Jump to content

Recommended Posts

toto video si pustam uz 3 den dookola...neskutocne sa mi paci ako si to vie MIKA uzit...:blush-anim-cl:...a ako prirodzene a spontanne pri tom vyzera...:wub2:...jednoducho sa narodil, aby robil to co robi...a robi to skvelo...tento cover od depeche mode je super zabavny, paci sa mi...:wink2

a dufam, ze ti i v takyto uprsany den zlepsil naladicku...:wink2...myslim, ze pohlad na MIKU stoji i za ten dazd...

 

taky si říkám, že je pro to úplně zrozenej!:wub2: skotačí tam jak malej:D a to se mi na něm líbí:) (jako všechno ostatní:roftl:)

jojo, zlepšil:) díky

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

já jsem na jednu stranu taky ráda, že nemusím do roboty, ale když si uvědomím, že si kvůli tomu nic nevydělám, tak mě to zase štve:-D vždycky, když jsem na brigádě a už mě bolí nohy a jsem unavená, tak se vzchopím jen kvůli myšlence na klavír

jó tak jestli mi od Rainu seženeš noty, s radostí vám ho zahraju:wink2:

 

nedá mi to a musím se s někým podělit o toto video..sice to není Mika, ale koukni se:wink2:

http://uk.youtube.com/watch?v=8oS7Gk7-KZ8

to je parádní skladba, jednou bych ji chtěla umět zahrát alespon zpoloviny dobře, jako ten kluk..:wub2:

 

aha:shocked:...neuvedomila som si, ze bez not to asi nepojde...a to sa neda zahat len tak - akoze opakujes po nom?...asi mam blbe otazky, ale vobec si neviem predstavit, co vsetko obnasa take hranie na klavir - ja vas vsetkych, ktori to viete len jednodcuho obdivujem:blush-anim-cl::thumb_yello:...

 

a neboj, prazdniny este len zacinaju - bude slniecko - budu i peniazky a bude i klavir:wink2:

 

p.s.: to video je skvele...nechapem ako to tak perfect zahra...uz si to skusala?...

Link to comment
Share on other sites

taky si říkám, že je pro to úplně zrozenej!skotačí tam jak malej:D a to se mi na něm líbí:) (jako všechno ostatní)

jojo, zlepšil:) díky

 

mozno i my raz budeme robit to co nas naozaj naplna:mf_rosetinted:...a potom z nas bude srsat tolko stastia a radosti ako z neho...je to moj sen uzivat si pracu...:wink2:...nielen dostavat peniazky...:naughty:

 

tak tuho premyslaj, akou cestou sa vydas, aby ti to vyslo...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

aha:shocked:...neuvedomila som si, ze bez not to asi nepojde...a to sa neda zahat len tak - akoze opakujes po nom?...asi mam blbe otazky, ale vobec si neviem predstavit, co vsetko obnasa take hranie na klavir - ja vas vsetkych, ktori to viete len jednodcuho obdivujem:blush-anim-cl::thumb_yello:...

 

a neboj, prazdniny este len zacinaju - bude slniecko - budu i peniazky a bude i klavir:wink2

 

p.s.: to video je skvele...nechapem ako to tak perfect zahra...uz si to skusala?...

 

možná by to šlo, ale dalo by to hoooodně práce odposlouchat:-) a to se mi zas nechce:-D

 

to doufám...

 

nee, nezkoušela:roftl: ta skladba je těžká jak (s prominutím) prase:roftl: možná tak za 3 roky si na ni troufnu, ale takhle rychle to asi nedám. tak kluk je génius, hraje už od 1 roku, takže... můj idol:blush-anim-cl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

možná by to šlo, ale dalo by to hoooodně práce odposlouchat:-) a to se mi zas nechce:-D

 

to doufám...

 

nee, nezkoušela ta skladba je těžká jak (s prominutím) prase:roftl: možná tak za 3 roky si na ni troufnu, ale takhle rychle to asi nedám. tak kluk je génius, hraje už od 1 roku, takže... můj idol:blush-anim-cl::wub2:

 

pockaj to myslis ako od jedneho roku zivota:shocked::shocked:...tak to nechapem...

inak v septembri chcem ist skusit s michalkou do hudobky, ci ma alebo nema hudobny vkus...je to na 50%...ja nemam, ale manzel ma, tak mozno to vyjde...:wink2:...uvidime...vytvarnu uz ma istu, no mozno by sme skusili i hudobku:wink2:...ved casu ma dost este chodi len do skolky...potom zreferujem...

Link to comment
Share on other sites

Terou, na dnes mi uz cas vyprsal...idem balit moju polovicku na cesty, v noci vyraza...tak pekne snicky a do skoreho pisania...

 

a trenuj...:thumb_yello:

 

posielam i trocha slniecka, aby si mohla ist na brigadu:wink2:

 

pa...

Link to comment
Share on other sites

pockaj to myslis ako od jedneho roku zivota:shocked::shocked:...tak to nechapem...

inak v septembri chcem ist skusit s michalkou do hudobky, ci ma alebo nema hudobny vkus...je to na 50%...ja nemam, ale manzel ma, tak mozno to vyjde...:wink2...uvidime...vytvarnu uz ma istu, no mozno by sme skusili i hudobku:wink2...ved casu ma dost este chodi len do skolky...potom zreferujem...

 

jj, od jednoho roku:thumb_yello: taky to nechápu.. ale svoje děti taky budu učit už tak mladý:roftl: už se na to hrozně těším :-D

 

vážně??:OO: tak to je parááádní!!! mám z toho fakticky radost!! :yay:

kolik jí vlastně je? doufám, že se u ní projeví talent...třeba z ní bude virtuos:wink2: a do čeho ji chceš dát? na zpěv nebo na hud. nástroj?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Terou, na dnes mi uz cas vyprsal...idem balit moju polovicku na cesty, v noci vyraza...tak pekne snicky a do skoreho pisania...

 

a trenuj...:thumb_yello:

 

posielam i trocha slniecka, aby si mohla ist na brigadu:wink2:

 

pa...

 

tak brzo:shocked: tak nevadí, já už taky budu muset jít:)

 

joo, to budu:wink2: dnes jsem se naučila Pro Elišku:wink2:

 

díky díky:D

pa

Link to comment
Share on other sites

jj, od jednoho roku:thumb_yello: taky to nechápu.. ale svoje děti taky budu učit už tak mladý:roftl: už se na to hrozně těším :-D

 

vážně??:OO: tak to je parááádní!!! mám z toho fakticky radost!! :yay:

kolik jí vlastně je? doufám, že se u ní projeví talent...třeba z ní bude virtuos:wink2: a do čeho ji chceš dát? na zpěv nebo na hud. nástroj?:wink2:

 

super napad, najlepsie je podchytit to hned od utleho veku - a potom budu z nich taki profesionalni klaviristi ako ten mlady muz:wink2:

 

pozor, pozor, to este neznamena, ze bude mat hudobny sluch...ideme to len vyskusat...uvazujem nad nejakym hudobnym nastrojom...okrem klavira ma vsak nic nenapada...gitaru som vylucila...tak neviem...inak uz mala 5 rokov, tak myslim, ze to je celkom dobry vek...uvidime...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak brzo tak nevadí, já už taky budu muset jít:)

 

joo, to budu dnes jsem se naučila Pro Elišku

 

díky díky:D

pa

 

:thumb_yello:...tak to rozhodne potesis i Barunku...ta je vacsi odbornik ako ja...ja som len posluchac - konzument:naughty:...pre mna je kohutik jarabi rovnako narocny ako napr. Pre Elisku:naughty:...nezvladnem ani jedno ani druhe, tak nerozlysujem...:wink2:

 

a co dnes?...bola brigada?...nam sa tu celkom vycasilo...ale je tak prijemne...ako po dazdi...:wink2:

 

este sa vsak trapim v praci...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím všechny z Košic! :D Jsem zrovna na návštěvě u rodiny, tak jsem si jen řekla že pozdravím, jelikož stejně nikdo není online :roftl: Taky doufám že Rebeka si koncert pořádně užije :punk: , Barunka že pořádně utrácí v Anglii :mf_lustslow: , a vůbec že se všichni máte moc pěkně a užíváte si prázdnin (samozřejmě v rámci možností :original: ) Papaaa Martini :huglove:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, dufam, ze nas caka este vela skutocnych live show

 

a na virgin radio uz ani nesiahnem

 

tak nezabudni na nic a hlavne nie na nas

 

Jak by se na vas dalo zapomenout... :blink::mf_rosetinted:

 

jé tu už jedeš?

to jsem nevěděla, že tak brzy:O nešel nám net, jinak bych se přišla rozloučit dřív..no ale co už. měj se tak krásně!

 

Dekuju, krasne se mam :-)

 

Terou, Barunka si uz zvyka na svoj prechodny domov...len dufam, ze dorazila v poriadku...

 

no a i REBEKA je na cestach...odratava dni pred utorkovou show a spoznava krasy amsterdamu

 

a my budeme drzat straz tu...

 

Zdravim me milovane, mnou jiz neuvreitelne postradane osazenstvo CZ&SK! Dorazila, dorazila :) Letadlo melo hodinu zpozdeni ale jinak probihalo vsechno OK, dokonce jsem i ten kufr tim metrem utahla :-D

Je tady zima, porad okolo 11 stupnu, ale aspon moc neprsi, u vas pry jo,... ale zase mate teplejc :-) no a nakupy jsou tady uzasny, je tu tolik obchodaku za to snad ani nestihnu projit, ale budu se snazit :naughty:

Uz se na vas zase moc tesim! Mam strasnej abstak, bez netu se to vazne neda vydrzet o.O Detaily povim az jindy, nemam boihuzel moc casu :-(

Link to comment
Share on other sites

super napad, najlepsie je podchytit to hned od utleho veku - a potom budu z nich taki profesionalni klaviristi ako ten mlady muz:wink2:

 

pozor, pozor, to este neznamena, ze bude mat hudobny sluch...ideme to len vyskusat...uvazujem nad nejakym hudobnym nastrojom...okrem klavira ma vsak nic nenapada...gitaru som vylucila...tak neviem...inak uz mala 5 rokov, tak myslim, ze to je celkom dobry vek...uvidime...:wink2:

 

joo určitě ji dej do klavíru!:thumb_yello: to je nejlepší nástroj:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello...tak to rozhodne potesis i Barunku...ta je vacsi odbornik ako ja...ja som len posluchac - konzument:naughty:...pre mna je kohutik jarabi rovnako narocny ako napr. Pre Elisku:naughty:...nezvladnem ani jedno ani druhe, tak nerozlysujem...:wink2:

 

a co dnes?...bola brigada?...nam sa tu celkom vycasilo...ale je tak prijemne...ako po dazdi...:wink2:

 

este sa vsak trapim v praci...

 

ani včera ani dnes brigáda nebyla :sneaky2: to počasí pěkně blbne, sice celou dobu svítí slunce, ale najednou začne bouřka nebo pršet, a pak je zase pěkně:boxed: s takovou si nic nevydělám

 

taky bych se ráda trápila v práci:D

Link to comment
Share on other sites

a dnes je AMSTERDAM:wub2::blush-anim-cl:...tak dufam, ze REBEKA si to vychutna za nas vsetky:wink2:...uz sa tesim na reportik...:wub2:

 

týjo, on byl vlastně už včera:shocked: možná ještě teď Rebeka vyspává po koncertu:D

Link to comment
Share on other sites

Zdravím všechny z Košic!Jsem zrovna na návštěvě u rodiny, tak jsem si jen řekla že pozdravím, jelikož stejně nikdo není online :roftl: Taky doufám že Rebeka si koncert pořádně užije :punk: , Barunka že pořádně utrácí v Anglii, a vůbec že se všichni máte moc pěkně a užíváte si prázdnin (samozřejmě v rámci možností :original: ) Papaaa Martini :huglove:

 

Martinka, ahoj:wink2:...a vitaj na slovensku:thumb_yello:

 

cakame na report z amsterdamu...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Zdravim me milovane, mnou jiz neuvreitelne postradane osazenstvo CZ&SK! Dorazila, dorazila :) Letadlo melo hodinu zpozdeni ale jinak probihalo vsechno OK, dokonce jsem i ten kufr tim metrem utahla :-D

Je tady zima, porad okolo 11 stupnu, ale aspon moc neprsi, u vas pry jo,... ale zase mate teplejc :-) no a nakupy jsou tady uzasny, je tu tolik obchodaku za to snad ani nestihnu projit, ale budu se snazit :naughty:

Uz se na vas zase moc tesim! Mam strasnej abstak, bez netu se to vazne neda vydrzet o.O Detaily povim az jindy, nemam boihuzel moc casu :-(

 

tiše závidím..:) ale co, v sobotu jdu taky vymetat obchody, takže už nebude důvod:D Pořádně se tam rozhlížej, třeba uvidíš MIku:naughty: i když..to je spíš blbost, protože on je teď někde na šňůře..ale i tak se rozhlížej:D

Link to comment
Share on other sites

 

Zdravim me milovane, mnou jiz neuvreitelne postradane osazenstvo CZ&SK! Dorazila, dorazila :) Letadlo melo hodinu zpozdeni ale jinak probihalo vsechno OK, dokonce jsem i ten kufr tim metrem utahla :-D

Je tady zima, porad okolo 11 stupnu, ale aspon moc neprsi, u vas pry jo,... ale zase mate teplejc :-) no a nakupy jsou tady uzasny, je tu tolik obchodaku za to snad ani nestihnu projit, ale budu se snazit :naughty:

Uz se na vas zase moc tesim! Mam strasnej abstak, bez netu se to vazne neda vydrzet o.O Detaily povim az jindy, nemam boihuzel moc casu

 

zdravim nasu studujucu cestovatelku:wink2:...tak ako ide english...mas sa tam este vlastne co naucit:naughty:...

tak v kutiku duse si myslim, ze tu by si bola tiez uzitocna:mf_rosetinted:...tak nech je uz 19.7...alebo zeby 20.7.:naughty:

 

Barunka, davaj si pozor a dobre nakup...viem si tie nakupne centra predstavit...kreditku by som asi radsej nechala doma - istota je istota...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ani včera ani dnes brigáda nebyla :sneaky2: to počasí pěkně blbne, sice celou dobu svítí slunce, ale najednou začne bouřka nebo pršet, a pak je zase pěkně:boxed: s takovou si nic nevydělám

 

taky bych se ráda trápila v práci:D

 

teda, to pocko by sa uz vazne mohlo aspon u vas umudrit:mf_rosetinted:...musis mu asi troska dohovorit a snad to zabere...alebo skus zahrat jednu zo svojich skladieb:wub2:, to by tiez mohlo zabrat...

 

mozno je to vsetko tym MIKOVYM RAINOM:blush-anim-cl:...ked napise pesnicku o slniecku - tak bude horuce leto:naughty:

Link to comment
Share on other sites

týjo, on byl vlastně už včera:shocked: možná ještě teď Rebeka vyspává po koncertu:D

 

to teda bol...a ked si predstavim, ze teraz mi to uniklo naozaj len o kusok:mf_rosetinted:...skoda hovorit...ale ved nie je vsetkym peknym dnom koniec...vsak...:wink2:

raz sa i my dockame...len dufam, ze to nebude pri prilezitosti vydania BEST OF 2006 - 2016...:naughty:...

 

a predpokladam, ze REBEKA nezabija cas v amsterdame spanim - to by bola vecna skoda...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

to teda bol...a ked si predstavim, ze teraz mi to uniklo naozaj len o kusok:mf_rosetinted...skoda hovorit...ale ved nie je vsetkym peknym dnom koniec...vsak...:wink2:

raz sa i my dockame...len dufam, ze to nebude pri prilezitosti vydania BEST OF 2006 - 2016...:naughty:...

 

a predpokladam, ze REBEKA nezabija cas v amsterdame spanim - to by bola vecna skoda...:naughty:

 

tys tam měla možnost jet?:shocked: a jaktože ti to uniklo?:blink:

teď si uvědomuju, že my dvě jsme jediný z našeho fóra, co ještě nebyly na Mikově koncertu:boxed:

 

a jak dlouho tam Rebeka bude? už aby přijela a vyprávěla..:wub2:

Link to comment
Share on other sites

teda, to pocko by sa uz vazne mohlo aspon u vas umudrit:mf_rosetinted:...musis mu asi troska dohovorit a snad to zabere...alebo skus zahrat jednu zo svojich skladieb:wub2:, to by tiez mohlo zabrat...

 

mozno je to vsetko tym MIKOVYM RAINOM:blush-anim-cl:...ked napise pesnicku o slniecku - tak bude horuce leto:naughty:

 

hehe to mě nenapadlo, že by to mohlo být kvůli Rainu:roftl:

ten Mika je teda:sneaky2: takový škaredý počasí nám přičaroval.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy