Jump to content

Recommended Posts

ja ewicku znam:wink2:...ale neposloucham...presne z tych istych dovodov ako si uviedla...

len som mala pocit, ze je to jedna z vasich znamych:wink2:...preto mi unikala nit...

 

vidim, ze hovoris zo skusenosti nadobudnutych praxou:thumb_yello:

Ahaaa, tak to jo (-: Koukám, že démon se přes Óčko rozšířil i k vám.... nenechte ho proniknout moc :naughty:

 

Samozřejmě.... my tři víme a Martince pro představu, je to asi tak, když se sejdem my na nějaký oslavě.... a kecáme v kuse 5 hodin... a bez problémů.... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak já ho budu vysílat celý den kromě doby, kdy píšu matiku.... to budu muset hlavu vyčistit pro příjmání tvojí pozitivní energie... :-)

Teda ta hlava je vyčištěná už i tak o.O :-D

 

Děti.... naučte se určovat funkční hodnoty sin 11/6 pí.... zřejmě se vám to bude jednou strašně hodit :mf_rosetinted:

 

Krasoň přijel zpět na bílém koni? :-D To by mě zajímalo, jestli se tam z něj nezcvokli :-D

 

plati:thumb_yello:

 

Barunka, bez sinusu ani na krok, vsetko riesim pomoc goniometrickych funkcii, inak by som ani z postele nevstala:roftl:...

 

neboj - vyzistim - zreferujem...:naughty:

 

jedno je iste...rano ma bude cakat cokoladka...:naughty:...mnama...

Link to comment
Share on other sites

Ahaaa, tak to jo (-: Koukám, že démon se přes Óčko rozšířil i k vám.... nenechte ho proniknout moc :naughty:

 

Samozřejmě.... my tři víme a Martince pro představu, je to asi tak, když se sejdem my na nějaký oslavě.... a kecáme v kuse 5 hodin... a bez problémů.... :roftl:

 

vies co je sranda, ze posledne dva mesiace zanedbavam Ocko:shocked:...unika mi hudobna scena...co ak prepasnem nejaky megahit nasej ewicky...:roftl:

MIKA nam to potom bude musiet vynahradit:punk:

 

jednoducho :gathering:

Link to comment
Share on other sites

vidim, ze napriek rozdielnosti ciest, sme sa vsetky dostali do ciela...radsej pouzijem :wub2::blush-anim-cl:...tie su asi vystiznejsie...

 

 

za nějaký čas už jsme obě frčely busem do Berlína na koncert ...tak snad i ja si ho raz vychutnam live...teraz mi ten amsterdam unikol naozaj len o kusok......v tomto budem vytrvala...

 

Já pořád nepřestávám doufat, že se Mika rozhodne dorazit i k nám nebo k vám (nebo aspoň do Vídně! :D ), tudíž automaticky počítám s tím, že se na koncertě všechny potkáme :wink2::punk::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Já pořád nepřestávám doufat, že se Mika rozhodne dorazit i k nám nebo k vám (nebo aspoň do Vídně! :D ), tudíž automaticky počítám s tím, že se na koncertě všechny potkáme :wink2::punk::roftl:

 

inej moznosti niet:thumb_yello:...tak dufame a verime spolocne...bude to mat snad synergicky ucinok...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

plati

 

Barunka, bez sinusu ani na krok, vsetko riesim pomoc goniometrickych funkcii, inak by som ani z postele nevstala:...

 

neboj - vyzistim - zreferujem..

 

jedno je iste...rano ma bude cakat cokoladka...:...mnama...

 

:)

 

:roftl: Samozřejmě.. a kdo ne?

 

Vždycky, když přede mnou stojí důležité životní rozhodnutí, zajdu za matematickým mágem, a zeptám se ho, jak běží sinusoidy a o čem to vypovídá.. :mf_rosetinted:

 

:roftl: To se někdo má! Ale pravda je, že můj soused ve škole mě taky často zásobuje ňamkama... je výhodné sedět v okruhu lidí, vedle kterých sedím :-P

 

A mám je móóóc ráda! :wub2::thumb_yello::naughty:

Link to comment
Share on other sites

:)

 

 

 

:roftl: To se někdo má! Ale pravda je, že můj soused ve škole mě taky často zásobuje ňamkama... je výhodné sedět v okruhu lidí, vedle kterých sedím

 

A mám je móóóc ráda! :wub2::thumb_yello:

 

mam to chapat akoze sedis s martinkou:naughty:...a chces jej tymto nieco naznacit:naughty:...

 

alebo sa mam podelit s tebou ja:wink2:

Link to comment
Share on other sites

vyrazame na ibizu:wink2...po stopach MIKU:naughty:...

 

moc sa mi vsak nechce, ja nemusim ani leto...ani slniecko...ani more...:mf_rosetinted

 

jedine, co ma tam caka bude RELAX!...huraaaaaaaaaa

 

to já bych jela hned! se divím, že se ti nechce:O

 

tak tych 20 postov nie je zas az tak vela:wink2...budes nam reportovat skore z pisomiek:naughty...

 

a ako dopadol dnesok?

 

dnes mě zcela nečekaně vyzkoušel üčitel z ekonomiky a dostala jsem 4:sneaky2: nechápu, proč je tak zlej, když jsme po třech týdnech přišli do školy:crybaby:

 

My zítra tu matiku.... bojím bojím..... ale snad to nějak dáme :):punk

 

A těch 20 postů máš do konce týdne bez problémů :wink2:

 

tak si budem palce držet navzájem, taky tu matiku nejspíš zítra píšu:crybaby: a nechápu to

Link to comment
Share on other sites

Však to je samozřejmost, stejně jako to že jsi mástr přes jazyky ;):D:wub2:

 

tak to sme tu uz mali tu cest zistit...Barunka je nas mastr:thumb_yello:

 

Děvčata, zase to nepřehánějte....

 

Ale děkuju, poslouchá se to dobře :punk::roftl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...Barunka a akosi to mohla vydrzat:shocked:...

 

nejako slabo si vplyvala na svoju partacku:naughty:

Nejsem taková autoritativní osobnost, která přitáhne pozornost... :mf_rosetinted:

 

Já nevím co jsem předtím dělala :shocked: Psala do jiných threadů :-D

Link to comment
Share on other sites

to já bych jela hned! se divím, že se ti nechce:O

 

 

 

dnes mě zcela nečekaně vyzkoušel üčitel z ekonomiky a dostala jsem 4:sneaky2: nechápu, proč je tak zlej, když jsme po třech týdnech přišli do školy:crybaby:

 

 

 

tak si budem palce držet navzájem, taky tu matiku nejspíš zítra píšu:crybaby: a nechápu to

 

Terou ahoj:wink2:

 

vidim, ze by som tu mala otvorit novy thread - matematika hrou...a bolo po cervenych ockach...len to by ste mi asi zutekali:naughty::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Nejsem taková autoritativní osobnost, která přitáhne pozornost... :mf_rosetinted:

 

Já nevím co jsem předtím dělala :shocked: Psala do jiných threadů :-D

 

to by som nepovedala...vidis ako pekne sme si sadli:wink2:...

 

ale to malo i inu vyhodu - zdokonalovala si sa v jazykoch...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Nene, sedím hned za ní ;):D Ale zahrnuje mě to do okruhu :wub2:

Jojo, a vypadá to často vtipně :naughty:

 

S Martinkou si často píšu psaníčka z nudy, se sousedem kecám a sem tam zaslechnu nějakou hlášku, která je totálně mimo a má ji 99,99% vždycky na svědomí Leňuš - ta zase sedí s Marťou, načež se na ni náš okruh otočí a jsme mrtví smíchy :D

Link to comment
Share on other sites

inej moznosti niet:thumb_yello:...tak dufame a verime spolocne...bude to mat snad synergicky ucinok...:naughty:

Nebo ho svým pozitivnem převibrujeme do lepší dimenze (na koncert k nám :):D:D )

 

Už mi taky hrabe... jen jsem si vzpoměla na další vtipnou sektu :roftl:

Link to comment
Share on other sites

to by som nepovedala...vidis ako pekne sme si sadli:wink2:...

 

ale to malo i inu vyhodu - zdokonalovala si sa v jazykoch...:naughty:

Samozřejmě... ale to dělám i teď, zatím co píšu sem, stíhám psát ještě v dalších dvou jazycích... :mf_rosetinted:

 

Ale jsem z toho mimo :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy