Jump to content

Recommended Posts

myslis take to zdrave zavidenie, vsak:naughty:...

 

my sme vcera s Barunkou mali naznak koncertu tu...no virginradio sa predviedlo az dvoma pesnickami...:thumbdown:...potom nestihal server, co ti budem hovorit...a to sme sa vyfesakovali...Baruna bola lollipop girl a ja za big girl...priamo v Parc des Princes:naughty::naughty:

 

přiznám se, že spíš nezdravé..:blush-anim-cl:

 

ááá proč jsem tu nebyla!:crybaby: ale zase kdybych tu byla, už by na mě nezbyla žádná role. vlastně možná tak Billy Brown:naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ááách ta nová skladba je krásná:wub2: zrovna ji poslouchám

ale dalo se to čekat, když je od Miky..:wub2: místy mi připomíná Overrated. už aby byla natočená někde ve studiu, aby se dala líp poslechnout..:-)

Link to comment
Share on other sites

díky:-) snad se uzdravím:-) na té brigádě je to docela náročný, celej den tam pobíhám jak blb a ještě jsou na mě lidi naštvaní, že jsem pomalá..:thumbdown:

 

ty seš drsná!:shocked::o týýýýýjo chemická škola! fakt nechápu, jak někdo může vystudovat chemii..a chápat matiku..a vůbec vystudovat!:-D

 

to chce asi cvik:naughty:...no s tou barlou to asi nie je ziadna sranda...vsak...

 

:roftl:...tak to mi este nikto tak pekne nezalichotil...jsem drsna...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

přiznám se, že spíš nezdravé..:blush-anim-cl:

 

ááá proč jsem tu nebyla!:crybaby: ale zase kdybych tu byla, už by na mě nezbyla žádná role. vlastně možná tak Billy Brown:naughty:

 

nieco by sme vymysleli, no popravde, server kolaboval a to tu bolo len cca 180 ludi, ktori sa snazili komunikovat...:mf_rosetinted:

 

ale ved billy brown je super...moj zivot bol tiez pred MIKOM uplne fadny...vidis a teraz je krasny pestrofarebny:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

ááách ta nová skladba je krásná:wub2: zrovna ji poslouchám

ale dalo se to čekat, když je od Miky..:wub2: místy mi připomíná Overrated. už aby byla natočená někde ve studiu, aby se dala líp poslechnout..:-)

 

to mi hovor...:wub2:...ide mi stale dookola...neviem sa jej nasytit...je krasna melancholicka...taka MIKOVA...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

ale ved billy brown je super...moj zivot bol tiez pred MIKOM uplne fadny...vidis a teraz je krasny pestrofarebny:blush-anim-cl:

 

můj taky :o v oblasti hudební teda. a Mika tu oblast tak skvěle obohatil a tím pádem i můj život:naughty: dokonce jsem si v sobotu koupila růžový kraťasy, který bych si nikdy předtím nikdy nekoupila:-D prostě ted žiju LIFE IN CARTOON MOTION :naughty:

Link to comment
Share on other sites

to mi hovor...:wub2:...ide mi stale dookola...neviem sa jej nasytit...je krasna melancholicka...taka MIKOVA...:blush-anim-cl:

 

přesně tak:wub2: nedokážu si představit, že by to někdy někdy zazpíval stejně.. MIka má tak úžasnej hlas, vždycky mě ohromí, když ho poslouchám:wub2: prostě dokonalost sama. :-)

Link to comment
Share on other sites

můj taky :o v oblasti hudební teda. a Mika tu oblast tak skvěle obohatil a tím pádem i můj život:naughty: dokonce jsem si v sobotu koupila růžový kraťasy, který bych si nikdy předtím nikdy nekoupila:-D prostě ted žiju LIFE IN CARTOON MOTION

 

hudobne je pre mna boh:blush-anim-cl:...ja som asi doteraz moc dnesnu tvorbu nepocuvala...nejako ma tam nic moc nenadchlo...tazila som z tvorby dob minulych - U2, DOORS, QUEEN, PULP, SUEDE...a este by sa ich naslo...no MIKA, ten ma vytrhol z reality:blush-anim-cl:...a dakujem mu za to...

 

a co sa tyka farebnosti...o tom by som vedela rozpravat...je zo mna kanarik:wub2:...a okolie nechape...som uplne zmenena...ziarim...:blush-anim-cl:...a nie len farbami...takze plne chapem tvoje ruzove kratasy:wink2:...ja beham v jablkovo zelenych:wink2:

Link to comment
Share on other sites

přesně tak:wub2: nedokážu si představit, že by to někdy někdy zazpíval stejně.. MIka má tak úžasnej hlas, vždycky mě ohromí, když ho poslouchám:wub2: prostě dokonalost sama. :-)

 

a tesim sa i na studiove prevedenie...i ked v jeho pripade je pravda, ze on teda problemy z live verziami nema...su mozno len viac doplnene improvizaciou...hlavne hlasovou...:blush-anim-cl:...jednoducho krasa...:wub2:

Link to comment
Share on other sites

hudobne je pre mna boh:blush-anim-cl...ja som asi doteraz moc dnesnu tvorbu nepocuvala...nejako ma tam nic moc nenadchlo...tazila som z tvorby dob minulych - U2, DOORS, QUEEN, PULP, SUEDE...a este by sa ich naslo...no MIKA, ten ma vytrhol z reality:blush-anim-cl:...a dakujem mu za to...

 

a co sa tyka farebnosti...o tom by som vedela rozpravat...je zo mna kanarik:wub2...a okolie nechape...som uplne zmenena...ziarim...:blush-anim-cl:...a nie len farbami...takze plne chapem tvoje ruzove kratasy:wink2:...ja beham v jablkovo zelenych:wink2

 

já si vlastně ani nevzpomínám, co jsem poslouchala před Mikou! on mě vážně tak obohatil.. a vlastně mi změnil život od základů, i díky němu jsem začala hrát na klavír! a díky klavíru jsem zase začala poslouchat kvalitní hudbu z dob ještě víc minulých..:naughty: takže MIkovi patří velký dík a jednou mu to musím říct osobně a dát mu za to huge kiss :-D

 

jak jsem ted nedávno byla nakupovat, tak jsem v obchodech viděla zvláštní barevný modely a hned mě napadlo, že za to může Mika..že mu ty jeho nápady ukradly!:-P

tak to jsem ráda, že je nás víc:D i když to bude asi většina Jeho fanoušků..:naughty: akorát mě štvě, že mě nesluší tolik barev jak Mikovi, ale co nadělám:-) aspon jsem se začala oblíkat veseleji:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

a tesim sa i na studiove prevedenie...i ked v jeho pripade je pravda, ze on teda problemy z live verziami nema...su mozno len viac doplnene improvizaciou...hlavne hlasovou...:blush-anim-cl:...jednoducho krasa...:wub2:

 

doufám, že jednou natočí studiový verze všech jeho live verzí..například How much do you love me bych si chtěla poslechnout bez toho šílenýho řevu fanoušků..:naughty:

Link to comment
Share on other sites

já si vlastně ani nevzpomínám, co jsem poslouchala před Mikou! on mě vážně tak obohatil.. a vlastně mi změnil život od základů, i díky němu jsem začala hrát na klavír! a díky klavíru jsem zase začala poslouchat kvalitní hudbu z dob ještě víc minulých.. takže MIkovi patří velký dík a jednou mu to musím říct osobně a dát mu za to huge kiss :-D

 

jak jsem ted nedávno byla nakupovat, tak jsem v obchodech viděla zvláštní barevný modely a hned mě napadlo, že za to může Mika..že mu ty jeho nápady ukradly!:-P

tak to jsem ráda, že je nás víc:D i když to bude asi většina Jeho fanoušků.. akorát mě štvě, že mě nesluší tolik barev jak Mikovi, ale co nadělám:-) aspon jsem se začala oblíkat veseleji:thumb_yello:

Terou, myslim, ze na lepsie sa rychlo zvyka:naughty:...a v tomto pripade to plati dvojnasobne...LICM aneb ako to Barunka nzavala CDPZ (CD poslednej zachrany) bude o chvilu zodrate...:naughty:

 

ten huge kiss pridavam i ja :huglove:...

 

nenadarmo bol vyhlaseny za modnu ikonu roku 2007...mozu od neho cerpat a aj cerpaju skoro vsetci...takze nechajme sa unasat farbami duhy:wink2:...

 

no a mas pravdu, on je idealny typ pre modu, sekne mu skoro vsetko...a look mu trafili neskutocne...raz je darmo, sestry ho asi poznaju najlepsie...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

doufám, že jednou natočí studiový verze všech jeho live verzí..například How much do you love me bych si chtěla poslechnout bez toho šílenýho řevu fanoušků..:naughty:

 

tak snad sa jej dockame na druhom CD...:blush-anim-cl:...je to jedn z mojich skladieb, ked sa chcem dostat do krasnej melancholie:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Terou, myslim, ze na lepsie sa rychlo zvyka:naughty:...a v tomto pripade to plati dvojnasobne...LICM aneb ako to Barunka nzavala CDPZ (CD poslednej zachrany) bude o chvilu zodrate...:naughty:

 

ten huge kiss pridavam i ja :huglove:...

 

no a mas pravdu, on je idealny typ pre modu, sekne mu skoro vsetko...a look mu trafili neskutocne...raz je darmo, sestry ho asi poznaju najlepsie...:wink2:

 

Barča to trefila:-)) i když já Miku neposlouchám každej den, to by se mi za chvilku omrzela..ale každej den si ho alespoň prozpěvuju, hraju na klávesy nebo alespoň promluvím k jeho plakátu:D

 

snad mu ten vzkaz někdy budem moct předat :-D

 

ale je to nespravedlivý! proč někomu sekne vše a ještě je tak hezkej a pěkně zpívá a někdo né?:crybaby: (to ovšem neznamená, že to Mikovi nepřeju)

Link to comment
Share on other sites

tak snad sa jej dockame na druhom CD...:blush-anim-cl:...je to jedn z mojich skladieb, ked sa chcem dostat do krasnej melancholie:blush-anim-cl:

 

už aby bylo!!! snad se ho dočkáme maximálně přístí rok...neodvažuju se doufat, že by snad vyšlo tento..:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Barča to trefila:-)) i když já Miku neposlouchám každej den, to by se mi za chvilku omrzela..ale každej den si ho alespoň prozpěvuju, hraju na klávesy nebo alespoň promluvím k jeho plakátu:D

 

snad mu ten vzkaz někdy budem moct předat :-D

 

ale je to nespravedlivý! proč někomu sekne vše a ještě je tak hezkej a pěkně zpívá a někdo né?:crybaby: (to ovšem neznamená, že to Mikovi nepřeju)

 

:shocked:...den bez MIKU si vobec neviem predstavit...tak asi som zavisla:roftl::roftl:

 

no, budme radi, ze je taky zlatusik...ja sa rada divam na krasne veci...a v tomto pripade maju i ducha:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

ahoj:) v neděli jsem se sem nedostala, protože jsme byli u babičky.no tak aspoň dnes:) zrovna u nás prší, takže nemusím na brigádu. mám takovej pocit, že si nic moc ani nevydělám, když je pořád hnusně:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

ahoj:) v neděli jsem se sem nedostala, protože jsme byli u babičky.no tak aspoň dnes:) zrovna u nás prší, takže nemusím na brigádu. mám takovej pocit, že si nic moc ani nevydělám, když je pořád hnusně

 

ahoj Terou:wink2:...tak sme sa tu stretli aspon dnes...ja mam par minut pre odchodom z prace, tak ich este efektivne vyuzivam:naughty:

 

troska budem zla, ale ja som rada, ze prsi...nemusim polievat zahradu:roftl:...no neboj, doprajem ti i pekne pocko, aby si si nieco zarobila na novy klavir:wink2:...a potom nam zahras RAIN...tak cvic...:punk:

Link to comment
Share on other sites

jéé! nahej MIka:mf_lustslow: :naughty: ten tam pěkně řádí:-))

ale tu písničku jsem ještě neslyšela

 

toto video si pustam uz 3 den dookola...neskutocne sa mi paci ako si to vie MIKA uzit...:blush-anim-cl:...a ako prirodzene a spontanne pri tom vyzera...:wub2:...jednoducho sa narodil, aby robil to co robi...a robi to skvelo...tento cover od depeche mode je super zabavny, paci sa mi...:wink2:

a dufam, ze ti i v takyto uprsany den zlepsil naladicku...:wink2:...myslim, ze pohlad na MIKU stoji i za ten dazd...

Link to comment
Share on other sites

ahoj Terou:wink2...tak sme sa tu stretli aspon dnes...ja mam par minut pre odchodom z prace, tak ich este efektivne vyuzivam:naughty

 

troska budem zla, ale ja som rada, ze prsi...nemusim polievat zahradu:roftl:...no neboj, doprajem ti i pekne pocko, aby si si nieco zarobila na novy klavir:wink2:...a potom nam zahras RAIN...tak cvic...:punk:

 

já jsem na jednu stranu taky ráda, že nemusím do roboty, ale když si uvědomím, že si kvůli tomu nic nevydělám, tak mě to zase štve:-D vždycky, když jsem na brigádě a už mě bolí nohy a jsem unavená, tak se vzchopím jen kvůli myšlence na klavír:roftl:

jó tak jestli mi od Rainu seženeš noty, s radostí vám ho zahraju:wink2:

 

nedá mi to a musím se s někým podělit o toto video..sice to není Mika, ale koukni se:wink2:

http://uk.youtube.com/watch?v=8oS7Gk7-KZ8

to je parádní skladba, jednou bych ji chtěla umět zahrát alespon zpoloviny dobře, jako ten kluk..:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy