Jump to content

Recommended Posts

k postu sunshine číslo 5391

 

 

 

Jj, myslím, že tentokrát to bude mnohem lepší, jinak tím rozuměním jsem myslela jak psychicky, tak jazykově - slyšela jsem mluvit plno lidí a teda musím říct, že jejich komunikace probíhala na úrovni základní angličtiny, kdežto my tu řešily úplně všechno, od hudby přes koníčky až po ekonomiku :roftl:

 

 

 

To máš rozhodně pravdu! :-) Posledních pár dní jsem byla hrozně unavená a tak jsem dneska přišla po škole domů a asi do 6 spala! pak jsem se navečeřela a najednou zvoní kámoši, že jestli nechci jít ven :-) Tak se teďka cítím celkově nějak tak nabitá (-:

 

:thumb_yello:...tak nejako som to pochopila...niet nad to, ked si ludia sadnu...vtedy ani jazykova bariera nema sancu...vedela by som ti o tom rozpravat po mojej skusenosti s mojim sefom z nemecka, ktory tu bol minuly tyzden...perfektne si rozumieme ako ludia, takze anglictina potom nie je problem...a to on je native speaker - original american...:wink2:...prebrali sme uplne vsetko a to priznavam, ze moja hovorova english sa skor blizi ku tej zakladnej urovni:naughty:...

 

Barunka, to vyzera, ze si plna novej energie:wink2:...super, cloveku to dobre padne hodit si taky prijemny relax...brala by som to...teraz mam extremne hetkicke obdobie...ako ked chces milion aktivit vybavit za cca 2 tyzdne...vies si predstavit...:mf_rosetinted:...aposn takto zrana sa chodim sem nabit energiou...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahojte!

 

Poslední dobou jaksi nestíhám, si představte, že jsem se začala učit italsky:naughty: sice jako samouk, ale docela mi to jde (no jo, si fandím:-D

Taky zítra jedem se školou na výlet do Prahy, vstříc žloutence :(:))

 

Tááák to jsou asi největší novinky a já letím balit, papaáááááá:)))))))

 

Terou precitajuc tvoje posledne prispevky ma napada jedine...uz ste sa vobec zacali ucit:naughty:...kaxdopadne vylet do prahy bude prijemnym spestrenim dnesneho dna...ja som tam bola naposledy v 1999...dobre, vsak...odvtedy som par krat prahou prechadzala, ale iba autom...takze si to uzi i za mna...a tesim sa na report...a fotky by tiez neboli zly napad...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Poslední dobou jaksi nestíhám, si představte, že jsem se začala učit italsky:naughty: sice jako samouk, ale docela mi to jde (no jo, si fandím:-D

 

mas moju podporu...:thumb_yello:...tak pekne studuj...a bol nejaky specialny dovod, preco prave taliancina?

 

btw, ja som sa zacala troska ucit po francuzsky...ale fakt len troska...:naughty:

 

au revoir...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, robis mi chute...to musela byt papkanda...mnama...tak na to by som sa dala velmi rychlo prehovorit:naughty:...ja si tu teraz pochutnavam na BEBE dobre rano:wink2:...viem viem, kremrole to nie su:mf_rosetinted:

Ale taky to stojí za to... :wink2: I když co se týče bebe, tak já ráda jen čokoládové a mléčné, oříškové jsou ok a u ostatních moc nevím, třeba úplně nesnáším müsli bebe... ty jsou fakt hrozný :shocked: ...

 

A tvoje oblíbená příchuť? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

...tak nejako som to pochopila...niet nad to, ked si ludia sadnu...vtedy ani jazykova bariera nema sancu...vedela by som ti o tom rozpravat po mojej skusenosti s mojim sefom z nemecka, ktory tu bol minuly tyzden...perfektne si rozumieme ako ludia, takze anglictina potom nie je problem...a to on je native speaker - original american......prebrali sme uplne vsetko a to priznavam, ze moja hovorova english sa skor blizi ku tej zakladnej urovni...

 

Barunka, to vyzera, ze si plna novej energie:wink2:...super, cloveku to dobre padne hodit si taky prijemny relax...brala by som to...teraz mam extremne hetkicke obdobie...ako ked chces milion aktivit vybavit za cca 2 tyzdne...vies si predstavit...:mf_rosetinted:...aposn takto zrana sa chodim sem nabit energiou...

 

Přesně tak.... to je super si s šéfem rozumět.... to se vždycky hodí... :wink2: ... On se člověk vždycky nějak domluví a pochopí.... :punk: A pravidelným mluvením se čím dál tím jen zlepšíš, to se neboj :)

Přesně to jsem řekla včera i jedné slečně z Itálie - asi před necelým půlrokem se rozhodla, že se bude učit německy a já čirou náhodou (poprvé a naposledy) byla na jednom fóru, kde mi napsala, protože si myslela, že jsem němka... a zeptala se mě, jestli bych jí nemohla pomoct s němčinou. Tak jsem jí napsala, že nejsem sice němka, ale když bude chtít, tak jí klidně pomůžu. No a za těch pár měsíců udělala dost pokrok a před asi měsícem se rozhodla, že zkusí najít nějakou školu, kde to učí, aby si mohla i zaspýkovat.... a žádnou nemohla najít, tak jsem jí normálně našla jednu superkvalitní, tak včera měla první hodinu, ze které se vrátila úplně nadšená a vůbec... ale měla mírnou depresi z toho, že mluví hůř než píše, ale zase jsme tam dospěly jen k tomu závěru, že practice makes perfect... :wink2:

 

Budu ve dvou hektických týdnech držet palce...!!! Ty to zvládneš :-) Pusť si Miku a všechno pujde líp! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

mas moju podporu...:thumb_yello:...tak pekne studuj...a bol nejaky specialny dovod, preco prave taliancina?

 

btw, ja som sa zacala troska ucit po francuzsky...ale fakt len troska...:naughty:

 

au revoir...:wink2:

 

No teda! :-) Z nás bude brzo polyglotní fórum!!!! :punk:

 

Se ještě přejmenujem na CZ&SK (but also english,german,french,spanish and italian speaking) Thread :roftl::das:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Italsky? Proč? :shocked: Ale je to teda super! :-)

 

Co v Praze? XD My v maturitním ročníku taky jedeme do Prahy na výlet, vůbec to nechápu, jak kdyby banda 18-19 lidí nebyla nikdy v Praze nebo co.

 

Každopádně si to tam užij! :punk:

 

A pak napiš zážitky (:

 

jen tak, prostě se mi zachtělo umět nějaký další jazyk:D původně to měla být španělština, tak ale já teď hodně poslouchám operu, a ta se zpívá převážně v italštině:naughty:

 

no prostě na výlet:) normálně jezdíme na konci šk. roku, ale jak víš, tento rok maturujem...takže na výlet jaksi nebude čas:/ proto jsme jeli ted

Link to comment
Share on other sites

Terou precitajuc tvoje posledne prispevky ma napada jedine...uz ste sa vobec zacali ucit:naughty...kaxdopadne vylet do prahy bude prijemnym spestrenim dnesneho dna...ja som tam bola naposledy v 1999...dobre, vsak...odvtedy som par krat prahou prechadzala, ale iba autom...takze si to uzi i za mna...a tesim sa na report...a fotky by tiez neboli zly napad...:wink2:

 

jistěže začali:D ale ne ještě úplně "natvrdo" :roftl: ale zítra to začně:( píšem písemku na maturitní otázku:/ z filosofie :-! a já to neumím, chachá

musím se jít za chvíli učit. do mého nového pokoje! :-D si představte, že mi ségra nechala svůj pokoj:wub2: moc hodná sestřička:wub2: takže dnes jsem se tam začala stěhovat a už tam mám to nejdůležitější - klávesy a noty a cd Miky:naughty:

Link to comment
Share on other sites

mas moju podporu...:thumb_yello:...tak pekne studuj...a bol nejaky specialny dovod, preco prave taliancina?

 

btw, ja som sa zacala troska ucit po francuzsky...ale fakt len troska...:naughty:

 

au revoir...:wink2:

 

jojo, francouzštinu mám taky v plánu:D ale nejdřív se chci naučit italsky, pak španělsky a francouzsky nakonec:roftl:

Link to comment
Share on other sites

jen tak, prostě se mi zachtělo umět nějaký další jazyk:D původně to měla být španělština, tak ale já teď hodně poslouchám operu, a ta se zpívá převážně v italštině:naughty:

 

no prostě na výlet:) normálně jezdíme na konci šk. roku, ale jak víš, tento rok maturujem...takže na výlet jaksi nebude čas:/ proto jsme jeli ted

Tak to jo! :)

Tak to seš hodně dobrá :wink2:

 

Měla ses učit španělsky, pak bysme mohly mluvit spolu... :naughty:

 

To je mi jasný :-)

Stejně nechápu, proč se jezdí do Prahy :-D

 

A jak bylo? :)

Link to comment
Share on other sites

jé já vám vlastně ani nenapsala zážitky z Prahy:D Ted už musím jít, ale napíšu vám je zítra nebo pozítří:wink2: možná budou i fotky, i když ty jsou asi nezajímavý:)

papa

Těšíme se!

A počítáme s tím :wink2:

 

Zatím ahoj :)

Link to comment
Share on other sites

jistěže začali:D ale ne ještě úplně "natvrdo" :roftl: ale zítra to začně:( píšem písemku na maturitní otázku:/ z filosofie :-! a já to neumím, chachá

musím se jít za chvíli učit. do mého nového pokoje! :-D si představte, že mi ségra nechala svůj pokoj:wub2: moc hodná sestřička:wub2: takže dnes jsem se tam začala stěhovat a už tam mám to nejdůležitější - klávesy a noty a cd Miky:naughty:

A kam jde půjde sestra? :shocked:

 

Jinak držíme palce!

 

Filozoficky si tam něco navymýšlej :-)

Link to comment
Share on other sites

Ale taky to stojí za to... :wink2: I když co se týče bebe, tak já ráda jen čokoládové a mléčné, oříškové jsou ok a u ostatních moc nevím, třeba úplně nesnáším müsli bebe... ty jsou fakt hrozný :shocked: ...

 

A tvoje oblíbená příchuť? :wink2:

 

Barunka, pockaj pockaj, co myslis tymi musli...ja mam pocit, ze zrovna na tych si pochutnavaj...su s pomarancom a hrozienkami...:bleh:

 

inak krasny vecer zelam...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak.... to je super si s šéfem rozumět.... to se vždycky hodí... :wink2: ... On se člověk vždycky nějak domluví a pochopí.... :punk: A pravidelným mluvením se čím dál tím jen zlepšíš, to se neboj :)

Přesně to jsem řekla včera i jedné slečně z Itálie - asi před necelým půlrokem se rozhodla, že se bude učit německy a já čirou náhodou (poprvé a naposledy) byla na jednom fóru, kde mi napsala, protože si myslela, že jsem němka... a zeptala se mě, jestli bych jí nemohla pomoct s němčinou. Tak jsem jí napsala, že nejsem sice němka, ale když bude chtít, tak jí klidně pomůžu. No a za těch pár měsíců udělala dost pokrok a před asi měsícem se rozhodla, že zkusí najít nějakou školu, kde to učí, aby si mohla i zaspýkovat.... a žádnou nemohla najít, tak jsem jí normálně našla jednu superkvalitní, tak včera měla první hodinu, ze které se vrátila úplně nadšená a vůbec... ale měla mírnou depresi z toho, že mluví hůř než píše, ale zase jsme tam dospěly jen k tomu závěru, že practice makes perfect... :wink2:

 

Budu ve dvou hektických týdnech držet palce...!!! Ty to zvládneš :-) Pusť si Miku a všechno pujde líp! :thumb_yello:

 

Barunka, tak teraz aspon viem, kam sa mozem obratit:wink2:...len mne naozaj chyba ta practice!!!

Link to comment
Share on other sites

Barunka, pockaj pockaj, co myslis tymi musli...ja mam pocit, ze zrovna na tych si pochutnavaj...su s pomarancom a hrozienkami...:bleh:

 

inak krasny vecer zelam...:wink2:

Jo to je ono :) Ty strašně nesnáším :naughty:

 

Tobě taky! :)

 

To je zase jednou milé překvapení takhle na večer (:

Link to comment
Share on other sites

jen tak, prostě se mi zachtělo umět nějaký další jazyk:D původně to měla být španělština, tak ale já teď hodně poslouchám operu, a ta se zpívá převážně v italštině:naughty:

 

no prostě na výlet:) normálně jezdíme na konci šk. roku, ale jak víš, tento rok maturujem...takže na výlet jaksi nebude čas:/ proto jsme jeli ted

 

Terou, tak teraz mi je uplne jasny dovod pre vyber talianciny:wink2:

 

ja som si vybrala francuzstinu perto, lebo milujem, ked MIKA rozprava po francuzsky...znie tak placho:wub2:...resp. :chkn:

Link to comment
Share on other sites

Jo to je ono :) Ty strašně nesnáším :naughty:

 

Tobě taky! :)

 

To je zase jednou milé překvapení takhle na večer (:

 

som rada, ze som sa sem zas a znova dostala...dnes bol hekticky dnesok...straaaaaaaasne velka party u nas...tak relaxujem...

Link to comment
Share on other sites

jistěže začali:D ale ne ještě úplně "natvrdo" :roftl: ale zítra to začně:( píšem písemku na maturitní otázku:/ z filosofie :-! a já to neumím, chachá

musím se jít za chvíli učit. do mého nového pokoje! :-D si představte, že mi ségra nechala svůj pokoj:wub2: moc hodná sestřička:wub2: takže dnes jsem se tam začala stěhovat a už tam mám to nejdůležitější - klávesy a noty a cd Miky:naughty:

 

 

waw, filozofia to je moje...tam mas dvere otvorene...mozes sa realizovat...

 

kazdopadne drzim palce, aby to super dopadlo:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy