Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hovor mi o tom...uz od rana sa premaham...ist, ci neist:mf_rosetinted:...pondelky jednoducho nemaju to spravne piatkove caro...:naughty:

 

ale kazdopadne zelam i vam nech nam to rychlo utecie...:punk:

 

my dnes slavime...michalka ma dnes meniny a my uz 7. vyrocie svadby:fisch:

 

týjo, gratuluju! :)

Link to comment
Share on other sites

ahoj studentky...boze ani sa mi nezda, ze od piatku som tu nebola...uz som sa nevedela dockat...cez vikend sme mali dost velku zmenu planu a ocitli sme sa na chate u jednych znamych...ale bolo super...len net mi tam chybal

 

a ako prebehlo upratovanie?...a co nemecka podnajomnicka?...zdrzi sa dlho?...Barunka aspon mas o program postarane...a mozes zlepsovat svoj nemecky speaking....

 

drzim palceky!!!!

 

Ahoj Slunečnice! :)

 

No já taky uplně zírala, že víkend a sunshine tu vůbec není.. :shocked: Konečně jsi tu! :naughty:

Tak aspoň, že sis o víkendu uživala :-)

 

Úklid se nakonec celkem povedl, tentokrát docela i bez cholerických záchvatů táty a slečna ( Katarina (-: ) je úplně super! ... bude tady jen do středy, ale tak i to stačí.... dneska je ve Vídni, za 2 hodinky ji pojedu vyzvednout a zítra s nima jedem na Macochu.... je ale úplně sympatická a dobře si rozumíme, myslím, že to líp snad dopadnout ani nemohlo :)

 

Děkuju!!

Link to comment
Share on other sites

hovor mi o tom...uz od rana sa premaham...ist, ci neist:mf_rosetinted:...pondelky jednoducho nemaju to spravne piatkove caro...:naughty:

 

ale kazdopadne zelam i vam nech nam to rychlo utecie...:punk:

 

my dnes slavime...michalka ma dnes meniny a my uz 7. vyrocie svadby:fisch:

Pondělky jsou nejhorší.... :sneaky2:

 

Jé! Tak to gratuluju!!! :):thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Slunečnice! :)

 

No já taky uplně zírala, že víkend a sunshine tu vůbec není.. :shocked: Konečně jsi tu!

Tak aspoň, že sis o víkendu uživala :-)

 

Úklid se nakonec celkem povedl, tentokrát docela i bez cholerických záchvatů táty a slečna ( Katarina (-: ) je úplně super! ... bude tady jen do středy, ale tak i to stačí.... dneska je ve Vídni, za 2 hodinky ji pojedu vyzvednout a zítra s nima jedem na Macochu.... je ale úplně sympatická a dobře si rozumíme, myslím, že to líp snad dopadnout ani nemohlo :)

 

Děkuju!!

 

uzivat sme si uzivali...a teraz dohanam zameskane...nikto za mna neupratal:shocked:...nechapem...:naughty:

 

tak to rada pocujem, ze ste si tak sadli...aspon to nie je na silu...dobre sprechuj, aby sa ti uslo to stipko:wink2:

 

a opatrne na Macoche...lepsie na nej ako v nej:mf_rosetinted:

 

pa.................

Link to comment
Share on other sites

Není to ještě rozšířený.... musíme to napsat všem :) Hned se do toho dám 8-)

 

 

Ahoj no to newim , co kdyby jsme udělali hromadné kecy .. no je to jenom nápad :D že by jsme si napsali, kdo kdy bude mít čas ... protože .. no je to volvina, jën jsem si mylsela že by to bylo lepší, že by jsme si i víc popovídali!!!:wub2:

Link to comment
Share on other sites

kocky dakujem:thumb_yello:...dobre sme si to vcera uzili:wink2:...no velka party bude az v nedelu...takze pomaly zahajim pripravy...dom bude plny ludi:punk:

:punk: Ať žije party!!! :)

 

My jsme dneska měli rozloučkovou party s Němci, bylo to super - tolik dobrého jídla naše školní jídelna ještě neviděla :naughty:

Link to comment
Share on other sites

uzivat sme si uzivali...a teraz dohanam zameskane...nikto za mna neupratal:shocked:...nechapem...

 

tak to rada pocujem, ze ste si tak sadli...aspon to nie je na silu...dobre sprechuj, aby sa ti uslo to stipko:wink2:

 

a opatrne na Macoche...lepsie na nej ako v nej

 

pa.................

 

To by bylo, ještě aby za tebe někdo uklízel... :-D

 

:) Ona si to pořád pochvaluje, že si rozumíme, prý slyšela od ostatních, že jim češi moc nerozumí.....

 

:roftl: :roftl: ... Neboj... jsem tu, živá, zdravá, balvany nezavalená :mf_rosetinted:

 

skutocne neuveritelne...

 

a to som si myslela, ze sme v tom s Terou same

 

:naughty: No jo, já takovej sportovec, co (-:

 

Lidi, já jsem čím dál tím línější, to není možný ... o.o

Brzy na té posteli zhniju.... :-)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj no to newim , co kdyby jsme udělali hromadné kecy .. no je to jenom nápad :D že by jsme si napsali, kdo kdy bude mít čas ... protože .. no je to volvina, jën jsem si mylsela že by to bylo lepší, že by jsme si i víc popovídali!!!:wub2:

Bohužel to zatím na moc brzo nevypadá, ale já to ještě vymyslím...!!!! :) Ráda bych, aby nás tam bylo opravdu co nejvíc.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj no to newim , co kdyby jsme udělali hromadné kecy .. no je to jenom nápad :D že by jsme si napsali, kdo kdy bude mít čas ... protože .. no je to volvina, jën jsem si mylsela že by to bylo lepší, že by jsme si i víc popovídali!!!:wub2:

 

kocky, co to pripravujete:shocked:...nieco mi uslo?

Link to comment
Share on other sites

:punk: Ať žije party!!! :)

 

My jsme dneska měli rozloučkovou party s Němci, bylo to super - tolik dobrého jídla naše školní jídelna ještě neviděla :naughty:

 

tesim sa:wink2:

 

boze, nejako rychlo to utieklo...ved len teraz prisla ta tvoja kamoska a uz ste sa lucili...cas je fakt relativny:punk:

 

a co dobre vam ponukali?

Link to comment
Share on other sites

To by bylo, ještě aby za tebe někdo uklízel... :-D

 

:) Ona si to pořád pochvaluje, že si rozumíme, prý slyšela od ostatních, že jim češi moc nerozumí.....

 

... Neboj... jsem tu, živá, zdravá, balvany nezavalená

 

 

No jo, já takovej sportovec, co (-:

 

Lidi, já jsem čím dál tím línější, to není možný ... o.o

Brzy na té posteli zhniju.... :-)

 

tak dakujem, vidim, ze si kamoska:naughty:

 

zasa plati stare dobre, netreba dat na predsudky...:-)))...takze mas novu kamosku :-)...snad cesta do nemecka bude v lepsej rezii ako ta posledna...:mf_rosetinted:

 

:roftl::roftl: to je fakt dobry opis...!!!!

 

Barunka, takze postel ti prirastla k srdcu :-)))...alebo ku inej casti tela:naughty:...neboj to rozchodis, aj rocne obdobie uplne laka na lenosenie...takze ziadne vrasky...zijeme len raz...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

dnes to u nas vyzera na riadne dazdivy den...nic pozitivne...ale zakladna vybava nesmie chybat:wink2: tak sa vytesujem :punk:...

 

hlavne, ze hlasili 2-tyzdnove babie leto:mf_rosetinted:...tak si s radostou nan pockam...:wink2:

 

nezabudnite na dazdniky...RAIN je naozaj vsade...

 

pa...

Link to comment
Share on other sites

kocky, co to pripravujete:shocked:...nieco mi uslo?

Sraz.... :) o tom už jsem ti myslím psala, ale právě proto, že u tebe to zatím nevypadá, tak říkám, že s tím ještě budem muset počkat.....

Link to comment
Share on other sites

tesim sa:wink2:

 

boze, nejako rychlo to utieklo...ved len teraz prisla ta tvoja kamoska a uz ste sa lucili...cas je fakt relativny:punk:

 

a co dobre vam ponukali?

To se ti nedivím!

 

Já vím, letí to... :shocked: Člověk ani nestačí říct švec a už ti banda němců v postranní uličce za školou zpívá písničku na rozloučenou :naughty:

 

To bylo něco, oni se během dvou sekund dokázali naprosto sehrát a zpívat naprosto perfektně zaráz :blink:

 

Včera tam bylo plno brambůrků a pití a my češi měli za úkol každý něco donést, tak třeba mamka dělala jednohubky, ale jinak tam byly tuny zákusků, chlebíčků atd., no strašně moc, ani se to včera nesnědlo, tak nás dneska profesorka, která to celé organizovala, dneska omluvila z první hodiny a místo ní jsme šli jíst do jídelny tu hromadu zbytků... aaa to byl ráj :D Tolik kremrolí jsem v životě nesnědla, ale byly GENIÁLNÍ!

Link to comment
Share on other sites

k postu sunshine číslo 5391 :D :

 

:fisch::naughty: ....

 

Jj, myslím, že tentokrát to bude mnohem lepší, jinak tím rozuměním jsem myslela jak psychicky, tak jazykově - slyšela jsem mluvit plno lidí a teda musím říct, že jejich komunikace probíhala na úrovni základní angličtiny, kdežto my tu řešily úplně všechno, od hudby přes koníčky až po ekonomiku :roftl:

 

Děkuju :naughty:!

 

To máš rozhodně pravdu! :-) Posledních pár dní jsem byla hrozně unavená a tak jsem dneska přišla po škole domů a asi do 6 spala! pak jsem se navečeřela a najednou zvoní kámoši, že jestli nechci jít ven :-) Tak se teďka cítím celkově nějak tak nabitá (-:

Link to comment
Share on other sites

dnes to u nas vyzera na riadne dazdivy den...nic pozitivne...ale zakladna vybava nesmie chybat:wink2: tak sa vytesujem :punk:...

 

hlavne, ze hlasili 2-tyzdnove babie leto:mf_rosetinted:...tak si s radostou nan pockam...:wink2:

 

nezabudnite na dazdniky...RAIN je naozaj vsade...

 

pa...

 

:) ... U nás hlásili, že ten víkend co byl teďka byly poslední dva teplé dny v tomto roce a dál už nic nebude... o.O

 

Zatím se měj!! Budu se těšit na nejnovější info z PU...

 

zatím pa :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte!

 

Poslední dobou jaksi nestíhám, si představte, že jsem se začala učit italsky:naughty: sice jako samouk, ale docela mi to jde (no jo, si fandím:-D

Taky zítra jedem se školou na výlet do Prahy, vstříc žloutence :(:))

 

Tááák to jsou asi největší novinky a já letím balit, papaáááááá:)))))))

Link to comment
Share on other sites

Ahojte!

 

Poslední dobou jaksi nestíhám, si představte, že jsem se začala učit italsky:naughty: sice jako samouk, ale docela mi to jde (no jo, si fandím:-D

Taky zítra jedem se školou na výlet do Prahy, vstříc žloutence :(:))

 

Tááák to jsou asi největší novinky a já letím balit, papaáááááá:)))))))

:shocked: Italsky? Proč? :shocked: Ale je to teda super! :-)

 

Co v Praze? XD My v maturitním ročníku taky jedeme do Prahy na výlet, vůbec to nechápu, jak kdyby banda 18-19 lidí nebyla nikdy v Praze nebo co.

 

Každopádně si to tam užij! :punk:

 

A pak napiš zážitky (:

Link to comment
Share on other sites

To se ti nedivím!

 

Já vím, letí to... :shocked: Člověk ani nestačí říct švec a už ti banda němců v postranní uličce za školou zpívá písničku na rozloučenou :naughty:

 

To bylo něco, oni se během dvou sekund dokázali naprosto sehrát a zpívat naprosto perfektně zaráz :blink:

 

Včera tam bylo plno brambůrků a pití a my češi měli za úkol každý něco donést, tak třeba mamka dělala jednohubky, ale jinak tam byly tuny zákusků, chlebíčků atd., no strašně moc, ani se to včera nesnědlo, tak nás dneska profesorka, která to celé organizovala, dneska omluvila z první hodiny a místo ní jsme šli jíst do jídelny tu hromadu zbytků... aaa to byl ráj :D Tolik kremrolí jsem v životě nesnědla, ale byly GENIÁLNÍ!

 

Barunka, robis mi chute...to musela byt papkanda...mnama...tak na to by som sa dala velmi rychlo prehovorit:naughty:...ja si tu teraz pochutnavam na BEBE dobre rano:wink2:...viem viem, kremrole to nie su:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy