Jump to content

Recommended Posts

óó to jste milé! :-D musím se ale přiznat, že dnes jsem VŮBEC NEHRÁLA! :crybaby: ano, je to tak. :( taky mám kvůli tomu neklid v duši. prostě se ze mě stal závislák.

 

jó to vám musím říct! co se mi dnes přihodilo!

no tak normálně když jsem přišla domů z praxe, tak zrovna jsem zastihla mamku, která jela do Zábřeha (jedno město), tak jsem jela s ní, jakože si koupím něco na sebe. :naughty: tak jsme vešly do jednoho obchodu a já se ptala po bundách. a ta ženština, co mě obsluhovala se mě zeptala: "A vy čekáte děťátko, mladá paní?" :sneaky2: jsem z toho byla vyřízená...jsem si pak od ní na sebe nechala navlíct tři různý bundy, ale ani jednu mi nevnutila, baba jaga :sneaky2: Takže prostě asi vypadám těhotná, no.

:-D

:wink2: Zítra si zahraješ.... vyjímka potvrzuje pravidlo :-)

 

Tak to je teda drzost :sneaky2: ... Tak teda rozhodně nevypadáš :-O :-O

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

óó to jste milé! :-D musím se ale přiznat, že dnes jsem VŮBEC NEHRÁLA! ano, je to tak. :( taky mám kvůli tomu neklid v duši. prostě se ze mě stal závislák.

 

jó to vám musím říct! co se mi dnes přihodilo!

no tak normálně když jsem přišla domů z praxe, tak zrovna jsem zastihla mamku, která jela do Zábřeha (jedno město), tak jsem jela s ní, jakože si koupím něco na sebe. :naughty: tak jsme vešly do jednoho obchodu a já se ptala po bundách. a ta ženština, co mě obsluhovala se mě zeptala: "A vy čekáte děťátko, mladá paní?" :sneaky2: jsem z toho byla vyřízená...jsem si pak od ní na sebe nechala navlíct tři různý bundy, ale ani jednu mi nevnutila, baba jaga Takže prostě asi vypadám těhotná, no.

:-D

 

:shocked::shocked::shocked:

 

nechapem, jedine, ak by ste boli v obchode pre tehotne...mnic ine ma nenapada...fakt dobreeeeeeee:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:wub2: Já poté, co jsem si za toho hnusného počasí dneska po cestě do školy zase pouštěla LICM...

 

Tak to je super! :biggrin2: Třeba to tak bude dál (-:! To se vyplatí!

 

Dobrá volba!:thumb_yello:

 

Hele taky vždycky zažíváte pocity euforie, když si pouštíte Miku?:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka...tak ty ma takto chces navnadit:wub2:...teda teda...to sa robi...hned by som isla...

 

teraz si tu pustam just can´t get enough...neviem sa vynadivat...skvele kreacie:wub2::blush-anim-cl:

Ano.... ach, až bude koncert někde poblíž, naše fórum bude pařit v první řadě!

 

Jé... já si dávám Same Jeans... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:wink2: Zítra si zahraješ.... vyjímka potvrzuje pravidlo :-)

 

Tak to je teda drzost :sneaky2: ... Tak teda rozhodně nevypadáš :-O :-O

 

Podle té prodavačky asi jo! :-D však jsem z toho pak byla taky náležitě zdrcena.. aspon dvě hodiny poté. a nic jsem si ani nekoupila :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Dobrá volba!:thumb_yello:

 

Hele taky vždycky zažíváte pocity euforie, když si pouštíte Miku?:wub2:

 

mila Terou ja som v permanentnej euforii uz niekolko mesiacov...aj ked zrovna MIKU nepocujem...je v mojich myslienkach stale...takze krasa...:wub2::blush-anim-cl::wub2::blush-anim-cl:

 

p.s.: a nehodlam sa jej vzdat...

Link to comment
Share on other sites

:shocked::shocked::shocked:

 

nechapem, jedine, ak by ste boli v obchode pre tehotne...mnic ine ma nenapada...fakt dobreeeeeeee:naughty:

 

právěže nebyly! byly jsme v úplně normálním obchodě. :sneaky2: a to jsme jí ještě vysvětlovaly, že mi je 18 a že mám teprve před maturitou, ale ona mě pořád oslovovala "mladá paní" :/

díky ní si teď připadám stará

:-D

Link to comment
Share on other sites

mila Terou ja som v permanentnej euforii uz niekolko mesiacov...aj ked zrovna MIKU nepocujem...je v mojich myslienkach stale...takze krasa...:wub2::blush-anim-cl::wub2::blush-anim-cl:

 

p.s.: a nehodlam sa jej vzdat...

 

euforie .. ??? skoro až org..... ne nic dobrý prostě je to bezva ježi co to píšu já radši padám :DD

Link to comment
Share on other sites

ne já newí jen se ptáám .. :D jak víš že se té Ke.. něco líbí se jí MIKA ?

Jů a kde ana to chodíš .. já chi takly totiž někdy něco vědět dřív než všichni ostatní. Jsem totiž někdy pozadu ..:'( :(

Říkala to v jednom rozhovoru.... a píše mu na myspace různý komentáře :wink2:

Tak různě... něco na fóru a tak :)

Link to comment
Share on other sites

právěže nebyly! byly jsme v úplně normálním obchodě. :sneaky2: a to jsme jí ještě vysvětlovaly, že mi je 18 a že mám teprve před maturitou, ale ona mě pořád oslovovala "mladá paní" :/

díky ní si teď připadám stará

:-D

 

tak asi mala svoj den - jednoducho si dala zavazok, ze ho sprijemni i ostatnym...kasli na to...my vieme, ze nie si ani mlada pani...a uz vobec nie tehotna:naughty:

 

teda aspon dufam:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak asi mala svoj den - jednoducho si dala zavazok, ze ho sprijemni i ostatnym...kasli na to...my vieme, ze nie si ani mlada pani...a uz vobec nie tehotna:naughty:

 

teda aspon dufam:wink2:

 

nééééé jen to né! :shocked: ale těhotná snad nejsem! (vlastně ani být nemůžu :-D jedině, že bych byla novodobá Panna Marie :roftl:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy