Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

člověk než něco napíše, tak mezitim přiskočí 30 dalších příspěvků

který vůbec nepobírá, normálně jáí sem nepatřím :-(

 

jó zvykej si na tvrdý život, děvče:naughty:

 

To teda, to asi i víc :shocked Je to síla... o.O Mě plně stačí Mikův rozsah :biggrin2 ...

 

:naughty Začínat se musí od píky...a co... tak pohodička... (-: V kolik jsi přišla dom?

 

ano! mně taky! Mika je prostě nej:wub2: zrovna včera jsem si uvědomila, jak moc ho miluji...:wub2::naughty: při dívání se na video s Everybody talkin'

 

jasně, pohoda:-) stejně mě zítra strčí do archivu a budu tam pořád nic nedělat:-D dnes mě propustili něco po půl jedné:-) ale kdyby se na to přišlo ve škole....oujé, to by byl průser:-D

 

aha, takze necakana nevolnost:naughty:...teda aspon dufam, ze som to spravne pochopila...:mf_rosetinted

 

řekněme, že jsi to pochopila správně:cool::naughty:

Link to comment
Share on other sites

muza liba vsetkych co tvoria:wink2:...neboj, tvorivosti sa rozkazat neda...vidis i na mikove 2 CD si musime pockat...a ver mi, ze si rada pockam...:punk:

 

a kdo by ne!:thumb_yello: tak na moji další skladbu si počkejte...ehm...táák....řekněme za deset let? :D

Link to comment
Share on other sites

a kdo by ne!:thumb_yello: tak na moji další skladbu si počkejte...ehm...táák....řekněme za deset let? :D

 

Terou, nebud skromna...uz sme malli tu cest pocut nieco z tvojej dielne...takze cas po praxi mozes venovat klaviru a my ta nebonzneme, ze si skoro skoncila:naughty:

Link to comment
Share on other sites

njn když teda no asi jste to viděli ale jen kdyby jste chtěli mi poradit ..

KDO ŽE JE TO TADY S MIKOU ?? http://fansites.hollywood.com/~mika/coppermine/thumbnails.php?album=138&page=1

Slečna Katy Perry, zpěvačka, největší hit letošního léta v Americe a Británii. Vtipná holčina :)

 

A netají se tím, že se jí Mika mooc líbí :naughty:

Link to comment
Share on other sites

nooooooooooo...v mojom pripade myslim, ze nic horsie ako krasona nepoznam, takze nechajme sa prekvapit...:mf_rosetinted:

Tos ještě neviděla našeh fyzikáře.... opravdu, ale opravdu by ses ještě ráda vrátila ke Krasoňovi, to mi věř...

Link to comment
Share on other sites

Slečna Katy Perry, zpěvačka, největší hit letošního léta v Americe a Británii. Vtipná holčina :)

 

A netají se tím, že se jí Mika mooc líbí :naughty:

 

sranda a ja som ju vobec nezachytila, len tu...asi to bude tym, ze je najvacsi objav:naughty:...

 

tak pacit sa jej fakt moze:naughty:...ako milionom dalsim...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

sranda a ja som ju vobec nezachytila, len tu...asi to bude tym, ze je najvacsi objav:naughty:...

 

tak pacit sa jej fakt moze:naughty:...ako milionom dalsim...:naughty:

Aaano :naughty: Ale narozdil od tech statisicu ona k nemu ma pristup blizsi :naughty:

Link to comment
Share on other sites

ano! mně taky! Mika je prostě nej:wub2: zrovna včera jsem si uvědomila, jak moc ho miluji...:wub2::naughty: při dívání se na video s Everybody talkin'

 

jasně, pohoda:-) stejně mě zítra strčí do archivu a budu tam pořád nic nedělat:-D dnes mě propustili něco po půl jedné:-) ale kdyby se na to přišlo ve škole....oujé, to by byl průser:-D

 

:wub2: Já poté, co jsem si za toho hnusného počasí dneska po cestě do školy zase pouštěla LICM...

 

Tak to je super! :biggrin2: Třeba to tak bude dál (-:! To se vyplatí!

Link to comment
Share on other sites

Terou, nebud skromna...uz sme malli tu cest pocut nieco z tvojej dielne...takze cas po praxi mozes venovat klaviru a my ta nebonzneme, ze si skoro skoncila:naughty:

 

óó to jste milé! :-D musím se ale přiznat, že dnes jsem VŮBEC NEHRÁLA! :crybaby: ano, je to tak. :( taky mám kvůli tomu neklid v duši. prostě se ze mě stal závislák.

 

jó to vám musím říct! co se mi dnes přihodilo!

no tak normálně když jsem přišla domů z praxe, tak zrovna jsem zastihla mamku, která jela do Zábřeha (jedno město), tak jsem jela s ní, jakože si koupím něco na sebe. :naughty: tak jsme vešly do jednoho obchodu a já se ptala po bundách. a ta ženština, co mě obsluhovala se mě zeptala: "A vy čekáte děťátko, mladá paní?" :sneaky2: jsem z toho byla vyřízená...jsem si pak od ní na sebe nechala navlíct tři různý bundy, ale ani jednu mi nevnutila, baba jaga :sneaky2: Takže prostě asi vypadám těhotná, no.

:-D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy