Jump to content

Recommended Posts

Barunka, no predsa zajtra pride domov moja polovicka:wink2:...takze odratavam hodiny...:blush-anim-cl:

 

a co potom tie mesiace, co ta cakaju:shocked:

Já to pochopila, já jen jaktože se vrací domů... má volno... nebo... tím jsem prostě chtěla říct, že jestli je nějaká příležitost, nebo se jen tak přijel podívat domů... :wink2: Ten let domů musí být asi dlouhej :shocked:

 

Jo to nevím.... to se bude apatie ještě prohlubovat :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak by som povedala, ze od pasa nadol to jednoznacne nezvladli...predpokladam, ze sa vyburili jeho sestry...no od pasa nahor je :chkn:...aj ked fakt straaaaaaaaaaaaaasne chuducky...predpokladam, ze to nahravanie mu dava riadne zabrat...i vyraz tvare je hodne unaveny...taky ten usmev nasilu...apple pose ako vysita...:mf_rosetinted:

To je možný.... nojo, každý musí někdy šáhnout vedle... :wink2:

 

Mě by zajímalo, jak je daleko s nahráváním... ale jak říkáš, ... asi to vypadá, že právě jsou hlavní přípravy/dokončovací proces... to musí být nejvíc unavující...

 

#5800 :woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

To je možný.... nojo, každý musí někdy šáhnout vedle... :wink2:

 

Mě by zajímalo, jak je daleko s nahráváním... ale jak říkáš, ... asi to vypadá, že právě jsou hlavní přípravy/dokončovací proces... to musí být nejvíc unavující...

 

#5800 :woot_jump:

 

:yay::yay::yay:...takze oslavujeme:wink2:

 

Barunka, neviem, ci videla jeden z jeho blogov/vlogov je z nahravajuceho studia a tam troska o tom rozprava...aj ked paradoxne tam hovori, ze je vo faze pisania, co je divne, kedze uz by mal nahravat...takze novy album asi tak skoro nebude...nejake dema vsak uz ma...mrkni na to:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já to pochopila, já jen jaktože se vrací domů... má volno... nebo... tím jsem prostě chtěla říct, že jestli je nějaká příležitost, nebo se jen tak přijel podívat domů... :wink2: Ten let domů musí být asi dlouhej :shocked:

 

Jo to nevím.... to se bude apatie ještě prohlubovat :naughty:

 

tak beriem spat...myslim, ze by sa patrilo sa po 3 mesiacoch ukazat, ci nie:wink2:...on chodi 4x do roka domov, takze bude doma na relax...a troska sa venovat i nam:wink2:

 

tak snad to nejako rozchodis...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

tak beriem spat...myslim, ze by sa patrilo sa po 3 mesiacoch ukazat, ci nie:wink2:...on chodi 4x do roka domov, takze bude doma na relax...a troska sa venovat i nam:wink2:

 

tak snad to nejako rozchodis...:thumb_yello:

Tak to jo... tak to si užijte! :thumb_yello::) A jak dlouho pobyde?

 

No, člověk si na to prostě musí zvyknout :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Juchů! :)

 

Fakt? :shocked: Ještě jsem neměla čas se dívat.... musím to všechno o víkendu dohnat :wink2: ... Tak to se asi opravdu nedočkáme jen tak... sakryš, já už chci koncert... :naughty:

 

tak to budes mat co robit...:naughty:...ale nezabudaj, najskor skola:naughty:...

 

tak ty chces koncert a co mam povedat ja:shocked:

Link to comment
Share on other sites

to si pis:thumb_yello:...aktivit mame naplanovanych hodne...len casu bude malo...cca 17 dni...ale aj to je nieco...:wink2:

To jo, to se zvládne určitě něco podniknout... :wink2: Tak to bych už asi měla počítat s tím, že se tady příštích 17 dní asi oc ukazovat nebudeš, co :naughty:...

Link to comment
Share on other sites

tak to budes mat co robit...:naughty:...ale nezabudaj, najskor skola:naughty:...

 

tak ty chces koncert a co mam povedat ja:shocked:

:naughty: Škole jsem se věnovala celej týden... o víkendu na to zvysoka kašlu :punk: ... Jinak musím se pochlubit, ale to se nedá udržet, dnes jsem dostala 1 z fyziky :lmao: ... To je památný moment... něco jako plné zatmění slunce...

 

Já se těším především proto, aby jsme se tam sešly všechny a pořádně to rozjely! :punk:

Link to comment
Share on other sites

To jo, to se zvládne určitě něco podniknout... :wink2: Tak to bych už asi měla počítat s tím, že se tady příštích 17 dní asi oc ukazovat nebudeš, co :naughty:...

 

neboj, budem sa snazit aspon z prace nakuknut...:wink2:...ale pssssssssssst, nie ze ma prezradis:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Škole jsem se věnovala celej týden... o víkendu na to zvysoka kašlu :punk: ... Jinak musím se pochlubit, ale to se nedá udržet, dnes jsem dostala 1 z fyziky :lmao: ... To je památný moment... něco jako plné zatmění slunce...

 

Já se těším především proto, aby jsme se tam sešly všechny a pořádně to rozjely! :punk:

 

tak toto vyzera na inu party:thumb_yello:...a ty mi nieco hovor o tom, ze ti nejde fyzika...alebo vam vymenili fyzikara:naughty:...

 

tak to by som si dala povedat:punk:

Link to comment
Share on other sites

tak toto vyzera na inu party:thumb_yello:...a ty mi nieco hovor o tom, ze ti nejde fyzika...alebo vam vymenili fyzikara:naughty:...

 

tak to by som si dala povedat:punk:

Nevyměnili... jen zavedl tzv. systém otázek... - bylo předem daných 20 otázek, ze kterých bude zkoušet a já se je dneska z nudy učila v informatice nazpaměť... a on se pak na ně ptal v hodině a já jsem mu odpověděla... samozřejmě ani nevím, o čem jsem to mluvila... ale mám 1 :lmao: ...

 

:punk: :punk: A kdo né :punk:

Link to comment
Share on other sites

a troska som z nich urobila i vysek...hlavne sme sa zbavili nocnej mory zo zlatych topanok a nie moc vydarenych nohavic...:wink2:

 

42981441japanmikaapcuthk9.jpg

 

25405162tq6cutpw5.jpg

 

nó ty boty jsou strašný:naughty: Ale Mikovi to odpouštím:)

Zdá se mi to, nebo nám nějak zhubl? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Jasně :cool::wink2:

 

Brno zdraví Postřelmov! :) A jak se tam máte, ve vzdálených končinách.. :naughty: Co nového :-) A co děláte? :-D

 

Haha:-D já četla ve "vzdělaných" končinách:roftl: už jsem chtěla oponovat..:-D

Co novýho? no právě jsem se hrozně přejedla...dostala jsem záchvat žravosti, což se mi teď stává hodně často - večer, jak jinak - no a snědla jsem tluuustej chleba, lipánka a několik bonbónů z bonboniéry...:-D A jak se mají oni? co dělají?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Haha:-D já četla ve "vzdělaných" končinách:roftl: už jsem chtěla oponovat..:-D

Co novýho? no právě jsem se hrozně přejedla...dostala jsem záchvat žravosti, což se mi teď stává hodně často - večer, jak jinak - no a snědla jsem tluuustej chleba, lipánka a několik bonbónů z bonboniéry...:-D A jak se mají oni? co dělají?:naughty:

:roftl: ...

To se musí! Já mám v posledních dnech taky strašný záchvaty žravosti :shocked: Ale to bude asi tím, že jsme ve Španělsku měli strašně velký porce a najednou jsou tady mnohem menší a žaludek si nechce zase převyknout... :naughty:

 

My se máme celkem dobře! Děláme protokol do fyziky a vůbec nevíme co s tím... něco prostě sesmolíme a vykašlem se na to... už aby byl víkend :naughty:

Link to comment
Share on other sites

ahoj Terou:wink2:...ani som ta vcera nestihla pozdravit...necakane som sa musela vzdialit:mf_rosetinted:

 

tak ako dopadla prax?...alebo este pokracujes?

 

ahoj:wink2: no koukám, že jsi zmizela jaksi brzo..

praxe je v pohodě:naughty: jsou tam na mě hodní, říkají mi Terezko, mám dokonce i vlastní kancelář a pouští mě brzo domů:naughty: budu tu praxi mít ještě příští týden, ale mně to nevadí..

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl::roftl: predstavujem si ta...

:roftl: Proč si mě všichni představují v divných situacích? :roftl:

 

Jeden z mých kamarádů má neustále ftipné hlášky ve smyslu "Představ si..." dneska jsem si měla představit, že bych byla ocelový válec... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy