Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To se někdo má! :-) Dneska to byla pohodička, vyspala jsem se, nakoupila si, zazpívala si v hodině... (ve středu mě čeká koncert :sneaky2: . Dneska jsem měla zase jednou po dlouhé době pocit, že mi to celkem šlo :) ) a teď jsem zase tady!

 

Co vy?

 

a zabudla som, dali sme i koncert queenu (teda apson dvd)...pripajam ti link na jeden z klipov, kde je freddie chudsi ako MIKA:shocked:...tak posud sama...

 

edit: mohla by som sem dat i ten link, vsak...:naughty:

 

 

teraz mam cas pre sebe - teda i pre vas...nech zije futbaaaaaaaaaal...:punk:

Link to comment
Share on other sites

To se někdo má! :-) Dneska to byla pohodička, vyspala jsem se, nakoupila si, zazpívala si v hodině... (ve středu mě čeká koncert :sneaky2: . Dneska jsem měla zase jednou po dlouhé době pocit, že mi to celkem šlo :) ) a teď jsem zase tady!

 

Co vy?

 

ahoj:) to ses měla pěkně:D na mě zase měla ráno učitelka blbý kecy v těláku, ale už to nijak neřeším, jsem si zvykla. cestou ze školy jsem si koupila barvu do tiskárny a vytiskla si tu Amélii:) a nechceš mi poradit, co se mám naučit teď? už ji umím:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

shopaholic:naughty:...skvele...a co pekne si nakupila...pochval sa:wink2:...

 

my sme boli troska oslavovat - jankine uspesne ukoncenie 4. rocnika...tak preto to plne brusko...no a rano ide na vylet do osvietchimu obzriet koncentracny tabor - bol to jej sen, tak plnime:wink2:...

 

Černý legíny a žlutý punčochy.... :fisch: Kombinuju k dávno pořízeným, ale kvůli nevhodnému počasí ještě nenošeným šatům. :-) A učebnici do fyziky :roftl:

 

Do Osvětimi... teda o.O Musím říct, že já byla v Mauthausenu, a stačilo mi... :blink:

Link to comment
Share on other sites

ahoj:-)to ses měla pěkně:D na mě zase měla ráno učitelka blbý kecy v těláku, ale už to nijak neřeším, jsem si zvykla. cestou ze školy jsem si koupila barvu do tiskárny a vytiskla si tu Amélii:) a nechceš mi poradit, co se mám naučit teď? už ji umím:thumb_yello:

:shocked: Prosím... ty už umíš Amelii :shocked: :shocked: Co? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Černý legíny a žlutý punčochy.... :fisch: Kombinuju k dávno pořízeným, ale kvůli nevhodnému počasí ještě nenošeným šatům. :-) A učebnici do fyziky :roftl:

 

Do Osvětimi... teda o.O Musím říct, že já byla v Mauthausenu, a stačilo mi... :blink:

 

Barunka, to ta najblizsie ani nespozname...:wink2:...ale posobi to stylovo:thumb_yello:

 

tak ja zrovna na tieto utrpenia nie som...:mf_rosetinted:...

Link to comment
Share on other sites

Vierka, ty co tu robis?? Uzaj sa bez venovat rodine!! Futbal nefutbal, je osudom nas zien vzdy byt po boku nasim muzom :roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl:

 

Ja by som na vylet do Osviencimu asi nenabrala odvahu.. Mozno raz.. Je to hrozne same osebe, a ak vas otec bol ako dieta v koncentraku (Bergen Belsen), tak o to hroznejsie. Tak si to "uzite". A poreferujte, trochu..

 

Ako zatial ide dnesny den? Nepriniesol ziadne ocakavane katastrofy?

 

friday13th.jpg

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Prosím... ty už umíš Amelii :shocked: :shocked: Co? :shocked:

 

mělas pravdu, je to jednoduchý:) v té rychlé části ještě ale dělám chyby.

Máš teda ještě ňákej další tip?:thumb_yello: Pokoušela jsem se dnes o toto, ale je to těžký jak prase:naughty:

 

Link to comment
Share on other sites

Vierka, ty co tu robis?? Uzaj sa bez venovat rodine!! Futbal nefutbal, je osudom nas zien vzdy byt po boku nasim muzom

 

hahahaha...ved i vy ste moja rodina:wink2:...a stastie ide zvnutra, ak budem stastna ja, budu stastni i moji najblizsi:thumb_yello:

 

Ja by som na vylet do Osviencimu asi nenabrala odvahu.. Mozno raz.. Je to hrozne same osebe, a ak vas otec bol ako dieta v koncentraku (Bergen Belsen), tak o to hroznejsie. Tak si to "uzite". A poreferujte, trochu..

 

REBEKA, srandujes...mna by tam nedostal nikto - ja som placko...ide s kamoskou...pockaj, tvoj otec bol v koncentraku:shocked:...tak chapem...

 

a poreferujem aspon sprostredkovane...

 

Ako zatial ide dnesny den? Nepriniesol ziadne ocakavane katastrofy?

 

friday13th.jpg

 

vsetko je OK, teda zatial:wink2:...a ty si daj pozor na perinu, aby nahodou nezblkla:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, to ta najblizsie ani nespozname...:wink2:...ale posobi to stylovo:thumb_yello:

 

tak ja zrovna na tieto utrpenia nie som...:mf_rosetinted:...

:) Snad to stylový bude, v mých očích to je. Ale kdoví co v očích ostatních :-D

 

To mi došlo, spíš se divím za ni... :shocked:

Link to comment
Share on other sites

mělas pravdu, je to jednoduchý:) v té rychlé části ještě ale dělám chyby.

Máš teda ještě ňákej další tip?:thumb_yello: Pokoušela jsem se dnes o toto, ale je to těžký jak prase:naughty:

 

To si vážně děláš srandu.... Marťa se to učila několik týdnů a mě samotný by to trvalo asi rok :blink:

Link to comment
Share on other sites

:) Snad to stylový bude, v mých očích to je. Ale kdoví co v očích ostatních :-D

 

To mi došlo, spíš se divím za ni... :shocked:

 

hlavne, aby sa to tebe pacilo:wink2:...ved vieme, ze vsetkym nevyhovies nikdy:wink2:

 

to by si sa divila...1. i 2. svetovu vojnu ma v malicku - total fanda...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

To si vážně děláš srandu.... Marťa se to učila několik týdnů a mě samotný by to trvalo asi rok :blink:

 

Fakt? A mluvíme vůbec o stejné skladbě?:roftl: já mám na mysli Comptine du'n autre ete L'apres. :wink2: (mimochodem, nevíš, co znamená v překladu?)

Samozřejmě ji ještě neumím na výbornou, v tom "refrénu", prostě v té rychlé části, dělám chyby:D

Link to comment
Share on other sites

hlavne, aby sa to tebe pacilo:wink2:...ved vieme, ze vsetkym nevyhovies nikdy:wink2:

 

to by si sa divila...1. i 2. svetovu vojnu ma v malicku - total fanda...:mf_rosetinted:

To je pravda... :wink2:

 

To teda čumím.... :shocked: Dlouhodobý sen jet se podívat do Osvětimi, prostě :blink: :blink: No nic (-:

Link to comment
Share on other sites

Fakt? A mluvíme vůbec o stejné skladbě?:roftl: já mám na mysli Comptine du'n autre ete L'apres. :wink2: (mimochodem, nevíš, co znamená v překladu?)

Samozřejmě ji ještě neumím na výbornou, v tom "refrénu", prostě v té rychlé části, dělám chyby:D

Mluvíme o té stejné :blink: :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Fakt? A mluvíme vůbec o stejné skladbě?:roftl: já mám na mysli Comptine du'n autre ete L'apres. :wink2: (mimochodem, nevíš, co znamená v překladu?)

Samozřejmě ji ještě neumím na výbornou, v tom "refrénu", prostě v té rychlé části, dělám chyby:D

 

 

:shocked:...vidis a ja vobec neviem o com mluvite:naughty:...ale vypocut by som si to vypocula...:punk:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...vidis a ja vobec neviem o com mluvite:naughty:...ale vypocut by som si to vypocula...:punk:

:wub2: Chápeš jak se někdo tohle může naučit za den?

 

Terou, jestli nepujdeš na konzervatoř, tak na tebe budu zlá. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Mluvíme o té stejné :blink: :blink: :blink: :blink:

 

no ono to možná bude tím, že mám abnormálně dlouhý prsty:roftl: Další skladby z Amélie se už ale učit nebudu, ty jsou děsně těžký...třeba já mám nejradši Sur le fil, ale ta je fakt těžká..

Link to comment
Share on other sites

no ono to možná bude tím, že mám abnormálně dlouhý prsty:roftl: Další skladby z Amélie se už ale učit nebudu, ty jsou děsně těžký...třeba já mám nejradši Sur le fil, ale ta je fakt těžká..

Nauč se La Valse D'Amelie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy