Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahoj! :wink2:

 

tak tady u nás je dneska krásně, sluníčko svítí a já mám náladu pod psa, po hodně dlouhé době můžu zase jednou říct, že se cítím mizerně.

Tak aspoň že ty se máš fajn, taky bych brala válení na pláži s Mikou ve sluchátkách :wub2: Brzy se tady zase setkáme (-:

 

Barunka, ahoj :-)...dufam, ze dnesok sa uz nesie v lepsom duchu...niektore dni su krajsie ako dni ostatne...ale i tie menej musime nejako "prezit"...

tu to leti ako voda...lenosenie mi inak dava hodne zabrat...btw, vo vode som este nebola...ani pri mori...nechce sa mi...lezime pri bazene, a skusam vsetky mozne drinky...na tom slnku je to sila ;-)...

strava je tu uplne uplne bozska...zopar kil si asi donesiem...

no a s MIKOM je v sluchatkach je sranda...

a sranda je, ze som sa tu stretla so spoluziackou zo strednej...svet je naozaj maly...tak spolu troska spominame...

 

a REBEKA, ked budes rozmyslat nad vyberom buducej dovolenky, kludne do uzsieho vyberu mozes zaradit aj IBIZU...myslim, ze by to bola i pre teba spravna volba...

 

p.s.:...kocky, a dnes som nas thread skor nenasla...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ahoj :-)...dufam, ze dnesok sa uz nesie v lepsom duchu...niektore dni su krajsie ako dni ostatne...ale i tie menej musime nejako "prezit"...

tu to leti ako voda...lenosenie mi inak dava hodne zabrat...btw, vo vode som este nebola...ani pri mori...nechce sa mi...lezime pri bazene, a skusam vsetky mozne drinky...na tom slnku je to sila ;-)...

strava je tu uplne uplne bozska...zopar kil si asi donesiem...

no a s MIKOM je v sluchatkach je sranda...

a sranda je, ze som sa tu stretla so spoluziackou zo strednej...svet je naozaj maly...tak spolu troska spominame...

 

a REBEKA, ked budes rozmyslat nad vyberom buducej dovolenky, kludne do uzsieho vyberu mozes zaradit aj IBIZU...myslim, ze by to bola i pre teba spravna volba...

 

p.s.:...kocky, a dnes som nas thread skor nenasla...

 

To je pohodička, co? :) .. Já už mám taky klid, už nic dělat nebudu :punk:

Spolužačka ze střední? Tak to je opravdu síla a to jste se od střední neviděly? Náhoda je blbec :)

 

Jakto? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ahoj :-)...dufam, ze dnesok sa uz nesie v lepsom duchu...niektore dni su krajsie ako dni ostatne...ale i tie menej musime nejako "prezit"...

tu to leti ako voda...lenosenie mi inak dava hodne zabrat...btw, vo vode som este nebola...ani pri mori...nechce sa mi...lezime pri bazene, a skusam vsetky mozne drinky...na tom slnku je to sila ;-)...

strava je tu uplne uplne bozska...zopar kil si asi donesiem...

no a s MIKOM je v sluchatkach je sranda...

a sranda je, ze som sa tu stretla so spoluziackou zo strednej...svet je naozaj maly...tak spolu troska spominame...

 

a REBEKA, ked budes rozmyslat nad vyberom buducej dovolenky, kludne do uzsieho vyberu mozes zaradit aj IBIZU...myslim, ze by to bola i pre teba spravna volba...

 

p.s.:...kocky, a dnes som nas thread skor nenasla...

 

Ahoj Vierka! Posielam slnecne stredoeuropske pozdravy na slnecnu Ibizu! Raz by som sa tam isla pozriet, rozhodne mam Ibizu na zozname mojich cestovatelskych cielov. To musi byt bajecne opijat sa pestrofarebnymi napojmi niekde pod slnecnikom. Uz si aj vdaka tomu vyviedla nieco zabavne? Ako napr. pokus o chodenie po vode a la Jezis? :naughty: Vidis, ja som triezva, a ake zabavne napady mam. Ja som bola vcera vecer s mojou susedou oslavit letny slnovrat v jednom miestnom gay bare, celkom bola sranda, vypila som 3 citrus fernety s kofolou, co je pre mna atypicke, pretoze vacsinou pijem cervene vino. Ale moj organizmus to znasal velmi dobre, mozno bol dokonca rad, mozno sa potesil zmene :naughty: Tak, a teraz sa nam zacnu skracovat dni. Vcera bol najdlhsi den v roku, to bola sila, o desiatej vecer este nebola uplna tma :shocked: Takze praci cest, majte sa!

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Vierka! Posielam slnecne stredoeuropske pozdravy na slnecnu Ibizu! Raz by som sa tam isla pozriet, rozhodne mam Ibizu na zozname mojich cestovatelskych cielov. To musi byt bajecne opijat sa pestrofarebnymi napojmi niekde pod slnecnikom. Uz si aj vdaka tomu vyviedla nieco zabavne? Ako napr. pokus o chodenie po vode a la Jezis? :naughty: Vidis, ja som triezva, a ake zabavne napady mam. Ja som bola vcera vecer s mojou susedou oslavit letny slnovrat v jednom miestnom gay bare, celkom bola sranda, vypila som 3 citrus fernety s kofolou, co je pre mna atypicke, pretoze vacsinou pijem cervene vino. Ale moj organizmus to znasal velmi dobre, mozno bol dokonca rad, mozno sa potesil zmene :naughty: Tak, a teraz sa nam zacnu skracovat dni. Vcera bol najdlhsi den v roku, to bola sila, o desiatej vecer este nebola uplna tma :shocked: Takze praci cest, majte sa!

A co teprv jaké veselé nápady musíš mít jako opilá!:roftl:

No jo.... ono včera začlo léto :shocked: Aspoň to tak venku vypadá! :-) .... U mě ne, mám strašnej kašel a rýmu, vůbec nechápu, jak se mi to mohlo podařit :thumbdown: Sice je zítra pondělí, ale už se na něj nemůžu dočkat..... třeba se tím pondělkem přeruší série špatných dní tohoto týdne :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

A co teprv jaké veselé nápady musíš mít jako opilá!:roftl:

No jo.... ono včera začlo léto :shocked: Aspoň to tak venku vypadá! :-) .... U mě ne, mám strašnej kašel a rýmu, vůbec nechápu, jak se mi to mohlo podařit :thumbdown: Sice je zítra pondělí, ale už se na něj nemůžu dočkat..... třeba se tím pondělkem přeruší série špatných dní tohoto týdne :sneaky2:

 

Brrr, to je neprijemne byt chora v takomto krasnom pocasi :thumbdown:

Este nieco okrem choroby ta trapi? A preco sa tak tesis na ten pondelok? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Brrr, to je neprijemne byt chora v takomto krasnom pocasi :thumbdown:

Este nieco okrem choroby ta trapi? A preco sa tak tesis na ten pondelok? :shocked:

To jo :shocked: A k tomu se musím ještě na zítřek učit 20 stránek češtiny... ale je mi tak zle, že mám největší chuť se na to vykašlat.... tak bych měla 3 z češtiny .. no a co :wink2: Ale ještě to zkusím... :mf_rosetinted:

Protože v tomhle týdnu se mi strašně nedařilo, mám pocit že každý den byla alespoň jedna blbá zpráva a začalo to myslím v pondělí.... tak doufám,že když bude nový týden, tak už to třeba přestane :fisch:

Link to comment
Share on other sites

ahojte kocky...hlasi sa vam cernoch spod slnecnika...teda, ten slnecnik moze byt...no a o tom cernochovi mozem polemizovat...belsi uz asi nepride domov nikto...jednoducho odrazam slnko...vidim, ze sa tu deju usame news - Barunku v tejto horucave trapi choroba a REBEKA, ty si uzivas s fernetom...mozno preto si zdrava :)...mne sa to tu uz fakt krati, v piatok sa uz snad budem realizovat doma...

 

a Barunka, co ta cestina, to vas este trapia, este nemate koniec...ved mam pocit, ze tento tyzden je posledny...alebo sa mylim...

 

kocky a vy vlastne buduci tyzden vyrazate do sveta...zvlast ten amsterdam bude pre mna tazke rozdychat...

Link to comment
Share on other sites

To je pohodička, co? :) .. Já už mám taky klid, už nic dělat nebudu :punk:

Spolužačka ze střední? Tak to je opravdu síla a to jste se od střední neviděly? Náhoda je blbec :)

 

Jakto? :shocked:

 

svet je maly, naozaj...bol to sok, ked sme sa stretli na letisko...ale prijemny...tak vecer testujeme drinky spolocne...:-)

manzelia sa venuju detom...nech si ich uziju...

 

no, jednoducho kvoli tej spouste postov, ktore tu kazdym dnom pribudaju...:-)...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Vierka! Posielam slnecne stredoeuropske pozdravy na slnecnu Ibizu! Raz by som sa tam isla pozriet, rozhodne mam Ibizu na zozname mojich cestovatelskych cielov. To musi byt bajecne opijat sa pestrofarebnymi napojmi niekde pod slnecnikom. Uz si aj vdaka tomu vyviedla nieco zabavne? Ako napr. pokus o chodenie po vode a la Jezis? :naughty: Vidis, ja som triezva, a ake zabavne napady mam. Ja som bola vcera vecer s mojou susedou oslavit letny slnovrat v jednom miestnom gay bare, celkom bola sranda, vypila som 3 citrus fernety s kofolou, co je pre mna atypicke, pretoze vacsinou pijem cervene vino. Ale moj organizmus to znasal velmi dobre, mozno bol dokonca rad, mozno sa potesil zmene :naughty: Tak, a teraz sa nam zacnu skracovat dni. Vcera bol najdlhsi den v roku, to bola sila, o desiatej vecer este nebola uplna tma :shocked: Takze praci cest, majte sa!

 

REBEKA, dorazili :-)...uz je tu teplejsie...:-)...to chodenie po vode ma este nenapadlo...dobry typ - zajtra chcem ist konecne pozriet ku moru, tak mozem vyskusat :-)...

zmena je zivot - potvrdzujem...prezivaj a ozivam...farby su uplne vsade...:-)

 

p.s.: kocky sok pre mna - dovolenka konci a ja som docitavam prvu knihu...to sa mi este nestalo...

Link to comment
Share on other sites

svet je maly, naozaj...bol to sok, ked sme sa stretli na letisko...ale prijemny...tak vecer testujeme drinky spolocne...:-)

manzelia sa venuju detom...nech si ich uziju...

 

no, jednoducho kvoli tej spouste postov, ktore tu kazdym dnom pribudaju...:-)...

Tomu se říká dovolená! :naughty::thumb_yello:

 

Tyjo, to já zásadně nehledám, to se musí jít přes user cp :punk:

Link to comment
Share on other sites

p.s.: kocky sok pre mna - dovolenka konci a ja som docitavam prvu knihu...to sa mi este nestalo...

 

Komu by se chtělo číst na Ibize.... :wink2: Ještě když je tam příjemná spoelčnost (-:

Link to comment
Share on other sites

ahojte kocky...hlasi sa vam cernoch spod slnecnika...teda, ten slnecnik moze byt...no a o tom cernochovi mozem polemizovat...belsi uz asi nepride domov nikto...jednoducho odrazam slnko...vidim, ze sa tu deju usame news - Barunku v tejto horucave trapi choroba a REBEKA, ty si uzivas s fernetom...mozno preto si zdrava :)...mne sa to tu uz fakt krati, v piatok sa uz snad budem realizovat doma...

 

a Barunka, co ta cestina, to vas este trapia, este nemate koniec...ved mam pocit, ze tento tyzden je posledny...alebo sa mylim...

 

kocky a vy vlastne buduci tyzden vyrazate do sveta...zvlast ten amsterdam bude pre mna tazke rozdychat...

 

:naughty: No co, tak nač být opálený... kazí to kůži (-;

Žebych taky začlas fernetem :das::roftl: ?

 

Naštěstí je poslední. Češtinu jsem nakonec nepsala.... což mě naštvalo.... na to si budu muset postěžovat asi jindy, teď bych nepoužila mnoho slušných výrazů :-) -.-

Link to comment
Share on other sites

Žebych taky začlas fernetem :das::roftl: ?

 

 

Barunka, vidim, ze zacinas chapat ako na tie vsetky neduhy :-)...

 

cerva treba vypalit...hahaha...a zvlast na priamom slnku...to ide poto hodne hodne rychlo...

 

dnes uz balime...ubehlo to fakt rychlo...odchadzame az vecer a celu noc budeme cestovat...nic moc, pridem zajtra domov tak o 6 rano a fakt oddychnuta...esteze bude vikend...

 

neviem a vy mate zajtra vysvedcko?...to budu asi zurky, vsak...tak potom dbaj na slusne vychovanie - to je taka nasa fakt humorna fraza...zvlast, ked sa vacsina vratila domov po styroch...

 

neboj, user cp mi je znamy, ale ja takto aspon prebehnem, ktore thready su ako zive...no a dnes som sa sem musela troska predrat cez pavucinky...:-)

 

kocky, kedze mate i vy horuco, tak slnecne pozdravy teraz neprikladam...ale posielam vam aspon vela vela energie a pohodicky...a harmonie...tej vnutornej...a uz sa tesim DOMOV...

 

pa.........

Link to comment
Share on other sites

Ahojte devy!

 

V prvom rade vitam doma Vierku! :welcomeani: Bud rada, ze si bola tuto noc este na Ibize, my sme tu mali taku burku, ze som sa skoro bala (-: Aj na Morave ste mali burku?

 

Hura, v sobotu idem do Brna (teda aspon si to myslim) a stretnem sa tam s Barunkou a Martinkou :yay: Kto sa este prida?

 

Inac, Barush, chcem byt o tej jednej, ked to zacne, na Namesti slobody, ma tam byt Pavel Vitek (mozno aj jeho manzel?) a bohynavie kto este, a ten pochod samotny sa ma zacat o druhej a trvat do stvrtej.

 

Detaily o mojej ceste este neviem, to sa este utrasie.. Dam ti, Barunka vediet, ked sa rozhodnem, ze kedy a ako idem.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte devy!

 

V prvom rade vitam doma Vierku! :welcomeani: Bud rada, ze si bola tuto noc este na Ibize, my sme tu mali taku burku, ze som sa skoro bala (-: Aj na Morave ste mali burku?

 

Hura, v sobotu idem do Brna (teda aspon si to myslim) a stretnem sa tam s Barunkou a Martinkou :yay: Kto sa este prida?

 

Inac, Barush, chcem byt o tej jednej, ked to zacne, na Namesti slobody, ma tam byt Pavel Vitek (mozno aj jeho manzel?) a bohynavie kto este, a ten pochod samotny sa ma zacat o druhej a trvat do stvrtej.

 

Detaily o mojej ceste este neviem, to sa este utrasie.. Dam ti, Barunka vediet, ked sa rozhodnem, ze kedy a ako idem.

 

Bouřka u nás byla včera večer, dost silná, blesky lítaly jeden za druhým O.o

 

Ne, ty si to nemyslíš, ty to víš :mf_rosetinted::naughty: A na detaily budu čekat, vša času je ještě dost :-) Akorát to vypadá, že si asi budeš muset přivstat :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vidim, ze zacinas chapat ako na tie vsetky neduhy :-)...

 

cerva treba vypalit...hahaha...a zvlast na priamom slnku...to ide poto hodne hodne rychlo...

 

dnes uz balime...ubehlo to fakt rychlo...odchadzame az vecer a celu noc budeme cestovat...nic moc, pridem zajtra domov tak o 6 rano a fakt oddychnuta...esteze bude vikend...

 

neviem a vy mate zajtra vysvedcko?...to budu asi zurky, vsak...tak potom dbaj na slusne vychovanie - to je taka nasa fakt humorna fraza...zvlast, ked sa vacsina vratila domov po styroch...

 

neboj, user cp mi je znamy, ale ja takto aspon prebehnem, ktore thready su ako zive...no a dnes som sa sem musela troska predrat cez pavucinky...:-)

 

kocky, kedze mate i vy horuco, tak slnecne pozdravy teraz neprikladam...ale posielam vam aspon vela vela energie a pohodicky...a harmonie...tej vnutornej...a uz sa tesim DOMOV...

 

pa.........

 

Ta pocestovní horečka je vždycky síla, ale to ty zvládneš.... :wink2: V pondělí už jdeš do práce? Můj táta se ze Španělska vrací v neděli večer a zapoměl si vzít na pondělí dovolenou, tak se asi hodí marod :D

 

Jojo, zítra je vysvědčení. :boxed: Chystá se třídní akce - oslava, ale narozenin, lidí, kteří mají narozeniny někdy v období červen-srpen, takže by sme vlastně měly s Martinkou taky slavit, ale nepřidáváme se.... na oslavě budeme jen jako gratulanti (pak si to oslavíme v menším okruhu :wink2: ) ... no a akce končí až v neděli, my to teda zakončujem už v sobotu a myslím, že tam pár případů, kteří se budou plazit po čtyřech budou a my se jím budeme co? SMÁT! .. Nemaj chlastat. :mf_rosetinted:

 

Těšíme se na sobotu večer, kdy sem doufám zavítáš a konečně taky jednou pokecáme zase! Jsme zvědavé na zážitky (-:

Link to comment
Share on other sites

Už se na tebe moc těším! :thumb_yello::D Říkaly jsme si s Bajunkou, že s tebou na tom Svoboďáku klíďo ještě zůstaneme, pokud budeš chtít :punk::D

 

Ahoj Martinka, aj ja sa na teba tesim! Kludne sa zucastnite aj vy, ja dufam, ze to bude zabava, pre vsetkych, nezavisle na sexualnej orientacii :wink2:

Na tej linke (http://www.queerparade.cz) sa pise: Můžu jít na pochod, když jsem heterosexuální?

Ano! K účasti na průvodu zveme všechny, kteří se chtějí pobavit a podpořt myšlenku rovných příležitostí pro všechny bez ohledu na sexuální orientaci.

 

Ja som uz bola na niekolkych takychto teplych paradach, vo Viedni a v Tel Avive, a vzdy to bola skvela zabava. V Brne to bude asi mensie a nie take okazale, som zvedava, ake to bude.

 

Bouřka u nás byla včera večer, dost silná, blesky lítaly jeden za druhým O.o

 

Ne, ty si to nemyslíš, ty to víš :naughty: A na detaily budu čekat, vša času je ještě dost :-) Akorát to vypadá, že si asi budeš muset přivstat :naughty:

 

Praveze zvazujem, ktorym spojom mam ist.. Ci nejakym skorym, aby som mala dost casu na vas a na Brno, alebo nejakym neskorym, aby som sa rano nemusela tryznit vstavanim a stresovat sa, ale zase budem mat potom menej casu. Zatial sa priklanam, k tej druhej alternative, takze by som isla (resp. isli by sme, lebo chce ist aj moja susedka) nejakym autobusom, ktory by dorazil do Brna okolo poludnia, niekde by sme sa najedli a rovno na Namestie svobody. To je daleko od autobusovej stanice? Kolko by to trvalo pesi?

Link to comment
Share on other sites

Praveze zvazujem, ktorym spojom mam ist.. Ci nejakym skorym, aby som mala dost casu na vas a na Brno, alebo nejakym neskorym, aby som sa rano nemusela tryznit vstavanim a stresovat sa, ale zase budem mat potom menej casu. Zatial sa priklanam, k tej druhej alternative, takze by som isla (resp. isli by sme, lebo chce ist aj moja susedka) nejakym autobusom, ktory by dorazil do Brna okolo poludnia, niekde by sme sa najedli a rovno na Namestie svobody. To je daleko od autobusovej stanice? Kolko by to trvalo pesi?

 

Na Svoboďák je to z autobusové stanice asi takových 15-20 minut pěšky, je to kousek :wink2:

Zato vůbec nevím o nějakých restauracích.... :shocked: Asi, že do žádných nechodím :naughty: Ale to vymyslíme (-:

Link to comment
Share on other sites

Na Svoboďák je to z autobusové stanice asi takových 15-20 minut pěšky, je to kousek :wink2:

Zato vůbec nevím o nějakých restauracích.... :shocked: Asi, že do žádných nechodím :naughty: Ale to vymyslíme (-:

 

To já zas ve městě jo :D Teda snad :) Hodněkrát jsme takhle obědvali o víkendových zkouškách s voicebandem, tak snad něco najdem :-P Jinak to jistí mekáč :D

Link to comment
Share on other sites

To já zas ve městě jo :D Teda snad :) Hodněkrát jsme takhle obědvali o víkendových zkouškách s voicebandem, tak snad něco najdem :-P Jinak to jistí mekáč :D

To je pravda :punk: Ať žije McFlurry z okýnka... že :fisch::mf_rosetinted::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Rebeko, prosimtě, já i Marťa jsme dneska od 5 večer pryč, tak až nám napíšeš, kdy budeš v Brně (a jestli na autobusáku nebo vlakovým nebo ja, tak to napiš buďto do těch 5 sem anebo když po 5, tak mi prosím napiš SMS, já se už pak na internet nedostanu... tak abysme věděly :) Díky moc :punk:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Barunka! Prosim ta, tych 15-20 minut peso je zo Zvonarky? A kolko by to trvalo z hlavneho zeleznicneho nadrazia na ten Svobodak? Ja som strasne nerozhodna, niekto by mal rozhodnut za mna.. Maximalne ti poslem dnes vecer SMSku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy