Jump to content

Recommended Posts

Teď bych zase mohla něco napsat já!

 

Takže, jestli někdy dojdeme k druhé části fóra už je jen naše rozhodnutí, limity fór jsou nyní neomezené... takže je to jen naše osobní věc, jestli chceme část dva nebo ne :wink2:

 

Heeej? Kde sa to pise?

 

Ahoj!! :wink2:

:naughty: Mě dneska přišly dvě PMky od nějaké newbie. V jedné stálo, že "nice to meet you" a v druhé "I'm gabby!" ... ehm... <.<

 

Ale teda Rebeka, musím říct, že ta představa toho jako mužského jména... :lmfao: "Ale Rebeka řekl, že...." :naughty:

 

Ta newbiena co pisala mne ma user name Mikasmistress.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahój! Rebeka se nám vrátila, to je zázrak!:naughty: Máme se tu skvěle, vymýšlíme tu film s obsazením našeho fóra:cool:

 

Ahooj! Akoze kto by hral nas? V takom pripade, kto by hral mna?

 

héj a proč mně nikdo nepíše?:boxed::crybaby:

 

Terou, bud rada, ze nedostavas take odvecacke PMky.

Link to comment
Share on other sites

Heeej? Kde sa to pise?

 

 

 

Ta newbiena co pisala mne ma user name Mikasmistress.

 

Nikde, ale ptala jsem se v Younglings threadu :fisch: A dává to smysl, některé thready prostě jedou dál a některé se zavírají dobrovolně, hrála jsem si na špióna :mf_rosetinted:

 

Oha.... vybrala si nás ta stejná :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:wink2:...mozno len nevedela ako ma nadviazat kontakt:naughty:...

 

ved aj ja som bola vylakana zo scot monkyeho - nepamatas:naughty:

 

Ja si myslim, ze tito newbies vyuzivaju cas do uplnej aktivacie svojho accountu posielanim nezmyselnych PMiek, v priemere kazda tak 5 slov, zmysel neexistujuci. Tak ale viem si predstavit tu frustraciu z cakania, tak ich aj trochu chapem..

 

Aj som jej odpisala, ze som zena v zasade :naughty: A ze preco sa pyta. Zatial neodpisala.

Link to comment
Share on other sites

Ja si myslim, ze tito newbies vyuzivaju cas do uplnej aktivacie svojho accountu posielanim nezmyselnych PMiek, v priemere kazda tak 5 slov, zmysel neexistujuci. Tak ale viem si predstavit tu frustraciu z cakania, tak ich aj trochu chapem..

 

...kto ma rad cakanie, vsak...:wink2:...fakt skvely sposob kratenia si chvile...

 

Aj som jej odpisala, ze som zena v zasade :naughty: A ze preco sa pyta. Zatial neodpisala.

 

dobra definicia:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

K Rebece mi sedí číslo 2 :mf_rosetinted: A kdo bude hrát tebe, Sunshine? :wink2:

 

dobry zasah:thumb_yello:...uvidime, ktoru si vyberie :wink2:

 

musim porozmyslat, zaskocila si ma...:mf_rosetinted:

 

pockaj pockaj, ani ty sa z toho nevyvlecies...kto bude teda hrat TEBA ty nas maly spionik:wink2:

Link to comment
Share on other sites

mas i ine skusenosti:shocked:...kocky, vy ich musite niecim zaujat, ked vam prichadzaju tie PM-ky:wink2:...

 

Moznoze naozaj, ako si aj ty spominala, mam taky muzsky styl pisania, malo pouzivam emotikony, som taka strucna ba az odmerana.. Raz v Gay thread si jeden teply chlapec myslel, ze aj ja som teply chlapec, a preto mam ako user name zenske meno.. Nieco na tom asi bude.. Nie je dym bez plamena.

Link to comment
Share on other sites

dobry zasah:thumb_yello:...uvidime, ktoru si vyberie :wink2:

 

musim porozmyslat, zaskocila si ma...:mf_rosetinted:

 

pockaj pockaj, ani ty sa z toho nevyvlecies...kto bude teda hrat TEBA ty nas maly spionik:wink2:

 

Taky by mě zajímalo :wink2: Všechny ty kočky jsem nepoznala (nebo spíš si nebyla jistá) kdo to je... inu, co ta je za krasavice? :-)

 

Času dost... ale vymysli si někoho! :-)

 

Mě? Jednoznačně 1.jpg:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Moznoze naozaj, ako si aj ty spominala, mam taky muzsky styl pisania, malo pouzivam emotikony, som taka strucna ba az odmerana.. Raz v Gay thread si jeden teply chlapec myslel, ze aj ja som teply chlapec, a preto mam ako user name zenske meno.. Nieco na tom asi bude.. Nie je dym bez plamena.

Ale to dotyčná nemohla poznat po jedné či dvou PMkách... jaký styl psaní máš :)

Link to comment
Share on other sites

Moznoze naozaj, ako si aj ty spominala, mam taky muzsky styl pisania, malo pouzivam emotikony, som taka strucna ba az odmerana.. Raz v Gay thread si jeden teply chlapec myslel, ze aj ja som teply chlapec, a preto mam ako user name zenske meno.. Nieco na tom asi bude.. Nie je dym bez plamena.

 

vidis, nieco v tom bude:wink2:...ja by som si to mozno tiez myslela, kebyze mas iny nick a pohlavie - myslim uvedene...ale kazdy mame svoj styl, vsak:naughty:...

 

a neboj, mam ta rada taku aka si:blush-anim-cl:...

 

ani krajsiu...ani hubenejsiu...:naughty:...to si nevsimaj, to uz bol dovetok z bridgitky johnesovej...

Link to comment
Share on other sites

Ty asi hej, ja skor asi zaujmem haluznymi postami.. si myslim.

Já si spíš myslím, že jsem pro většinu MFC spíš odrazující ...

Pravda, tvoje posty jsou k nezaplacení! No durians :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

Taky by mě zajímalo :wink2: Všechny ty kočky jsem nepoznala (nebo spíš si nebyla jistá) kdo to je... inu, co ta je za krasavice? :-)

 

Času dost... ale vymysli si někoho! :-)

 

to su moje 3 lasky:wub2:

 

1. sophie marceau

 

2. julie binoche

 

3. greta garbo

 

...waw a na jednu som predsa zabudla...tak ta by mohla byt za mna...pockj idem ju pohladat:mf_rosetinted:

 

a ty rozmyslaj dalej, tento tvoj navrh sa neakceptuje:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

to su moje 3 lasky:wub2:

 

1. sophie marceau

 

2. julie binoche

 

3. greta garbo

 

...waw a na jednu som predsa zabudla...tak ta by mohla byt za mna...pockj idem ju pohladat:mf_rosetinted:

 

a ty rozmyslaj dalej, tento tvoj navrh sa neakceptuje:mf_rosetinted:

 

Tak to jsem poznala 2 ze 3... :thumb_yello:

 

Povídej! :wink2:

 

Proč ne? Tak mi někoho vyber ty :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Tak to jsem poznala 2 ze 3... :thumb_yello:

 

Povídej! :wink2:

 

Proč ne? Tak mi někoho vyber ty :naughty:

 

a ktoru si nepoznala?...

 

tak nasla som spominanu - uz mam 4 listok pre stastie...a v podstate, z tychto by ma mohla hrat ktorakolvek...bolo by to cest pre mna:blush-anim-cl:

 

4.

 

120_pic5_1186558433.jpg

 

a idem najst nejaku kocku pre teba...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Oha.... vybrala si nás ta stejná :naughty:

 

Sranda, to je nahoda, alebo to nie je nahoda? (-: Zeby isla po cechoslovackach? :naughty:

 

tak v ramci slobody vyberu - tu su moznosti:

 

Vsetky tri su super extra trieda. Sophie ma myslim najmenej typologicky vystihuje, Greta tiez moc nie, ale Juliette celkom ano, aj fakt ze nie je "klasicky krasna", ale skor zaujimava, jedinecna, dramaticka..

 

A este by tu bola jedna, moja oblubena slovenska herecka (od mojich teenagerskych cias) Ingrid Timkova (hrala napr. v Anieloch milosrdenstva), poznate?

 

krokodily_09.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy