Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teda u mě hrajou ještě normální písničky... u tebe taky? :shocked:

 

su to trapaci...dufam, ze nebudu pustat len tie znamejsie:mf_rosetinted:...uz spieval holly johny a my sme ho nepoculi...nejake kocky ho mali v mobile od kociek, ktore su tam...:punk:...tak snad nas zasa spoja...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

su to trapaci...dufam, ze nebudu pustat len tie znamejsie:mf_rosetinted:...uz spieval holly johny a my sme ho nepoculi...nejake kocky ho mali v mobile od kociek, ktore su tam...:punk:...tak snad nas zasa spoja...:wink2:

Já mám asi špatný kanál :shocked: Pošli odkaz prosím!!!

Link to comment
Share on other sites

a este ani server nestiha a to nas tu je cca 200...:shocked:

 

nepotesili ma teda nepotesili...:thumbdown:

Přesně tak... vždyť na tom rádiu nic nehrajou.... a ten server mě taky štve, co se to dneska děje? :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak... vždyť na tom rádiu nic nehrajou.... a ten server mě taky štve, co se to dneska děje? :sneaky2:

 

myslim, ze je to kvoli tomu, ze nas tu je dnes tak vela aktivnych...o chvilocku budu koncit a my sme poculi az 2 pesnicky...virginradio je prepadak...ale aspon si zabezpecili pocuvanost...

Link to comment
Share on other sites

myslim, ze je to kvoli tomu, ze nas tu je dnes tak vela aktivnych...o chvilocku budu koncit a my sme poculi az 2 pesnicky...virginradio je prepadak...ale aspon si zabezpecili pocuvanost...

Asi jo, ale i tak, 200 lidí není až tak moc... :blink:

 

To teda! Podvod...a já z těch písniček ani zrovna moc neměla, na chvilku se mi shodil celej internet, táákže :thumbdown: ...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, neslo mi poslat ti PM, vraj mas plnu schranku:wink2:

 

tak ti to davam sem

 

Barunka,

 

vyrazame na cesty:wink2:...tak sa chcem s tebou rozlucit a zazelat ti stastnu cestu a bezproblemovy pobyt a hlavne navrat:wink2:

 

budes mi tu chybat:blush-anim-cl:...tak len dufam, ze to rychle ubehne...

 

opatruj sa a davaj si pozor...

 

pa a do cesty :huglove:

 

 

p.s.: dufam, ze live show nam vyjde lepsie ako ten vcerajsok:punk:

 

btw, uz pocuvam tu novu pesnicku je super...ako vzdy...tak pa...uz ma cakaju...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Zdravím přítomnou sunshine! :punk:

Včerejšek nám teda solidně nevyšel.... :blink: ... To se musí pak někdy napravit (-:

Já už si tady jen vyřizuju poslední poštu a všechno, tak jsem se chtěla ještě rozloučit...

 

Mějte se tady všichni moc hezky, sunshine doma, Terou snad nebude mít nic vážnýho s tou nohou :-O a Rebeka v Amsterdamu...

Budu se sem snažit dostávat co jen to pujde, uvidíme, sama nevím, co bude.

Bude mi po vás smutno :(:naughty: ...

 

Tak papa! A opatrujte se mi :-)

Link to comment
Share on other sites

Barunka, neslo mi poslat ti PM, vraj mas plnu schranku

 

tak ti to davam sem

 

Barunka,

 

vyrazame na cesty...tak sa chcem s tebou rozlucit a zazelat ti stastnu cestu a bezproblemovy pobyt a hlavne navrat

 

budes mi tu chybat...tak len dufam, ze to rychle ubehne...

 

opatruj sa a davaj si pozor...

 

pa a do cesty

 

 

p.s.: dufam, ze live show nam vyjde lepsie ako ten vcerajsok

 

btw, uz pocuvam tu novu pesnicku je super...ako vzdy...tak pa...uz ma cakaju...

 

Schránka už byla promazána... ale co už :naughty:

 

Děkuju :wink2:

 

Měj se! Užij si víkend :)

 

Víc řekne můj předchozí post... nechci se opakovat :naughty:

 

Nová písnička? :shocked: Jdu na ni! Děkuju za odkaz!!! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Zdravím přítomnou sunshine! :punk:

Včerejšek nám teda solidně nevyšel.... :blink: ... To se musí pak někdy napravit (-:

Já už si tady jen vyřizuju poslední poštu a všechno, tak jsem se chtěla ještě rozloučit...

 

Mějte se tady všichni moc hezky, sunshine doma, Terou snad nebude mít nic vážnýho s tou nohou :-O a Rebeka v Amsterdamu...

Budu se sem snažit dostávat co jen to pujde, uvidíme, sama nevím, co bude.

Bude mi po vás smutno :(:naughty: ...

 

Tak papa! A opatrujte se mi :-)

 

Barunka, dufam, ze nas caka este vela skutocnych live show:punk:

 

a na virgin radio uz ani nesiahnem:mf_rosetinted:

 

tak nezabudni na nic a hlavne nie na nas:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Zdravím přítomnou sunshine! :punk:

Včerejšek nám teda solidně nevyšel.... :blink: ... To se musí pak někdy napravit (-:

Já už si tady jen vyřizuju poslední poštu a všechno, tak jsem se chtěla ještě rozloučit...

 

Mějte se tady všichni moc hezky, sunshine doma, Terou snad nebude mít nic vážnýho s tou nohou :-O a Rebeka v Amsterdamu...

Budu se sem snažit dostávat co jen to pujde, uvidíme, sama nevím, co bude.

Bude mi po vás smutno :(:naughty: ...

 

Tak papa! A opatrujte se mi :-)

 

jé tu už jedeš?:shocked::(

to jsem nevěděla, že tak brzy:O nešel nám net, jinak bych se přišla rozloučit dřív..no ale co už. měj se tak krásně!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahoooj Terou, teda ty máš smůlu :shocke:-( Mě se jednou podařilo šlápnout na dvě vosy zaráz - každá do jedné nohy o.O

Tak pak napiš, jaká byla diagnóza, taky doufám, že nic vážnýho o.O! O berli, je celkem síla =o A jaká byla ten první den ta brigáda? :D

 

A :yay: k 600 postu! Jsi tak blízko 1000! :naughty

 

tak nakonec jsem na té pohotovosti nebyla, protože se mi to trochu zlepšilo, když jsem si vzala prášek proti alergii..ale o berli chodím pořád :-D

 

právě že jsem na tu vosu šlápla hned první den brigády, takže si asi dokážeš představit, jaká byla :-D jsem tam trpěla :-(

 

blízko? ani bych neřekla...ještě mě čeká dlouhá cesta plná úskalí...:D

 

Terou, dufam, ze to s tou nohou nebude nic vazne a rychlo budes fit:wink2...a ako si pochodila na pohotovosti?...dufam, ze nie si alergicka na vcely alebo vosi, to by mohlo byt horsie...:mf_rosetinted

 

no a predstav si, ze pred vsetkymi tymito fialovymi panmi som mala na nasej promocii dakovny prejav v mene studentov:wink2:...fakt to stalo za to:mf_rosetinted

 

právě že moje mamka je alergická na včely, tak snad jsem to nezdědila po ní..

 

tys byla nejlepší studentka?:shocked: jakou vlastně máš školu?

Link to comment
Share on other sites

jé tu už jedeš?:shocked::(

to jsem nevěděla, že tak brzy:O nešel nám net, jinak bych se přišla rozloučit dřív..no ale co už. měj se tak krásně!:thumb_yello:

 

Terou, Barunka si uz zvyka na svoj prechodny domov:wink2:...len dufam, ze dorazila v poriadku...

 

no a i REBEKA je na cestach...odratava dni pred utorkovou show a spoznava krasy amsterdamu:naughty:

 

a my budeme drzat straz tu...:punk:

Link to comment
Share on other sites

tak nakonec jsem na té pohotovosti nebyla, protože se mi to trochu zlepšilo, když jsem si vzala prášek proti alergii..ale o berli chodím pořád

 

právě že jsem na tu vosu šlápla hned první den brigády, takže si asi dokážeš představit, jaká byla :-D jsem tam trpěla :-(

 

blízko? ani bych neřekla...ještě mě čeká dlouhá cesta plná úskalí...:D

 

 

 

právě že moje mamka je alergická na včely, tak snad jsem to nezdědila po ní..

 

tys byla nejlepší studentka?jakou vlastně máš školu?

 

alergia na vcely nie je nic moc, clovek musi byt naozaj opatrny...:mf_rosetinted:...tak sa rychlo vyzdrav, aby zvysne dni brigady boli v pohodicke:wink2:...

 

no niekoho ocenit museli:wink2:myslis vysoku?...z jednej je zo mna chemicka a z druhej pedagogicka...:naughty:...ked ma prestane bavit jedno, tak presedlam...:naughty::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Terou, Barunka si uz zvyka na svoj prechodny domov:wink2:...len dufam, ze dorazila v poriadku...

 

no a i REBEKA je na cestach...odratava dni pred utorkovou show a spoznava krasy amsterdamu:naughty:

 

a my budeme drzat straz tu...:punk:

 

to já taky doufám! a doufám, že dá při první možné příležitosti vědět, jak se jí tam daří..

 

závidím ji..:naughty:

 

to je samozřejmé!:thumb_yello::naughty:

Link to comment
Share on other sites

to já taky doufám! a doufám, že dá při první možné příležitosti vědět, jak se jí tam daří..

 

závidím ji..:naughty:

 

to je samozřejmé!:thumb_yello::naughty:

 

myslis take to zdrave zavidenie, vsak:naughty:...

 

my sme vcera s Barunkou mali naznak koncertu tu...no virginradio sa predviedlo az dvoma pesnickami...:thumbdown:...potom nestihal server, co ti budem hovorit...a to sme sa vyfesakovali...Baruna bola lollipop girl a ja za big girl...priamo v Parc des Princes:naughty::naughty:

Link to comment
Share on other sites

alergia na vcely nie je nic moc, clovek musi byt naozaj opatrny...:mf_rosetinted...tak sa rychlo vyzdrav, aby zvysne dni brigady boli v pohodicke:wink2...

 

no niekoho ocenit museli:wink2:myslis vysoku?...z jednej je zo mna chemicka a z druhej pedagogicka...:naughty:...ked ma prestane bavit jedno, tak presedlam...:naughty:naughty

 

díky:-) snad se uzdravím:-) na té brigádě je to docela náročný, celej den tam pobíhám jak blb a ještě jsou na mě lidi naštvaní, že jsem pomalá..:thumbdown:

 

ty seš drsná!:shocked::o týýýýýjo chemická škola! fakt nechápu, jak někdo může vystudovat chemii..a chápat matiku..a vůbec vystudovat!:-D

Link to comment
Share on other sites

Terou, a uz si pocula novu pesnicku od MIKU:wink2:

 

je krasna:blush-anim-cl:...taky sladacik...so skvelym nazvom RAIN:wub2:

 

odporucam...vsetkym...:punk:

 

neslyšela:shocked: hned to musím napravit!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy