Jump to content

Recommended Posts

tak kocky, ktora sa pochvali ako prva:wink2:

 

dufam, ze ten buchot, co som pocula boli kamene, ktore popadali z vasho srdca od radosti, ze mate po dnesku:mf_rosetinted:...

 

Blahozelam...

 

a nieco dobre som vam napiekla...ale pekne pomalicky, aby sa kazdej uslo...:wink2:

 

marlenka-nahled6.png

 

btw, viete, kto ju vyraba?...neuverite, ale je to MIKO International...:naughty:...tak uz viem, preco mi tak chutna...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:roftl: :roftl:

Sunshine, ty jsi nejlepší! :thumb_yello:

Ano ano, je to za náma, moc úspěšně sice ne, ale JE TO ZA NÁMA! A už jen zítřek a zase volno. :-)

 

Včera mi vůbec nejel asi od desáté večer, takže jsem se sem už vůbec nedostala k těm odkazům na ty videa... ale už jdu na tom pracovat :-)

Link to comment
Share on other sites

Ahójec!

 

Tak jak se vám daří v tomto parném dni?:sweatdrop: Doufám, že skvěle jako mně!:D

 

Barčo, Marťo, jak vám dopadla matika?:roftl:

Aale.... no... dobrý se to nazvat nedá :roftl: Uvidíme.... o.Ô Snad to na tu 3 zvládnu... :thumb_yello:

 

Martinka právě říkala, že u ní to dopadlo dost špatně, no radši bych tu celou písemku už neřešila....

 

A co ty? :cool:

Link to comment
Share on other sites

Aale.... no... dobrý se to nazvat nedá :roftl: Uvidíme.... o.Ô Snad to na tu 3 zvládnu... :thumb_yello:

 

Martinka právě říkala, že u ní to dopadlo dost špatně, no radši bych tu celou písemku už neřešila....

 

A co ty? :cool:

 

nevím..špatnej pocit z toho zase nemám, vypočítala jsem asi 3 příklady (z pěti). Ale radši nebudu příliš optimista a doufat v trojku:D vždycky, když si myslím, že by to mohlo dopadnout dobře, dopadne to špatně a naopak. takže uvidím ve čtvrtek:)

Link to comment
Share on other sites

nevím..špatnej pocit z toho zase nemám, vypočítala jsem asi 3 příklady (z pěti). Ale radši nebudu příliš optimista a doufat v trojku:D vždycky, když si myslím, že by to mohlo dopadnout dobře, dopadne to špatně a naopak. takže uvidím ve čtvrtek:)

Aaano, uvidíme brzo :punk:

A vůbec kašlat na matiku, co jinak? :)

Já právě zase tak trochu hackuju do systému myspace... muhehe :cool:

Ještě že to tady nikdo nemůže číst :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: :roftl:

Sunshine, ty jsi nejlepší! :thumb_yello:

Ano ano, je to za náma, moc úspěšně sice ne, ale JE TO ZA NÁMA! A už jen zítřek a zase volno. :-)

 

Včera mi vůbec nejel asi od desáté večer, takže jsem se sem už vůbec nedostala k těm odkazům na ty videa... ale už jdu na tom pracovat :-)

 

dufam, ze v tom nemam hladat ironiu tebe tak vlastnu:wink2:

 

a ja som sa zlakla, ze moja preplnena schranka odignorovala tak dolezitu postu:punk:...

Link to comment
Share on other sites

Aaano, uvidíme brzo

A vůbec kašlat na matiku, co jinak? :)

Já právě zase tak trochu hackuju do systému myspace... muhehe

Ještě že to tady nikdo nemůže číst

 

a ako sa dari mojmu osobnemu hackerovi a aupair v jednom naburat system myspacu:mf_rosetinted:...zeby swordfisch 2 ...:blush-anim-cl:...neviem, ci si videla ten film, ale uz len kvoli hughovi sa na to oplatilo pozerat...

 

edit: operacia zlomeny sip je film s travoltom...nejako sa mi to pletie:naughty:

 

MIKA prepac, teraz zavri ocka (aj ked by sa ti mozno pacil:naughty:) a Barunka ty mrkni:wink2:

 

huhg9xy0.jpg

Link to comment
Share on other sites

dufam, ze v tom nemam hladat ironiu tebe tak vlastnu:wink2:

 

a ja som sa zlakla, ze moja preplnena schranka odignorovala tak dolezitu postu:punk:...

V tomhle zrovna ironii ne, ty jsi vážně :wub2:! :naughty::thumb_yello:

 

Ahoj, mimochodem! :-)

 

Na tvých videích se ještě částečně pracuje, asi nechápeš, co se na tom tak dlouho dělá, inu za chvilku uvidíš... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

a ako sa dari mojmu osobnemu hackerovi a aupair v jednom naburat system myspacu...zeby swordfisch 2 - operacia zlomeny sip......neviem, ci si videla ten film, ale uz len kvoli hughovi sa na to oplatilo pozerat...

 

MIKA prepac, teraz zavri ocka (aj ked by sa ti mozno pacil:naughty:) a Barunka ty mrkni:wink2:

 

huhg9xy0.jpg

 

Daří se dobře.... teď to jen se snažím zaonačit tak, aby se to k tobě dostalo... :thumb_yello:

 

Neviděla :naughty: Hugh... jakej? :-) Já se v nich moc nevyznám.... ale musím uznat, že je to celkem fešák :mf_rosetinted:

 

:roftl: (viz tučné)

Link to comment
Share on other sites

V tomhle zrovna ironii ne, ty jsi vážně :naughty::thumb_yello:

 

Ahoj, mimochodem! :-)

 

Na tvých videích se ještě částečně pracuje, asi nechápeš, co se na tom tak dlouho dělá, inu za chvilku uvidíš...

 

:blush-anim-cl:

 

ahoj i tebe Barunka!...opat zas a znova prichadzame naraz!...:wink2:

 

:shocked:...znie to tajuplne...no mrzi ma zaroven, ze som ti zabezpecila pracu:mf_rosetinted:...ja si to nejako odpracujem:naughty:...

Link to comment
Share on other sites

:blush-anim-cl:

 

ahoj i tebe Barunka!...opat zas a znova prichadzame naraz!...:wink2:

 

:shocked:...znie to tajuplne...no mrzi ma zaroven, ze som ti zabezpecila pracu:mf_rosetinted:...ja si to nejako odpracujem:naughty:...

 

To ta stejná vlna zase... :naughty:

 

Nemusíš... ber to jako splácení mých dluhů... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Daří se dobře.... teď to jen se snažím zaonačit tak, aby se to k tobě dostalo... :thumb_yello:

 

Neviděla :naughty: Hugh... jakej? :-) Já se v nich moc nevyznám.... ale musím uznat, že je to celkem fešák :mf_rosetinted:

 

:roftl: (viz tučné)

 

tak vidim, ze tvrdo pracujes:thumb_yello:...

 

Hugh Jackman:blush-anim-cl:...jeden z tych, na ktorych sa da pozerat...

 

a ako prebehlo poobedie...nakupy si uz zrealizovala...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak vidim, ze tvrdo pracujes:thumb_yello:...

 

Hugh Jackman...jeden z tych, na ktorych sa da pozerat...

 

a ako prebehlo poobedie...nakupy si uz zrealizovala...

 

:punk: .... Ale už finišuju....

 

To je on :shocked: Vůbec sem ho tam nepoznala :naughty: Jojo, toho mám ráda :thumb_yello:

 

No, byla jsem s Lucynkou a zjistila, že ona je dokoanlý parťák na nákupy, všechno mi vybrala ona a vždycky přesně... :naughty: Každopádně mám rifle a červený tříčtvrťáky...(-: Zítra jdu ještě na boty :punk: Takže úspěch :-)

Link to comment
Share on other sites

Aaano, uvidíme brzo :punk:

A vůbec kašlat na matiku, co jinak? :)

Já právě zase tak trochu hackuju do systému myspace... muhehe :cool:

Ještě že to tady nikdo nemůže číst :naughty:

 

Pardon, zapomněla jsem předtím odepsat:blush-anim-cl:

a další pardon, nevím, co to znamená "hackovat":roftl:

Link to comment
Share on other sites

.... Ale už finišuju....

 

To je on :shocked: Vůbec sem ho tam nepoznala Jojo, toho mám ráda :thumb_yello:

 

No, byla jsem s Lucynkou a zjistila, že ona je dokoanlý parťák na nákupy, všechno mi vybrala ona a vždycky přesně... Každopádně mám rifle a červený tříčtvrťáky...(-: Zítra jdu ještě na boty :punk: Takže úspěch :-)

 

:thumb_yello:...super, som rada, ze ste boli uspesne:wink2:...a ake rifle - myslim farbu a typ...budes konkurovat MIKOVI:naughty:...

 

tie cervene moze super...dufam, ze budem mat tu cest ta v nich vidiet...

 

a tie topanky - doporucujem sa obhliadnut i po aspon malinkatom opatku...postavicka bude potom ovela ovela sexy:wink2:...uvidis...

Link to comment
Share on other sites

a ako sa dari mojmu osobnemu hackerovi a aupair v jednom naburat system myspacu:mf_rosetinted:...zeby swordfisch 2 ...:blush-anim-cl:...neviem, ci si videla ten film, ale uz len kvoli hughovi sa na to oplatilo pozerat...

 

 

huhg9xy0.jpg

 

Neviděla :naughty: Hugh... jakej? :-) Já se v nich moc nevyznám.... ale musím uznat, že je to celkem fešák :mf_rosetinted:

 

(viz tučné)

 

jde vidět, že máme rozdílný vkus:boxed: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Pardon, zapomněla jsem předtím odepsat:blush-anim-cl:

a další pardon, nevím, co to znamená "hackovat":roftl:

Hackovat?

Nabourávat se nelegálně či neoprávněně do nějakého systému... :fisch:

 

P.S. Nevadí, nevadí :)

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:...super, som rada, ze ste boli uspesne:wink2:...a ake rifle - myslim farbu a typ...budes konkurovat MIKOVI:naughty:...

 

tie cervene moze super...dufam, ze budem mat tu cest ta v nich vidiet...

 

a tie topanky - doporucujem sa obhliadnut i po aspon malinkatom opatku...postavicka bude potom ovela ovela sexy:wink2:...uvidis...

 

Bohužel....mám obyčejný světle modrý... ale jsou hodně příjemný :thumb_yello: ...

 

Vezmu si je na sraz :wink2:

 

Právě chci s podpatkem :-) Černý, otevřený... ale podpatek nesmí být moc vysokej, bojím se, že takový boty nenajdu.... a taky se bojím, že v tom nebudu umět chodit a že mě to bude dělat otlaky :blink:

Ale risknu to...

Otlaky ale asi budou. Au. :-(

Link to comment
Share on other sites

Bohužel....mám obyčejný světle modrý... ale jsou hodně příjemný :thumb_yello: ...

 

Vezmu si je na sraz :wink2:

 

Právě chci s podpatkem :-) Černý, otevřený... ale podpatek nesmí být moc vysokej, bojím se, že takový boty nenajdu.... a taky se bojím, že v tom nebudu umět chodit a že mě to bude dělat otlaky :blink:

Ale risknu to...

Otlaky ale asi budou. Au. :-(

Pro sunshine... :thumb_yello::wink2: ...

 

http://rapidshare.de/files/39678918/Mika_archiv_.rar.html

http://rapidshare.de/files/39679450/Mika_archiv2_.rar.html

http://rapidshare.de/files/39679673/Koko.rar.html

 

řekni až budeš mít, abych to pak mohla smazat... :fisch: Ale předpokládám, že to bude trvat dýl :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Bohužel....mám obyčejný světle modrý... ale jsou hodně příjemný :thumb_yello: ...

 

Vezmu si je na sraz :wink2:

 

Právě chci s podpatkem :-) Černý, otevřený... ale podpatek nesmí být moc vysokej, bojím se, že takový boty nenajdu.... a taky se bojím, že v tom nebudu umět chodit a že mě to bude dělat otlaky :blink:

Ale risknu to...

Otlaky ale asi budou. Au. :-(

 

tak tie mam najradsej...svetle modre su ideal na leto a to tu predsa mame...

 

vidim, ze mas dobry vkus:thumb_yello:...myslim, ze by nemal byt problem take kupit...teraz letia:wink2:...a nerozmyslala si na nejakou farbou?...myslim cervene, zelene, modre?...mozno by to troska ozivilo?...a v lete je nositelne vsetko...

 

uz teraz sa tesim na zraz...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy