Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kocky a tieto ste videli:shocked:...pre mna nove kusky...a pacia sa mi...spesl navsteva u obuvnika...:blush-anim-cl::wub2:

 

 

photo001za9.jpg

 

photo002zf2.jpg

 

photo003bf9.jpg

Taky novinka! Jsou hezkýýýý :-) ..

A ti lidi tam, ti mu tvoří nové oblečení atd. pro všechny ty festivaly, jak sám říkal ... :)

Link to comment
Share on other sites

Taky novinka! Jsou hezkýýýý :-) ..

A ti lidi tam, ti mu tvoří nové oblečení atd. pro všechny ty festivaly, jak sám říkal ... :)

 

vidis, ved i ja som modna navrharka...sice vo vysluzbe, ale predsa...zeby som sa prihlasila do jeho timu:naughty:...obliekat MIKU to by nebol zly job, vsak:mf_lustslow:...

Link to comment
Share on other sites

a co je SOS textil:shocked:...to nepoznam...my to nemame rozhodne...len ked si spominala tu cenu, viem, ze su tu obchody, kde vsetko kupis za 30 Sk - volaju sa ludovky...no este som tam nebola...:mf_rosetinted:...je to horsie ako cinan...brrrrrrrrrr

 

je to vlastně něco podobnýho jako ty lidovky:-) já si tam chodím kupovat jenom plavky, mají tam vždycky pěkný barevný:)

Link to comment
Share on other sites

vidis, ved i ja som modna navrharka...sice vo vysluzbe, ale predsa...zeby som sa prihlasila do jeho timu:naughty:...obliekat MIKU to by nebol zly job, vsak:mf_lustslow:...

To by byl job snů.... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

bambulky...na dnes sa idem s vami rozlucit...dobre sa vyspinkajte...:wink2:...caka vas dalsi den volna:naughty:...

 

pa...:huglove:

 

dobrou:) já už taky povalím, zítra vstávám ve 4 ráno..:boxed:

Link to comment
Share on other sites

To by byl job snů.... :mf_rosetinted:

 

Barunka, tak to si pis...:mf_rosetinted:...menila by som hned...ja totiz momentalne nemam pocit, ze by sa moj job aspon trosicka podobal na job snov...

 

ale snazim sa to tu sprijemnit ako sa da...you know:wink2:

 

prave mi hra HMDYLM...:wub2:

 

a potom ako mam pracovat...

 

 

inak pekny den vam zelam...niekomu pracovny...niekomu volny...niekomu cestovatelsky...niekomu vzdelavaci...ale vsetkym taky, aky ho chcete mat...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, tak to si pis...:mf_rosetinted:...menila by som hned...ja totiz momentalne nemam pocit, ze by sa moj job aspon trosicka podobal na job snov...

 

ale snazim sa to tu sprijemnit ako sa da...you know

 

prave mi hra HMDYLM...:wub2:

 

a potom ako mam pracovat...

 

 

inak pekny den vam zelam...niekomu pracovny...niekomu volny...niekomu cestovatelsky...niekomu vzdelavaci...ale vsetkym taky, aky ho chcete mat...:wink2:

 

Existuje vůbec ještě nějaký job snů? ... Kdo by to nebral :mf_rosetinted: Já bych to šla zkusit i bez jakékoliv znalosti módy:naughty:

 

Tak se pracovat nedá o_o Představa, že si to pustím u práce ... zaručeně nic neudělám :wink2:

 

Jinak všem případným návštěvníkům hezký večer:) !

Link to comment
Share on other sites

Existuje vůbec ještě nějaký job snů? ... Kdo by to nebral :mf_rosetinted: Já bych to šla zkusit i bez jakékoliv znalosti módy

 

Tak se pracovat nedá o_o Představa, že si to pustím u práce ... zaručeně nic neudělám :wink2:

 

Jinak všem případným návštěvníkům hezký večer:) !

 

Barunka, presvedcila si ma...:wink2:...iny job snov neexistuje...davam vypoved, balim kufre a vyrazam v ustrety nasmu turistovi:naughty:...a ak chces, mozes sa pridat...bude nam veselsie:wink2:

 

tiez prajem krasny vecer:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, presvedcila si ma...:wink2:...iny job snov neexistuje...davam vypoved, balim kufre a vyrazam v ustrety nasmu turistovi:naughty:...a ak chces, mozes sa pridat...bude nam veselsie:wink2:

 

tiez prajem krasny vecer:wink2:

 

Já se dlouho přemlouvat nenechám.... :mf_rosetinted:

Co já bych mohla dělat.... hmmm... poradkyni s.... :blink: Eee :roftl: .

Link to comment
Share on other sites

uz viem, Barunka...ty by si bola jeho osobna trenerka...:wink2:...nejuku tu inspiraciu predsa mozes nabrat od svojej terky a budes hviezda...no a ak by bol priestor i pre ine - tak ta vyhlasujem za nasu tlmocnicku - ved, ked ratam tvoje jazykove schopnosti - uz je z teba hotovy polyglot:thumb_yello:...

 

moze byt?...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:...spesl cestina i slovencina v jeho prevedeni by mohla byt :wub2:...snivam...:blush-anim-cl:

Znělo by to určitě zajímavě... :wink2: No on má tu výhodu, že má perketní výslovnost jak anglickou, atk francouzskou.... třeba by zvládl i tu naši :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Znělo by to určitě zajímavě... :wink2: No on má tu výhodu, že má perketní výslovnost jak anglickou, atk francouzskou.... třeba by zvládl i tu naši :naughty:

 

pravdu mas...:thumb_yello:...mozno sa toho raz dozijeme...:naughty:

 

mala som pauzicku - moja polovicka s mojou sestrou dorazili z korculovania...tak som ich spovedala...dali si riadnu snuru...asi vypotili co to i za mna...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

pravdu mas...:thumb_yello:...mozno sa toho raz dozijeme...:naughty:

 

mala som pauzicku - moja polovicka s mojou sestrou dorazili z korculovania...tak som ich spovedala...dali si riadnu snuru...asi vypotili co to i za mna...:naughty:

Sem si říkala :wink2:! Tak oni spolu takhle bruslí? Tyyjo :) To sem se já nikdy nenaučila ...Nechápu, jak brzdí... :shocked::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Sem si říkala :wink2:! Tak oni spolu takhle bruslí? Tyyjo :) To sem se já nikdy nenaučila ...Nechápu, jak brzdí... :shocked::roftl:

 

oni su ina dvojka...:wink2:...ja nestiham sledovat ich aktivity...a kebyze mna vidis stat na tych korculiach, tak mas zaitok do konca zivota...:roftl:...raz som si ich len tak zo srandy skusila...mala som, co robit, aby som ustala aspon na mieste...je to pre mna nepochopitelne...:shocked:

 

ty si to uz skusala?...

Link to comment
Share on other sites

oni su ina dvojka...:wink2:...ja nestiham sledovat ich aktivity...a kebyze mna vidis stat na tych korculiach, tak mas zaitok do konca zivota...:roftl:...raz som si ich len tak zo srandy skusila...mala som, co robit, aby som ustala aspon na mieste...je to pre mna nepochopitelne...:shocked:

 

ty si to uz skusala?...

 

Zkoušela, protože se mě to pokoušelo naučit aspoň 7 lidí, jedné kámošce se to i docela dařilo, ale když sem pak na ty brusle stoupla znovu za týden, zase mi to nešlo :blink: Navíc se nedokážu rozjet - levá noha je vždycky nějak blokovaná, to asi podvědomý strach z rychlosti :roftl: ... Pud sebezáchovy :mf_rosetinted:

 

Nemám to ráda a už to radši praktikovat nebudu (-:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy