Jump to content

Recommended Posts

taktéž zdravím :-) mohu se zeptat, co to znamená zarabala?:blush-anim-cl: ano, stydím se, ale bohužel, jaksi nevím:/

 

Terou, zarabala je od slova zarabat napr. peniazky...ako dostavat vyplatu...prepac, neuvedomila som si, ze bez interpunkcie to moze zniet vselijako...tak uz je to jasne?...:wink2:

 

a bude klavir?:punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidis, to ma este nenapadlo...aj ked MIKOM som sa uz inspirovat nechala...kto by odolal:wub2:

 

mam sa fajn, len sa mi nechce zajtra do prace...kto meni so mnou?:mf_rosetinted:

 

já ne, pracovat nechci nebudu :D budu jako romové :D asi na podpoře ...

nn kdyby jste věděli co bych chtěla dělat, ech ale to se prý neříká

protože potom se to nesplní .. jinak moje dení docházka do školy

taky není moc slavná, ale protože místo češtiny se učím texty písniček

a v úkolníčku mám dvě mikovo fotky, po kapse mp3, tak se dá ten den ve

škole jakš takš přežít :blink:

Link to comment
Share on other sites

vidis, to ma este nenapadlo...aj ked MIKOM som sa uz inspirovat nechala...kto by odolal:wub2:

 

mam sa fajn, len sa mi nechce zajtra do prace...kto meni so mnou?:mf_rosetinted:

JÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ano, není zač, dohlédnu na tebe :naughty

 

 

och, děkuji. :roftl:

 

 

Bohužel *blučka* .... A to jsem přijela večer :sneaky2: Je to tam strašnýýý :(

 

jéé, ty používáš blučku? zupa!:thumb_yello: :-D uff tak to ti nezávidím...já jsem byla od dneška na praxi (jo, už zase):)) ale akorát už nejsem v ČSOB v Olomouci, ale na Úřadu práce u nás v Šumperku. Ale musím říct, že je to tam dobrý! přátelská atmosféra a dnes jsem měla vlastní kancl dokonce:cool: :naughty:

 

Mimochodem viděly jste toto?

http://www.youtube.com/watch?v=P6wSyIdwCFM

ženská s největším hlasovýmo rozsahem na světě..ale je to úděsný:-D do zpěvu to zařadit nelze

Link to comment
Share on other sites

skusam si toho dedecka predstavit:naughty::naughty:...no radsej sa necham unasat prijemnejsimi predstavami:wub2:

 

neboj, aspon na 4 to snad uhras:thumb_yello:

Jasně..... Mika :wink2::thumb_yello: ... ach :-)

 

Kdepak :naughty: Já vůbec, ale vůbec nic nevím.

Link to comment
Share on other sites

Terou, zarabala je od slova zarabat napr. peniazky...ako dostavat vyplatu...prepac, neuvedomila som si, ze bez interpunkcie to moze zniet vselijako...tak uz je to jasne?...:wink2:

 

a bude klavir?:punk:

 

bohužel, v nejbližší době nebude:( brigáda se jaksi nevydařila :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

já ne, pracovat nechci nebudu :D budu jako romové :D asi na podpoře ...

nn kdyby jste věděli co bych chtěla dělat, ech ale to se prý neříká

protože potom se to nesplní .. jinak moje dení docházka do školy

taky není moc slavná, ale protože místo češtiny se učím texty písniček

a v úkolníčku mám dvě mikovo fotky, po kapse mp3, tak se dá ten den ve

škole jakš takš přežít :blink:

 

 

vidim, ze slusna vybava...:wink2:...to potom i ta skola ubehne ako voda:punk:

Link to comment
Share on other sites

jéé, ty používáš blučku? zupa!:thumb_yello: :-D uff tak to ti nezávidím...já jsem byla od dneška na praxi (jo, už zase):)) ale akorát už nejsem v ČSOB v Olomouci, ale na Úřadu práce u nás v Šumperku. Ale musím říct, že je to tam dobrý! přátelská atmosféra a dnes jsem měla vlastní kancl dokonce:cool: :naughty:

 

Mimochodem viděly jste toto?

http://www.youtube.com/watch?v=P6wSyIdwCFM

ženská s největším hlasovýmo rozsahem na světě..ale je to úděsný:-D do zpěvu to zařadit nelze

 

Poučila jsem se od tebe :) ...

Tak to je paráda :-O! To je celkem dobrý a co tam vůbec děláš? :-)

 

To je teda hrozný, kdo by to poslouchal? o.o Vždyť... to máš pravud, to už ani zpěv není :D Vždyť musí mít zničený hlasivky o.O

Link to comment
Share on other sites

jéé, ty používáš blučku? zupa!:thumb_yello: :-D uff tak to ti nezávidím...já jsem byla od dneška na praxi (jo, už zase):)) ale akorát už nejsem v ČSOB v Olomouci, ale na Úřadu práce u nás v Šumperku. Ale musím říct, že je to tam dobrý! přátelská atmosféra a dnes jsem měla vlastní kancl dokonce:cool: :naughty:

 

Mimochodem viděly jste toto?

http://www.youtube.com/watch?v=P6wSyIdwCFM

ženská s největším hlasovýmo rozsahem na světě..ale je to úděsný:-D do zpěvu to zařadit nelze

 

hej no ta ženská s tim rozsahem upe něco nomae

Link to comment
Share on other sites

jéé, ty používáš blučku? zupa!:thumb_yello: :-D uff tak to ti nezávidím...já jsem byla od dneška na praxi (jo, už zase):)) ale akorát už nejsem v ČSOB v Olomouci, ale na Úřadu práce u nás v Šumperku. Ale musím říct, že je to tam dobrý! přátelská atmosféra a dnes jsem měla vlastní kancl dokonce:cool: :naughty:

 

Mimochodem viděly jste toto?

http://www.youtube.com/watch?v=P6wSyIdwCFM

ženská s největším hlasovýmo rozsahem na světě..ale je to úděsný:-D do zpěvu to zařadit nelze

 

 

kocky, co to je "blucka"...som nejako mimo teraz JA...:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Poučila jsem se od tebe :) ...

Tak to je paráda :-O! To je celkem dobrý a co tam vůbec děláš? :-)

 

To je teda hrozný, kdo by to poslouchal? o.o Vždyť... to máš pravud, to už ani zpěv není :D Vždyť musí mít zničený hlasivky o.O

 

ale je to alespoň zajímavý.. ta tam má snad e4, ne-li víc! :-D

 

no dnes jsem tam lepila nástěnky s volnými pracovními místy...pak jsem nadepisovala složky.. a pak mě poslali domů:naughty: je to velmi užitečná praxe

 

hej no ta ženská s tim rozsahem upe něco nomae

 

co?

Link to comment
Share on other sites

tak si este chvilku pockame...ale ved krasne tvoris i na tom co mas doma...:thumb_yello::wink2:

 

v poslední době mi to tvoření jaksi nejde.. nechce mě políbit můza, či jak se tomu říká:naughty: (a neříká se to náhodou jen u básníků? :roftl:)

Link to comment
Share on other sites

BINGO!!!

 

ved stvrtok je este daleko...oprasis stare poznatky a bude to...znie to celkom jednoducho, vsak...:mf_rosetinted:

Ano, to tedy ano :wink2: Mě by to celý musel znovu někdo vysvětlit a to nemám šanci... no nevadí :) ... Jedna 5 mě nezabije :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ano, to tedy ano :wink2: Mě by to celý musel znovu někdo vysvětlit a to nemám šanci... no nevadí :) ... Jedna 5 mě nezabije :wink2:

 

člověk než něco napíše, tak mezitim přiskočí 30 dalších příspěvků

který vůbec nepobírá, normálně jáí sem nepatřím :(

Link to comment
Share on other sites

ale je to alespoň zajímavý.. ta tam má snad e4, ne-li víc! :-D

 

no dnes jsem tam lepila nástěnky s volnými pracovními místy...pak jsem nadepisovala složky.. a pak mě poslali domů:naughty: je to velmi užitečná praxe

 

To teda, to asi i víc :shocked: Je to síla... o.O Mě plně stačí Mikův rozsah :biggrin2: ...

 

:naughty: Začínat se musí od píky...a co... tak pohodička... (-: V kolik jsi přišla dom?

Link to comment
Share on other sites

v poslední době mi to tvoření jaksi nejde.. nechce mě políbit můza, či jak se tomu říká:naughty: (a neříká se to náhodou jen u básníků? :roftl:)

 

muza liba vsetkych co tvoria:wink2:...neboj, tvorivosti sa rozkazat neda...vidis i na mikove 2 CD si musime pockat...a ver mi, ze si rada pockam...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy