Jump to content

Recommended Posts

:wub2: Chápeš jak se někdo tohle může naučit za den?

 

Terou, jestli nepujdeš na konzervatoř, tak na tebe budu zlá. :mf_rosetinted:

 

ale já to ještě tak dobře neumím.. musím počkat přes noc, to se mi uleží v rukách:naughty: a třetí den už to půjde nejlíp.

 

asi těžko se stihnu hrát naučit na klavír za necelej rok, co mi zbývá do podání přihlášky na vysokou, jako ti, kteří hrajou už odmala...:/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale já to ještě tak dobře neumím.. musím počkat přes noc, to se mi uleží v rukách:naughty: a třetí den už to půjde nejlíp.

 

asi těžko se stihnu hrát naučit na klavír za necelej rok, co mi zbývá do podání přihlášky na vysokou, jako ti, kteří hrajou už odmala...:/

Bla, bla, bla, bla, bla, bla... bla. Bla. Bla. BLA! :sneaky2:

 

Chápeš mě? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

ale já to ještě tak dobře neumím.. musím počkat přes noc, to se mi uleží v rukách:naughty: a třetí den už to půjde nejlíp.

 

asi těžko se stihnu hrát naučit na klavír za necelej rok, co mi zbývá do podání přihlášky na vysokou, jako ti, kteří hrajou už odmala...:/

 

tak bez vyhovoriek...tu mas klavir a pekne cvic:punk:...potom nas budes reprezentovat:wink2:

 

3520104_1_F.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fakt? A mluvíme vůbec o stejné skladbě?:roftl: já mám na mysli Comptine du'n autre ete L'apres. :wink2: (mimochodem, nevíš, co znamená v překladu?)

Samozřejmě ji ještě neumím na výbornou, v tom "refrénu", prostě v té rychlé části, dělám chyby:D

 

Nieco s druhym letom.

Link to comment
Share on other sites

tak bez vyhovoriek...tu mas klavir a pekne cvic:punk:...potom nas budes reprezentovat:wink2:

 

3520104_1_F.jpg

 

krása!:wub2: po takovým toužím...:thumb_yello: Snad by se mi na něm podařila vymyslet ta hymna, co jsem slíbila pro naše fórum.. Bohužel mě pořád nic nenapadá, asi chcete, aby byla veselá, že? Mě napadají jenom tragický písně, zrovna dnes jsem složila jednu, která by se mohla hrát na pohřech:blink: :P

Link to comment
Share on other sites

krása!:wub2: po takovým toužím...:thumb_yello: Snad by se mi na něm podařila vymyslet ta hymna, co jsem slíbila pro naše fórum.. Bohužel mě pořád nic nenapadá, asi chcete, aby byla veselá, že? Mě napadají jenom tragický písně, zrovna dnes jsem složila jednu, která by se mohla hrát na pohřech:blink: :P

 

ja mam rada i smutne skladby...:wink2:...tak sa kludne mozes opat pochvalit:punk:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...vidis a ja vobec neviem o com mluvite:naughty:...ale vypocut by som si to vypocula...:punk:

 

Je to velmi pekna skladba z velmi pekneho filmu, prave ju pocuvam.

Predtym som asi 4x za sebou pocuvala tu Terezkynu melancholicku, neviem sa jej nabazit.

Link to comment
Share on other sites

Je to velmi pekna skladba z velmi pekneho filmu, prave ju pocuvam.

Predtym som asi 4x za sebou pocuvala tu Terezkynu melancholicku, neviem sa jej nabazit.

 

uz som mala tu cest...:wink2:...Barunka mi postla link...tak nam tu vyhraval nestandardny druh hudby...

 

to mi hovor, i mne neskutocne sadla:blush-anim-cl:...zvycajne si ju davam na repeat...

Link to comment
Share on other sites

Je to velmi pekna skladba z velmi pekneho filmu, prave ju pocuvam.

Predtym som asi 4x za sebou pocuvala tu Terezkynu melancholicku, neviem sa jej nabazit.

 

Vážně? *nadšený smajlík* Já fakt úplně koukám, doma mě nikdo ani nepochválí a tady vždycky sklidím takovej úspěch:D:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Vážně? *nadšený smajlík* Já fakt úplně koukám, doma mě nikdo ani nepochválí a tady vždycky sklidím takovej úspěch:D:wub2:

 

z toho si nic nerob...i ja som bola na tom rovnako:wink2:...ale nie v oblasti hudby...tak vseobecne...asi plati - co je doma sa nerata...:mf_rosetinted:

kazdopadne sa tejto teorii vyhybam...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

z toho si nic nerob...i ja som bola na tom rovnako:wink2:...ale nie v oblasti hudby...tak vseobecne...asi plati - co je doma sa nerata...:mf_rosetinted:

kazdopadne sa tejto teorii vyhybam...:wink2:

 

možná je to někdy i lepší, vy mě tu vždycky přechválíte a já ještě zpychnu:blush-anim-cl: Ale nesmírně si toho vážím:wub:

Link to comment
Share on other sites

asi těžko se stihnu hrát naučit na klavír za necelej rok, co mi zbývá do podání přihlášky na vysokou, jako ti, kteří hrajou už odmala...:/

 

Oni len driluju, ale ty mas, zda sa, ten talent!

Link to comment
Share on other sites

Oni len driluju, ale ty mas, zda sa, ten talent!

 

:D

 

možná bychom se mohly bavit o něčem jiným, než o mně, stydím se:blush-anim-cl: Nejspíš jsme dokonce odlákaly Barču, kam se poděla?:blink:

Link to comment
Share on other sites

možná je to někdy i lepší, vy mě tu vždycky přechválíte a já ještě zpychnu:blush-anim-cl: Ale nesmírně si toho vážím:wub:

Ticho :) Ty prostě talent máš a hotovo. :)

Link to comment
Share on other sites

krása!:wub2: po takovým toužím...:thumb_yello: Snad by se mi na něm podařila vymyslet ta hymna, co jsem slíbila pro naše fórum.. Bohužel mě pořád nic nenapadá, asi chcete, aby byla veselá, že? Mě napadají jenom tragický písně, zrovna dnes jsem složila jednu, která by se mohla hrát na pohřech:blink: :P

 

Ja milujem tragicke piesne! :mf_lustslow::cool: Nemohla by si ju prosim ta poslat Vierke, aby mi ju poslala? Je to trochu divne, Terezka, nerada to priznavam, ale pomaly sa stavam tvojim fanusikom :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

:D

 

možná bychom se mohly bavit o něčem jiným, než o mně, stydím se:blush-anim-cl: Nejspíš jsme dokonce odlákaly Barču, kam se poděla?:blink:

Tady jsem.... (-: Volala jsem s kámoškou. Nevíme kam máme zítra jít. Je to složitý... :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Ja milujem tragicke piesne! :mf_lustslow::cool: Nemohla by si ju prosim ta poslat Vierke, aby mi ju poslala? Je to trochu divne, Terezka, nerada to priznavam, ale pomaly sa stavam tvojim fanusikom :blush-anim-cl:

Uděláme TFC!

Link to comment
Share on other sites

Vážně? *nadšený smajlík* Já fakt úplně koukám, doma mě nikdo ani nepochválí a tady vždycky sklidím takovej úspěch:D:wub2:

 

A ja som vacsinou dost odmerana, ale tu sa to neda: je to fakt dojemne, vzdy si pritom tak macham rukami vo vzduchu a tak. No, dost bolo. V skratke: podla mojho nazoru mas ten talent, odporucam nieco s tym robit. (zevraj ja mam muzsky styl pisania?? :naughty:)

Link to comment
Share on other sites

Ja milujem tragicke piesne! :mf_lustslow::cool: Nemohla by si ju prosim ta poslat Vierke, aby mi ju poslala? Je to trochu divne, Terezka, nerada to priznavam, ale pomaly sa stavam tvojim fanusikom :blush-anim-cl:

 

dobře, speciálně pro tebe ji nahraju:wink2: ještě musím domyslet konec, ale snad zítra už bude hotová:D

jo to pro mě čest!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

A ja som vacsinou dost odmerana, ale tu sa to neda: je to fakt dojemne, vzdy si pritom tak macham rukami vo vzduchu a tak. No, dost bolo. V skratke: podla mojho nazoru mas ten talent, odporucam nieco s tym robit. (zevraj ja mam muzsky styl pisania?? :naughty:)

 

:wink2:...vidis, nieco si sa tu predsa naucila:thumb_yello:...kludne pokracuj, myslim, ze si to kazdy rad precita:wink2:

Link to comment
Share on other sites

A ja som vacsinou dost odmerana, ale tu sa to neda: je to fakt dojemne, vzdy si pritom tak macham rukami vo vzduchu a tak. No, dost bolo. V skratke: podla mojho nazoru mas ten talent, odporucam nieco s tym robit. (zevraj ja mam muzsky styl pisania?? :naughty:)

 

díky za pobavení:roftl:

sice nepoznám tvůj styl psaní, ale je docela legrační:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy