Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hei*

skoraj čist nova tema pa že devet srani komentarjev:d

jst tud obožujem morsko hrano. najraje škampe in školke, rib pa ne tok zlo rada.

če pomislm da bi mika pršu v slovenijo. ufff velik gledalcev bi se nabral in to skoraj polovica tujcev:D. sam bi blo pa hudo. vrjetn v tivolju al pa križankah. zadnič sem bla v križankah z sestro na janu plestenjaku (ga ne poslušam sam pa sem zlo rada v družbi svoje sestre) in so pred koncertom dva komada od mike zavrtel. use sm si predstavljala kako ga vidm k poje, sam škoda k so ble sam misli... moj cilj v življenju vsaj en mikin koncert obiskat!

v moji družbi je ful dobr če si unikat, maš svojga idola, stil... jst sm ves čas bla nekje v sredini - povprečna. sam pol k sm pa začela poslušat mikino muzko, se mi je pa odrolal. imam idola, stil vsaj nekak približno tko k mika. kaj bi blo če nebi takrt vidla na mtvju videospota? sej ni problem da v družbi ne bi imela nwem - nekakšnega idola ampak to da odkar poslušam to muzko sm čist druga. se je teb to isto zgodil:D?

lp manca

Link to comment
Share on other sites

A od čega?:shocked: moja mama ima od Sunca i drugarica isto po licu!

Ne znam jel je to od sunca...jednostavno ih imam i trebam ih odstraniti jer postoji mogućnost da je kancerozno.

 

 

 

A šta si ti Draganin...advokat možda??? :thumbdown: Na ovom thread-u je jedan advokat...i to je Ana. Koju sam, btw, ja prva angažovala davnih dana!!!:bleh:

 

 

Na mene??? Neeeeećeš!!!:flowers2:

 

Dobro, dobro, možda i neću!

 

 

I Ana je i moj advokat...i prestani da se svadjaš!:bleh:

 

Samo pogledaj ovo...nisam ni završila faks a već imam kliente.:mf_rosetinted:

Dobra sam.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

hei*

skoraj čist nova tema pa že devet srani komentarjev:d

jst tud obožujem morsko hrano. najraje škampe in školke, rib pa ne tok zlo rada.

če pomislm da bi mika pršu v slovenijo. ufff velik gledalcev bi se nabral in to skoraj polovica tujcev:D. sam bi blo pa hudo. vrjetn v tivolju al pa križankah. zadnič sem bla v križankah z sestro na janu plestenjaku (ga ne poslušam sam pa sem zlo rada v družbi svoje sestre) in so pred koncertom dva komada od mike zavrtel. use sm si predstavljala kako ga vidm k poje, sam škoda k so ble sam misli... moj cilj v življenju vsaj en mikin koncert obiskat!

v moji družbi je ful dobr če si unikat, maš svojga idola, stil... jst sm ves čas bla nekje v sredini - povprečna. sam pol k sm pa začela poslušat mikino muzko, se mi je pa odrolal. imam idola, stil vsaj nekak približno tko k mika. kaj bi blo če nebi takrt vidla na mtvju videospota? sej ni problem da v družbi ne bi imela nwem - nekakšnega idola ampak to da odkar poslušam to muzko sm čist druga. se je teb to isto zgodil:D?

lp manca

 

Morska hrana je čist preveč njami, ja. Mmmm...najboljši so kaki rakci. Zdaj pa si mi lušte nardila.:bleh:

Joj, te fantazije, da pride Mika v SLO- raje niti ne razlagam. Jaz si lahko čist prav vse v živo predstavljam, celo preveč, haha. Čeprav je realnost najverjetneje ta, da on niti ne ve kje naša mala kura leži, LOL. No, ampak saj mu lahko midve ponudima kako uro iz geografije.:naughty: Blo bi pa sanjsko! Križanke bi ble idealne...nekje poleti. Pa tud v MB bi lahko kaj prišel. Noro, da so vrteli Mikino glasbo, men bi se čist odpeljalalo. Se spomin, da so 1x v H&M imeli Stuck in the middle...če me je kdo videl si je mislil, da sem nora. Letela sem čez celo trgovino, z največjim nasmeškom ever do moje mame in se drla- glej, mama, glej- Miko vrtijo!! In to SITM!!Jeeeeeeeeej!!!Haha!

Jaz sem tud čist druga od Mike...vse je enostavno lepše in vse zgleda bolj enostavno! Življenje je pač preprosto lepo. On je s svojo glasbo resnično vnesel barve v naša življenja.:) Samo, a veš kolkrat se jaz vprašam kaj bi blo, če ne bi takrat našla tega linka za youtube, pa če ne bi tistega mrzlega dne odkrila njega?! Res je nekaj posebnega!

On je brez dvoma najboljši idol kaj ga lahko maš!:thumb_yello: Tak da- way to go!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel je to od sunca...jednostavno ih imam i trebam ih odstraniti jer postoji mogućnost da je kancerozno.

 

 

Samo pogledaj ovo...nisam ni završila faks a već imam kliente.:mf_rosetinted:

Dobra sam.:roftl:

 

 

Pa bolje da ih odstraniš onda...ja nešto sve što se tiče kože ne volim da diram!

 

Nisi dobra-odlična si!:naughty: :naughty: :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel je to od sunca...jednostavno ih imam i trebam ih odstraniti jer postoji mogućnost da je kancerozno.

 

To se laserom radi... ja mislim... i nije strašno (ne tvrdim to ja, nego ljudi hrabriji od mene:wink2:) Moja drugarica je imala nešto slično. Zeznuto je samo posle, što ne smeš ta mesta da izlažeš suncu. Dakle, nabavi šeširić, kao obavezan detalj za novo proleće-leto!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

To se laserom radi... ja mislim... i nije strašno (ne tvrdim to ja, nego ljudi hrabriji od mene:wink2:) Moja drugarica je imala nešto slično. Zeznuto je samo posle, što ne smeš ta mesta da izlažeš suncu. Dakle, nabavi šeširić, kao obavezan detalj za novo proleće-leto!:wink2:

 

Već so mi odstranili neke fleke prije 2 godine i ne radi se laserom. Izrezeju ih. A sunce...nešto što najviše volim ali ne smijem ići na sunce. :crybaby: Samo se trebam zadržavati u sjeni.

 

Nisi dobra-odlična si!:naughty::thumb_yello:

 

Opa!:naughty::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!

Znate šta ima novo!!!!!!

 

Upravo dolazim sa faxa! Primljena sam na doktorske studije!!! I fax će mi plaćati 70% školarine!!!:arf2: :arf2: :arf2: :arf2: :arf2: :arf2: :arf2:

Link to comment
Share on other sites

Ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!

Znate šta ima novo!!!!!!

 

Upravo dolazim sa faxa! Primljena sam na doktorske studije!!! I fax će mi plaćati 70% školarine!!!:arf2: :arf2: :arf2: :arf2: :arf2: :arf2: :arf2:

 

Častiiiiššš!

Link to comment
Share on other sites

Ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!

Znate šta ima novo!!!!!!

 

Upravo dolazim sa faxa! Primljena sam na doktorske studije!!! I fax će mi plaćati 70% školarine!!!:arf2: :arf2: :arf2: ::

 

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!:yay::yay:icon_biggrin.gif

Čestitam!! Stvarno sam vesela za tebe!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy