Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:thumb_yello:

Já jsem na děti strašnej sobec, nechtělo by se mi pořád být na to malý upoutaná, furt vymýšlet kam s tím, když chcu někam jít a vůbec mě hrozně děsí věšina současných maminek těch nejmenších dětí :boxed:

 

já myslím, že tě to jednou přejde:))

Link to comment
Share on other sites

spravne, problem nie je v tebe:thumb_yello:...a prijemna:wink2:

 

 

 

dufam, ze mnou neopovrhujete:shocked:...spadam presne do tej druhej kategorie:mf_rosetinted:...

 

ale ja som osobnostne slobodna:wink2:

 

O! Dakujem, Slnecnica! Ale zase az taka prijemna nie som. Aspon sa snazim nebyt (-:

 

Ved my vieme. Ty si zvlastny pripad, v tom dobrom zmysle :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jdu se zapojit do debaty :) Já teda děti chci, jsou strašně srandovní :D:wub2: Ale budu strašně hodnej rodič, hlavně nechci dopadnout jak ti moji :D

 

Martinka ahoj!...a rychlo naskoc, vlak je uz hodne, ale hodne rozbehnuty...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Ani ja nechcem mat deti.

 

To bude asi tym, ze je homosexual.

Tak to budeme dvě šťastné spokojené staré devy. :-)

 

Aha.... no... ale i tak o_O Je to zvláštní! :-)

 

Teď jsem nedávno viděla kdei na netu dobrou reklamu, je tam vidět, jak tři lidí jí - dva chlápci asi okolo 40 či víc, a naproti nim asi 18 letý mladík a je značně nervózní.... a pak se konečně odhodlá a říká "I've gotta tell you something.... <.< .... >.> .... I'm straight!" a ti chlápci (očividně rodiče) nasadí zděšený výraz :naughty: Celé to končí tím, že typický reklamní hlas říká "If the parents are homosexual, it doesn't mean, the child will be too." nebo tak něco :-) Líbil se mi ten nápad (-:

Link to comment
Share on other sites

Tak to budeme dvě šťastné spokojené staré devy. :-)

 

Aha.... no... ale i tak o_O Je to zvláštní! :-)

 

Teď jsem nedávno viděla kdei na netu dobrou reklamu, je tam vidět, jak tři lidí jí - dva chlápci asi okolo 40 či víc, a naproti nim asi 18 letý mladík a je značně nervózní.... a pak se konečně odhodlá a říká "I've gotta tell you something.... <.< .... >.> .... I'm straight!" a ti chlápci (očividně rodiče) nasadí zděšený výraz :naughty: Celé to končí tím, že typický reklamní hlas říká "If the parents are homosexual, it doesn't mean, the child will be too." nebo tak něco :-) Líbil se mi ten nápad (-:

 

jó, tu reklamu jsem taky viděla:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tak to budeme dvě šťastné spokojené staré devy. :-)

 

Aha.... no... ale i tak o_O Je to zvláštní! :-)

 

Teď jsem nedávno viděla kdei na netu dobrou reklamu, je tam vidět, jak tři lidí jí - dva chlápci asi okolo 40 či víc, a naproti nim asi 18 letý mladík a je značně nervózní.... a pak se konečně odhodlá a říká "I've gotta tell you something.... <.< .... >.> .... I'm straight!" a ti chlápci (očividně rodiče) nasadí zděšený výraz :naughty: Celé to končí tím, že typický reklamní hlas říká "If the parents are homosexual, it doesn't mean, the child will be too." nebo tak něco :-) Líbil se mi ten nápad (-:

 

To je super napad.

Link to comment
Share on other sites

Jdu se zapojit do debaty :) Já teda děti chci, jsou strašně srandovní :D:wub2: Ale budu strašně hodnej rodič, hlavně nechci dopadnout jak ti moji :D

A pak, až se budeme vždycky scházet, jako starší, jakože budeme (a šššš :P ) :roftl: Tak ty a Lucy se budete hádat o výchovných metodách, jelikož Lucy si bude prosazovat metodu vařečky :roftl:

 

Ach, krásná představa :roftl:

Link to comment
Share on other sites

já myslím, že tě to jednou přejde:))

 

Terou, Barunka sa len desi toho, ze raz by dopadla ako vacsina inych mamiciek - pre ktore je vrcholom diskusie papanie, cikanie, prebalovanie, atd...mamickam sa velmi rychlo zuzi okruh diskusnych tem a neda sa s nimi vydrzat...a to ti hovorim ja mamina 5-rocnej michalky...osobne sa vyhybam maminam, ked tak diskutujem o vlastnych zalubach a pocitoch, a snoch...na riesenie problemov s detmi vyhladavam radsej doktorku:naughty:...

takze zaklad je nezabudnut i na okolity zivot:thumb_yello:...a to mi ver, ze michalka je pre mna stred vesmiru...ale len stastni rodicia mozu mat stastne deti...

 

takze kocky, kde je ten MIKAAAAAAAAAAAAA...

Link to comment
Share on other sites

 

Teď jsem nedávno viděla kdei na netu dobrou reklamu, je tam vidět, jak tři lidí jí - dva chlápci asi okolo 40 či víc, a naproti nim asi 18 letý mladík a je značně nervózní.... a pak se konečně odhodlá a říká "I've gotta tell you something.... <.< .... >.> .... I'm straight!" a ti chlápci (očividně rodiče) nasadí zděšený výraz :naughty: Celé to končí tím, že typický reklamní hlas říká "If the parents are homosexual, it doesn't mean, the child will be too." nebo tak něco :-) Líbil se mi ten nápad (-:

 

tak to som nevidela...ale myslim, ze ked toto pochopi verejnost, nikto nebude mat predsudky voci nestraight ludom...

skvele!...nejako mi to povznieslo naladu...takto sa totiz vzdy odusevnim, ked niekomu vysvetlujem, ze byt nestraight je uplne normalne...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Terou, Barunka sa len desi toho, ze raz by dopadla ako vacsina inych mamiciek - pre ktore je vrcholom diskusie papanie, cikanie, prebalovanie, atd...mamickam sa velmi rychlo zuzi okruh diskusnych tem a neda sa s nimi vydrzat...a to ti hovorim ja mamina 5-rocnej michalky...osobne sa vyhybam maminam, ked tak diskutujem o vlastnych zalubach a pocitoch, a snoch...na riesenie problemov s detmi vyhladavam radsej doktorku:naughty:...

takze zaklad je nezabudnut i na okolity zivot:thumb_yello:...a to mi ver, ze michalka je pre mna stred vesmiru...ale len stastni rodicia mozu mat stastne deti...

 

takze kocky, kde je ten MIKAAAAAAAAAAAAA...

Líp se to vystihnout nedalo :wink2:

Link to comment
Share on other sites

já? co? jakto?:blink: ale dík:roftl:

 

taky zdravím:)

 

To víš Bajunka mi něco sem tam pošle :wink2: Což mi připomíná že mám zítra zkoušky z klavíru aaaaa :shocked: Asi bych si to měla přehrát co? :roftl:

 

Martinka ahoj!...a rychlo naskoc, vlak je uz hodne, ale hodne rozbehnuty...

 

Snad se chytím aspoň někde vzadu, měla bych si jít přehrát to co mám na ty zkoušky :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy