Jump to content

Recommended Posts

To je jedna a ta samá... víceúčelové děvče pro všechno.... co já bych bez ní dělala :wub2:

 

tak tu si musis chovat ako v bavlnke:wink2:...

 

nosis ji i svesticky ze svi zahradky?:naughty: (moja cestina je nulova, ale snazim sa:naughty:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne, nebudu tyran... ale budu ráda, když tady povedem rozhovory! Bez toho se už nedá žít (-:

 

Docela se děsím prázdnin, když nebudu mít přístup k netu někdy... snad ne :shocked:

 

tak dufam, ze nocne dialogy si udrzia tradiciu:wink2:...

 

Barunka, budes to tu mat pod palcom:thumb_yello:

 

vidis, to som sa ta chcela spytat - ako budes na tom s netom pocas svojich potulkach svetom?:mf_rosetinted:

 

dufam, ze sa nam budes aspon hlasit:wink2:

Link to comment
Share on other sites

snad jo, tu pětistovku si dám za úkol do konce tohoto týdne:punk: sice je to jen 20 postů, ale asi moc času mít nebudu, hodně teď toho ve škole píšem:(

 

tak tych 20 postov nie je zas az tak vela:wink2:...budes nam reportovat skore z pisomiek:naughty:...

 

a ako dopadol dnesok?

Link to comment
Share on other sites

snad jo, tu pětistovku si dám za úkol do konce tohoto týdne:punk: sice je to jen 20 postů, ale asi moc času mít nebudu, hodně teď toho ve škole píšem:(

My zítra tu matiku.... bojím bojím..... ale snad to nějak dáme :):punk:

 

A těch 20 postů máš do konce týdne bez problémů :wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak tu si musis chovat ako v bavlnke:wink2:...

 

nosis ji i svesticky ze svi zahradky?:naughty: (moja cestina je nulova, ale snazim sa:naughty:)

:lmao: A snaha se cení!

 

Nenosím..... nemám zahrádku :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

tak dufam, ze nocne dialogy si udrzia tradiciu...

 

Barunka, budes to tu mat pod palcom:thumb_yello:

 

vidis, to som sa ta chcela spytat - ako budes na tom s netom pocas svojich potulkach svetom?:mf_rosetinted:

 

dufam, ze sa nam budes aspon hlasit:wink2:

 

No jasně.... to už je zaběhlý zvyk... :punk:

 

Aaano... budu sem psát blbosti a vůbec, aby jste se měly do čeho začíst :wink2:

 

No, uvidíme.... jediné, co vím je, že ve Španělsku (což je teda až v září (-: ) net nebude.... no a jinak bych se na něj snad dostat měla :punk: Jasně, že se sem budu probojovávat :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Barunka,

 

tak k linkom som sa uz dopatrala...:blush-anim-cl:...teraz budem vsak potrebovat tvoju pomoc...ako sa to downloadovat z myspacetv.com?...

vies my pomoct?

 

pozri, celkom pekny archiv, len to z toho dostat...:punk:

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=13931

To je přes jeden program.... napiš, které a chceš a já je stáhnu... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

My zítra tu matiku.... bojím bojím..... ale snad to nějak dáme :):punk:

 

A těch 20 postů máš do konce týdne bez problémů :wink2:

 

ukecala si ma...zajtra nebudem robit a ceku svoju mysel sustredim na tvoju matematiku:wink2:...a snad to nejako vyjde:thumb_yello:

 

ved uz trochu poznam:wink2:

Link to comment
Share on other sites

 

Aaano... budu sem psát blbosti a vůbec, aby jste se měly do čeho začíst

 

 

No, uvidíme.... jediné, co vím je, že ve Španělsku (což je teda až v září (-: ) net nebude.... no a jinak bych se na něj snad dostat měla :punk: Jasně, že se sem budu probojovávat :shocked:

 

tak pockaj, teraz si ma urazila - a to som vlastne neurazitelna (aspon doteraz som si to myslela)...tak tu sa pisu blbosti:shocked:...dufam, ze si to chcela len odlahcit:naughty:...ja mam doma kniznicu plnu knih - ja mam co citat...sem chodim kvoli vam a kvoli jednemu mlademu muzovi s neskutocnym talentom a neskutocnym lookom a neskutocnou charizmou a s....:blush-anim-cl:

 

budeme len rady:wink2:

Link to comment
Share on other sites

To je přes jeden program.... napiš, které a chceš a já je stáhnu... :wink2:

 

Barunka, ale to znamena, ze ty to budes musiet stiahnut a potom znova niekde uploadnut:shocked:...nevadi ti to?

 

na zaciatok budem skromna...:wink2:...mozes sa pustit do toho sweet dreams a relax - oboje z glastonbury...

 

a potom sa uvidi, vsetko som nepozrela, takze netusim, co sa pod tymi linkami skryva...no a potom ta to mozno prestane bavit, tak mi radsej posles ten suborik a budem sa hrat ja...:punk:

 

kazdopadne vrela vdaka:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

ahoj martinka:wink2:...vyzera, ze sme tu len my dve...a vyzera to, ze i teba trapi ta zajtrajsia matematika...

 

ty nemas trenerku:naughty:

 

Kdyby mě to trápilo :D Problém je ten, že je mi to úplně jedno :roftl: Copak Bajunka trénuje s Terkou? Nečetla jsem všechno co jste psaly předtím, tak nevím :D Každopádně, pokud máš čas budu moc ráda když mi o sobě něco povíš :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kdyby mě to trápilo :D Problém je ten, že je mi to úplně jedno :roftl: Copak Bajunka trénuje s Terkou? Nečetla jsem všechno co jste psaly předtím, tak nevím :D Každopádně, pokud máš čas budu moc ráda když mi o sobě něco povíš :wink2:

 

tak potom by nemal byt problem:wink2:

 

dobre, zacnem tajomstvom...paci sa mi MIKA a jeho hudba:blush-anim-cl:...

 

a teraz pocuvam sweet dreams z glastonbury...:punk:

 

a co ty?...

Link to comment
Share on other sites

tak potom by nemal byt problem:wink2:

 

dobre, zacnem tajomstvom...paci sa mi MIKA a jeho hudba...

 

a teraz pocuvam sweet dreams z glastonbury...

 

a co ty?...

 

Noo :D myslím že mám stejné tajemsví jako ty :thumb_yello::D Jen do toho připočítat vedle Miky ještě Mighty Boosh :roftl:

 

Momentálně nic neposlouchám, protože mám všechnu svou hudbu v notebooku a ten je teď v opravně, protože má pokaženej monitor. Jsem na bráškově počítači a nějak se bojím riskovat zapnutí jeho hudby :blink::D

Link to comment
Share on other sites

Noo :D myslím že mám stejné tajemsví jako ty :thumb_yello::D Jen do toho připočítat vedle Miky ještě Mighty Boosh

 

Momentálně nic neposlouchám, protože mám všechnu svou hudbu v notebooku a ten je teď v opravně, protože má pokaženej monitor. Jsem na bráškově počítači a nějak se bojím riskovat zapnutí jeho hudby :D

 

takze :punk:...

 

Mighty Boosh - :shocked:...nepoznam...co je to zac...

 

moj playlist je tiez zanrovopestry, ale aj tak vzdy skocim TU...

 

a kedy budes mat naspat svoj notebook?...dufam, ze to bude rychle...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Zdravim vospolok! Ako sa mi mate? Sunshine, ty sa chystas na tu Ibizu, vsak? Uzi si to, ja ti vobec nezavidim :fisch: Poplaves si v mori s veselymi rybkami.. To bol vtip! :naughty: Ja som mala dneska volno (zidovsky sviatok Shavuot) a zajtra a pozajtra mam skolenie, takze som teraz mimo pracovnej rutiny, co je vyborne.

Link to comment
Share on other sites

Zdravim vospolok! Ako sa mi mate? Sunshine, ty sa chystas na tu Ibizu, vsak? Uzi si to, ja ti vobec nezavidim :fisch: Poplaves si v mori s veselymi rybkami.. To bol vtip! :naughty: Ja som mala dneska volno (zidovsky sviatok Shavuot) a zajtra a pozajtra mam skolenie, takze som teraz mimo pracovnej rutiny, co je vyborne.

 

REBEKA, aj ja ta pekne zdravim:wink2:...pod so mnou, bude sranda...zaplavame si spolu:naughty:...

 

vidim, ze prichadzas s dobrou naladickou...dufam, ze nemas take skolenie ako ja naposledy v BA:punk:...

 

edit: ale tebe sa to uz krati:wink2:...menila by som v tomto pripade hned...kedy vyrazas?...

Link to comment
Share on other sites

takze...

 

Mighty Boosh - :shocked:...nepoznam...co je to zac...

 

moj playlist je tiez zanrovopestry, ale aj tak vzdy skocim TU...

 

a kedy budes mat naspat svoj notebook?...dufam, ze to bude rychle...

 

Barunka vám nevykládala o Mighty Boosh? To musím napravit! Je to britský seriál, který obě dvě strašně moc zbožňujeme, je to strašná jetost (ve smyslu že málo lidí to pochopí a nadchne se pro to tak jako my) ale je to úžasně vtipný a jsou tam tak skvělí herci že... :mf_lustslow::wub2::D Plánujeme přes prázdniny našetřit penízky a na podzim zajet do Anglie abysme je viděly live :mf_rosetinted:

 

Jak s notebookem to nevím, protože ta oprava je poměrně drahá a brácha s taťkou tvrdí že mi to teď vrátí opravený a za měsíc se může pokazit něco dalšího a že by bylo rovnou lepší koupit novej. Jenže to hned tak nebude jak znám svoje rodiče a já bych něj umřela! :shocked::D

Link to comment
Share on other sites

REBEKA, aj ja ta pekne zdravim:wink2:...pod so mnou, bude sranda...zaplavame si spolu:naughty:...

 

vidim, ze prichadzas s dobrou naladickou...dufam, ze nemas take skolenie ako ja naposledy v BA:punk:...

 

edit: ale tebe sa to uz krati:wink2:...menila by som v tomto pripade hned...kedy vyrazas?...

 

Ake si mala ty? Ja mam na temu "efektivna komunikacia". Celkom zabavna tema.. :boat:

 

Do Amsterdamu? 4. jula.

Link to comment
Share on other sites

Ake si mala ty? Ja mam na temu "efektivna komunikacia". Celkom zabavna tema.. :boat:

 

Do Amsterdamu? 4. jula.

 

ja som mala na temu "zivot pred a po MIKOVI"...ale to bolo v komornej zostavicke:wink2:...

 

u nas dlho letelo "umenie komunikovat"...:naughty:...ale mohlo sa to skor nazvat "ako hadzat hrach na stenu efektivnejsie"...

 

tak to uz nemas ani mesiac...a plany uz su?...teda okrem koncertu?...

Link to comment
Share on other sites

Barunka vám nevykládala o Mighty Boosh? To musím napravit! Je to britský seriál, který obě dvě strašně moc zbožňujeme, je to strašná jetost (ve smyslu že málo lidí to pochopí a nadchne se pro to tak jako my) ale je to úžasně vtipný a jsou tam tak skvělí herci že... :mf_lustslow::wub2::D Plánujeme přes prázdniny našetřit penízky a na podzim zajet do Anglie abysme je viděly live

 

Jak s notebookem to nevím, protože ta oprava je poměrně drahá a brácha s taťkou tvrdí že mi to teď vrátí opravený a za měsíc se může pokazit něco dalšího a že by bylo rovnou lepší koupit novej. Jenže to hned tak nebude jak znám svoje rodiče a já bych něj umřela! :shocked::D

 

tak ku tomu sme sa nedostali...a kde to bezi?...fakt som o tom nic nepocula...

 

takze dalsie cestovatelske ambicie...:thumb_yello:...oni maju aj live show?...

 

dufam, ze nemaju pravdu - kazdopadne s notebookami je to o nieco nakladnejsie...takze drzim palceky:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak ku tomu sme sa nedostali...a kde to bezi?...fakt som o tom nic nepocula...

 

takze dalsie cestovatelske ambicie......oni maju aj live show?...

 

dufam, ze nemaju pravdu - kazdopadne s notebookami je to o nieco nakladnejsie...takze drzim palceky

 

No běželo to na BBC3, ale my jsme to postahovaly z internetu O:-) :D Jsou to tři série, ale v televizi už skončily a oni teď jezdí po Anglii s live show a myslím (doufám) že plánujou taky film :) Dostaly jsme se k Mighty Boosh přes skupinu Robots in Disguise (tady jde vidět že mám taky různorodý playlist a neposlouchám JEN Miku :D ) - protože (možná bývalý :( ) přítel jedné ze zpěvaček je jeden ze dvou hlavních herců MB. Je to trošku zamotaný, snad jsem tě moc nezmátla :D

 

Ale povídej ještě něco o sobě, nějak jsem to zakecala svým básněním o Mighty Boosh :D

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, děvčata! :)

Jak se máte dneska večer :punk:

Koukám Marti, že taky úspěšně kašleš na matiku? :biggrin2: O MB jsem ještě nevykládala, o tom dokážu vykládat dlouho a asi bych je tím pěkně nudila... :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy