Jump to content

Recommended Posts

:naughty: Jojo, trio... dáme! :mf_rosetinted: .. Sranda je, když si ttřeba člověk pustí amaterský videa na youtube, tak je tam často slyšet, jak publikum zpívá hrozně falešně, hlavně GK a Relax, je to síla :naughty: ...

V Berlíně jsem měla pocit, že u Any Other World naši falešnost Mika slyšel a tak velmi "nenápadně" se tomu smál :-D

 

Co už hudební sluch.... to se musí hlavně užít! :-)

 

To teda... :shocked:

 

vidis a to som si nikdy nevsimla:shocked:...i ked je pravda, ze to publikum vacsinou na mna posobi hodne rusivo...myslim, ze MIKA musi mat hodne show z toho prejavu...ale aspon snaha sa ceni...to sa zabavis, ked sa raz mi spolu dostaneme na jeho live show...:naughty:...budem si to uzivat:naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidis a to som si nikdy nevsimla:shocked:...i ked je pravda, ze to publikum vacsinou na mna posobi hodne rusivo...myslim, ze MIKA musi mat hodne show z toho prejavu...ale aspon snaha sa ceni...to sa zabavis, ked sa raz mi spolu dostaneme na jeho live show...:naughty:...budem si to uzivat:naughty:

To jo... no, ale na druhou stranu musí být super, když hala, kde je 5 tisíc lidí, nahlas zpívá texty, které jsi složil.... :wink2:

 

Ale zkus se na to vážně někdy podívat, falešné zpívání je tam na denním pořádku :biggrin2: ...

 

A samozřejmě, že si to užijeme! :punk: Jaj... už aby to bylo :naughty:

Link to comment
Share on other sites

To jo... no, ale na druhou stranu musí být super, když hala, kde je 5 tisíc lidí, nahlas zpívá texty, které jsi složil.... :wink2:

 

Ale zkus se na to vážně někdy podívat, falešné zpívání je tam na denním pořádku ...

 

A samozřejmě, že si to užijeme! :punk: Jaj... už aby to bylo :naughty:

 

a teraz si predstav, ze zajtra to bude ina show...kolko tam ma byt ludi?...mam pocit, ze hodne vela...:wink2:

 

Barunka, a este i zajtra mas nemcinu?...alebo sa uz pripravujes na cesty?...:wink2:...a co tvoje narodky?...vychadzaju zrovna, ked budes za hranicami vsednych dni:naughty:...dufam, ze nam potom spravis party:naughty:

Link to comment
Share on other sites

a teraz si predstav, ze zajtra to bude ina show...kolko tam ma byt ludi?...mam pocit, ze hodne vela...:wink2:

 

Barunka, a este i zajtra mas nemcinu?...alebo sa uz pripravujes na cesty?...:wink2:...a co tvoje narodky?...vychadzaju zrovna, ked budes za hranicami vsednych dni:naughty:...dufam, ze nam potom spravis party:naughty:

 

No, hoodně... :shocked: Je to festival s plno jinýma kapelama, taakže těch lidí bude asi vážně dost... :-)

 

Zítra je poslední němčina, trochu se chystám už teď, abych nezjistila zítra večer, že něco mám, ale vypadá to v pořádku... :-)

Narozeniny budu slavit tam, doufám, že si tam najdu aspoň nějaké kamarády, abych to mohla oslavit, ale hlavně abych s kým měla trávit čas... no, uvidíme :-)

A samozřejmě, že bude party i tady! :punk: Třeba i na tom srazu... :fisch:

Link to comment
Share on other sites

No, hoodně... Je to festival s plno jinýma kapelama, taakže těch lidí bude asi vážně dost... :-)

 

Zítra je poslední němčina, trochu se chystám už teď, abych nezjistila zítra večer, že něco mám, ale vypadá to v pořádku... :-)

Narozeniny budu slavit tam, doufám, že si tam najdu aspoň nějaké kamarády, abych to mohla oslavit, ale hlavně abych s kým měla trávit čas... no, uvidíme :-)

A samozřejmě, že bude party i tady! :punk: Třeba i na tom srazu... :fisch:

 

nechcem repnut, ale mam pocit, ze tam ma byt az 50 000 ludi...:shocked:...myslis, ze je to mozne?...

ty myslim, e nebudes mat problem skamaratit sa:wink2:...tak potom porozpravas koho si postretala...a ci oslava stala za to?...a co darceky?...tuzis po niecom spesl?:blush-anim-cl:

 

stretko...aaaaaaaaach...asi moj jediny svetly bod na najblizsie obdobie...:blush-anim-cl:uz, aby bol...tesim sa...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

nechcem repnut, ale mam pocit, ze tam ma byt az 50 000 ludi...:shocked:...myslis, ze je to mozne?...

ty myslim, e nebudes mat problem skamaratit sa:wink2:...tak potom porozpravas koho si postretala...a ci oslava stala za to?...a co darceky?...tuzis po niecom spesl?

 

stretko...aaaaaaaaach...asi moj jediny svetly bod na najblizsie obdobie...uz, aby bol...tesim sa...

 

Je to dost možný! :-) Nechtěla bych být někde vzadu... :blink:

 

No uvidíme ... právě tentokrát budu na škole, která je pro 16 a výš, takže tam budou spíš "starší" ... tak kolem 25 to vidím... doufám, že to nebudou takový ty typy lidí "Jí je jenom 16/17, s tou se bavit nebudem" .. to nesnáším :sneaky2:

 

Dárek nedostanu... dostanu peníze :naughty: Ty teďka hodně potřebuju, jsem poměrně švorc... a to moc neutrácím :blink:

 

Já taky! :wub2: Strašně moc se těším!

Link to comment
Share on other sites

Je to dost možný! :-) Nechtěla bych být někde vzadu...

 

No uvidíme ... právě tentokrát budu na škole, která je pro 16 a výš, takže tam budou spíš "starší" ... tak kolem 25 to vidím... doufám, že to nebudou takový ty typy lidí "Jí je jenom 16/17, s tou se bavit nebudem" .. to nesnáším

 

Dárek nedostanu... dostanu peníze Ty teďka hodně potřebuju, jsem poměrně švorc... a to moc neutrácím

 

Já taky! Strašně moc se těším!

 

:-)

 

a co potom by som si mala povedat ja:shocked:...ved mam dvojnasobok tvojho veku...:naughty:

neboj, zvladnes ich...:thumb_yello:

 

penizky boli su i budu:mf_rosetinted:...tak ich dobre uzi!

 

:blush-anim-cl:

 

no a na dnes pomalicky balim a utekam do rise snov...:wink2:

 

tak sa dobre vyspinkaj na zajtrajsok...pa...

 

:huglove:

Link to comment
Share on other sites

:-)

 

a co potom by som si mala povedat ja:shocked:...ved mam dvojnasobok tvojho veku...:naughty:

neboj, zvladnes ich...

 

penizky boli su i budu...tak ich dobre uzi!

 

 

 

no a na dnes pomalicky balim a utekam do rise snov...:wink2:

 

tak sa dobre vyspinkaj na zajtrajsok...pa...

 

:huglove:

 

No jasně, ale jsou dospělí, kteří jsou mladší než ty a cítí se hrozně váženě... tak třeba sestřenice od mojí kamarádky (cca 26 let) se cítí velmi uražena, když jí neřeknu "Dobrý den" ... ta mě považuje za něco, co je jí na míle inteligenčně i generačně vzdáleno... takže tím jsem chtěla říct, že ty jsi zrovna jedna z té světlé skupiny, prostě tam snad nebudou tací jako ona sestřenice... :wink2:

 

Tak jo... dobrou noc! Papa :huglove: Zítra :-)

 

Parc des Princeees! :punk:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte Devy! :wink2: Chcela som sa s vami este rozlucit, predtym nez zajtra odletim do Amsterdamu, takze sa tu pekne mavajte, a nezavidte, iba tak trochu, zdravo :naughty:

 

Vierke dakujem za PM. Z Amsterdamu sa vraciam vo stvrtok 10. jula a v sobotu 12. jula chcem ist na teplu paradu do Viedne, takze ked vymyslis nejaky sikovny plan, rada sa s tebou stretnem, ci uz vo Viedni alebo v Bratislave, pripadne sa tebou rada necham odviezt :naughty: A potom sa tiez tesim na nas MFC CZ&SK zraz, nech bude kedykolvek, ci uz toho 20. alebo niekedy inokedy :thumb_yello:

 

Papa :bye:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte Devy! Chcela som sa s vami este rozlucit, predtym nez zajtra odletim do Amsterdamu, takze sa tu pekne mavajte, a nezavidte, iba tak trochu, zdravo :naughty:

 

Vierke dakujem za PM. Z Amsterdamu sa vraciam vo stvrtok 10. jula a v sobotu 12. jula chcem ist na teplu paradu do Viedne, takze ked vymyslis nejaky sikovny plan, rada sa s tebou stretnem, ci uz vo Viedni alebo v Bratislave, pripadne sa tebou rada necham odviezt :naughty: A potom sa tiez tesim na nas MFC CZ&SK zraz, nech bude kedykolvek, ci uz toho 20. alebo niekedy inokedy :thumb_yello:

 

Papa :bye:

 

Ahoj! (-:

Užij si to tam!!! Budeme na tebe myslet :-) .. Závidím nezdravě, ale nevadí :roftl: ...

 

Na srazu se musíme ještě domluvit, dám vám oboum co nejdřív vědět a ještě to musíme upřesnit s ostatníma :) Těším se!

 

Tak teplá paráda ve Vídni? Škoda, že se tam nedostanu... třeba příště, chci zažít nějakou pohodovou... ;-)

 

Užij si to tam! Všechny pozdravuj... :wink2: A dostaň se co nejblíž k pódiu ;D

Link to comment
Share on other sites

No jasně, ale jsou dospělí, kteří jsou mladší než ty a cítí se hrozně váženě... tak třeba sestřenice od mojí kamarádky (cca 26 let) se cítí velmi uražena, když jí neřeknu "Dobrý den" ... ta mě považuje za něco, co je jí na míle inteligenčně i generačně vzdáleno... takže tím jsem chtěla říct, že ty jsi zrovna jedna z té světlé skupiny, prostě tam snad nebudou tací jako ona sestřenice... :wink2:

 

Tak jo... dobrou noc! Papa :huglove: Zítra :-)

 

Parc des Princeees! :punk:

 

:shocked:...ale asi mas pravdu, su i taki...predpokladam, ze tam budu sami duchom mladi ludia, ktori maju dostatocne dozretu osobnost, aby si nemuseli dokazovat svoju dolezitost tymto sposobom:wink2:

 

P d P...uz dnes :wub2:....co si obliekas:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte Devy! Chcela som sa s vami este rozlucit, predtym nez zajtra odletim do Amsterdamu, takze sa tu pekne mavajte, a nezavidte, iba tak trochu, zdravo

 

Vierke dakujem za PM. Z Amsterdamu sa vraciam vo stvrtok 10. jula a v sobotu 12. jula chcem ist na teplu paradu do Viedne, takze ked vymyslis nejaky sikovny plan, rada sa s tebou stretnem, ci uz vo Viedni alebo v Bratislave, pripadne sa tebou rada necham odviezt A potom sa tiez tesim na nas MFC CZ&SK zraz, nech bude kedykolvek, ci uz toho 20. alebo niekedy inokedy

 

Papa :bye:

 

REBEKA, sa ti dobre hovori, ze zavidte zdravo:mf_rosetinted:

 

kazdopadne uz si asi na ceste...tak vela zdaru a vela zazitkov - avsak iba prijemnych...:wink2:...a ako Barunka povedala, nech sa ti podari flek niekde, kde budes mat na nasho MIKU skvely vyhlad i skvele pocutie...:blush-anim-cl:

(teraz by mi stacil hlavne ten vyhlad:blush-anim-cl:)

 

a co sa tyka tej soboty, ozvem sa ked sa vratis, ja idem totiz len do BA na letisko:mf_rosetinted:...no mozno sa nejaky casovy priestor najde...:wink2:...a ak nie, tak BO to isti...

 

bye,

Link to comment
Share on other sites

kocky a toto vam vzdy zabudnem postnut...my mame v PU MIKA taxi sluzbu:wink2:...teda tak sa vola - no a je tou fakt show, ked sa ma niekto pyta, ze ako si dosla domov a ja s usmevom na tvari poviem - aaaaaale MIKA ma doviezol:naughty:...dobre, vsak...:wink2:

 

takze, ak by ste chceli mat MIKU ako taxi:blush-anim-cl:, tu je kontakt...:mf_rosetinted:...zverejnim to len tu, aby zvladal vybavovat nase zakazky:naughty:

 

http://www.najditaxi.sk/taxi-puchov/stanislav-mika-taxi

Link to comment
Share on other sites

ahoojteee!!!!!!!!

 

tak jsem se konečně po třech dnech dostala na net. ta brigáda dá děsně zabrat, takže vždycky akorát přijdu domů a jdu spát. Měla jsem dosti smůlu, že jsem hned první den šlápla na vosu, takže mi parádně natekla noha a celou dobu jsem tam pajdala. Přes noc se mi to jakž takž spravilo, ale další den mi to zase nateklo, takže skoro nemůžu chodit. jó ještě že dnes prší a nemusím nikam chodit :naughty: chtěla jsem s tou nohou jít dnes ráno k doktorce, ale nestihla jsem to, protože tam měli jen do 10.. takže odpoledne s tím jedu na pohotovost, držte mi palce.. docela se bojím, ale snad to nebude nic vážnýho.. moje prsty na noze vypadají jak malý buřty:D a mám tu nohu taky pěkně fialovou:boxed: dokonce musím chodit s berlí:roftl:

 

sunshine: ta promoce byla pěkná:) bylo to taky ale dost zvláštní, ti děkani a profesoři měli oblečený divný fialový hábity, takže vypadali jak ze středověku, jako nějací inkvizitořii:D při tom nástupu se mi chtělo dosti smát, ale nakonec jsem to zvládla:D

Link to comment
Share on other sites

kocky a toto vam vzdy zabudnem postnut...my mame v PU MIKA taxi sluzbu:wink2:...teda tak sa vola - no a je tou fakt show, ked sa ma niekto pyta, ze ako si dosla domov a ja s usmevom na tvari poviem - aaaaaale MIKA ma doviezol:naughty:...dobre, vsak...:wink2:

 

takze, ak by ste chceli mat MIKU ako taxi:blush-anim-cl:, tu je kontakt...:mf_rosetinted:...zverejnim to len tu, aby zvladal vybavovat nase zakazky:naughty

 

http://www.najditaxi.sk/taxi-puchov/stanislav-mika-taxi

 

drsný!:roftl: taky bych chtěla jezdit s Mikou!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Rychly pozdrav z viedenskeho letiska! Sedim si tu v airport lounge (kde mam ako drzitelka firemnej Diners karty volny vstup), cucam cervene vino, zobem oriesky, a cakam na siestu hodinu, ked zacnu pustat do lietadla. Prave mi prisla PM od Ircazo, ze sa chce so mnou v Amsterdame opit.. To mam az taku zlu povest? :naughty: Tak sa majte!

 

PS: Som tu v tomto lounge jedina normalna, su tu len sami seriozni biznismeni. Zeby som aj ja bola biznismen? Alebo som nenormalna? :roftl: V kazdom pripade som uz trochu pripita. Vzdy sa takto zlahka pripijem pred letom, a potom je ten let velky ulet.

Link to comment
Share on other sites

...ale asi mas pravdu, su i taki...predpokladam, ze tam budu sami duchom mladi ludia, ktori maju dostatocne dozretu osobnost, aby si nemuseli dokazovat svoju dolezitost tymto sposobom

 

P d P...uz dnes :wub2:....co si obliekas:naughty:

 

Přesně tak... taky v to doufám.... :wink2:

 

:naughty: Obleču si lollipop girl kostým.... :mf_rosetinted: Kdepak, zatím to spíš vidím na pyžamo, je pohodlný a dá se v něm maximálně řádit :punk: Co ty? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

kocky a toto vam vzdy zabudnem postnut...my mame v PU MIKA taxi sluzbu:wink2:...teda tak sa vola - no a je tou fakt show, ked sa ma niekto pyta, ze ako si dosla domov a ja s usmevom na tvari poviem - aaaaaale MIKA ma doviezol:naughty:...dobre, vsak...:wink2:

 

takze, ak by ste chceli mat MIKU ako taxi:blush-anim-cl:, tu je kontakt...:mf_rosetinted:...zverejnim to len tu, aby zvladal vybavovat nase zakazky:naughty:

 

http://www.najditaxi.sk/taxi-puchov/stanislav-mika-taxi

:roftl: My máme doma, jak jsem si všimla teďkapři pátrání v koupelně, sprchový gel značky Mika :-D

Link to comment
Share on other sites

ahoojteee!!!!!!!!

 

tak jsem se konečně po třech dnech dostala na net. ta brigáda dá děsně zabrat, takže vždycky akorát přijdu domů a jdu spát. Měla jsem dosti smůlu, že jsem hned první den šlápla na vosu, takže mi parádně natekla noha a celou dobu jsem tam pajdala. Přes noc se mi to jakž takž spravilo, ale další den mi to zase nateklo, takže skoro nemůžu chodit. jó ještě že dnes prší a nemusím nikam chodit chtěla jsem s tou nohou jít dnes ráno k doktorce, ale nestihla jsem to, protože tam měli jen do 10.. takže odpoledne s tím jedu na pohotovost, držte mi palce.. docela se bojím, ale snad to nebude nic vážnýho.. moje prsty na noze vypadají jak malý buřty a mám tu nohu taky pěkně fialovou, dokonce musím chodit s berlí

 

sunshine: ta promoce byla pěkná:) bylo to taky ale dost zvláštní, ti děkani a profesoři měli oblečený divný fialový hábity, takže vypadali jak ze středověku, jako nějací inkvizitořii:D při tom nástupu se mi chtělo dosti smát, ale nakonec jsem to zvládla:D

 

Ahoooj Terou, teda ty máš smůlu :shocked: :-( Mě se jednou podařilo šlápnout na dvě vosy zaráz - každá do jedné nohy o.O

Tak pak napiš, jaká byla diagnóza, taky doufám, že nic vážnýho o.O! O berli, je celkem síla =o A jaká byla ten první den ta brigáda? :D

 

A :yay: k 600 postu! Jsi tak blízko 1000! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Rychly pozdrav z viedenskeho letiska! Sedim si tu v airport lounge (kde mam ako drzitelka firemnej Diners karty volny vstup), cucam cervene vino, zobem oriesky, a cakam na siestu hodinu, ked zacnu pustat do lietadla. Prave mi prisla PM od Ircazo, ze sa chce so mnou v Amsterdame opit.. To mam az taku zlu povest? :naughty: Tak sa majte!

 

PS: Som tu v tomto lounge jedina normalna, su tu len sami seriozni biznismeni. Zeby som aj ja bola biznismen? Alebo som nenormalna? :roftl: V kazdom pripade som uz trochu pripita. Vzdy sa takto zlahka pripijem pred letom, a potom je ten let velky ulet.

 

Zdravíme před letem vystresovanou, nyní už v letadle sedící Rebeku :naughty:

Kdoví kdoví, asi se říká, že je s tebou sranda, či co :-D Každopádně s Iris se opiješ dobře, ta každou svoji historku začíná "To jsem se takhle jednou opila..." :roftl: Děláme si z ní kvůli tomu v německém fóru srandu ;D Ale jen tak decentně (-:

 

No ty jsi samozřejmě byznys(wo)men! :shocked: :-D

Copak, řešíš tak mírný strach z letu či co :-)

Link to comment
Share on other sites

ahoojteee!!!!!!!!

 

tak jsem se konečně po třech dnech dostala na net. ta brigáda dá děsně zabrat, takže vždycky akorát přijdu domů a jdu spát. Měla jsem dosti smůlu, že jsem hned první den šlápla na vosu, takže mi parádně natekla noha a celou dobu jsem tam pajdala. Přes noc se mi to jakž takž spravilo, ale další den mi to zase nateklo, takže skoro nemůžu chodit. jó ještě že dnes prší a nemusím nikam chodit chtěla jsem s tou nohou jít dnes ráno k doktorce, ale nestihla jsem to, protože tam měli jen do 10.. takže odpoledne s tím jedu na pohotovost, držte mi palce.. docela se bojím, ale snad to nebude nic vážnýho.. moje prsty na noze vypadají jak malý buřty a mám tu nohu taky pěkně fialovoudokonce musím chodit s berlí

 

sunshine: ta promoce byla pěkná:) bylo to taky ale dost zvláštní, ti děkani a profesoři měli oblečený divný fialový hábity, takže vypadali jak ze středověku, jako nějací inkvizitořii:D při tom nástupu se mi chtělo dosti smát, ale nakonec jsem to zvládla:D

 

Terou, dufam, ze to s tou nohou nebude nic vazne a rychlo budes fit:wink2:...a ako si pochodila na pohotovosti?...dufam, ze nie si alergicka na vcely alebo osi, to by mohlo byt horsie...:mf_rosetinted:

 

no a predstav si, ze pred vsetkymi tymito fialovymi panmi som mala na nasej promocii dakovny prejav v mene studentov:wink2:...fakt to stalo za to:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

no a predstav si, ze pred vsetkymi tymito fialovymi panmi som mala na nasej promocii dakovny prejav v mene studentov:wink2:...fakt to stalo za to:mf_rosetinted:

 

:shocked: Proč zrovna ty? ... Nejlepší průměr? :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Rychly pozdrav z viedenskeho letiska! Sedim si tu v airport lounge (kde mam ako drzitelka firemnej Diners karty volny vstup), cucam cervene vino, zobem oriesky, a cakam na siestu hodinu, ked zacnu pustat do lietadla. Prave mi prisla PM od Ircazo, ze sa chce so mnou v Amsterdame opit.. To mam az taku zlu povest? :naughty: Tak sa majte!

 

PS: Som tu v tomto lounge jedina normalna, su tu len sami seriozni biznismeni. Zeby som aj ja bola biznismen? Alebo som nenormalna? :roftl: V kazdom pripade som uz trochu pripita. Vzdy sa takto zlahka pripijem pred letom, a potom je ten let velky ulet.

 

zdravim nasu bizniswomanku:wink2:...REBEKA, pekne tam zastup cely nas cz and sk thread:naughty:

a vysvetli MIKOVI, ze i tu ma fanynky, ktore sa tesia na jeho live show:punk:

 

len nam neulet:naughty::naughty:...pa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy