Jump to content

Recommended Posts

Myslím, že to dneska vypadá úplně stejně... teda aspoň tady... :shocked:

 

Super! (-: ... Uděláme petici =D

 

 

 

Tobě taky!!! Myslím, že té energie bude potřebovat snad každý z nás hodně....

 

Barunka, u nas uz vcera vykuklo i slniecko...jupiiiiiiii...takze troska optimizmu dorazilo...

 

a s tou peticiou je to skvely napad:thumb_yello:...myslim, ze s dalsimi podpismi by nebol absolutne ziadny problem:naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já bych šla! :naughty: Ráda dělám věci, které jsou tak trochu proti zaběhlým normám... :-))))))

 

A víkend? Ale jo dobrý, totálně celej jsem ho prozevlila... :wink2: Bylo to potřeba - po náročném prvním školním týdnu...

 

to som si mohla mysliet:wink2:...ta dnesna mladez:naughty:

 

"prozevlila" - tak to som uplne mimo :shocked: ....nerozumiem reci tvojho kmena:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, u nas uz vcera vykuklo i slniecko...jupiiiiiiii...takze troska optimizmu dorazilo...

 

a s tou peticiou je to skvely napad:thumb_yello:...myslim, ze s dalsimi podpismi by nebol absolutne ziadny problem:naughty:

:punk: Tak to je super! :) tady teda už taky trochu začlo svítit, ale taky nic extra....

 

:naughty: O tom není pochyb!

Link to comment
Share on other sites

pekne zdravim:wink2:

 

vidim, ze niekto si vcera pekne uzival:naughty:...terezka, z teba je nejaky dobrodruh...mne sa toci zaludok uz teraz a to si len o tom citam...:mf_rosetinted

 

no taky popcorn, to by som si dala...

 

vážně?:o náhodou, kolotoče jsou paráda:naughty: i když se přiznám, že se mi trošku motala hlava, když jsem byla na lodi... nojo, vyšla jsem ze cviku:D

 

tak radsej budem za stareho dospelaka ako ist na smykacku...:bleh:

 

nie nie, toto nie je nic pre mna...:punk:...prenechavam odvaznejsim...:wink2:

 

to je škóda:-))

Link to comment
Share on other sites

Já bych šla! :naughty: Ráda dělám věci, které jsou tak trochu proti zaběhlým normám... :-))))))

 

A víkend? Ale jo dobrý, totálně celej jsem ho prozevlila... :wink2: Bylo to potřeba - po náročném prvním školním týdnu...

 

Super! takže jsme domluveny! příští rok půjdem! :naughty: akorát tam asi budem nejstarší.... :-D

Link to comment
Share on other sites

:roftl:...a mame tu i pokracovanie...uplne som sa zamilovala do MIKOVho looku zo 76-teho...absolutne :chkn:...

 

080922122612656191.jpg

To je vážně on :shocked::naughty: Nějak mi to vůbec nesedí :-)

 

Nemůžu si pomoct, ale vypadá to jako fotomontáž o.O

Link to comment
Share on other sites

vážně?:o náhodou, kolotoče jsou paráda:naughty: i když se přiznám, že se mi trošku motala hlava, když jsem byla na lodi... nojo, vyšla jsem ze cviku:D

 

 

 

to je škóda:-))

 

Terou, myslim, ze Barunka ma vyborne zastupi:naughty:...

 

u mna to nie je zalezitost hlavy, ale zaludka....myslim, ze pokracovat nemusim...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

To je vážně on :shocked::naughty: Nějak mi to vůbec nesedí :-)

 

Nemůžu si pomoct, ale vypadá to jako fotomontáž o.O

 

:naughty:...je to on...100%, len ma pozicany outfit:naughty:...

 

mas pravdu je to fotomontaz, ale vyzera super...ala 1976...jednoducho je nadcasovy:roftl: a samozrejme :chkn: za kazdych okolnosti:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy