Jump to content

Recommended Posts

Terou, ten by ti i vyskovo vyhovoval...ma asi tak 195 cm...ale ked nie je tvoj typ, my sa nenahnevame:naughty:...

 

a kto sa paci tebe?...

 

ten by mi nevyhovoval ani náhodou, na mě je moc svalnatej:boxed: :D to já spíš hubeňoury..jako třeba Miku Pennimana, toho zpěváka, znáte? to je výstavní kousek:naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pro sunshine... :thumb_yello::wink2: ...

 

http://rapidshare.de/files/39678918/Mika_archiv_.rar.html

http://rapidshare.de/files/39679450/Mika_archiv2_.rar.html

http://rapidshare.de/files/39679673/Koko.rar.html

 

řekni až budeš mít, abych to pak mohla smazat... :fisch: Ale předpokládám, že to bude trvat dýl :sneaky2:

 

:shocked:...ty si sikulka...z rapidu to bude na dlhsie, len my povedz na co mam kliknut...nic sa mi tam nejavi na download:shocked:

Link to comment
Share on other sites

tak tie mam najradsej...svetle modre su ideal na leto a to tu predsa mame...

 

vidim, ze mas dobry vkus:thumb_yello:...myslim, ze by nemal byt problem take kupit...teraz letia:wink2:...a nerozmyslala si na nejakou farbou?...myslim cervene, zelene, modre?...mozno by to troska ozivilo?...a v lete je nositelne vsetko...

 

uz teraz sa tesim na zraz...:mf_rosetinted:

 

Právě.... :wink2:

 

No, přemýšlela, jenže potřebuju nějaký, který se budou hodit ke všemu... a nevím, jaká barva by to byla... :)

 

:punk: To nejsi sama :punk:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...ty si sikulka...z rapidu to bude na dlhsie, len my povedz na co mam kliknut...nic sa mi tam nejavi na download:shocked:

Dáš dole vpravo "free" .... a pak tě to přesměřuje na stránku, kde opíšeš kód a pak můžeš stahovat... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

tak já letím, ještě se musím jít učit do deutschtiny:boxed:

Mějte se tu hezky a napište aspoň dvacet stránek..:naughty:

páá

Schreibst morgen ein Test?

Hey, das schaffst du :wink2: Ich werd dir die Daumen drücken (-:

 

Viel Glück, gute Nacht und hoffentlich sehen wir uns morgen hier :mf_rosetinted:

 

:bye:

Link to comment
Share on other sites

ten by mi nevyhovoval ani náhodou, na mě je moc svalnatej:boxed: :D to já spíš hubeňoury..jako třeba Miku Pennimana, toho zpěváka, znáte? to je výstavní kousek

 

:roftl::roftl::roftl:...no ale na Mr. Pennimana si tu robi zalusk asi cele MFC:naughty:...

 

aj pre mna je MIKA dokonalost...ale i hugh je kategoria pozeratelnych...a ma tiez neskutocne dlhe nohy a nadherne ruky - myslim dlane a prsty:blush-anim-cl:...to len v ramci basnenia...

Link to comment
Share on other sites

Dáš dole vpravo "free" .... a pak tě to přesměřuje na stránku, kde opíšeš kód a pak můžeš stahovat... :thumb_yello:

 

aha...nevsimla som si tam tie odratavajuce sekundy:mf_rosetinted:...klasika, cakanie je moja silna stranka...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Schreibst morgen ein Test?

Hey, das schaffst du :wink2: Ich werd dir die Daumen drücken (-:

 

Viel Glück, gute Nacht und hoffentlich sehen wir uns morgen hier :mf_rosetinted:

 

:bye:

 

auf tschechischen, bitte! Ich verstehe nicht dir! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl::roftl:...no ale na Mr. Pennimana si tu robi zalusk asi cele MFC:naughty:...

 

aj pre mna je MIKA dokonalost...ale i hugh je kategoria pozeratelnych...a ma tiez neskutocne dlhe nohy a nadherne ruky - myslim dlane a prsty:blush-anim-cl:...to len v ramci basnenia...

 

ano, Mika je dokonalost! teď mě dokonce nenapadá nikdo jiný, kdo by stál za zkouknutí..trošku popřemýšlím a kdyžtak zítra sem někoho hodím:naughty:

Link to comment
Share on other sites

packo!...a vela zdaru...Barunka, ta potom preskusa...:naughty:

 

díky díky, ale myslím, že se přece jenom nestihnu teď naučit těch 15 stran se slovíčkama.. budu asi muset spoléhat pouze na mou přirozenou inteligenci:cheerful_h4h:

Link to comment
Share on other sites

Právě.... :wink2:

 

No, přemýšlela, jenže potřebuju nějaký, který se budou hodit ke všemu... a nevím, jaká barva by to byla... :)

 

:punk: To nejsi sama :punk:

 

a co myslis hodit ku vsetkemu?...cervene su uplne univerzal - znie to mozno divne, ale je to tak...mozes si ich dat ku vsetkeme a k rifliam spesl...a k bledomodrym ani nehovorim...tak skus porozmyslat, ake mas tricka...:wink2:

ide o to, ze cierne su sice uni, ale ja by som sa priklonila ku farbe...musime ta troska rozziarit:wink2:...

 

p.s.: a pojdu ti i ku vlaskom:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

díky díky, ale myslím, že se přece jenom nestihnu teď naučit těch 15 stran se slovíčkama.. budu asi muset spoléhat pouze na mou přirozenou inteligenci:cheerful_h4h:

Terou, my ti věříme!!! :punk:

To zmákneš :)

 

Hele už jen 3 posty a máš 500.... :shocked:

Link to comment
Share on other sites

a co myslis hodit ku vsetkemu?...cervene su uplne univerzal - znie to mozno divne, ale je to tak...mozes si ich dat ku vsetkeme a k rifliam spesl...a k bledomodrym ani nehovorim...tak skus porozmyslat, ake mas tricka...:wink2:

ide o to, ze cierne su sice uni, ale ja by som sa priklonila ku farbe...musime ta troska rozziarit:wink2:...

 

p.s.: a pojdu ti i ku vlaskom:blush-anim-cl:

 

Vidíš, to mě vůbec nenapadlo... :shocked:

To zní ale vážně dobře.... :thumb_yello::wink2: Pohledám a uvidím... (-:

No, budu hodně ráda když najdu boty které splňují všechny mé podmínky... nedávno jsem na chvíli do nějakýho obchodu s botama zapadla a musím říct, že co tam měli, dost děs.... na štěstí mi moc nepřidali :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

díky díky, ale myslím, že se přece jenom nestihnu teď naučit těch 15 stran se slovíčkama.. budu asi muset spoléhat pouze na mou přirozenou inteligenci:cheerful_h4h:

 

tak prirodzenou inteligenciou sa uz roky snazim ocarit a zaujat moju english a stale to nezabera:shocked:...fakt netusim, kde robim chybu...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Terou, my ti věříme!!! :punk:

To zmákneš :)

 

Hele už jen 3 posty a máš 500.... :shocked:

 

snad jo:) prej jsem nejlepší z němčiny, haha, to mi všichni říkají:roftl: jsem hrozně chytrá, na výzo budu mít trojku, ostatní čtyřky a pětky:roftl:

 

jupííí!!!!

Link to comment
Share on other sites

tak prirodzenou inteligenciou sa uz roky snazim ocarit a zaujat moju english a stale to nezabera:shocked:...fakt netusim, kde robim chybu...:naughty:

Chyba je v tom, že to nezkoušíš, zkus prostě vběhnout do nějakýho ýngliš spýking threadu a uvidíš jak se rozmluvíš... :)

Link to comment
Share on other sites

snad jo:) prej jsem nejlepší z němčiny, haha, to mi všichni říkají:roftl: jsem hrozně chytrá, na výzo budu mít trojku, ostatní čtyřky a pětky:roftl:

 

jupííí!!!!

 

tak teraz tomu uz fakt nerozumiem...to myslite s tymi znamkami vazne:shocked:...alebo mate rusku stupnicu:shocked:

Link to comment
Share on other sites

tak prirodzenou inteligenciou sa uz roky snazim ocarit a zaujat moju english a stale to nezabera:shocked:...fakt netusim, kde robim chybu...:naughty:

 

možná to bude tím, že angličtina není podobná češtině (v tvým případě slovenštině) vůbec, kdežto němčina aspoň trošku podobná je, takže čerpám aspoň z toho, jinak se do něminy ale vubec neučím:/

 

tramtadadáááá, mám 500 postů!!!!!!

:yay:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy