Jump to content

Recommended Posts

To jo.... :-)

 

:naughty: Ale vím co, ty se tam prostě přihlásíš a hotovo no, já vím! :wink2:

 

tak si poříď nový model :mf_rosetinted: Asi se začínají rozkládat nebo co :naughty:

 

to je hrozný s tebou:bleh: opravdu ráda bych chodila na takovou školu, ale radši se tam ani hlásit nebudu, protože tak dobrá nejsem a mám málo let praxe. co let, měsíců!:roftl: takže je to snad jasný, že nemám šanci se tam dostat. na přijímačkách by se mi pěkně vysmáli, kdybych tam přišla s tím, co hraju:bleh:

 

nene, tyto jsou spolehlivé...navíc mi to říkají i mé věštecké schopnosti. takže to si mám podle tebe vyměnit i hlavu?:P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je pravda:)

 

nejsem se svým dílem spokojená, pořád tomu něco chybí..ale snad jednou složím veledílo, a to daruju vám!:thumb_yello:

A až ti za něj dají grammy za klasickou hudbu, tak se můžeme chlubit, že to dílo je věnovaný nám! oooo :mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

takze svadobne zvony budu vyzvanat:wink2:...to sa mas na co tesit ako vidim...a pojdes za prvu druzicku?

 

nee, nepůjdu, ona má sestřenice ještě malý sestřičky, takže asi ty půjdou za družičky:) ale nevím, co si mám pořídit za šaty, to bude docela problém..

Link to comment
Share on other sites

Právě, jenže děsivým faktem je, že ten klip je nejdřív z let 90. ne-li později :boxed::blink: ... Hodně velká děsivost!!

 

:roftl: Je to možný, jinak by je nikdo nepropagoval :naughty:

 

uplne strategicky tah...:mf_rosetinted:...lepsie si svoju hudobnu karieru ani zabezpecit nemohli, vsak...len dufam, ze sa nedostali za hranice, lebo potom si o nas svet naozaj mysli, ze visime na lianach a ucime sa chodit vzpriamene...

Link to comment
Share on other sites

to je hrozný s tebou opravdu ráda bych chodila na takovou školu, ale radši se tam ani hlásit nebudu, protože tak dobrá nejsem a mám málo let praxe. co let, měsíců! takže je to snad jasný, že nemám šanci se tam dostat. na přijímačkách by se mi pěkně vysmáli, kdybych tam přišla s tím, co hraju

 

nene, tyto jsou spolehlivé...navíc mi to říkají i mé věštecké schopnosti. takže to si mám podle tebe vyměnit i hlavu?:P

 

jóóóóó jasně! Prosimtě, s tvým tempem skladba denně ještě předběhneš všechny ostatní :blink: A já si pak u tebe budu platit hodiny :roftl: Dostanu kamarádskou slevu? :fisch::roftl:

 

Ne.... jen VMC :mf_rosetinted: (věštící mozkové centrum :naughty: )

Link to comment
Share on other sites

A až ti za něj dají grammy za klasickou hudbu, tak se můžeme chlubit, že to dílo je věnovaný nám! oooo :mf_lustslow:

 

však to aj řeknu při děkovné řeči a zamávám vám z pódia:D

Link to comment
Share on other sites

uplne strategicky tah...:mf_rosetinted:...lepsie si svoju hudobnu karieru ani zabezpecit nemohli, vsak...len dufam, ze sa nedostali za hranice, lebo potom si o nas svet naozaj mysli, ze visime na lianach a ucime sa chodit vzpriamene...

:roftl: Já bych řekla, že ti, co o naší zemi ví, si to o nás myslí beztak.... kdesi jsem slyšela, že se dostali do Rakouska :boxed: Už se nedivím, že nás rakušáci nenáší o_o :roftl:

Link to comment
Share on other sites

jóóóóó jasně! Prosimtě, s tvým tempem skladba denně ještě předběhneš všechny ostatní :blink: A já si pak u tebe budu platit hodiny :roftl Dostanu kamarádskou slevu? :fisch: :roftl

 

Ne.... jen VMC :mf_rosetinted(věštící mozkové centrum :naughty: )

 

skladba denně nee, říkáš blbosti:bleh: tu Amélii jsem se naučila tak rychle, protože je fakt lehká, první strana je vlastně stejná jako druhá, akorát se to posune o oktávu nahoru pak. takže se vlastně stačí naučit jednu stranu a máš to:naughty:

budeš to mít zadarmo:wink2:

 

takovou zkratku jsem teda ještě neslyšela:roftl:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Já bych řekla, že ti, co o naší zemi ví, si to o nás myslí beztak.... kdesi jsem slyšela, že se dostali do Rakouska :boxed: Už se nedivím, že nás rakušáci nenáší o_o :roftl:

 

možná nás nesnáši proto, že Eva a Vašek od nich Bílou orchidej převzali!:bleh: to je původně rakouská lidová píseň jsem slyšela

:roftl:

Link to comment
Share on other sites

skladba denně nee, říkáš blbosti:bleh: tu Amélii jsem se naučila tak rychle, protože je fakt lehká, první strana je vlastně stejná jako druhá, akorát se to posune o oktávu nahoru pak. takže se vlastně stačí naučit jednu stranu a máš to

budeš to mít zadarmo

 

takovou zkratku jsem teda ještě neslyšela

 

Beztak jsi strašně šikovná :-)

 

Zadara :shocked: Oooooo :wub2: To už se těším :naughty: Koukám, že si to zase budu muset nějak odpracovat... :roftl: Mohla bych ti dát hodiny v... :blink: ničem? :-X *lama*

 

:-D To je MOJE speciální zkratka :cool:

Link to comment
Share on other sites

možná nás nesnáši proto, že Eva a Vašek od nich Bílou orchidej převzali!:bleh: to je původně rakouská lidová píseň jsem slyšela

:roftl:

fakt? :lmfao:

 

Tak už se nedivím, že si tolik lidí o rakušácích myslí, že jsou divní :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Beztak jsi strašně šikovná :-)

 

Zadara :shocked: Oooooo :wub2: To už se těším :naughty: Koukám, že si to zase budu muset nějak odpracovat... :roftl: Mohla bych ti dát hodiny v... :blink ničem? :-X *lama*

 

:-D To je MOJE speciální zkratka :cool:

 

kuju..:blush-anim-cl:

 

a co třeba hodiny jazyků? ty ti jdou skvěle:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Klidně :das:

 

Nabízím aj,nj,šj :roftl:

 

potřebovala bych doučko všech těch jazyků..:blush-anim-cl: španělštinu bych si vzala jako dobrovolnej předmět:thumb_yello:

 

mimochodem ty si to o těch rakušácích myslíš taky?:D

Link to comment
Share on other sites

potřebovala bych doučko všech těch jazyků..:blush-anim-cl: španělštinu bych si vzala jako dobrovolnej předmět:thumb_yello:

 

mimochodem ty si to o těch rakušácích myslíš taky?:D

 

Oukej :thumb_yello: Kdykoliv budeš potřebovat, řekni :das:

 

Nene (-: Já si nemyslím nic špatnýho o žádný národnosti, každej je nějakej... záleží to na osobě :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Oukej :thumb_yello: Kdykoliv budeš potřebovat, řekni :das:

 

Nene (-: Já si nemyslím nic špatnýho o žádný národnosti, každej je nějakej... záleží to na osobě :thumb_yello:

 

oukej :das:

 

to jsem ráda:das:

 

už musím jít spát, ségra na mě řve, tak dobrou:das:

:D

Link to comment
Share on other sites

oukej :das:

 

to jsem ráda

 

už musím jít spát, ségra na mě řve, tak dobrou:das:

:D

Oukej :das:

 

Dobrou noc, klavíristko :das:

 

Těším se zítra! :das:

 

Právě jsem ti věnovala svůj 4900. post :das:

Link to comment
Share on other sites

kocky, uz sa mi to krati:mf_rosetinted:...idem sa pustit do balenia...len nic nezabudnut:wink2:

 

CD i DVD je v zakladnej vybave, tak snad to nebude az take zle:punk:

 

opatrujte sa tu...:wink2:

 

a piste a debadte a pocuvajte a zite:thumb_yello:

 

pa...vierka

Link to comment
Share on other sites

kocky, uz sa mi to krati:mf_rosetinted:...idem sa pustit do balenia...len nic nezabudnut:wink2:

 

CD i DVD je v zakladnej vybave, tak snad to nebude az take zle:punk:

 

opatrujte sa tu...:wink2:

 

a piste a debadte a pocuvajte a zite:thumb_yello:

 

pa...vierka

 

Měj se tam krásně!:wink2: a taky se opatruj:wink2: musíš nám pak povědět zážitky z cest:-)

ahoooj!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy