Jump to content

Recommended Posts

V Bratislave? To by bolo super. A ten brat manzela mojej sestry, co pracuje v tych divnych hudobninach, kde som si objednala Rufusa, ten tam ma tiez klavir, historicky. Aj tam by to bolo zrealizovatelne. V Brne nemate krcmu/divne hudobniny s klavirom?

O žádný bohužel nevím... :-( Klavír mám doma já :roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

V Bratislave? To by bolo super. A ten brat manzela mojej sestry, co pracuje v tych divnych hudobninach, kde som si objednala Rufusa, ten tam ma tiez klavir, historicky. Aj tam by to bolo zrealizovatelne. V Brne nemate krcmu/divne hudobniny s klavirom?

 

počkat to nemyslíte vážně, že ne?:boxed: já bych asi nezvládla hrát před lidma

 

O žádný bohužel nevím... :-( Klavír mám doma já :roftl:

 

já myslela, že jen klávesy?

Link to comment
Share on other sites

počkat to nemyslíte vážně, že ne?:boxed: já bych asi nezvládla hrát před lidma

 

 

 

já myslela, že jen klávesy?

 

Ale zvládla!!! :-)

 

Nojo, klávesy. (-: Já tomu říkám klavír :roftl:

Link to comment
Share on other sites

krasny vecer vam zelam kocky:wink2:

 

tak ako ste to dnes zvladli?...dufam, ze bez ujmy...:wink2:

 

 

btw, na markize je ten film "Laska z nebies" s Markom Ruffalom:mf_rosetinted:...len neviem, ci chytite markizu...

 

Ahoj! :wink2:

 

Jasně, že chytáme markízu...:punk:

 

Dnešek jsem tak strašně prolenošila až se za sebe stydím :fisch: Ale bylo to příjemný, pokec s kámoškou a spánek... :)

 

Co ty?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj! :wink2:

 

Jasně, že chytáme markízu...:punk:

 

Dnešek jsem tak strašně prolenošila až se za sebe stydím :fisch: Ale bylo to příjemný, pokec s kámoškou a spánek... :)

 

Co ty?

 

a neboli ste po stopach tajuplnych skriniek:naughty:

 

aj ja som dnes len lenosila...padlo mi to vhod...ani paty som z domu nevytiahla...:wink2:

 

a ubehlo mi to velmi rychlo...

Link to comment
Share on other sites

a neboli ste po stopach tajuplnych skriniek:naughty:

 

aj ja som dnes len lenosila...padlo mi to vhod...ani paty som z domu nevytiahla...:wink2:

 

a ubehlo mi to velmi rychlo...

 

Ne ne :wink2: měli jsme jít zítra ale studijní a rodinné povinnosti nám to nedovolily :sneaky2: Chápeš to, já neděli strávím učením fyziky :shocked: Humus!

 

:-) To věřím :thumb_yello: Taky mi to uběhlo hrozně rychle :-)

Link to comment
Share on other sites

Ne ne :wink2: měli jsme jít zítra ale studijní a rodinné povinnosti nám to nedovolily :sneaky2: Chápeš to, já neděli strávím učením fyziky :shocked: Humus!

 

:-) To věřím :thumb_yello: Taky mi to uběhlo hrozně rychle :-)

 

Barunka, este par takychto dni a budes mat viac ako 2 mesiace veget...tak nejako to prezi, aj ked si viem predstavit, ze fyzika v nedelu asi ta naj kombinacia nie je, vsak...budem na teba mysliet, aspon takto ta podporim...

 

ozaj, citala si ten thread o lukovi?...nechapem ako to dokazu rozmazavat na tolkych stranach...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, este par takychto dni a budes mat viac ako 2 mesiace veget...tak nejako to prezi, aj ked si viem predstavit, ze fyzika v nedelu asi ta naj kombinacia nie je, vsak...budem na teba mysliet, aspon takto ta podporim...

 

ozaj, citala si ten thread o lukovi?...nechapem ako to dokazu rozmazavat na tolkych stranach...:mf_rosetinted:

 

Děkuju :wub2: No, pravda je, že ta světlá vidina je, že až budu mít za sebou fyziku, už se nemusím učit NIC! je to poslední zkoušení, teda když nepočítám slohovku, ale na tu se nenaučím, napíšu ji na svoji klasickou dvojku (na jedna neumím, nemám fantazii.... máme na to vždycky dvě vyučovací hodiny a já vždycky jen jednu hodinu z toho strávím ":shocked: sakra jaký si mám vzít téma", sranda no :-) )

 

Nečetla, nečetla, co se tam řeší? o.o

Link to comment
Share on other sites

Děkuju :wub2: No, pravda je, že ta světlá vidina je, že až budu mít za sebou fyziku, už se nemusím učit NIC! je to poslední zkoušení, teda když nepočítám slohovku, ale na tu se nenaučím, napíšu ji na svoji klasickou dvojku (na jedna neumím, nemám fantazii.... máme na to vždycky dvě vyučovací hodiny a já vždycky jen jednu hodinu z toho strávím ":shocked: sakra jaký si mám vzít téma", sranda no :-) )

 

Nečetla, nečetla, co se tam řeší? o.o

 

tak ty odhanacka jehovistov nemas fantaziu - tak potom si uz naozaj neviem predstavit, kto ju ma...slohovky milujem...ked som pisala pisomne maturity - uvahu na temu "RODINA"...tak som ju napisala na 6 A4...a to sa mi zdalo, ze som strucna...:naughty:

 

no, vyzera to, ze luke skoncil s MIKOM ako klavesak a vydal sa svojou vlastnou cestou...nikto nevie pravy dovod, tak to riesia...je to sranda citat to iste stale dookola...:mf_rosetinted:...myslim, ze pocas MIKOVEJ kariery sa jeho "band" - resp. muzikanti zmenia este niekolkokrat...

 

a co ti hovori toto mena JEAN PIERRE BARDA...(ale opatrne, ak to budes hladat na googli, aby si nebola sokovana):naughty:

Link to comment
Share on other sites

tak ty odhanacka jehovistov nemas fantaziu - tak potom si uz naozaj neviem predstavit, kto ju ma...slohovky milujem...ked som pisala pisomne maturity - uvahu na temu "RODINA"...tak som ju napisala na 6 A4...a to sa mi zdalo, ze som strucna...:naughty:

 

no, vyzera to, ze luke skoncil s MIKOM ako klavesak a vydal sa svojou vlastnou cestou...nikto nevie pravy dovod, tak to riesia...je to sranda citat to iste stale dookola...:mf_rosetinted:...myslim, ze pocas MIKOVEJ kariery sa jeho "band" - resp. muzikanti zmenia este niekolkokrat...

 

a co ti hovori toto mena JEAN PIERRE BARDA...(ale opatrne, ak to budes hladat na googli, aby si nebola sokovana):naughty:

 

:naughty: Tyjo...fakt že ne... 6 A4, obdiv!!! já mám problém s tou stránkou a půl co musíme minimálně... prostě často jako téma slohovky máme nějaký citát, který sám o sobě nechápu a teď na to napsat nějakou slohovku je síla... já bych možná i něco vymyslela, ale za tak krátkou dobu ze sebe nic slušnýho nedostanu...

 

Aha o_o ... já si taky myslím, podle mě brzo odejde i ta Saranayde, když hodlá vydat svoje CD, je to přirozený, to si musím přečíst co to tam zase píšou :-)

 

Nic abych pravdu řekla.... proč? :-)

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Tyjo...fakt že ne... 6 A4, obdiv!!! já mám problém s tou stránkou a půl co musíme minimálně... prostě často jako téma slohovky máme nějaký citát, který sám o sobě nechápu a teď na to napsat nějakou slohovku je síla... já bych možná i něco vymyslela, ale za tak krátkou dobu ze sebe nic slušnýho nedostanu...

 

Aha o_o ... já si taky myslím, podle mě brzo odejde i ta Saranayde, když hodlá vydat svoje CD, je to přirozený, to si musím přečíst co to tam zase píšou :-)

 

Nic abych pravdu řekla.... proč? :-)

 

no niektore citaty fakt stoja za to!...a zvlast ich skryty vyznam, ktory by nenasiel ani chuck norris:naughty:...tak pevne verim, ze sa nejako vynajdes...si :thumb_yello:...

 

pravdu mas...iba jadro ostane:blush-anim-cl:

 

dobre sa na nom bavime s jankou - chcela sa prihlasit do jeho FC, ale zatial jej neprisiel potvrdzujuci email:naughty:...asi ju tam nechce - teda cesky FC ma az 1 clena...to je taka funny situacia - ako cele army of lovers:naughty:

Link to comment
Share on other sites

no niektore citaty fakt stoja za to!...a zvlast ich skryty vyznam, ktory by nenasiel ani chuck norris:naughty:...tak pevne verim, ze sa nejako vynajdes...si ...

 

pravdu mas...iba jadro ostane

 

dobre sa na nom bavime s jankou - chcela sa prihlasit do jeho FC, ale zatial jej neprisiel potvrdzujuci email...asi ju tam nechce - teda cesky FC ma az 1 clena...to je taka funny situacia - ako cele army of lovers:naughty:

 

:naughty: Ale co máme pak v tom vidět my... :-D Citáty ve stylu „Vyhoď přítěž, člověče! Hleď, ať je tvůj člun života lehký, opatřený jen tím, co potřebuješ.“, což bylo jedno z témat loňských, mě přijdou nesmírně vtipné :-D Co na to má jako člověk vymyslet... :blink:

 

přesně... a doufáme že to co nejdýl :wub2:

 

:naughty: Začala jsem si o něm číst na wikipedii, vypadá docela legračně, v čem je jinak tak zábavnej? :)

Link to comment
Share on other sites

krasny vecer vam zelam kocky:wink2:

 

tak ako ste to dnes zvladli?...dufam, ze bez ujmy...:wink2:

 

 

btw, na markize je ten film "Laska z nebies" s Markom Ruffalom:mf_rosetinted:...len neviem, ci chytite markizu...

 

taky přeju krásný večer:)

 

výborně, akorát mě bolí záda po celodenním vysedávání u kláves:D

 

i kdybych ji chytala, tak stejně bych šla radši sem, na fórum:wink2:

Link to comment
Share on other sites

taky přeju krásný večer:)

 

výborně, akorát mě bolí záda po celodenním vysedávání u kláves:D

 

i kdybych ji chytala, tak stejně bych šla radši sem, na fórum:wink2:

Tak se mi to líbí! :punk::naughty: Ahoj Terou :-)

Klavíristko.... :wink2: Tak co ses naučila?

Link to comment
Share on other sites

Ale co máme pak v tom vidět my... :-D Citáty ve stylu „Vyhoď přítěž, člověče! Hleď, ať je tvůj člun života lehký, opatřený jen tím, co potřebuješ.“, což bylo jedno z témat loňských, mě přijdou nesmírně vtipné Co na to má jako člověk vymyslet...

 

přesně... a doufáme že to co nejdýl :wub2:

 

:naughty: Začala jsem si o něm číst na wikipedii, vypadá docela legračně, v čem je jinak tak zábavnej? :)

 

to znie fajn - v tom zmysle zijem zivot:thumb_yello:...a vychadza to...zahod starosti a prehodnot priority:mf_rosetinted:...jednoduche a pravdive...

 

inak si to uz ani predstavit neviem:wink2:...

 

no to je to funny - je uplne ujety...cely jeho look...jednoducho je pre nas momentalne tema na odlahcenie..."BARDA" je in...

nieco na styl chucka...

 

mas i ty niekoho takeho, kto v tebe evokuje tieto pocity:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy