Jump to content

Recommended Posts

co to háro? neuškodila by troška prostříhání...ale i tak mu to samozřejmě sekne, jako vždy:)

 

 

Teda, už dlouho jsem neviděla fotku, kde by měl tak dlouhý vlasy :) Ale sekne mu to, evidentně i on na tom obrázku má skvělou náladičku :thumb_yello:

 

o tie vlasy prave ide :blush-anim-cl::wub2::mf_lustslow:...to je moja slabost...priznavam sa...kazdopadne mam rada fotky, z ktorych ide pozitivno a tato je bezpochyby jedna z nich...tak nasavajte tu krasu:blush-anim-cl:...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

teď mě napadlo, znáte písničku I can't help myself od Kelly Family? Je skvěle přezpívaná od Vašuta a Osvaldové do češtiny, ten překlad je skoro doslovnej Můžete posoudit:

 

 

Kemily femily:roftl:

 

kelly family:shocked:...videla si ich teraz:mf_rosetinted:...uz ma kazdy z nich asi 5 deti:naughty:...jeden je dokonca v klastore...:shocked:

to len tak na okraj...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

o tie vlasy prave ide :blush-anim-cl::wub2::mf_lustslow:...to je moja slabost...priznavam sa...kazdopadne mam rada fotky, z ktorych ide pozitivno a tato je bezpochyby jedna z nich...tak nasavajte tu krasu:blush-anim-cl:...

*Pan doktor, ehm, tedy, JÁ, se zase kochám* :mf_rosetinted:

 

Beztak je to mimozemšťan.

 

Tak dokonalý lidi neexistujou :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

kelly family:shocked:...videla si ich teraz:mf_rosetinted:...uz ma kazdy z nich asi 5 deti:naughty:...jeden je dokonca v klastore...

to len tak na okraj...:naughty:

Někdo z Kelly Family je v kláštěře? :lmfao: Kdo, proboha :roftl: To si musím zjistit!!

 

Ta parodie je stará klasika, ale smát se tomu budu pořád :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Někdo z Kelly Family je v kláštěře? :lmfao: Kdo, proboha :roftl: To si musím zjistit!!

 

Ta parodie je stará klasika, ale smát se tomu budu pořád :roftl:

Tak teď jsem se dozvěděla, že to je ten, na kterého zřejmě tehdy letělo nejvíc děvčat :lmfao:

Jak ti lidi můžou skončit... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, skvely napad...:thumb_yello:...mala by si by to navrhnut...ak chces pomozeme ti s nejakou peticiou:naughty:

To by asi neprošlo... ještě by mě podezřívali, že mám danou látku nahranou v ipodu místo nějakého Miky.... :sneaky2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ať žije telepatie! My to máme téměř synchronní :)

Daří se.... dobře! :punk: Je pátek, poslouchám LICM, mám po hodně měsících hrášek a vůbec... pohoda! (-:

 

Edit - a co tobě (-:

 

to bude tou frekvenciou...:naughty:

 

s LICM sa inak ani neda...:blush-anim-cl:...som na tom napodobne...

 

myslis cerstvy zeleny hrasok?...mnama dala by som si...tento rok som este nemala...mozno zajtra - ideme na chatku a tam by uz nieco mohlo byt:naughty:

 

dnes som bola v jednej bizutke a mam novy ulovok - skvely:blush-anim-cl:...krasny farebny plastovy nahrdelnik...tak sa vytesujem...piatok je fakt super den:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Tak teď jsem se dozvěděla, že to je ten, na kterého zřejmě tehdy letělo nejvíc děvčat :lmfao:

Jak ti lidi můžou skončit... :boxed:

 

:thumb_yello:...ja to viem, len od janky - ta mazmapovanu snad celu hudobnu scenu - vratane vsetkych gossipies:naughty:...v tomto sa na nu fakt nechytam:naughty:

 

tak Barunka pozor - klastor nedoporucujem...

Link to comment
Share on other sites

*Pan doktor, ehm, tedy, JÁ, se zase kochám* :mf_rosetinted:

 

Beztak je to mimozemšťan.

 

Tak dokonalý lidi neexistujou :thumb_yello:

 

no mozno len bluznime a MIKA je len vyplod nasej bujnej fantazie:roftl::roftl::roftl:...skus sa ustipnut a ak ho uvidis i potom, tak dokonalost existuje:thumb_yello:...idem to vyskusat:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

to bude tou frekvenciou...:naughty:

 

s LICM sa inak ani neda...:blush-anim-cl:...som na tom napodobne...

 

myslis cerstvy zeleny hrasok?...mnama dala by som si...tento rok som este nemala...mozno zajtra - ideme na chatku a tam by uz nieco mohlo byt:naughty:

 

dnes som bola v jednej bizutke a mam novy ulovok - skvely:blush-anim-cl:...krasny farebny plastovy nahrdelnik...tak sa vytesujem...piatok je fakt super den:thumb_yello:

 

:naughty:

 

Správně... (-: In Any Other World... :mf_rosetinted:

 

jj přesně to.... :-) Vy máte chatu?

 

jééé! ^.^ Ten musí být ! Já zase byla dneska s kamarádkama vybírat dárek pro zítra slavící kámošku a v jednom obchodě jsem se zamilovala do tolika věcí O_o

A taky jsem si chtěla najít nějaký hezčí boty na léto (mám jen tenisky :-D ) a nic sem nenašla o_O Všechno ošklivý nebo s vysokým podpatkem :P

No, musela jsem si postěžovat

Link to comment
Share on other sites

no mozno len bluznime a MIKA je len vyplod nasej bujnej fantazie:roftl::roftl::roftl:...skus sa ustipnut a ak ho uvidis i potom, tak dokonalost existuje:thumb_yello:...idem to vyskusat:mf_rosetinted:

Já ho vidím pořád.... co ty :shocked:

Link to comment
Share on other sites

jj přesně to.... :-) Vy máte chatu?

 

jééé! ^.^ Ten musí být ! Já zase byla dneska s kamarádkama vybírat dárek pro zítra slavící kámošku a v jednom obchodě jsem se zamilovala do tolika věcí O_o

A taky jsem si chtěla najít nějaký hezčí boty na léto (mám jen tenisky :-D ) a nic sem nenašla o_O Všechno ošklivý nebo s vysokým podpatkem :P

No, musela jsem si postěžovat

 

nasi maju chatu, no a obcas tam chodim michalku vyvetrat...je to taka povinna jazda...ja moc nemusim travit volny cas v kruhu mojej rozsiahlej rodiny:naughty:...ale uz sme tam davno neboli, tak by sa patrilo...ale chvilka poobede bude bohate stacit:naughty:

 

a ake hladas?...teda bez opatku to mi je jasne...ale myslim - sandalky - slapky - drevaky?...u nas maju celkom dobry vyber...pridi...

ja som si kupila v sobotu v TN - bozske len maju asi 12 cm opatok:naughty:...tie si do BO rozhodne nedam....

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:...ja to viem, len od janky - ta mazmapovanu snad celu hudobnu scenu - vratane vsetkych gossipies:naughty:...v tomto sa na nu fakt nechytam:naughty:

 

tak Barunka pozor - klastor nedoporucujem...

Uhhhh klášter je ve variantách "Tak to fakt ani omylem" :thumb_yello:

Brrrr :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, uz minule som sa chcela spytat odkial to mas, ked si to pouzila...ale zabudla som...takze odkial to mas:mf_rosetinted:

:shocked: Vesničko má středisková.... tos neviděla :shocked: :shocked:

Link to comment
Share on other sites

nasi maju chatu, no a obcas tam chodim michalku vyvetrat...je to taka povinna jazda...ja moc nemusim travit volny cas v kruhu mojej rozsiahlej rodiny:naughty:...ale uz sme tam davno neboli, tak by sa patrilo...ale chvilka poobede bude bohate stacit:naughty:

 

a ake hladas?...teda bez opatku to mi je jasne...ale myslim - sandalky - slapky - drevaky?...u nas maju celkom dobry vyber...pridi...

ja som si kupila v sobotu v TN - bozske len maju asi 12 cm opatok...tie si do BO rozhodne nedam....

 

:naughty: To je jako jízda k naší babičce (české)... :naughty: Ale tam už jsem rezignovala, tam už já jezdit nebudu :sneaky2:

 

:-D To nedoporučuju, no... (-:

Ale možná bych si i nějaký s malým podpatkem koupila :thumb_yello: Problém je, že nenajdu žádný hezký s takovým nízkým.... :blink:

 

(Teď se asi na 15 minut vzdálím... pak jsem hnedka zase tady... (-: )

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Vesničko má středisková.... tos neviděla :shocked: :shocked:

...mala som takeho tusaka, ta postavicka doktora tam bola hodne preferovana...:thumb_yello:

 

nikdy som to nevidela cele...mozno zopar pasazi...toto nie je moc moj zaner:wink2:...nevidela som ani dedictvi, ani slnko seno (ziadnu cast)...uz ani neviem, co spada do tejto kategorie...

 

ja sa vzdy rada vraciam k stepankovi a basnikom...to je moj druh humoru...:wink2:

 

a co ty?

Link to comment
Share on other sites

...mala som takeho tusaka, ta postavicka doktora tam bola hodne preferovana...:thumb_yello:

 

nikdy som to nevidela cele...mozno zopar pasazi...toto nie je moc moj zaner:wink2:...nevidela som ani dedictvi, ani slnko seno (ziadnu cast)...uz ani neviem, co spada do tejto kategorie...

 

ja sa vzdy rada vraciam k stepankovi a basnikom...to je moj druh humoru...:wink2:

 

a co ty?

 

Mě se takovéhle filmy taky moc nelíbí.... ale několik hlášek z té Vesničky je nesmrtelných (-: Slunce, seno jsem taky neviděla....

 

Básníky jo, ale ne všechny díly se mi líbily (-: Jak která část :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy