Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Barunka, a my sa asi navzajom tiez ulozime:wink2:...

 

ja som bola prave preniest michalku do postielky - spinkala tu pri mne v obyvacke...

 

bolo mi dnes potesenim v takej zostavicke:wink2:...

 

a nejako to tu zvladni:thumb_yello:...

 

sladke snicky...:huglove:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, a my sa asi navzajom tiez ulozime:wink2:...

 

ja som bola prave preniest michalku do postielky - spinkala tu pri mne v obyvacke...

 

bolo mi dnes potesenim v takej zostavicke:wink2:...

 

a nejako to tu zvladni:thumb_yello:...

 

sladke snicky...:huglove:

 

Tak jo.... tak dobrou noc! Děkuju a taky přeju sladké sny.. a hodně energie do zítřka :punk:

 

Ahoj! :huglove:

Link to comment
Share on other sites

ahojte kocky:wink2:...

 

dufam, ze vas dnes neufuklo...tu u nas sa vsetci certi zenia...:mf_rosetinted:...

 

na dnes mi uz padla, pomalicky vyrazam v ustrety vikendu a hodne predlzenemu:naughty:...

 

pekne sa zrelaxujte a nezabudnite na mna:wink2:

 

btw, prave mi tu hra

 

How much do you love me

How much do you care

How much do you need me

When I'm not there

How much do you love me

How much do you care

How much do you miss me

When I'm not there...

:blush-anim-cl:...rozjimam...

Link to comment
Share on other sites

ahojte kocky:wink2:...

 

dufam, ze vas dnes neufuklo...tu u nas sa vsetci certi zenia......

 

na dnes mi uz padla, pomalicky vyrazam v ustrety vikendu a hodne predlzenemu...

 

pekne sa zrelaxujte a nezabudnite na mna

 

btw, prave mi tu hra

 

How much do you love me

How much do you care

How much do you need me

When I'm not there

How much do you love me

How much do you care

How much do you miss me

When I'm not there...

...rozjimam...

 

Tady taky foukalo, ale ne až tak moc, zato byla docela dost zima :boxed::blink: ..

 

a pridavam dnesnu davku optimizmu:wink2:

 

sig44.jpg

 

Co tady my jako budemedělat, mě nějak vůbec nedošlo že jedeš už teďka... o_o

 

Tak si to tam užij!!! :thumb_yello:

 

Jak bysme na tebe mohly zapomenout :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

A len dva tyzdne.

 

Ty tu dneska tak fukalo, ze som sa ani neodvazila ist von. Uz sa to nastastie trochu ukludnilo.

Až tak :shocked: ... Koukám, že na Slovensku to muselo být šílený, tady dneska taky dost foukalo, ale ne tak moc, zato byla dost zima, šla jsem ven v tričku s dlouhým rukávem a na tom ještě svetr :blink: A to jsem předevčírem šla v tričku s krátkým rukávem...

Link to comment
Share on other sites

Až tak :shocked: ... Koukám, že na Slovensku to muselo být šílený, tady dneska taky dost foukalo, ale ne tak moc, zato byla dost zima, šla jsem ven v tričku s dlouhým rukávem a na tom ještě svetr :blink: A to jsem předevčírem šla v tričku s krátkým rukávem...

 

A ja tu sedim zababusena v perine, uplny november, brrrr.

Link to comment
Share on other sites

A ja tu sedim zababusena v perine, uplny november, brrrr.

Hrůza! Vždyť je za 8 dní léto!

Aspoň že mi ten letní pocit navozuje ten hrášek, co teď jím :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

vidim, ze ako SUNSHINE prichadzam prave vcas:wink2:...ved by ste mi tu pomrzli...:naughty:...

 

tak dufam, ze aspon troska tepla prinasam:wink2:

 

inak pekny vecer:thumb_yello:

Hezký večer! :)

Tebe bysme potřebovali tady v ČR a SR, na Ibize už teplo maj.... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

A len dva tyzdne.

 

Ty tu dneska tak fukalo, ze som sa ani neodvazila ist von. Uz sa to nastastie trochu ukludnilo.

 

 

Až tak :shocked: ... Koukám, že na Slovensku to muselo být šílený, tady dneska taky dost foukalo, ale ne tak moc, zato byla dost zima, šla jsem ven v tričku s dlouhým rukávem a na tom ještě svetr :blink: A to jsem předevčírem šla v tričku s krátkým rukávem...

 

tu fuka nonstop...a my byvame na kopci, ktory sa vola veterny...preco asi:shocked:...fakt sa neoplati ani paty vytiahnut z domu...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hrůza! Vždyť je za 8 dní léto!

Aspoň že mi ten letní pocit navozuje ten hrášek, co teď jím :mf_rosetinted:

 

Barunka, robis mi chute:naughty:...mne musi stacit jabko, ktore vyhryzam...ale dnes som sa veeeeeeeelmi napapala...tak travim:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hezký večer! :)

Tebe bysme potřebovali tady v ČR a SR, na Ibize už teplo maj.... :mf_rosetinted:

 

zeby som si to rozmyslela:naughty:...podla meteo.sk hlasia stale taketo "letne" pocko...takze moc optimizmu v najblizsich dnoch asi cakat nemozme...ta perina bude asi fajn riesenie:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

tu fuka nonstop...a my byvame na kopci, ktory sa vola veterny...preco asi:shocked:...fakt sa neoplati ani paty vytiahnut z domu...:mf_rosetinted:

Sila.... :shocked: Taky bydlíme na kopci, ale až TAK větrno tu není... to asi ty paneláky všude :naughty:

Link to comment
Share on other sites

zeby som si to rozmyslela:naughty:...podla meteo.sk hlasia stale taketo "letne" pocko...takze moc optimizmu v najblizsich dnoch asi cakat nemozme...ta perina bude asi fajn riesenie:thumb_yello:

Neeeee :crybaby: .. Achjo :(

Link to comment
Share on other sites

Sila.... :shocked: Taky bydlíme na kopci, ale až TAK větrno tu není... to asi ty paneláky všude :naughty:

 

zasa raz nahodicka:wink2:...mas pravdu, ak mate okolo seba panelaky, vietor nema az taku silu...no my sme na hodne otvorenom priestrannstve...srnky mi chodia az ku terasovym dveram...romantika...:wink2:

 

Barunka a aky bol dnesok?

Link to comment
Share on other sites

Barunka, robis mi chute:naughty:...mne musi stacit jabko, ktore vyhryzam...ale dnes som sa veeeeeeeelmi napapala...tak travim:naughty:

Vidíš, já vůbec :naughty: Byla jsem zase nakupovat (to je hrozný, musím působit jako hroznej shopaholic, ale pravda je, že před nákupem bot jsem nebyla aspoň půl roku si nic koupit (-: ) , takže jsem toho moc nepojedla.. doháním teďka :fisch:

Link to comment
Share on other sites

zasa raz nahodicka:wink2:...mas pravdu, ak mate okolo seba panelaky, vietor nema az taku silu...no my sme na hodne otvorenom priestrannstve...srnky mi chodia az ku terasovym dveram...romantika...:wink2:

 

Barunka a aky bol dnesok?

To se někdo má! :-) Dneska to byla pohodička, vyspala jsem se, nakoupila si, zazpívala si v hodině... (ve středu mě čeká koncert :sneaky2: . Dneska jsem měla zase jednou po dlouhé době pocit, že mi to celkem šlo :) ) a teď jsem zase tady!

 

Co vy?

Link to comment
Share on other sites

Vidíš, já vůbec :naughty: Byla jsem zase nakupovat (to je hrozný, musím působit jako hroznej shopaholic, ale pravda je, že před nákupem bot jsem nebyla aspoň půl roku si nic koupit (-: ) , takže jsem toho moc nepojedla.. doháním teďka :fisch:

 

shopaholic:naughty:...skvele...a co pekne si nakupila...pochval sa:wink2:...

 

my sme boli troska oslavovat - jankine uspesne ukoncenie 4. rocnika...tak preto to plne brusko...no a rano ide na vylet do osvietchimu obzriet koncentracny tabor - bol to jej sen, tak plnime:wink2:...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy