Jump to content

Recommended Posts

Snad! Budu držet palce

 

Učitelé stávkují :naughty: Prej za vyšší platy... ne že bych věřila, že to něco přinese, ale tak proč se neulít :punk: A to mám ještě volno ve čtvrtek a pátek, děcka ze třídy jedou na výlet tak se nás pár rozhodlo že nepojedem...

Teda... :-( Tak držím palce! :thumb_yello:

 

zavidim:shocked:...ale i ja budem mat volno v piatok - pride mi moja povicka domov a potom v pondelok vyrazame do teplych krajin...:wink2:...vsetko bude OK, len neviem ako to zvladnem 2 tyzdne bez vas:shocked:...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Terou, ako to povedat, teoreticky by som mohla ist ucit matematiku, chemiu a fyziku...na tieto predmety mam papier:naughty:...ale cisto teoreticky!...ucit niekoho ma nebavi, zvlast, ked vidim, ze ziakov to nebavi...neviem, niekoho nutit do niecoho, co nikdy nebude potrebovat...a to zrovna tieto predmety su...:naughty:...takze asi mi isla:wink2:

 

wow!:shocked: drsný! já jsem spíš na češtinu:)

Kde vlastně pracuješ?

Link to comment
Share on other sites

zavidim:shocked:...ale i ja budem mat volno v piatok - pride mi moja povicka domov a potom v pondelok vyrazame do teplych krajin...:wink2:...vsetko bude OK, len neviem ako to zvladnem 2 tyzdne bez vas:shocked:...

 

Kam vyrážíte? taky bych někam vyjela, už aby byly prázdniny..:wub2:

A jak to tady zvládnem my bez tebe? Moc stran tu asi nepřibude:roftl:

Link to comment
Share on other sites

víš, že ani pořádně nevím?:roftl: však to poznáš možná příští rok :P

 

no fůj, goniometrický fce jsem taky neměla moc v lásce:-!

 

tak ty máš trenérku i na matiku?:roftl: kolik jich vlastně máš?:-D

 

vychází ti čtyřka ještě z něčeho?:/

Třeba už jsme se to i učili, já vážně nemám páru :lmfao:

 

Jj, já přímo nesnáším... celou matiku :sneaky2:

 

To je jedna a ta samá... víceúčelové děvče pro všechno.... co já bych bez ní dělala :wub2:

 

Z fyziky.... ale budu zkoušena, abych to obhájila... takže musím dostat za 2, abych měla 3ku o.O Umh... já a fyzika - to NEJDE :roftl:

 

A tobě? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

zavidim:shocked:...ale i ja budem mat volno v piatok - pride mi moja povicka domov a potom v pondelok vyrazame do teplych krajin...:wink2:...vsetko bude OK, len neviem ako to zvladnem 2 tyzdne bez vas:shocked:...

A jak to zvládneme my bez tebe? :boxed:

 

Terou, doufám, že se mnou budeš pracovat na oživení threadu... :punk:

Link to comment
Share on other sites

Třeba už jsme se to i učili, já vážně nemám páru :lmfao

 

Jj, já přímo nesnáším... celou matiku :sneaky2

 

To je jedna a ta samá... víceúčelové děvče pro všechno.... co já bych bez ní dělala :wub2

 

Z fyziky.... ale budu zkoušena, abych to obhájila... takže musím dostat za 2, abych měla 3ku o.O Umh... já a fyzika - to NEJDE :roftl

 

A tobě? :shocked:

 

takoví lidi by se mi taky hodili:naughty:

 

mně možná z účta:( a kdoví, jestli jsem pokazila test z něminy a pokazím ještě slohovku, tak možná i z ní.. i když spíš ne. pak se modlím za tělák, ale ten snad dopadne dobře.. no uvidíme, co bude na konci roku.:)

 

tak sunshine už odešla, jaksi nás ubývá:boxed: zajímalo by mě, kde se fláká Rebeka!:thumbdown::bleh:

Link to comment
Share on other sites

takoví lidi by se mi taky hodili:naughty:

 

mně možná z účta:( a kdoví, jestli jsem pokazila test z něminy a pokazím ještě slohovku, tak možná i z ní.. i když spíš ne. pak se modlím za tělák, ale ten snad dopadne dobře.. no uvidíme, co bude na konci roku.

 

tak sunshine už odešla, jaksi nás ubývá:boxed: zajímalo by mě, kde se fláká Rebeka!

 

:naughty: No, ale já jsem většinou tak tupá, že beztak nevím o co go i tak :X...

 

Ojoj.... tak snad to bude dobrý, a beztak, známky jsou na nic, o ničem to nevypovídá.... :)

 

To je pravda! :mf_rosetinted:

 

Hold to tady potáhnem my :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Přísahám a slibuji, že se vynasnažím:glasses2:

No to bych prosila :cool:

 

:naughty:

 

Ne, nebudu tyran... ale budu ráda, když tady povedem rozhovory! Bez toho se už nedá žít (-:

 

Docela se děsím prázdnin, když nebudu mít přístup k netu někdy... snad ne :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Ojoj.... tak snad to bude dobrý, a beztak, známky jsou na nic, o ničem to nevypovídá.... :)

Hold to tady potáhnem my :wink2:

 

asi jsou, ale stejně se cítím líp, když mám dobrý známky:D

budem muset:wink2:

 

Ne, nebudu tyran... ale budu ráda, když tady povedem rozhovory! Bez toho se už nedá žít (-:

 

Docela se děsím prázdnin, když nebudu mít přístup k netu někdy... snad ne :shocked:

 

to určitě povedem:wink2: tento týden nejspíš nebudu mít moc času, ale tu sunshine ještě bude..:-)

 

a to budeš celý prázdniny pryč?:shocked:

Link to comment
Share on other sites

asi jsou, ale stejně se cítím líp, když mám dobrý známky:D

budem muset:wink2:

 

 

 

to určitě povedem:wink2: tento týden nejspíš nebudu mít moc času, ale tu sunshine ještě bude..:-)

 

a to budeš celý prázdniny pryč?:shocked:

 

To chápu... o pocitu to trochu je, ale některé známkování, a že ho je hodně na naší škole není fér a to nemluvím jen o své osobě :thumbdown:

 

Jasan, ona jede pryč až ten další týden.... no, vystřídáte stráže a já ji tady budu držet celou dobu :naughty:

 

No, velkou část, ale k netu bude dost přístup....ale ne pořádnej :-(

 

Ty vlastně brigáduješ celý prázdniny nebo ne? :-)

Link to comment
Share on other sites

To chápu... o pocitu to trochu je, ale některé známkování, a že ho je hodně na naší škole není fér a to nemluvím jen o své osobě :thumbdown

 

Jasan, ona jede pryč až ten další týden.... no, vystřídáte stráže a já ji tady budu držet celou dobu :naughty:

 

No, velkou část, ale k netu bude dost přístup....ale ne pořádnej :-(

 

Ty vlastně brigáduješ celý prázdniny nebo ne? :-)

 

U nás taky nejspíš není až tak fér. ale učitelé hodně dají na to, jak se kdo chová a jak na ně působí, takže možná i díky tomu mi přilepšují:D pak mi to ale připadá blbý vůči ostatním, ještě když začnou hlasitě protestovat, no ale co, nemaj v hodinách prudit:bleh:

 

kdybych byla na tvým místě, tak by mi net ani nechyběl, hlavně že bych byla v zahraničí, to bych si fakt užívala:thumb_yello:

 

nee, "jen" v červenci...ale když se mi tam zalíbí, můžu dělat i v srpnu. ale to pochybuju, chci si taky trošku užít prázdnin, tu brigádu budu mít od 10 ráno do 9 večer..:( ale aspon budou money na klavírek:) normálně, dneska mi teta řekla, že její známá z práce jeden klavír prodává za 10 000, v dobrým stavu a naladěnej, takže možná..:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

U nás taky nejspíš není až tak fér. ale učitelé hodně dají na to, jak se kdo chová a jak na ně působí, takže možná i díky tomu mi přilepšují:D pak mi to ale připadá blbý vůči ostatním, ještě když začnou hlasitě protestovat, no ale co, nemaj v hodinách prudi

 

kdybych byla na tvým místě, tak by mi net ani nechyběl, hlavně že bych byla v zahraničí, to bych si fakt užívala

 

nee, "jen" v červenci...ale když se mi tam zalíbí, můžu dělat i v srpnu. ale to pochybuju, chci si taky trošku užít prázdnin, tu brigádu budu mít od 10 ráno do 9 večer..:( ale aspon budou money na klavírek:) normálně, dneska mi teta řekla, že její známá z práce jeden klavír prodává za 10 000, v dobrým stavu a naladěnej, takže možná..:biggrin2:

 

Jj, to je u nás taky, ale taky hodně písemky, kde jsou úkoly bodovány nespravedlivě... příklad...češtinář dává do písemky jako úkol vždycky napsat něco o nějaké ukázce co jsme četli v čítance... a takhle to zase jednou dal... a celá třída dostala 2 (nebo hůř), protože k tomu úkolu nikdo neuvedl, že "jsme to četli v čítance"! Jaká logika, proč to tam sakra psát, když přeně proto nám ten úkol dává :boxed: Předtím mu to navíc nevadilo...a vůbec o.O

 

Jako jasně, ale chápeš, tak dlouho bez MFC? Já a takovej závislák :-D

 

Tééda!! To by mohlo vyjít o.o Já jsem zjistila, že bych taky radši ten klavír.... keyboard se mi nějak nelíbí, hraje to zvláštně... a to jsem si předtím říkala že pch, jakej rozdíl... ale to je sen vyhlídkově tak za 10 let... :naughty:

 

Srpen.... přijedu tě předpadnout do Postřelmova. Hrášek, nebo život :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jj, to je u nás taky, ale taky hodně písemky, kde jsou úkoly bodovány nespravedlivě... příklad...češtinář dává do písemky jako úkol vždycky napsat něco o nějaké ukázce co jsme četli v čítance... a takhle to zase jednou dal... a celá třída dostala 2 (nebo hůř), protože k tomu úkolu nikdo neuvedl, že "jsme to četli v čítance"! Jaká logika, proč to tam sakra psát, když přeně proto nám ten úkol dává :boxed Předtím mu to navíc nevadilo...a vůbec o.O

 

Jako jasně, ale chápeš, tak dlouho bez MFC? Já a takovej závislák :-D

 

Tééda!! To by mohlo vyjít o.o Já jsem zjistila, že bych taky radši ten klavír.... keyboard se mi nějak nelíbí, hraje to zvláštně... a to jsem si předtím říkala že pch, jakej rozdíl... ale to je sen vyhlídkově tak za 10 let... :naughty:

 

Srpen.... přijedu tě předpadnout do Postřelmova. Hrášek, nebo život :roftl:

 

tak to je nespravedlivý:shocked: ale co naděláš, někteří učitelé jsou prostě takoví:sneaky2:

 

:-D

 

no původně jsem zamýšlela koupit si dig. piano - ten zvuk je skoro stejnej, ale na klasickej klavír nemá asi nic:wub2: akorát bude dělat rámus a nevím, kam ho šoupnu, ale to ještě uvidím, nechci předbíhat událostem..

náhodou, takovej klavír můžeš mít klidně i za dva roky - až budeš velká, můžeš jít taky na brigádu, tam si vydělat penízky a koupit si ho!:roftl:

 

haha, to už bude sežranej!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

tak to je nespravedlivý:shocked: ale co naděláš, někteří učitelé jsou prostě takoví:sneaky2:

 

:-D

 

no původně jsem zamýšlela koupit si dig. piano - ten zvuk je skoro stejnej, ale na klasickej klavír nemá asi nic:wub2: akorát bude dělat rámus a nevím, kam ho šoupnu, ale to ještě uvidím, nechci předbíhat událostem..

náhodou, takovej klavír můžeš mít klidně i za dva roky - až budeš velká, můžeš jít taky na brigádu, tam si vydělat penízky a koupit si ho!:roftl:

 

haha, to už bude sežranej!:bleh:

 

Právě... o.O Fuj, radši ukončíme téma škola (-: Taky máte zítra volno nebo ne?

 

Jj, uvidíme, jak se to všechno vyvine (-:

 

:mf_rosetinted: Sakra. Tak tě přepadnu jen tak :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Právě... o.O Fuj, radši ukončíme téma škola (-: Taky máte zítra volno nebo ne?

 

Jj, uvidíme, jak se to všechno vyvine (-:

 

:mf_rosetinted: Sakra. Tak tě přepadnu jen tak :naughty:

 

prej: ukončíme téma škola. a následně se zeptáš, jestli máme zítra volno:roftl:

ne, bohužel nemáme.:( jak typické pro naši schůlu!

 

jasně, přepadni, na zahrádce máme nejenom hrášok!:naughty:

 

asi bych už měla jít spát.. mám výčitky svědomí! nedokopala jsem se za tři týdny mimo školu vůbec k učení..to zítra bude...o ou.

no nic, počkám si ještě na odpověd:)

Link to comment
Share on other sites

prej: ukončíme téma škola. a následně se zeptáš, jestli máme zítra volno:roftl:

ne, bohužel nemáme.:( jak typické pro naši schůlu!

 

jasně, přepadni, na zahrádce máme nejenom hrášok!:naughty:

 

asi bych už měla jít spát.. mám výčitky svědomí! nedokopala jsem se za tři týdny mimo školu vůbec k učení..to zítra bude...o ou.

no nic, počkám si ještě na odpověd:)

 

Tak to bylo takový pozitivní a já si říkala, že když už stávkuje i naše škola, tak to musí už všechny... a ono ne :o Podivné... no nic :-X

 

To neříkej dvakrát, nebo tam vážně dojedu! :das:

 

Ojoj....tak budu držet palce!!! Dobrou noc, to nějak zvládneš :-) :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Tak to bylo takový pozitivní a já si říkala, že když už stávkuje i naše škola, tak to musí už všechny... a ono ne :o Podivné... no nic :-X

 

To neříkej dvakrát, nebo tam vážně dojedu! :das

 

Ojoj....tak budu držet palce!!! Dobrou noc, to nějak zvládneš :-) :thumb_yello

 

když mají ostatní školy volno, naše ne, to si zapamatuj:mf_rosetinted:

 

však jo, vždyt si zvaná:)

 

díky díky! snad to zvládnu:blink::blink:

 

oh nou, už jsem měla 480 posts! při té příležitosti jsem to chtěla slavnostně ohlásit a propásla jsem to!:sneaky2: no nic, tak radši už to zabalím, hrabe mi. dobrou:D

Link to comment
Share on other sites

když mají ostatní školy volno, naše ne, to si zapamatuj:mf_rosetinted:

 

však jo, vždyt si zvaná:)

 

díky díky! snad to zvládnu

 

oh nou, už jsem měla 480 posts! při té příležitosti jsem to chtěla slavnostně ohlásit a propásla jsem to!:sneaky2: no nic, tak radši už to zabalím, hrabe mi. dobrou:D

 

Tohle bylo a je kromě zítřka pravidlem i u nás...

 

Jůůů!:punk:

 

Určitě, jseš holka šikovná! :cool:

 

Oslavíme brzo 500, neboj... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tohle bylo a je kromě zítřka pravidlem i u nás...

 

Jůůů!:punk:

 

Určitě, jseš holka šikovná! :cool:

 

Oslavíme brzo 500, neboj... :wink2:

 

snad jo, tu pětistovku si dám za úkol do konce tohoto týdne:punk: sice je to jen 20 postů, ale asi moc času mít nebudu, hodně teď toho ve škole píšem:(

Link to comment
Share on other sites

wow!:shocked: drsný! já jsem spíš na češtinu:)

Kde vlastně pracuješ?

 

:thumb_yello:...vidis a ta ta bude sprevadzat predpokladam celym zivotom...

 

ja pracujem v oblasti vyskumu a vyvoja...:wink2:...jednoducho vymyslam a este mi za to i platia:roftl::roftl:...

Link to comment
Share on other sites

Kam vyrážíte? taky bych někam vyjela, už aby byly prázdniny..:wub2:

A jak to tady zvládnem my bez tebe? Moc stran tu asi nepřibude:roftl:

 

vyrazame na ibizu:wink2:...po stopach MIKU:naughty:...

 

moc sa mi vsak nechce, ja nemusim ani leto...ani slniecko...ani more...:mf_rosetinted:

 

jedine, co ma tam caka bude RELAX!...huraaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy