Jump to content

Recommended Posts

Chyba je v tom, že to nezkoušíš, zkus prostě vběhnout do nějakýho ýngliš spýking threadu a uvidíš jak se rozmluvíš... :)

 

Barunka, co ma nepoznas:wink2:...ja potrebujem komornu atmosku:wink2:...mna sa tu nezbavis:naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

snad jo:) prej jsem nejlepší z němčiny, haha, to mi všichni říkají:roftl: jsem hrozně chytrá, na výzo budu mít trojku, ostatní čtyřky a pětky:roftl:

 

jupííí!!!!

:naughty: Pětku? Wow, kolik vás v tý třídě je? o.O

Link to comment
Share on other sites

tak teraz tomu uz fakt nerozumiem...to myslite s tymi znamkami vazne:shocked:...alebo mate rusku stupnicu:shocked:

 

bohužel, je to tak.. chodím na děsnou školu, kde se každej fláká, takže jsem tím byla bohužel nakažena.. a kvůli tomu, že občas něco umím, jsem byla několikrát označena za šprta:blink: divný, co?:/

Link to comment
Share on other sites

tak teraz tomu uz fakt nerozumiem...to myslite s tymi znamkami vazne:shocked:...alebo mate rusku stupnicu:shocked:

Hranice se posunuly... :roftl:

Ne vážně, v dnešní době to vážně nejde dát na dobrou známku. Teda šlo by to, ale to bych tu s váma třeba nikdy nemohla sedět a psát si.... a za takovou obět mi to nestojí (-:

Link to comment
Share on other sites

možná to bude tím, že angličtina není podobná češtině (v tvým případě slovenštině) vůbec, kdežto němčina aspoň trošku podobná je, takže čerpám aspoň z toho, jinak se do něminy ale vubec neučím:/

 

tramtadadáááá, mám 500 postů!!!!!!

:yay:

 

blahozelam:thumb_yello:

 

pre teba!

 

ohnostroj.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chyba je v tom, že to nezkoušíš, zkus prostě vběhnout do nějakýho ýngliš spýking threadu a uvidíš jak se rozmluvíš... :)

 

tobě se to ale řekne, ty machryně na jazyky:bleh:

Link to comment
Share on other sites

možná to bude tím, že angličtina není podobná češtině (v tvým případě slovenštině) vůbec, kdežto němčina aspoň trošku podobná je, takže čerpám aspoň z toho, jinak se do něminy ale vubec neučím:/

 

tramtadadáááá, mám 500 postů!!!!!!

:yay:

5x :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: pro Terou! :-)

Link to comment
Share on other sites

v naší skupině je nás 13:) a asi polovině lidím hrozí 5 na výzo nebo neklasifikování. dobrý, že:D

Vy ste ale drsná škola.... :shocked: To z vás má vedení radost co :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

tobě se to ale řekne, ty machryně na jazyky:bleh:

Já to myslím vážně, víš jak jsem se naučila německy? Začla jsem si psát s němcama a to jsem byla na úrovni "Já jsem Barča a je mi 16, mám hlad a žízeň" :lmfao: ... Člověk jim vůbec nerozuměl -> to ho nutilo se pořád dívat do slovníku atd. ... a člověk se naučí! Vážně :-) Jinak bych taky nic nevěděla.

 

To není talentem :punk:

Link to comment
Share on other sites

Já to myslím vážně, víš jak jsem se naučila německy? Začla jsem si psát s němcama a to jsem byla na úrovni "Já jsem Barča a je mi 16, mám hlad a žízeň" :lmfao: ... Člověk jim vůbec nerozuměl -> to ho nutilo se pořád dívat do slovníku atd. ... a člověk se naučí! Vážně :-) Jinak bych taky nic nevěděla.

 

To není talentem :punk:

 

já jsem si taky jednou psala s jedním němcem, se kterým jsem se seznámila na icq, když jsem hrála tu hru, víš kterou, že?

bavili jsme se spolu asi 5 minut na icq dohadováním o tom, ať mu pošlu fotku. sice jsem mu ji neposlala, ale on mi řekl, že mě miluje a jestli s ním nechci chodit. :roftl:

takže to byla zatím veškerá moje snaha:P

Link to comment
Share on other sites

já jsem si taky jednou psala s jedním němcem, se kterým jsem se seznámila na icq, když jsem hrála tu hru, víš kterou, že?

bavili jsme se spolu asi 5 minut na icq dohadováním o tom, ať mu pošlu fotku. sice jsem mu ji neposlala, ale on mi řekl, že mě miluje a jestli s ním nechci chodit. :roftl:

takže to byla zatím veškerá moje snaha:P

 

tak to malo spad...a vidis ako dobre si mu rozumela:naughty:...a co happy ending:naughty:

Link to comment
Share on other sites

tak to malo spad...a vidis ako dobre si mu rozumela:naughty:...a co happy ending:naughty:

 

řekla jsem mu: "nein" a tím náš vztah skončil a on se mi už nikdy neozval. dodnes toho lituju, byla to životní příležitost!:(

Link to comment
Share on other sites

tak si troska polichotime...aj ja som rada:blush-anim-cl:...preto sem chodim...a robim vam tu pedagogicky dozor:naughty:

:lmfao: to slovo "pedagogický" je děsivý.... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

řekla jsem mu: "nein" a tím náš vztah skončil a on se mi už nikdy neozval. dodnes toho lituju, byla to životní příležitost!:(

 

Terou, tak takto si si ty podpisala svoj ortiel...teraz uz bude z teba naozaj stara panna na styl bridgitky...:roftl:...

 

asi nepochopil, ze ked zena povie nie, znamena to vlastne ano...:naughty:...a chce byt dobyjana...

Link to comment
Share on other sites

já jsem si taky jednou psala s jedním němcem, se kterým jsem se seznámila na icq, když jsem hrála tu hru, víš kterou, že?

bavili jsme se spolu asi 5 minut na icq dohadováním o tom, ať mu pošlu fotku. sice jsem mu ji neposlala, ale on mi řekl, že mě miluje a jestli s ním nechci chodit. :roftl:

takže to byla zatím veškerá moje snaha:P

:lmfao: Tak tomu se říká zoufalství nejvyššího stupně :lmfao:

 

Ještě žes ten vztah ukončila, nebylo by to perspektivní :mf_rosetinted::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy