerala, a on ma normalne ze vyhresil, ze preco mu pozeram na prsia a nie do oci (-: Asi je maskulinista alebo co :naughty: Spytal sa ma, ze ako by som sa citila ja keby mi miesto do oci pozeral na prsia, a ja som len hrdo vypla svoju hrud s velkym napisom "MIKA" (to tricko som si kupila po koncerte v Londyne).

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Taky bych vystartovala do Postřelmova... :mf_rosetinted:

 

My bysme si měly dát Marlenku na dalším srazu :naughty:

 

jen přijďte, ještě mám kus:D ségra to přinesla z nějaké jejich firemní akce, určitě by se ráda podělila i s vámi:-))

Link to comment
Share on other sites

tak postni, co riesili - nenatahuj:wink2:

Inu, problém číslo 1 :lmfao:

 

"S kamarádkou jsme se domluvily, že spolu pojedeme na tábor a budeme spolu na chatce. Jenže ono to nevyšlo a nebudeme spolu na chatce. Nevím co mám dělat, uvažuji o sebevraždě." :lmfao::lmao: :lmao: :lmao:

 

Druhý problém napíšu až prořešíme tenhle :-D

Link to comment
Share on other sites

Je uuuzasnyyy!! Stale ho mam pusteneho na repeat. Album Release the Stars, velmi odporucam. Trochu si tu rufusomaniu ventilujem na Rufus Wainwright thread.

 

registrujeme...registrujeme:wink2:...

 

no bola som prekvapena...janka ho pozna...ja teda az na tvoje odporucanie...musim na to este mrknut...len dufam, ze nebudu depresie...troska som to citila v jeho skladbach, ktore som pozerala na youtube...

Link to comment
Share on other sites

jen přijďte, ještě mám kus:D ségra to přinesla z nějaké jejich firemní akce, určitě by se ráda podělila i s vámi:-))

 

Terou, tak taketo ponuky sa neodmietaju...uz startujem moje koste a letim:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Vazne? Tak to sme 2! :thumb_yello: Ja som tvrdohlava, stastna a spokojna stara dievka a nou aj ostanem!

Celych 5 rokov spolu vydrzali, to trhli rekord (-:

 

Minule som bola na obede s kolegom a mal super triko, tak som mu na neho stale pozerala, a on ma normalne ze vyhresil, ze preco mu pozeram na prsia a nie do oci (-: Asi je maskulinista alebo co :naughty: Spytal sa ma, ze ako by som sa citila ja keby mi miesto do oci pozeral na prsia, a ja som len hrdo vypla svoju hrud s velkym napisom "MIKA" (to tricko som si kupila po koncerte v Londyne).

 

Rozhodně! Počet manželství, které znám a jsou šťastné, je výýýýrazně nižší než druhá skupina....

a taky nechci děti. :glasses2:

 

:naughty: tos na jěk ale hezky vyzrála!

A vůbec, to je divný, já mám pocit, že když se na nějakýho kluka nějak zahledím, že z toho maj dobrej pocit a tamten se urazí jak baba...no toto :shocked::naughty:

Link to comment
Share on other sites

jen přijďte, ještě mám kus:D ségra to přinesla z nějaké jejich firemní akce, určitě by se ráda podělila i s vámi:-))

AAA.... waaaa *.* ... aaaaaa.... maňm... *slint* ... *slint podruhé* ...

 

Mých myšlenkových pochodů si nevšímejte :roftl:

Link to comment
Share on other sites

 

Minule som bola na obede s kolegom a mal super triko, tak som mu na neho stale pozerala, a on ma normalne ze vyhresil, ze preco mu pozeram na prsia a nie do oci (-: Asi je maskulinista alebo co :naughty: Spytal sa ma, ze ako by som sa citila ja keby mi miesto do oci pozeral na prsia, a ja som len hrdo vypla svoju hrud s velkym napisom "MIKA" (to tricko som si kupila po koncerte v Londyne).

 

REBEKA, tak to by som sa ti na tie prsia pozerala i ja:blush-anim-cl:...

Link to comment
Share on other sites

vážně:shocked: tos mě překvapila, já se docela těším, jestli budu mít děcko - už si plánuju, jak ho budu odmala učit hrát na klavír:D

:thumb_yello:

Já jsem na děti strašnej sobec, nechtělo by se mi pořád být na to malý upoutaná, furt vymýšlet kam s tím, když chcu někam jít a vůbec mě hrozně děsí věšina současných maminek těch nejmenších dětí :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Vazne? Tak to sme 2! :thumb_yello: Ja som tvrdohlava, stastna a spokojna stara dievka a nou aj ostanem!

Celych 5 rokov spolu vydrzali, to trhli rekord (-:

 

spravne, problem nie je v tebe:thumb_yello:...a prijemna:wink2:

 

Rozhodně! Počet manželství, které znám a jsou šťastné, je výýýýrazně nižší než druhá skupina....

a taky nechci děti. :glasses2:

 

dufam, ze mnou neopovrhujete:shocked:...spadam presne do tej druhej kategorie:mf_rosetinted:...

 

ale ja som osobnostne slobodna:wink2:

Link to comment
Share on other sites

registrujeme...registrujeme:wink2:...

 

no bola som prekvapena...janka ho pozna...ja teda az na tvoje odporucanie...musim na to este mrknut...len dufam, ze nebudu depresie...troska som to citila v jeho skladbach, ktore som pozerala na youtube...

 

Tuto by si depresiu nemala citit:

 

http://uk.youtube.com/watch?v=DDoy2UkhRAE

 

Tam napodobnuje svoju idolku Judy Garland.

Link to comment
Share on other sites

spravne, problem nie je v tebe:thumb_yello:...a prijemna:wink2:

 

 

 

dufam, ze mnou neopovrhujete:shocked:...spadam presne do tej druhej kategorie:mf_rosetinted:...

 

ale ja som osobnostne slobodna:wink2:

 

Pod to se jen podepíšu :thumb_yello: ...

 

Neopovrhujeme, spiš si říkáme, že máš štěstí :-) Teda, já si říkám (-: Takových případů znám málo.

 

Aaaa, v mém oblíbeném francouzském rádiu zase hrajou Miku!

 

Say love, say love.... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Rozhodně! Počet manželství, které znám a jsou šťastné, je výýýýrazně nižší než druhá skupina....

a taky nechci děti. :glasses2:

 

:naughty: tos na jěk ale hezky vyzrála!

A vůbec, to je divný, já mám pocit, že když se na nějakýho kluka nějak zahledím, že z toho maj dobrej pocit a tamten se urazí jak baba...no toto :shocked::naughty:

 

Ani ja nechcem mat deti.

 

To bude asi tym, ze je homosexual.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy