Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala:)

I sretan rodendan!

 

Hvala!:wink2:

 

Mi smo tu uvek da poželimo dobrodošlicu novim članovima i drago nam je da se pojavljuje sve više i više Mikinih fanova sa EX yu prostora što znači veća mogućnost da nam on održi kocert!:thumb_yello:

 

Čime se baviš u životu?

Link to comment
Share on other sites

Radim u financijskom odjelu jedne kompanije, ti? Pa koliko nas uopce ima sa ovih prostora? Ja sam se vazno registrirala krajem dvanaestog mjeseca i evo tek danas sam napokon malo pronjuskala po forumu,i srecom odmah naisla na domaci gorum.

Inace, ima previse tema, i ja se ovdje uopce ne snalazim. Imas mozda neki savjet?

Link to comment
Share on other sites

Radim u financijskom odjelu jedne kompanije, ti? Pa koliko nas uopce ima sa ovih prostora? Ja sam se vazno registrirala krajem dvanaestog mjeseca i evo tek danas sam napokon malo pronjuskala po forumu,i srecom odmah naisla na domaci gorum.

Inace, ima previse tema, i ja se ovdje uopce ne snalazim. Imas mozda neki savjet?

 

Pa ima nas dosta ali aktivnih članova samo tri:

 

Ana(annabelle) iz Slovenije

Ivona(Ina) iz Srbije

Vedrana iz Srbije

Dragana(Gasha) iz Srbije

i ja

 

manje aktivnih

 

pozna iz Slovenije

Mika4ever iz Hrvatske

i Freya( Nataša) iz Slovenije

i bila je neka devojka/devojčica iz Makedonije!:thumb_yello:

 

Ja sam nastavnica u osnovnoj školi i još uvek student!

 

Pa ne znam u vezi foruma...vremenom ćeš se navići...možda najbolje da se prvo svima predstaviš na INtroductiom delu foruma..otvoriš svoj thread i svima se predstaviš!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ok, hvala, a kako da otvorim svoj thread?

p.s.Ja sam ti forumska neznalica

i.. zar su svi dosta mladi od nas?

 

Pa odeš na http://www.mikafanclub.com/forums/ i tu imaš INTRODUCTION.Uđeš tu i imaš gore ispod HOME ACCOUNT New Thread.Klikneš na to i otvoriš svoj Thread u kom ćeš se predstaviti!:wink2:

 

A ako hoćeš da vidiš da li je neko odgovorio na ovom našem threadu odeš dsamo gore na Account!:thumb_yello:

 

Pa nisu svi tako mlađi:Ana ima 23, Ivona 25, Vedrana 25...Gasha je mlađa mislim da ima 15 ili 14 (?) godina!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Srećan rođendan, Draganče!!!

 

:happybday::partytime2::happybday:

:woot_jump:

:yay: :yay:

 

 

Sad sam tek stigla kući, pa nisam stigla ranije....al idem sad da ti nađem neku lepo čestitku...

 

Hvala!:blush-anim-cl:

 

Šta su vam udelili za 8-mi mart!?

Link to comment
Share on other sites

A šta si ti sve dobila...što za rođus što za 8. mart?! Pričaj, pričaj!

 

Minđuše, jaknu, cipele, 2 hiljade pa opet 2 hiljade pa kozmetiku sa torbicom kutijici za nakit, bambus cveće, karanfil i od škole 1000 da pazarimo u parfimeriji i ja sam kupila crvenu tašnicu i dez...ne mnogo...ali šta sada toliko je iljudi bilo!

odoh dsad na spavanje!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Minđuše, jaknu, cipele, 2 hiljade pa opet 2 hiljade pa kozmetiku sa torbicom kutijici za nakit, bambus cveće, karanfil i od škole 1000 da pazarimo u parfimeriji i ja sam kupila crvenu tašnicu i dez...ne mnogo...ali šta sada toliko je iljudi bilo!

odoh dsad na spavanje!:thumb_yello:

 

Pa nije loše! Jakna je od sestre...cipele od mame...znači od Bode minđuše? A deca u školi? Nisu te zatrpali cvećem?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy