Jump to content

Recommended Posts

Tak, vzhledem k tomu, že sunshine se sbalila a odjela na Los Baleáres, tak si tady na vrátnou zase jednou zahraju já! :punk:

Měla jsem si od ní vzít vrátnickej kurz.... :fisch:

 

Tak nasadíme téma! Jaké je u vás počasí? :roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a samozrejme vas vsetky pekne zdravim...dlho som to teda nevydrzala...:-)

 

je tu krasne teplucko a kopec slniecka...na rozdavanie...pribalim si ho do kufra a donesiem vam plnu naruc :-)

Jé! Ahoj! :)

Tak ses přece jenom nějak dostala na internet? :das:

Doufám, že sluníčko přivezeš, tady je celkem škaredě, léto se blíží, tak přece nebudem nosit mikiny :wink2:

 

A co podnikáte? (-:

Link to comment
Share on other sites

Mila Martinibaby, uzi si svoj den a vsetko najlepsie!

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?p=1544064#post1544064

 

kocky, vidim, ze sa tu oslavuje...tak sa pridavam a dnesnej oslavenkyni martinibaby zelam k cerstvej 17 tke vsetko naj naj naj...splnenie i toho najtajnesieho zelania

 

Ahoooj! Moc a moc vám všem děkuju! :wub2::thumb_yello::huglove::D

Link to comment
Share on other sites

tak že taky zdravím:D a proč nepřišla vzkaz vyřídit osobně?

Vyřídím :) Prý nemá čas.... :blink: Psala jsem jí, ať se ale určitě zkusí někdy přijít mrknout, že to tu žije :naughty: :-)

Link to comment
Share on other sites

Vyřídím :) Prý nemá čas.... :blink: Psala jsem jí, ať se ale určitě zkusí někdy přijít mrknout, že to tu žije :naughty: :-)

 

a co ještě říkala? nějaký nový zprávy o Verči? jsou snad sestřenice, ne?

Link to comment
Share on other sites

a co ještě říkala? nějaký nový zprávy o Verči? jsou snad sestřenice, ne?

Vůbec neříkala, ale napsala jsem jí právě jestli o ní neví.... jakože by vědět asi měla.... tak uvidíme (-:

Link to comment
Share on other sites

Spominali sme tie zaujimave tricka..

 

258122246v14_240x240_Front_Color-NavyWhite.jpg

:roftl: !!! :roftl: Tak teďka nevím ,jestli jsem to sem psala nebo ne, ale ve Vídni jsme viděli takový, kde bylo "jsem schizofrenik" napsaný vepředu a "Já taky" vzadu.... náhoda, či se to vztahuje k tomu? :shocked: Já už jsem úplně mimo.... to ta škola :blink: Už jen zítra.... už jen zítra :boxed: .

Link to comment
Share on other sites

:roftl: !!! :roftl: Tak teďka nevím ,jestli jsem to sem psala nebo ne, ale ve Vídni jsme viděli takový, kde bylo "jsem schizofrenik" napsaný vepředu a "Já taky" vzadu.... náhoda, či se to vztahuje k tomu? :shocked: Já už jsem úplně mimo.... to ta škola :blink: Už jen zítra.... už jen zítra :boxed: .

 

Veru, uz si to tu spominala, a prave to ma inspirovalo.

 

Nic si z toho nerob, ani ja si nikdy nepamatam, co som kde pisala, a ci vobec.

 

A co bude pozajtra? Vydavas sa na jednu z tvojich dobrodruznych ciest? Aj ja by som take nieco potrebovala, uz mi hrabe z tejto roboty v tejto zacarovanej vezi.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Veru, uz si to tu spominala, a prave to ma inspirovalo.

 

Nic si z toho nerob, ani ja si nikdy nepamatam, co som kde pisala, a ci vobec.

 

A co bude pozajtra? Vydavas sa na jednu z tvojich dobrodruznych ciest? Aj ja by som take nieco potrebovala, uz mi hrabe z tejto roboty v tejto zacarovanej vezi.. :cool:

 

:naughty: Tak aspoň že nejsem sama :-)

 

Ještě ne, to až 5. července, ale v pátek už bude klid od veškerýho zkoušení - snad :) .... Nedivím se ti....ale ty máš brzo Amsterdam :wink2:

Link to comment
Share on other sites

halo, haloooo kocky...ako vidim, pocko u nas doma sa moc nechce umudrit...leto ma vsak este par dni cas, tak snad nesklame...

tu sa na teplo teda nestazujem...ale slnecnik to isti...inak by som bola asi susienka...

no a strasne rychlo mi to uteka...to bude asi tou rutinou...

opatrujte sa...

 

p.s.: MIKA mi tu hra aspon v sluchatkach a na dvd-cku...takze to vlastne az take zle nie je...:-)

Link to comment
Share on other sites

halo, haloooo kocky...ako vidim, pocko u nas doma sa moc nechce umudrit...leto ma vsak este par dni cas, tak snad nesklame...

tu sa na teplo teda nestazujem...ale slnecnik to isti...inak by som bola asi susienka...

no a strasne rychlo mi to uteka...to bude asi tou rutinou...

opatrujte sa...

 

p.s.: MIKA mi tu hra aspon v sluchatkach a na dvd-cku...takze to vlastne az take zle nie je...:-)

 

Ahoj! :wink2:

 

tak tady u nás je dneska krásně, sluníčko svítí a já mám náladu pod psa, po hodně dlouhé době můžu zase jednou říct, že se cítím mizerně.

Tak aspoň že ty se máš fajn, taky bych brala válení na pláži s Mikou ve sluchátkách :wub2: Brzy se tady zase setkáme (-:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy